Puchar Warszawy OPTIMIST

31 maj - 2 cze 2019 Nieporęt, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Nr
Załoga
Klub
1
POL 1937
Maciej Szawkowski
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
2
POL 1518
Klara Piotrowska
WTW Warszawa
3
POL 2107
Marta Piotrowska
WTW Warszawa
4
POL 1297
Daniel Łachacz
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
5
POL 1879
Igor Grzelak
WTW Warszawa
6
POL 1296
Eryk Majewski
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
7
POL 20
Oliwia Kaczyńska
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
8
POL 2078
Stanisław Ługowski
WTW Warszawa
9
POL 12971
Julia Płocharczyk
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
10
POL 23
Igor Murach
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
11
POL 27
Matylda Rodziewicz
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
12
POL 2126
Alexandre Vidal
WTW Warszawa
13
POL 21
Jakub Jabłoński
Klub Sportowy „BAZA Mrągowo”
14
POL 1964
Maciej Malitowski
KW LOK "Garland" Gliwice
15
POL 1387
Piotr Malitowski
KW LOK "Garland" Gliwice
16
POL 1967
Michał Godlewski
KW LOK "Garland" Gliwice
17
POL 1840
Patryk Gobiec
UKŻ Michałowo
18
POL 1836
Wiktoria Gobiec
UKŻ Michałowo
19
POL 1839
Bartosz Dworakowski
UKŻ Michałowo
20
POL 1838
Ewa Trochimczyk
UKŻ Michałowo
21
POL 1249
Zofia Prędki
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
22
POL 2201
Stanisław Wróblewski
WTW Warszawa
23
POL 1982
Kacper Michalski
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
24
POL 1678
Michał Kaczmarek
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
25
POL 1714
Antoni Malicki
WTW Warszawa
26
POL 226
Julia Nosal
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
27
POL 2197
Nathan Vidal
WTW Warszawa
28
POL 1713
Jakub Jaworski
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
29
POL 1525
Józef Krasowski
KS Spójnia Warszawa
30
POL 1332
Alicja Łozińska
KS Spójnia Warszawa
31
POL 1765
Emilia Brdulak
KS Spójnia Warszawa
32
POL 951
Wojciech Komenda
KS Spójnia Warszawa
33
POL 1766
Jan Muszyński
KS Spójnia Warszawa
34
POL 1769
Marcel Tyczyński
KS Spójnia Warszawa
35
POL 1245
Aleksandra Matz
KS Spójnia Warszawa
36
POL 1910
Pola Wdowiak
KS Spójnia Warszawa
37
POL 1908
Jan Szerling
KS Spójnia Warszawa
38
POL 1614
Wit Dmuchowski
SSW MOS Iława
39
POL 1570
Antoni Brzozowski
KS Spójnia Warszawa
40
POL 2151
Jan Rohde
SSW MOS Iława
41
POL 2007
Jakub Darkowski
SSW MOS Iława
42
POL 3409
Bartosz Bilicki
SSW MOS Iława
43
POL 133
Wojtek Wójcik
TS "Kuźnia" Rybnik
44
POL 1763
Zuzanna Liedtke
SSW MOS Iława
45
POL 246
Wiktoria Grima
TS "Kuźnia" Rybnik
46
POL 120
Kacper Stęplowski
KW LOK "Garland" Gliwice
47
POL 2119
Karol Gaj
TS "Kuźnia" Rybnik
48
POL 1965
Karol Rusin
KW LOK "Garland" Gliwice
49
POL 1284
Jan Psiuk
TS "Kuźnia" Rybnik
50
POL 2051
Miłosz Rubinkowski
KW LOK "Garland" Gliwice
51
POL 1408
Paweł Kornke
KW LOK "Garland" Gliwice
52
POL 943
Michał Trzpis
KW LOK "Garland" Gliwice
53
POL 4112
Aleksander Łukanowski
TS "Kuźnia" Rybnik
54
POL 1077
Maciej Kowalski
KW LOK "Garland" Gliwice
55
POL 964
Kacper Kadłubowski
KW LOK "Garland" Gliwice
56
POL 11244
Piotrek Harnasz
TS "Kuźnia" Rybnik
57
POL 2786
ZUZANNA KAMIŃSKA
UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA
58
POL 2500
Julia Kaczmarska
Yacht Club Bergline
59
POL 2226
Tymon Mielnikiewicz
Yacht Club Bergline
60
POL 2787
MACIEJ KARPIŃSKI
UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA
61
POL 560
Piotr Tuszyński
Yacht Club Bergline
62
POL 250
Maksymilian Kleszcz
Yacht Club Bergline
63
POL 395
Wiktor Strugała
Yacht Club Bergline
64
POL 95
Julian Tomczak
Yacht Club Bergline
65
POL 3402
Hanna Rogowska
TKŻ Toruń
66
POL 3403
Hieronim Hendler
TKŻ Toruń
67
POL 1225
Jan Lemański
TKŻ Toruń
68
POL 126
Wojciech Wołczyk
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
