Puchar Warszawy OPP B

1 - 3 cze 2018 Nieporęt, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Nr
Załoga
Ur
Klub
1
POL 1585
Mateusz Grabowski
2008
LKS CHARZYKOWY
2
POL 1779
Marcel Wieliński
2005
LKS CHARZYKOWY
3
POL 779
Paweł Koliński
2005
LKS CHARZYKOWY
4
POL 1550
Antoni Szyca
2005
LKS CHARZYKOWY
5
POL 723
Jakub Szczepański
2006
LKS CHARZYKOWY
6
POL 2141
Natalia Ziółkowska
2007
YKP Gdynia
7
POL 1975
Maja Kwiek
2007
WTW Warszawa
8
POL 879
Igor Grzelak
2007
WTW Warszawa
9
POL 1201
Krzysztof Ciborowski
2007
WTW Warszawa
10
POL 1798
Hanna Ługowska
2005
WTW Warszawa
11
POL 1888
Joanna Dyja
2005
WTW Warszawa
12
POL 1518
Klara Piotrowska
2007
WTW Warszawa
13
POL 2107
Marta Piotrowska
2007
WTW Warszawa
14
POL 2078
Stanisław Ługowski
2008
WTW Warszawa
15
POL 1908
Malina Pietrzak
2007
WTW Warszawa
16
POL 1823
Gustaw Zalewski
2007
TKŻ Toruń
17
POL 1671
Hanna Rogowska
2008
TKŻ Toruń
18
POL 2010
Jakub Gil
2006
TKŻ Toruń
19
POL 1225
Jan Lemański
2008
TKŻ Toruń
20
POL 67
Hieronim Hendler
2008
TKŻ Toruń
21
POL 1226
Teresa Masztalerz
2006
TKŻ Toruń
22
POL 1141
Tola Szukaj
2007
TKŻ Toruń
23
POL 1828
Martyna Molus
2006
TKŻ Toruń
24
POL 1200
Piotr Sołtysiak
2010
TKŻ Toruń
25
POL 964
Maciej Malitowski
2008
KW Garland LOK Gliwice
26
POL 1077
Jan Styś
2005
KW Garland LOK Gliwice
27
POL 1241
Konstantyn Podwojski
2005
KW Garland LOK Gliwice
28
POL 1408
Michał Godlewski
2008
KW Garland LOK Gliwice
29
POL 1532
Wojciech Styś
2009
KW Garland LOK Gliwice
30
POL 1716
Bartłomiej Heksel
2004
Klub Żeglarski Horn Kraków
31
POL 2051
Oliwier Rubinkowski
2004
KW Garland LOK Gliwice
32
POL 1224
Piotr Jakubowski
2006
ŻMKS-Poznań
33
POL 1050
Szymon Rossa
2006
ŻMKS-Poznań
34
POL 1871
Wojciech Stefaniak
2006
ŻMKS-Poznań
35
POL 1278
Adam Cwojdziński
2006
ŻMKS-Poznań
36
POL 1420
Kacper Michalski
2008
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
37
POL 1678
Michał Kaczmarek
2007
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
38
POL 1998
Mateusz Chrobak
2008
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
39
POL 2147
Kacper Kulawiak
2005
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
40
POL 226
Natalia Kulawiak
2006
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
41
POL 1084
Julia Maziarz
2006
KS Energetyk
42
POL 1087
Emilia Maziarz
2008
KS Energetyk
43
POL 1085
Kamila Maziarz
2009
KS Energetyk
44
POL 1086
Jan Zaporowski
2006
KS Energetyk
45
POL 1517
Pola Petrykowska
2006
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
46
POL 1020
Zuzanna Wojciechowska
2007
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
47
POL 1275
Michał Rasiński
2006
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
48
POL 381
Aleksander Lenart
2009
UKS OPTI ODRA Wrocław
49
POL 1270
Weronika Maciejczuk
2006
UKŻ 7 Białystok
50
POL 1138
Michał Kuchtyn
2007
UKS BRYG Wrocław
51
POL 1760
Max Niziałkowski
2006
UKS BRYG Wrocław
52
POL 11138
Przemysław Żukowski
2005
UKS BRYG Wrocław
53
POL 1833
Szymon Małachowski
2006
UKŻ 7 Białystok
54
POL 1456
Igor Góralczuk
2007
UKŻ 7 Białystok
55
POL 1029
Hubert Baranowski
2004
