Puchar Warszawy OPTIMIST

31 maj - 2 cze 2019

Nieporęt, Polska

Wyniki regat
OPP A
OPP B
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt do lat 9
1 POL 1937 Maciej Szawkowski 2008 Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 1 1 3 1 UFD* 2 8.00 -
2 POL 2151 Jan Rohde 2008 SSW MOS Iława 1 4 3 9* 5 3 16.00 -
3 POL 2078 Stanisław Ługowski 2008 WTW Warszawa 3 12 1 14* 2 1 19.00 -
4 POL 2500 Julia Kaczmarska 2008 Yacht Club Bergline 4 11* 11 1 3 6 25.00 -
5 POL 2158 Weronika Przeździecka 2008 KS Spójnia Warszawa 2 1 4 12 8 15* 27.00 -
6 POL 3409 Bartosz Bilicki 2007 SSW MOS Iława 11 7 2 29* 9 8 37.00 -
7 POL 1939 Dante Luciani 2006 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 17 3 6 20* 7 4 37.00 -
8 POL 1518 Klara Piotrowska 2007 WTW Warszawa 5 15 4 11 8 22* 43.00 -
9 POL 1614 Wit Dmuchowski 2009 SSW MOS Iława 3 2 7 10 25 30* 47.00 -
10 POL 1965 Karol Rusin 2006 KW LOK "Garland" Gliwice 43* 11 5 4 11 16 47.00 -
11 POL 133 Wojtek Wójcik 2008 TS "Kuźnia" Rybnik 14 16 14 4 2 18* 50.00 -
12 POL 1763 Zuzanna Liedtke 2008 SSW MOS Iława 8 8 12 3 19 41* 50.00 -
13 POL 2126 Alexandre Vidal 2008 WTW Warszawa 6 6 34* 31 4 7 54.00 -
14 POL 162 Marcin Małota 2009 KN Lider Kraków 8 5 18 33* 1 29 61.00 -
15 POL 167 Gustaw Zalewski 2007 TKŻ Toruń 6 18 21 13 4 33* 62.00 -
16 POL 1700 Mikołaj Cieślak 2008 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 53* 31 18 7 3 5 64.00 -
17 POL 2005 Michał Kuczmarski 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 5 15 16 25* 16 12 64.00 -
18 POL 2107 Marta Piotrowska 2007 WTW Warszawa 7 6 17 29* 20 14 64.00 -
19 POL 3402 Hanna Rogowska 2008 TKŻ Toruń 9 13 5 19 20 39* 66.00 -
20 POL 1624 Wiktoria Sajdak 2006 Jacht Klub ZEFIR- DRAKKAR PORAJ 16 14 9 22* 6 21 66.00 -
21 POL 12036 Lidia Łukasik 2007 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 24 UFD* 24 5 5 9 67.00 -
22 POL 2075 Iwo Barański 2006 AZS UW Warszawa 19 5 13 19 11 24* 67.00 -
23 POL 1655 Maciej Cioczek 2007 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 10 9 19 20 13 40* 71.00 -
24 POL 2048 Igor Mirowski 2006 AZS UW Warszawa 7 20 13 15 31* 25 80.00 -
25 POL 1296 Eryk Majewski 2008 Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 28* 7 20 14 24 17 82.00 -
26 POL 1297 Daniel Łachacz 2008 Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 9 3 37 BFD* 1 34 84.00 -
27 POL 2157 Gabriela Fajdasz 2007 KS Spójnia Warszawa BFD* 4 9 44 14 13 84.00 -
28 POL 825 Jan Wiśniewski 2007 MKS "Dwójka" Warszawa 14 31* 21 2 22 27 86.00 -
29 POL 1246 Hanna Gębicka 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 15 34 22 5 10 49* 86.00 -
30 POL 1284 Jan Psiuk 2008 TS "Kuźnia" Rybnik 15 20 22 23 10 62* 90.00 -
31 POL 2102 Krzysztof Maksymowicz 2008 KS Spójnia Warszawa 4 19 12 52* 37 19 91.00 -
32 POL 907 Milena Siczek 2005 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 27 2 23 2 UFD* 38 92.00 -
33 POL 2044 Jakub Kaszewiak 2005 AZS UW Warszawa 13 23 7 DSQ* 23 28 94.00 -
34 POL 1422 Krzysztof Junczyk 2008 UKS FIR Warszawa 23 10 20 48* 34 10 97.00 -