69
POL 1671
Kalina Zalewska
TKŻ Toruń
70
POL 1436
Krzysztof Jasny
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
71
POL 1331
Jakub Pisarek
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
72
POL 167
Gustaw Zalewski
TKŻ Toruń
73
POL 2075
Iwo Barański
AZS UW Warszawa
74
POL 1787
Karim Kopański
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
75
POL 2048
Igor Mirowski
AZS UW Warszawa
76
POL 860
Róża Hochman
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
77
POL 2041
Lena Wonka
AZS UW Warszawa
78
POL 1275
Karol Grabowski
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
79
POL 1020
Amelia Dahms
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
80
POL 2044
Jakub Kaszewiak
AZS UW Warszawa
81
POL 1637
Nina Mirowska
AZS UW Warszawa
82
POL 186
Magdalena Ostrowska
AZS UW Warszawa
83
POL 1137
Adam Margasiński
MKS "Dwójka" Warszawa
84
POL 825
Jan Wiśniewski
MKS "Dwójka" Warszawa
85
POL 2005
Michał Kuczmarski
MKS "Dwójka" Warszawa
86
POL 1626
Torkil Smółka
AZS UW Warszawa
87
POL 1246
Hanna Gębicka
MKS "Dwójka" Warszawa
88
POL 1813
Rozalia Rozum
MKS "Dwójka" Warszawa
89
POL 925
Nina Zygo
MKS "Dwójka" Warszawa
90
POL 1773
Ryszard Ruban
MKS "Dwójka" Warszawa
91
POL 2816
Tomasz Ruban
MKS "Dwójka" Warszawa
92
POL 1788
Wiktor Raszka
MKS "Dwójka" Warszawa
93
POL 1448
Wiktor Wróbel
MKS "Dwójka" Warszawa
94
POL 1106
Bartosz Janusek
MKS "Dwójka" Warszawa
95
POL 1833
Konstanty Kosiński
UKŻ 7 Białystok
96
POL 1139
Alicja Kurpiewska
MKS "Dwójka" Warszawa
97
POL 1028
Igor Góralczuk
UKŻ 7 Białystok
98
POL 1136
Marcel Wilanowski
MKS "Dwójka" Warszawa
99
POL 1455
Michalina Poskrobko
UKŻ 7 Białystok
100
POL 12036
Lidia Łukasik
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
101
POL 1834
Mikołaj Łukasik
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
102
POL 907
Milena Siczek
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
103
POL 162
Marcin Małota
KN Lider Kraków
104
POL 20351
Maciej Lewiński
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
105
POL 1603
Tomasz Zadora
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
106
POL 1662
Jan Pawłowicz
KN Lider Kraków
107
POL 1563
Krzysztof Rysz
KN Lider Kraków
108
POL 1700
Mikołaj Cieślak
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
109
POL 1193
Dawid Pachuta
KN Lider Kraków
110
POL 1939
Dante Luciani
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
111
POL 1655
Maciej Cioczek
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
112
POL 1551
Stanisław Tracz
MKS "Dwójka" Warszawa
113
POL 652
Antoni Chojnowski
MKS "Dwójka" Warszawa
114
POL 1422
Krzysztof Junczyk
UKS FIR Warszawa
115
POL 1529
Alexander Nowak
UKS FIR Warszawa
116
POL 424
Helena Moritz
UKS FIR Warszawa
117
POL 1076
Bartosz Nurowski
UKS FIR Warszawa
118
POL 1470
Maksymilian Kajdy
UKS FIR Warszawa
119
POL 142
Ewa Bańbura
UKS FIR Warszawa
120
POL 1776
Maria Kmin
UKS FIR Warszawa
121
POL 1880
Kacper Wysocki
UKS FIR Warszawa
122
POL 1075
Magdalena Traczyńska
KS Spójnia Warszawa
123
POL 1929
Sonia Dobrzyńska
KS Spójnia Warszawa
124
POL 2157
Gabriela Fajdasz
KS Spójnia Warszawa
125
POL 1892
Aleksander Główka
KS Spójnia Warszawa
126
POL 2158
Weronika Przeździecka
KS Spójnia Warszawa
127
POL 2102
Krzysztof Maksymowicz
KS Spójnia Warszawa
128
POL 1721
Franciszek Siwek
KS Spójnia Warszawa
129
POL 1334
Ewa Główka
KS Spójnia Warszawa
130
POL 2100
Hubert Matz
KS Spójnia Warszawa
131
POL 2027
Wiktor Przeździecki
KS Spójnia Warszawa
132
POL 1244
Zofia Brdulak
KS Spójnia Warszawa
133
POL 603
Amelia Ferenc
TS "Kuźnia" Rybnik
134
POL 1624
Wiktoria Sajdak
Jacht Klub ZEFIR- DRAKKAR PORAJ
135
POL 321
Filip Sroczyński
WTW Warszawa
136
POL 1674
Wiktor Mariański
WTW Warszawa
137
POL 59
Helena Grykin
KS Spójnia Warszawa
138
POL 1786
Jan Chylarecki
KS Spójnia Warszawa