Puchar Warszawy OPTIMIST

31 maj - 2 cze 2019

Nieporęt, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
OPP A
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 2008 Maciej Kasprzak SSW MOS Iława 14.05.2019, 11:12
2 POL 2007 Alicja Michalewska SSW MOS Iława 14.05.2019, 11:12
3 POL 1801 Oskar Wielczyk SSW MOS Iława 14.05.2019, 11:12
4 POL 1448 Marianna Gębicka MKS "Dwójka" Warszawa 24.05.2019, 13:44
5 POL 3404 Szymon Rozum MKS "Dwójka" Warszawa 24.05.2019, 13:44
6 POL 1988 Antoni Kiliszek MKS "Dwójka" Warszawa 24.05.2019, 13:44
7 POL 1851 Patrycja Kurpiewska MKS "Dwójka" Warszawa 24.05.2019, 13:44
8 POL 2206 Hanna Korsak MKS "Dwójka" Warszawa 24.05.2019, 13:44
9 POL 1888 Joanna Dyja MKS "Dwójka" Warszawa 24.05.2019, 13:44
10 POL 2019 Danuta Grudzień UKS Silesia Opty Chełm Śląski 26.05.2019, 16:59
11 POL 111 Jakub Lipowski KN Lider Kraków 27.05.2019, 17:06
12 POL 1424 Jakub Wegiera UKS FIR Warszawa 28.05.2019, 18:16
OPP B
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 1937 Maciej Szawkowski Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 08.05.2019, 21:24
2 POL 1518 Klara Piotrowska WTW Warszawa 14.05.2019, 11:04
3 POL 2107 Marta Piotrowska WTW Warszawa 14.05.2019, 11:04
4 POL 1297 Daniel Łachacz Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 08.05.2019, 21:24
5 POL 1879 Igor Grzelak WTW Warszawa 14.05.2019, 11:04
6 POL 1296 Eryk Majewski Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 08.05.2019, 21:24
7 POL 20 Oliwia Kaczyńska Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 08.05.2019, 21:24
8 POL 2078 Stanisław Ługowski WTW Warszawa 14.05.2019, 11:04
9 POL 12971 Julia Płocharczyk Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 08.05.2019, 21:24
10 POL 23 Igor Murach Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 08.05.2019, 21:24
11 POL 27 Matylda Rodziewicz Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 08.05.2019, 21:24
12 POL 2126 Alexandre Vidal WTW Warszawa 14.05.2019, 11:04
13 POL 21 Jakub Jabłoński Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 08.05.2019, 21:24
14 POL 1964 Maciej Malitowski KW LOK "Garland" Gliwice 13.05.2019, 14:06
15 POL 1387 Piotr Malitowski KW LOK "Garland" Gliwice 13.05.2019, 14:08
16 POL 1967 Michał Godlewski KW LOK "Garland" Gliwice 13.05.2019, 16:39
17 POL 1840 Patryk Gobiec UKŻ Michałowo 14.05.2019, 20:17
18 POL 1836 Wiktoria Gobiec UKŻ Michałowo 14.05.2019, 20:17
19 POL 1839 Bartosz Dworakowski UKŻ Michałowo 14.05.2019, 20:17
20 POL 1838 Ewa Trochimczyk UKŻ Michałowo 14.05.2019, 20:17
21 POL 1249 Zofia Prędki KLUB ŻEGLARSKI NYSA 15.05.2019, 17:03
22 POL 2201 Stanisław Wróblewski WTW Warszawa 14.05.2019, 10:53
23 POL 1982 Kacper Michalski KLUB ŻEGLARSKI NYSA 15.05.2019, 17:03
24 POL 1678 Michał Kaczmarek KLUB ŻEGLARSKI NYSA 15.05.2019, 17:03
25 POL 1714 Antoni Malicki WTW Warszawa 14.05.2019, 10:53
26 POL 226 Julia Nosal KLUB ŻEGLARSKI NYSA 15.05.2019, 17:03
27 POL 2197 Nathan Vidal WTW Warszawa 14.05.2019, 10:53
28 POL 1713 Jakub Jaworski UKS Silesia Opty Chełm Śląski 14.05.2019, 18:31
29 POL 1525 Józef Krasowski KS Spójnia Warszawa 15.05.2019, 21:53
30 POL 1332 Alicja Łozińska KS Spójnia Warszawa 15.05.2019, 21:53
31 POL 1765 Emilia Brdulak KS Spójnia Warszawa 15.05.2019, 21:53
32 POL 951 Wojciech Komenda KS Spójnia Warszawa 15.05.2019, 22:02
33 POL 1766 Jan Muszyński KS Spójnia Warszawa 15.05.2019, 21:53
34 POL 1769 Marcel Tyczyński KS Spójnia Warszawa 15.05.2019, 21:53
35 POL 1245 Aleksandra Matz KS Spójnia Warszawa 15.05.2019, 21:53
36 POL 1910 Pola Wdowiak KS Spójnia Warszawa 15.05.2019, 21:53
37 POL 1908 Jan Szerling KS Spójnia Warszawa 15.05.2019, 21:53