35 POL 1244 Zofia Brdulak 2009 KS Spójnia Warszawa 12 24 31 15 16 46* 98.00 -
36 POL 925 Nina Zygo 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 16 41* 14 26 32 11 99.00 -
37 POL 2119 Karol Gaj 2007 TS "Kuźnia" Rybnik 31 23 24 7 17 36* 102.00 -
38 POL 1713 Jakub Jaworski 2007 UKS Silesia Opty Chełm Śląski 10 27 28 8 29 52* 102.00 -
39 POL 951 Wojciech Komenda 2008 KS Spójnia Warszawa 20 26 42 6 9 DNF* 103.00 -
40 POL 3403 Hieronim Hendler 2008 TKŻ Toruń 12 21 11 41 18 65* 103.00 -
41 POL 1529 Alexander Nowak 2009 UKS FIR Warszawa 17 8 15 BFD* 27 37 104.00 -
42 POL 1603 Tomasz Zadora 2007 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 11 18 16 DNF* 25 35 105.00 -
43 POL 2787 MACIEJ KARPIŃSKI 2006 UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA 20 17 30 28 12 56* 107.00 -
44 POL 4112 Aleksander Łukanowski 2007 TS "Kuźnia" Rybnik 36 28 33 17 6 47* 120.00 -
45 POL 1525 Józef Krasowski 2009 KS Spójnia Warszawa 22 17 19 43 21 45* 122.00 -
46 POL 2100 Hubert Matz 2008 KS Spójnia Warszawa 18 32 10 45 19 50* 124.00 -
47 POL 2007 Jakub Darkowski 2008 SSW MOS Iława BFD* UFD 2 12 21 20 125.00 -
48 POL 943 Michał Trzpis 2008 KW LOK "Garland" Gliwice 35 42 31 6 12 58* 126.00 -
49 POL 1982 Kacper Michalski 2008 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 33 9 8 BFD* 33 44 127.00 -
50 POL 226 Julia Nosal 2006 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 30 14 17 44 23 64* 128.00 -
51 POL 1637 Nina Mirowska 2008 AZS UW Warszawa 24 13 23 22 47 60* 129.00 -
52 POL 1570 Antoni Brzozowski 2009 KS Spójnia Warszawa 34 47* 37 10 27 23 131.00 -
53 POL 2197 Nathan Vidal 2009 WTW Warszawa 25 22 29 31 39* 26 133.00 -
54 POL 1910 Pola Wdowiak 2008 KS Spójnia Warszawa 28 29 41* 25 24 32 138.00 -
55 POL 246 Wiktoria Grima 2005 TS "Kuźnia" Rybnik BFD* 25 6 9 36 67 143.00 -
56 POL 1448 Wiktor Wróbel 2007 MKS "Dwójka" Warszawa 22 26 29 38 28 57* 143.00 -
57 POL 250 Maksymilian Kleszcz 2008 Yacht Club Bergline 41 37 15 UFD* 7 48 148.00 -
58 POL 1334 Ewa Główka 2009 KS Spójnia Warszawa 19 36 25 23 45 54* 148.00 -
59 POL 1833 Konstanty Kosiński 2009 UKŻ 7 Białystok 33 37 39 11 42* 31 151.00 -
60 POL 1225 Jan Lemański 2008 TKŻ Toruń 21 29 32 BFD* 14 55 151.00 -
61 POL 1892 Aleksander Główka 2007 KS Spójnia Warszawa 52* 22 38 35 15 43 153.00 -
62 POL 1879 Igor Grzelak 2007 WTW Warszawa 2 12 1 DNE 13* DNE 155.00 -
63 POL 1840 Patryk Gobiec 2005 UKŻ Michałowo 32 38 26 18 41 63* 155.00 -
64 POL 1929 Sonia Dobrzyńska 2007 KS Spójnia Warszawa 41 10 41 40 26 53* 158.00 -
65 POL 20 Oliwia Kaczyńska 2008 Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 23 33 40 32 30 66* 158.00 -
66 POL 2027 Wiktor Przeździecki 2008 KS Spójnia Warszawa 25 30 28 54* 33 42 158.00 -
67 POL 1028 Igor Góralczuk 2007 UKŻ 7 Białystok 26 35 27 45 29 59* 162.00 -
68 POL 2226 Tymon Mielnikiewicz 2008 Yacht Club Bergline 54* 44 32 17 22 51 166.00 -
69 POL 1836 Wiktoria Gobiec 2004 UKŻ Michałowo 37 35 10 26 59 61* 167.00 -
70 POL 11244 Piotrek Harnasz 2009 TS "Kuźnia" Rybnik 38 32 25 32 40* 2 129.00 -