UKŻ 7 Białystok
56
POL 1831
Michalina Poskrobko
2007
UKŻ 7 Białystok
57
POL 1028
Konstanty Kosiński
2009
UKŻ 7 Białystok
58
POL 444
Aleksandra Zybert
2007
Olsztyński Klub Żeglarski
59
POL 2096
Liwia Liszkiewicz
2007
Olsztyński Klub Żeglarski
60
POL 1581
Aniela Graczyk
2006
Olsztyński Klub Żeglarski
61
POL 445
Antonina Kiełbik
2007
Olsztyński Klub Żeglarski
62
POL 447
Amelia Wydra
2006
Olsztyński Klub Żeglarski
63
POL 446
Aleksandra Wrońska
2007
Olsztyński Klub Żeglarski
64
POL 1
Mikołaj Wojciechowski
2005
Olsztyński Klub Żeglarski
65
POL 4112
Jan Zamojski
2006
UKS Żeglarz Wrocław
66
POL 396
Paweł Romanowicz
2005
UKS Żeglarz Wrocław
67
POL 1493
Marta Sochacka
2008
UKS Żeglarz Wrocław
68
POL 397
Ida Kozło
2006
UKS Żeglarz Wrocław
69
POL 1491
Mateusz Tokarski
2008
UKS Żeglarz Wrocław
70
POL 1840
Patryk Gobiec
2005
UKŻ Michałowo
71
POL 1838
Ewa Trochimczyk
2007
UKŻ Michałowo
72
POL 1839
Bartosz Dworakowski
2007
UKŻ Michałowo
73
POL 1836
Wiktoria Gobiec
2004
UKŻ Michałowo
74
RUS 1301
Sergei Parfenov
2008
UKS PIONERSKIY
75
RUS 1101
Artem Kornalevskij
2007
UKS PIONERSKIY
76
POL 11
Mateusz Kozłowski
2008
Olsztyński Klub Żeglarski
77
POL 959
Maciej Placzke
2006
UKS FIR Warszawa
78
POL 1800
Jakub Kosowski
2007
UKS FIR Warszawa
79
POL 1422
Krzysztof Junczyk
2008
UKS FIR Warszawa
80
POL 1424
Jakub Wegiera
2006
UKS FIR Warszawa
81
POL 1451
Witold Onisk
2006
UKS FIR Warszawa
82
POL 1529
Alexander Nowak
2009
UKS FIR Warszawa
83
POL 424
Helena Moritz
2009
UKS FIR Warszawa
84
POL 1470
Alexandre Vidal
2008
UKS FIR Warszawa
85
POL 1076
Nathan Vidal
2009
UKS FIR Warszawa
86
POL 1658
Adam Onisk
2008
UKS FIR Warszawa
87
POL 1075
Ignacy Moritz
2010
UKS FIR Warszawa
88
POL 120
Bartek Nurowski
2009
UKS FIR Warszawa
89
POL 1429
Maksymilian Kajdy
2010
UKS FIR Warszawa
90
POL 2787
MACIEJ KARPIŃSKI
2006
UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA
91
POL 966
Lena Cituk
2007
Giżycka Grupa Regatowa
92
POL 1365
Kacper Karbownik
2006
Giżycka Grupa Regatowa
93
POL 18271
Jan Fuk
2006
Giżycka Grupa Regatowa
94
POL 1284
Kacper Wojczulanis
2008
Giżycka Grupa Regatowa
95
POL 1363
Hanna Borkowska
2008
Giżycka Grupa Regatowa
96
POL 1887
Mikołaj Strupiński
2008
Giżycka Grupa Regatowa
97
POL 1570
Michał Ciechanowicz
2008
Giżycka Grupa Regatowa
98
POL 1362
Maja Szwejk
2007
Giżycka Grupa Regatowa
99
POL 1361
Weronika Grala
2010
Giżycka Grupa Regatowa
100
POL 1981
Ewa Fabisiak
2007
Giżycka Grupa Regatowa
101
RUS 1966
Ivan Mikhalev
2007
Giżycka Grupa Regatowa
102
POL 13
Hugo Campistro
2006
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
103
POL 1202
Aleksandra Campistro
2008
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
104
POL 884
Zofia Zarzecka
2008
YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
105
POL 1979
Hubert Nowicki
2007
GKŻ Gdańsk
106
POL 6
Gabriela Fajdasz
2007
KS Spójnia Warszawa
107
POL 1929
Sonia Dobrzyńska
2007
KS Spójnia Warszawa
108
POL 1244
Aleksander Główka
2007
KS Spójnia Warszawa
109
POL 1334
Kacper Hodun
2005
KS Spójnia Warszawa
110
POL 1892
Jan Karnowski
2006
KS Spójnia Warszawa
