31 maj - 2 cze 2019

Puchar Warszawy OPTIMIST

Nieporęt, Polska
Wyniki Podział na grupy
Grupa Nr Załoga Klub Ur
złota POL 20 Oliwia Kaczyńska Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 2008
złota POL 133 Wojtek Wójcik TS "Kuźnia" Rybnik 2008
złota POL 162 Marcin Małota KN Lider Kraków 2009
złota POL 167 Gustaw Zalewski TKŻ Toruń 2007
złota POL 226 Julia Nosal KLUB ŻEGLARSKI NYSA 2006
złota POL 246 Wiktoria Grima TS "Kuźnia" Rybnik 2005
złota POL 250 Maksymilian Kleszcz Yacht Club Bergline 2008
złota POL 825 Jan Wiśniewski MKS "Dwójka" Warszawa 2007
złota POL 907 Milena Siczek UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 2005
złota POL 925 Nina Zygo MKS "Dwójka" Warszawa 2008
złota POL 943 Michał Trzpis KW LOK "Garland" Gliwice 2008
złota POL 951 Wojciech Komenda KS Spójnia Warszawa 2008
złota POL 1028 Igor Góralczuk UKŻ 7 Białystok 2007
złota POL 1225 Jan Lemański TKŻ Toruń 2008
złota POL 1244 Zofia Brdulak Klub Sportowy Spójnia Warszawa 2009
złota POL 1246 Hanna Gębicka MKS "Dwójka" Warszawa 2008
złota POL 1284 Jan Psiuk TS "Kuźnia" Rybnik 2008
złota POL 1296 Eryk Majewski Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 2008
złota POL 1297 Daniel Łachacz Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 2008
złota POL 1334 Ewa Główka Klub Sportowy Spójnia Warszawa 2009
złota POL 1422 Krzysztof Junczyk UKS FIR Warszawa 2008
złota POL 1448 Wiktor Wróbel MKS "Dwójka" Warszawa 2007
złota POL 1518 Klara Piotrowska WTW Warszawa 2007
złota POL 1525 Józef Krasowski KS Spójnia Warszawa 2009
złota POL 1529 Alexander Nowak UKS FIR Warszawa 2009
złota POL 1570 Antoni Brzozowski KS Spójnia Warszawa 2009
złota POL 1603 Tomasz Zadora UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 2007
złota POL 1614 Wit Dmuchowski SSW MOS Iława 2009
złota POL 1624 Wiktoria Sajdak Jacht Klub ZEFIR- DRAKKAR PORAJ 2006
złota POL 1637 Nina Mirowska AZS UW Warszawa 2008
złota POL 1655 Maciej Cioczek UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 2007
złota POL 1700 Mikołaj Cieślak UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 2008
złota POL 1713 Jakub Jaworski UKS Silesia Opty Chełm Śląski 2007
złota POL 1763 Zuzanna Liedtke SSW MOS Iława 2008
złota POL 1833 Konstanty Kosiński UKŻ 7 Białystok 2009
złota POL 1836 Wiktoria Gobiec UKŻ Michałowo 2004
złota POL 1840 Patryk Gobiec UKŻ Michałowo 2005
złota POL 1879 Igor Grzelak WTW Warszawa 2007
złota POL 1892 Aleksander Główka K.S "Spójnia-Warszawa" 2007
złota POL 1910 Pola Wdowiak KS Spójnia Warszawa 2008
złota POL 1929 Sonia Dobrzyńska K.S "Spójnia-Warszawa" 2007
złota POL 1937 Maciej Szawkowski Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 2008
złota POL 1939 Dante Luciani UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 2006
złota POL 1965 Karol Rusin KW LOK "Garland" Gliwice 2006
złota POL 1982 Kacper Michalski KLUB ŻEGLARSKI NYSA 2008
złota POL 2005 Michał Kuczmarski MKS "Dwójka" Warszawa 2006
złota POL 2007 Jakub Darkowski SSW MOS Iława 2008
złota POL 2027 Wiktor Przeździecki Klub Sportowy Spójnia Warszawa 2008
złota POL 2044 Jakub Kaszewiak AZS UW Warszawa 2005
złota POL 2048 Igor Mirowski AZS UW Warszawa 2006
złota POL 2075 Iwo Barański AZS UW Warszawa 2006
złota POL 2078 Stanisław Ługowski WTW Warszawa 2008
złota POL 2100 Hubert Matz Klub Sportowy Spójnia Warszawa 2008
złota POL 2102 Krzysztof Maksymowicz KS Spójnia Warszawa 2008
złota POL 2107 Marta Piotrowska WTW Warszawa 2007
złota POL 2119 Karol Gaj TS "Kuźnia" Rybnik 2007
złota POL 2126 Alexandre Vidal WTW Warszawa 2008
złota POL 2151 Jan Rohde SSW MOS Iława 2008
złota POL 2157 Gabriela Fajdasz KS Spójnia Warszawa 2007
złota POL 2158 Weronika Przeździecka K.S "Spójnia-Warszawa" 2008
złota POL 2197 Nathan Vidal WTW Warszawa 2009
złota POL 2226 Tymon Mielnikiewicz Yacht Club Bergline 2008
złota POL 2500 Julia Kaczmarska Yacht Club Bergline 2008
złota POL 2787 MACIEJ KARPIŃSKI UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA 2006
złota POL 3402 Hanna Rogowska TKŻ Toruń 2008
złota POL 3403 Hieronim Hendler TKŻ Toruń 2008
złota POL 3409 Bartosz Bilicki SSW MOS Iława 2007
złota POL 4112 Aleksander Łukanowski TS "Kuźnia" Rybnik 2007
złota POL 12036 Lidia Łukasik UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 2007
srebrna POL 21 Jakub Jabłoński Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 2008