71 POL 1834 Mikołaj Łukasik 2010 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 29 62 35 3 UFD* 1 130.00 1
72 POL 20351 Maciej Lewiński 2006 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 44* 39 36 39 17 4 135.00 -
73 POL 1076 Bartosz Nurowski 2009 UKS FIR Warszawa 42 57* 38 24 30 16 150.00 -
74 POL 1721 Franciszek Siwek 2007 KS Spójnia Warszawa 29 UFD* 8 BFD 42 3 152.00 -
75 POL 1139 Alicja Kurpiewska 2007 MKS "Dwójka" Warszawa 56* 34 53 16 45 6 154.00 -
76 POL 1773 Ryszard Ruban 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 50 19 52* 28 46 12 155.00 -
77 POL 186 Magdalena Ostrowska 2005 AZS UW Warszawa 49 36 27 59* 28 17 157.00 -
78 POL 424 Helena Moritz 2009 UKS FIR Warszawa 13 46 52* 35 49 15 158.00 -
79 POL 1106 Bartosz Janusek 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 37 48 DNF* 41 18 14 158.00 -
80 POL 1766 Jan Muszyński 2007 KS Spójnia Warszawa BFD* 24 26 BFD 37 5 162.00 -
81 POL 1245 Aleksandra Matz 2010 KS Spójnia Warszawa 39 33 51 BFD* 34 7 164.00 2
82 POL 1788 Wiktor Raszka 2009 MKS "Dwójka" Warszawa 18 21 57* 30 54 41 164.00 -
83 POL 1563 Krzysztof Rysz 2008 KN Lider Kraków 59* 45 55 21 38 8 167.00 -
84 POL 1387 Piotr Malitowski 2011 KW LOK "Garland" Gliwice 27 47* 46 42 31 23 169.00 3
85 POL 120 Kacper Stęplowski 2009 KW LOK "Garland" Gliwice 44 16 33 34 46* 43 170.00 -
86 POL 964 Kacper Kadłubowski 2007 KW LOK "Garland" Gliwice 43 25 34 53* 39 30 171.00 -
87 POL 12971 Julia Płocharczyk 2009 Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 40 40 35 48* 15 44 174.00 -
88 POL 1470 Maksymilian Kajdy 2010 UKS FIR Warszawa BFD* 27 53 16 51 27 174.00 4
89 POL 1671 Kalina Zalewska 2009 TKŻ Toruń 51 55* 44 36 26 19 176.00 -
90 POL 395 Wiktor Strugała 2008 Yacht Club Bergline 34 44 45 55* 36 18 177.00 -
91 POL 1765 Emilia Brdulak 2011 KS Spójnia Warszawa 30 30 46 56* 49 22 177.00 5
92 POL 1662 Jan Pawłowicz 2009 KN Lider Kraków 45 43 50* 13 44 38 183.00 -
93 POL 1408 Paweł Kornke 2008 KW LOK "Garland" Gliwice 21 41 45 BFD* 55 21 183.00 -
94 POL 1275 Karol Grabowski 2006 UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 26 52* 49 46 32 31 184.00 -
95 POL 2051 Miłosz Rubinkowski 2010 KW LOK "Garland" Gliwice 32 UFD* 50 46 43 20 191.00 6
96 POL 2816 Tomasz Ruban 2010 MKS "Dwójka" Warszawa 61 56 BFD* 18 48 10 193.00 7
97 POL 1967 Michał Godlewski 2008 KW LOK "Garland" Gliwice 42 38 43 27 43 DNF* 193.00 -
98 POL 1838 Ewa Trochimczyk 2007 UKŻ Michałowo BFD* 28 51 33 57 26 195.00 -
99 POL 142 Ewa Bańbura 2010 UKS FIR Warszawa 47 57 58* 27 40 32 203.00 8
100 POL 2786 ZUZANNA KAMIŃSKA 2006 UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA 45 51 49 24 52* 36 205.00 -
101 POL 23 Igor Murach 2009 Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 47 53* 40 21 50 48 206.00 -
102 POL 1626 Torkil Smółka 2004 AZS UW Warszawa 31 49 30 DNF* DNF 28 208.00 -
103 POL 603 Amelia Ferenc 2010 TS "Kuźnia" Rybnik 40 40 47 BFD* 60 25 212.00 9
104 POL 1813 Rozalia Rozum 2007 MKS "Dwójka" Warszawa DNF* DNF DNF 8 44 24 216.00 -
105 POL 1964 Maciej Malitowski 2008 KW LOK "Garland" Gliwice DNF* DNF DNF 36 35 13 224.00 -
