13 - 15 wrz 2019

Puchar Wójta Gminy Chełm Śląski - Otwarte Mistrzostwa Śląska

Chełm Śląski, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 Pkt
1 POL POL 207572 Kuba Matysik YKP Kraków 1 2 7* 4 2 9.00
2 POL POL 197749 Karolina Jałoszyńska KŻ NYSA 4 1 2 2 5* 9.00
3 POL POL 171258 Marcel Skubański KŻ NYSA 2 4* 1 3 4 10.00
4 POL POL 8 Oliwia Osadcow KW LOK "Garland" Gliwice 3 5 11* 5 6 19.00
5 POL POL 210287 Michał Tokarczyk KW LOK "Garland" Gliwice 9 10* 10 1 1 21.00
6 POL POL 197815 Piotr Hofman KW LOK "Garland" Gliwice 5 3 OCS* 10 9 27.00
7 POL POL 206283 Paweł Szota KŻ NYSA 8 6 6 7 OCS* 27.00
8 POL POL 811312 Maciej Maciejczyk UKS POGORIA DĄBROWA GÓRN. 20* 12 5 6 8 31.00
9 POL POL 1644 Oliwier Rubinkowski KW LOK "Garland" Gliwice 12 7 3 13* 11 33.00
10 POL POL 201832 Mikołaj Dąbrowski UKS Żeglarz Wrocław 6 9 17* 16 7 38.00
11 POL POL 150262 Konstantyn Podwojski KW LOK "Garland" Gliwice 11 -16 4 11 14 40.00
12 POL POL 1 Dominik Masłoń SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 17 19* 14 9 3 43.00
13 POL POL 179025 Ida Kozło UKS Żeglarz Wrocław 7 14 9 18 19* 48.00
14 POL POL 201740 Julia Kozubowicz TS "Kuźnia" Rybnik 16 8 19* 12 12 48.00
15 POL POL 201013 Michał Bortkiewicz UKS Żeglarz Wrocław 10 -17 12 17 13 52.00
16 POL POL 97749 Kacper Kulawiak KŻ NYSA 15 11 15 14 18* 55.00
17 POL POL 180714 Dominik Szymaszek UKS POGORIA DĄBROWA GÓRN. 21* 15 8 19 15 57.00
18 POL POL 129986 Alicja Sobota SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 19 13 13 22* 20 65.00
19 POL POL 215171 Adelina Wietki YKP Kraków DNS* DNS DNS 8 10 68.00
20 POL POL 214736 Szymon Pytlowany UKS Silesia Opty Chełm Śląski 13 21* 20 20 17 70.00
21 POL POL 185708 Michał Klimko UKS Żeglarz Wrocław 14 20 18 21* 21 73.00
22 POL POL 160735 Natalia Krysta UKS WIKING Zarzecze DNS* DNS DNS 15 16 81.00
23 POL POL 160732 Mateusz Śledzik KW LOK "Garland" Gliwice 22 18 16 DNS* DNC 81.00
24 POL POL 162878 Łucja Węglowska UKS Silesia Opty Chełm Śląski 18 DNS* DNS DNS DNC 93.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 Pkt
1 POL POL 195867 Karol Głąbik KW LOK "Garland" Gliwice 1 2 3 6* 3 9.00
2 POL POL 195782 Hanna Koczar TS "Kuźnia" Rybnik 3 3 2 1 6* 9.00
3 POL POL 206437 Miłosz Gabryszewski UKS Żeglarz Wrocław 6* 1 4 3 2 10.00
4 POL POL 190829 Tomasz Procek KW LOK "Garland" Gliwice 5* 4 1 5 4 14.00
5 POL POL 192680 Łukasz Czerwiec UKS Żeglarz Wrocław 2 6* 6 2 5 15.00
6 POL POL 211312 Michał Szymaszek UKS POGORIA DĄBROWA GÓRN. 7 5 8* 4 1 17.00
7 POL POL 186213 Aleksandra Kuczyńska UKS BRYG Wrocław 4 8* 7 7 8 26.00
8 POL POL 192682 Iga Marcisz TS "Kuźnia" Rybnik 8 7 5 8 9* 28.00
9 POL POL 177820 Grzegorz Malitowski KW LOK "Garland" Gliwice 13* 11 11 10 7 39.00
10 POL POL 206943 Damian Sobota SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 9 10 10 12* 11 40.00
11 POL POL 167664 Przemysław Chybiński UKS Żeglarz Wrocław 12 12 9 9 13* 42.00
12 POL POL 172347 Jakub Pronobis UKS POGORIA DĄBROWA GÓRN. 11 9 13* 13 10 43.00
13 POL POL 191838 Grzegorz Rusecki KS ENERGETYK Jaworzno 10 DNS* 12 11 12 45.00
Laser 4.7 Wyniki nieoficjalne po 5 wyścigach
Laser Radial Wyniki nieoficjalne po 5 wyścigach