38 POL 1614 Wit Dmuchowski SSW MOS Iława 16.05.2019, 07:32
39 POL 1570 Antoni Brzozowski KS Spójnia Warszawa 15.05.2019, 21:53
40 POL 2151 Jan Rohde SSW MOS Iława 16.05.2019, 07:32
41 POL 2007 Jakub Darkowski SSW MOS Iława 16.05.2019, 07:32
42 POL 3409 Bartosz Bilicki SSW MOS Iława 16.05.2019, 07:32
43 POL 133 Wojtek Wójcik TS "Kuźnia" Rybnik 17.05.2019, 07:14
44 POL 1763 Zuzanna Liedtke SSW MOS Iława 16.05.2019, 07:32
45 POL 246 Wiktoria Grima TS "Kuźnia" Rybnik 17.05.2019, 07:14
46 POL 120 Kacper Stęplowski KW LOK "Garland" Gliwice 20.05.2019, 20:31
47 POL 2119 Karol Gaj TS "Kuźnia" Rybnik 17.05.2019, 07:14
48 POL 1965 Karol Rusin KW LOK "Garland" Gliwice 20.05.2019, 20:31
49 POL 1284 Jan Psiuk TS "Kuźnia" Rybnik 17.05.2019, 07:14
50 POL 2051 Miłosz Rubinkowski KW LOK "Garland" Gliwice 20.05.2019, 20:31
51 POL 1408 Paweł Kornke KW LOK "Garland" Gliwice 20.05.2019, 20:31
52 POL 943 Michał Trzpis KW LOK "Garland" Gliwice 20.05.2019, 20:31
53 POL 4112 Aleksander Łukanowski TS "Kuźnia" Rybnik 17.05.2019, 07:14
54 POL 1077 Maciej Kowalski KW LOK "Garland" Gliwice 20.05.2019, 20:31
55 POL 964 Kacper Kadłubowski KW LOK "Garland" Gliwice 20.05.2019, 20:31
56 POL 11244 Piotrek Harnasz TS "Kuźnia" Rybnik 17.05.2019, 07:14
57 POL 2786 ZUZANNA KAMIŃSKA UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA 22.05.2019, 09:34
58 POL 2500 Julia Kaczmarska Yacht Club Bergline 22.05.2019, 08:39
59 POL 2226 Tymon Mielnikiewicz Yacht Club Bergline 22.05.2019, 08:39
60 POL 2787 MACIEJ KARPIŃSKI UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA 22.05.2019, 09:37
61 POL 560 Piotr Tuszyński Yacht Club Bergline 22.05.2019, 08:39
62 POL 250 Maksymilian Kleszcz Yacht Club Bergline 22.05.2019, 08:39
63 POL 395 Wiktor Strugała Yacht Club Bergline 22.05.2019, 08:39
64 POL 95 Julian Tomczak Yacht Club Bergline 22.05.2019, 08:39
65 POL 3402 Hanna Rogowska TKŻ Toruń 23.05.2019, 17:13
66 POL 3403 Hieronim Hendler TKŻ Toruń 23.05.2019, 17:13
67 POL 1225 Jan Lemański TKŻ Toruń 23.05.2019, 17:13
68 POL 126 Wojciech Wołczyk UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 24.05.2019, 13:38
69 POL 1671 Kalina Zalewska TKŻ Toruń 23.05.2019, 17:13
70 POL 1436 Krzysztof Jasny UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 24.05.2019, 13:38
71 POL 1331 Jakub Pisarek UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 24.05.2019, 13:38
72 POL 167 Gustaw Zalewski TKŻ Toruń 23.05.2019, 17:13
73 POL 2075 Iwo Barański AZS UW Warszawa 23.05.2019, 17:47
74 POL 1787 Karim Kopański UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 24.05.2019, 13:38
75 POL 2048 Igor Mirowski AZS UW Warszawa 23.05.2019, 17:47
76 POL 860 Róża Hochman UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 24.05.2019, 13:38
77 POL 2041 Lena Wonka AZS UW Warszawa 23.05.2019, 17:47
78 POL 1275 Karol Grabowski UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 24.05.2019, 13:38
79 POL 1020 Amelia Dahms UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 24.05.2019, 13:38
80 POL 2044 Jakub Kaszewiak AZS UW Warszawa 23.05.2019, 17:47
81 POL 1637 Nina Mirowska AZS UW Warszawa 23.05.2019, 17:47
82 POL 186 Magdalena Ostrowska AZS UW Warszawa 23.05.2019, 17:47
83 POL 1137 Adam Margasiński MKS "Dwójka" Warszawa 24.05.2019, 14:48
84 POL 825 Jan Wiśniewski MKS "Dwójka" Warszawa 24.05.2019, 14:48
85 POL 2005 Michał Kuczmarski MKS "Dwójka" Warszawa 24.05.2019, 14:48
86 POL 1626 Torkil Smółka AZS UW Warszawa 23.05.2019, 17:47
87 POL 1246 Hanna Gębicka MKS "Dwójka" Warszawa 24.05.2019, 14:48
88 POL 1813 Rozalia Rozum MKS "Dwójka" Warszawa 24.05.2019, 14:48