srebrna POL 23 Igor Murach Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 2009
srebrna POL 27 Matylda Rodziewicz Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 2009
srebrna POL 59 Helena Grykin Klub Sportowy Spójnia Warszawa 2011
srebrna POL 95 Julian Tomczak Yacht Club Bergline 2019
srebrna POL 120 Kacper Stęplowski KW LOK "Garland" Gliwice 2009
srebrna POL 126 Wojciech Wołczyk UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 2009
srebrna POL 142 Ewa Bańbura UKS FIR Warszawa 2012
srebrna POL 186 Magdalena Ostrowska AZS UW Warszawa 2005
srebrna POL 321 Filip Sroczyński WTW Warszawa 2008
srebrna POL 395 Wiktor Strugała Yacht Club Bergline 2008
srebrna POL 424 Helena Moritz UKS FIR Warszawa 2009
srebrna POL 560 Piotr Tuszyński Yacht Club Bergline 2007
srebrna POL 603 Amelia Ferenc TS "Kuźnia" Rybnik 2010
srebrna POL 652 Antoni Chojnowski MKS "Dwójka" Warszawa 2007
srebrna POL 860 Róża Hochman UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 2007
srebrna POL 964 Kacper Kadłubowski KW LOK "Garland" Gliwice 2007
srebrna POL 1020 Amelia Dahms UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 2009
srebrna POL 1075 Magdalena Traczyńska KS Spójnia Warszawa 2010
srebrna POL 1076 Bartosz Nurowski UKS FIR Warszawa 2009
srebrna POL 1077 Maciej Kowalski KW LOK "Garland" Gliwice 2007
srebrna POL 1106 Bartosz Janusek MKS "Dwójka" Warszawa 2008
srebrna POL 1136 Marcel Wilanowski MKS "Dwójka" Warszawa 2008
srebrna POL 1137 Adam Margasiński MKS "Dwójka" Warszawa 2008
srebrna POL 1139 Alicja Kurpiewska MKS "Dwójka" Warszawa 2007
srebrna POL 1193 Dawid Pachuta KN Lider Kraków 2009
srebrna POL 1245 Aleksandra Matz KS Spójnia Warszawa 2010
srebrna POL 1249 Zofia Prędki KLUB ŻEGLARSKI NYSA 2006
srebrna POL 1275 Karol Grabowski UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 2006
srebrna POL 1331 Jakub Pisarek UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 2011
srebrna POL 1332 Alicja Łozińska KS Spójnia Warszawa 2008
srebrna POL 1387 Piotr Malitowski KW LOK "Garland" Gliwice 2011
srebrna POL 1408 Paweł Kornke KW LOK "Garland" Gliwice 2008
srebrna POL 1436 Krzysztof Jasny UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 2008
srebrna POL 1455 Michalina Poskrobko UKŻ 7 Białystok 2007
srebrna POL 1470 Maksymilian Kajdy UKS FIR Warszawa 2010
srebrna POL 1551 Stanisław Tracz MKS "Dwójka" Warszawa 2012
srebrna POL 1563 Krzysztof Rysz KN Lider Kraków 2008
srebrna POL 1626 Torkil Smółka AZS UW Warszawa 2004
srebrna POL 1662 Jan Pawłowicz KN Lider Kraków 2009
srebrna POL 1671 Kalina Zalewska TKŻ Toruń 2009
srebrna POL 1674 Wiktor Mariański WTW Warszawa 2009
srebrna POL 1678 Michał Kaczmarek KLUB ŻEGLARSKI NYSA 2007
srebrna POL 1714 Antoni Malicki WTW Warszawa 2008
srebrna POL 1721 Franciszek Siwek KS Spójnia Warszawa 2007
srebrna POL 1765 Emilia Brdulak KS Spójnia Warszawa 2011
srebrna POL 1766 Jan Muszyński KS Spójnia Warszawa 2007
srebrna POL 1769 Marcel Tyczyński KS Spójnia Warszawa 2009
srebrna POL 1773 Ryszard Ruban MKS "Dwójka" Warszawa 2008
srebrna POL 1776 Maria Kmin UKS FIR Warszawa 2008
srebrna POL 1786 Jan Chylarecki Klub Sportowy Spójnia Warszawa 2007
srebrna POL 1787 Karim Kopański UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 2006
srebrna POL 1788 Wiktor Raszka MKS "Dwójka" Warszawa 2009
srebrna POL 1813 Rozalia Rozum MKS "Dwójka" Warszawa 2007
srebrna POL 1834 Mikołaj Łukasik UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 2010
srebrna POL 1838 Ewa Trochimczyk UKŻ Michałowo 2007
srebrna POL 1839 Bartosz Dworakowski UKŻ Michałowo 2007
srebrna POL 1880 Kacper Wysocki UKS FIR Warszawa 2009
srebrna POL 1908 Jan Szerling KS Spójnia Warszawa 2007
srebrna POL 1964 Maciej Malitowski KW LOK "Garland" Gliwice 2008
srebrna POL 1967 Michał Godlewski KW LOK "Garland" Gliwice 2008
srebrna POL 2041 Lena Wonka AZS UW Warszawa 2008
srebrna POL 2051 Miłosz Rubinkowski KW LOK "Garland" Gliwice 2010
srebrna POL 2201 Stanisław Wróblewski WTW Warszawa 2010
srebrna POL 2786 ZUZANNA KAMIŃSKA UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA 2006
srebrna POL 2816 Tomasz Ruban MKS "Dwójka" Warszawa 2010
srebrna POL 11244 Piotrek Harnasz TS "Kuźnia" Rybnik 2009
srebrna POL 12971 Julia Płocharczyk Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 2009
srebrna POL 20351 Maciej Lewiński UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 2006