106 POL 1714 Antoni Malicki 2009 WTW Warszawa 48 55 56* 34 53 35 225.00 -
107 POL 1839 Bartosz Dworakowski 2007 UKŻ Michałowo BFD* 52 47 37 51 39 226.00 -
108 POL 21 Jakub Jabłoński 2008 Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 52* 46 39 52 50 40 227.00 -
109 POL 1787 Karim Kopański 2006 UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 60* 48 60 49 38 33 228.00 -
110 POL 1249 Zofia Prędki 2006 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 46 39 42 61 41 UFD* 229.00 -
111 POL 1193 Dawid Pachuta 2009 KN Lider Kraków 36 53 55 39 UFD* 51 234.00 -
112 POL 1077 Maciej Kowalski 2007 KW LOK "Garland" Gliwice 48 51 48 47 62* 45 239.00 -
113 POL 560 Piotr Tuszyński 2007 Yacht Club Bergline 58* 42 56 42 54 46 240.00 -
114 POL 27 Matylda Rodziewicz 2009 Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 57 54 58 38 UFD* 34 241.00 -
115 POL 2201 Stanisław Wróblewski 2010 WTW Warszawa DNF* DNF DNF 43 48 11 242.00 10
116 POL 652 Antoni Chojnowski 2007 MKS "Dwójka" Warszawa 39 43 DNF* 49 53 59 243.00 -
117 POL 2041 Lena Wonka 2008 AZS UW Warszawa 46 59 54 30 61 DNF* 250.00 -
118 POL 1020 Amelia Dahms 2009 UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 49 54 54 47 57* 47 251.00 -
119 POL 1880 Kacper Wysocki 2009 UKS FIR Warszawa 38 58* 57 57 56 50 258.00 -
120 POL 1769 Marcel Tyczyński 2009 KS Spójnia Warszawa 55 58 62 DNF* 60 29 264.00 -
121 POL 860 Róża Hochman 2007 UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 63* 61 59 40 52 55 267.00 -
122 POL 126 Wojciech Wołczyk 2009 UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 35 50 43 DNF* DNF DNF 268.00 -
123 POL 1678 Michał Kaczmarek 2007 KLUB ŻEGLARSKI NYSA BFD* 49 44 BFD 35 DNF 268.00 -
124 POL 1455 Michalina Poskrobko 2007 UKŻ 7 Białystok BFD* 56 48 BFD 58 37 269.00 -
125 POL 1137 Adam Margasiński 2008 MKS "Dwójka" Warszawa DNF* DNF DNF 51 UFD 9 270.00 -
126 POL 1776 Maria Kmin 2008 UKS FIR Warszawa 53 60 62 BFD* 56 42 273.00 -
127 POL 95 Julian Tomczak 2019 Yacht Club Bergline 51 50 59 60* 59 58 277.00 11
128 POL 1908 Jan Szerling 2007 KS Spójnia Warszawa DNF* DNF DNF 37 47 56 280.00 -
129 POL 1075 Magdalena Traczyńska 2010 KS Spójnia Warszawa 50 DNF* 61 58 55 57 281.00 12
130 POL 1786 Jan Chylarecki 2007 KS Spójnia Warszawa 62 60 61 51 63* 53 287.00 -
131 POL 1436 Krzysztof Jasny 2008 UKS SZKWAŁ LEGIONOWO DNE 45 36 DNF* DNF DNF 291.00 -
132 POL 1674 Wiktor Mariański 2009 WTW Warszawa DNF* DNF DNF 50 64 49 303.00 -
133 POL 1331 Jakub Pisarek 2011 UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 64 DNF* 63 54 65 61 307.00 13
134 POL 321 Filip Sroczyński 2008 WTW Warszawa DNF* DNF DNF 53 66 52 311.00 -
135 POL 1332 Alicja Łozińska 2008 KS Spójnia Warszawa DNF* DNF DNF 50 UFD 54 314.00 -
136 POL 1136 Marcel Wilanowski 2008 MKS "Dwójka" Warszawa DNF* DNF DNF 62 58 62 322.00 -
137 POL 59 Helena Grykin 2011 KS Spójnia Warszawa BFD* 59 60 DNF DNF UFD 329.00 14
138 POL 1551 Stanisław Tracz 2012 MKS "Dwójka" Warszawa DNE UFD* DNF DNF DNF 60 340.00 15
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.