89 POL 925 Nina Zygo MKS "Dwójka" Warszawa 24.05.2019, 14:48
90 POL 1773 Ryszard Ruban MKS "Dwójka" Warszawa 24.05.2019, 14:48
91 POL 2816 Tomasz Ruban MKS "Dwójka" Warszawa 24.05.2019, 14:48
92 POL 1788 Wiktor Raszka MKS "Dwójka" Warszawa 24.05.2019, 14:48
93 POL 1448 Wiktor Wróbel MKS "Dwójka" Warszawa 24.05.2019, 14:48
94 POL 1106 Bartosz Janusek MKS "Dwójka" Warszawa 24.05.2019, 14:48
95 POL 1833 Konstanty Kosiński UKŻ 7 Białystok 25.05.2019, 18:34
96 POL 1139 Alicja Kurpiewska MKS "Dwójka" Warszawa 24.05.2019, 14:48
97 POL 1028 Igor Góralczuk UKŻ 7 Białystok 25.05.2019, 18:34
98 POL 1136 Marcel Wilanowski MKS "Dwójka" Warszawa 24.05.2019, 14:48
99 POL 1455 Michalina Poskrobko UKŻ 7 Białystok 25.05.2019, 18:34
100 POL 12036 Lidia Łukasik UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 24.05.2019, 18:19
101 POL 1834 Mikołaj Łukasik UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 24.05.2019, 18:19
102 POL 907 Milena Siczek UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 24.05.2019, 18:19
103 POL 162 Marcin Małota KN Lider Kraków 27.05.2019, 02:52
104 POL 20351 Maciej Lewiński UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 24.05.2019, 18:19
105 POL 1603 Tomasz Zadora UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 24.05.2019, 18:19
106 POL 1662 Jan Pawłowicz KN Lider Kraków 27.05.2019, 02:52
107 POL 1563 Krzysztof Rysz KN Lider Kraków 27.05.2019, 02:52
108 POL 1700 Mikołaj Cieślak UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 24.05.2019, 18:19
109 POL 1193 Dawid Pachuta KN Lider Kraków 27.05.2019, 02:52
110 POL 1939 Dante Luciani UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 24.05.2019, 18:19
111 POL 1655 Maciej Cioczek UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 24.05.2019, 18:19
112 POL 1551 Stanisław Tracz MKS "Dwójka" Warszawa 27.05.2019, 08:34
113 POL 652 Antoni Chojnowski MKS "Dwójka" Warszawa 27.05.2019, 14:00
114 POL 1422 Krzysztof Junczyk UKS FIR Warszawa 28.05.2019, 18:16
115 POL 1529 Alexander Nowak UKS FIR Warszawa 28.05.2019, 18:16
116 POL 424 Helena Moritz UKS FIR Warszawa 28.05.2019, 18:16
117 POL 1076 Bartosz Nurowski UKS FIR Warszawa 28.05.2019, 18:16
118 POL 1470 Maksymilian Kajdy UKS FIR Warszawa 28.05.2019, 18:16
119 POL 142 Ewa Bańbura UKS FIR Warszawa 28.05.2019, 18:16
120 POL 1776 Maria Kmin UKS FIR Warszawa 28.05.2019, 18:16
121 POL 1880 Kacper Wysocki UKS FIR Warszawa 28.05.2019, 18:16
122 POL 1075 Magdalena Traczyńska KS Spójnia Warszawa 28.05.2019, 18:21
123 POL 1929 Sonia Dobrzyńska KS Spójnia Warszawa 28.05.2019, 22:04
124 POL 2157 Gabriela Fajdasz KS Spójnia Warszawa 28.05.2019, 22:04
125 POL 1892 Aleksander Główka KS Spójnia Warszawa 28.05.2019, 22:04
126 POL 2158 Weronika Przeździecka KS Spójnia Warszawa 28.05.2019, 22:04
127 POL 2102 Krzysztof Maksymowicz KS Spójnia Warszawa 28.05.2019, 22:04
128 POL 1721 Franciszek Siwek KS Spójnia Warszawa 28.05.2019, 22:04
129 POL 1334 Ewa Główka KS Spójnia Warszawa 28.05.2019, 22:04
130 POL 2100 Hubert Matz KS Spójnia Warszawa 28.05.2019, 22:04
131 POL 2027 Wiktor Przeździecki KS Spójnia Warszawa 28.05.2019, 22:04
132 POL 1244 Zofia Brdulak KS Spójnia Warszawa 28.05.2019, 22:04
133 POL 603 Amelia Ferenc TS "Kuźnia" Rybnik 29.05.2019, 09:37
134 POL 1624 Wiktoria Sajdak Jacht Klub ZEFIR- DRAKKAR PORAJ 30.05.2019, 11:24
135 POL 321 Filip Sroczyński WTW Warszawa 30.05.2019, 16:41
136 POL 1674 Wiktor Mariański WTW Warszawa 30.05.2019, 16:48
137 POL 59 Helena Grykin KS Spójnia Warszawa 30.05.2019, 20:07
138 POL 1786 Jan Chylarecki KS Spójnia Warszawa 31.05.2019, 10:54
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.