111
POL 2158
Weronika Przeździecka
2008
KS Spójnia Warszawa
112
POL 2102
Krzysztof Maksymowicz
2008
KS Spójnia Warszawa
113
POL 1721
Franciszek Siwek
2007
KS Spójnia Warszawa
114
POL 333
Michał Skawiński
2007
KS Spójnia Warszawa
115
POL 2200
Kaja Śledzińska
2007
KS Spójnia Warszawa
116
POL 2048
IGOR MIROWSKI
2006
AZS UW Warszawa
117
POL 1637
NINA MIROWSKA
2008
AZS UW Warszawa
118
POL 1133
Anna Gierasimiuk
2005
UKŻ 7 Białystok
119
POL 1525
Józef Krasowski
2009
AZS UW Warszawa
120
POL 2036
Lidia Łukasik
2007
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
121
POL 1603
Tomasz Zadora
2007
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
122
POL 306
Mikołaj Łukasik
2010
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
123
POL 1700
Dante Luciani
2006
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
124
POL 1830
Mikołaj Grudzień
2006
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
125
POL 1444
Ewa Czapla
2005
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
126
POL 1291
Adam Furmanek
2006
AZS UW Warszawa
127
POL 1819
Lena Wonka
2008
AZS UW Warszawa
128
POL 765
Saturnin Smółka
2007
AZS UW Warszawa
129
POL 8841
Torkil Smółka
2004
AZS UW Warszawa
130
POL 1601
Milena Siczek
2005
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
131
POL 907
Aleksandra Sikorska
2005
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
132
POL 1265
Aleksandra Czajkowska
2006
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
133
POL 984
Maciej Lewiński
2006
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
134
POL 1560
Aleksandra Błońska
2008
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
135
POL 182
Mateusz Kolba
2006
KN Lider Kraków
136
POL 1387
Igor Bogusz
2005
KN Lider Kraków
137
POL 71
Antoni Kasprzyk
2003
KN Lider Kraków
138
POL 1234
Igor Wierzbowski
2007
KS "Omega" Kraków
139
POL 1917
Filip Mendyk
2007
KN Lider Kraków
140
POL 1418
Karolina Mendyk
2009
KN Lider Kraków
141
POL 162
Marcin Małota
2009
KN Lider Kraków
142
POL 937
Jan Pawłowicz
2009
KN Lider Kraków
143
POL 1563
Krzysztof Rysz
2008
KN Lider Kraków
144
POL 1017
Jakub Lipowski
2007
KN Lider Kraków
145
POL 1329
Gita Van der Voort
2007
KŻ "Horn" Kraków
146
POL 1137
Marianna Gębicka
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
147
POL 1246
Jan Wiśniewski
2007
MKS "Dwójka" Warszawa
148
POL 2005
Michał Kuczmarski
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
149
POL 1139
Hanna Gębicka
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
150
POL 1136
Rozalia Rozum
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
151
POL 925
Nina Zygo
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
152
POL 1773
Ryszard Ruban
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
153
POL 2816
Tomasz Ruban
2010
MKS "Dwójka" Warszawa
154
POL 788
Wiktor Raszka
2009
MKS "Dwójka" Warszawa
155
POL 688
Bartosz Janusek
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
156
POL 246
Aleksander Chojnowski
2005
MKS "Dwójka" Warszawa
157
POL 652
Antoni Chojnowski
2007
MKS "Dwójka" Warszawa
158
POL 949
Marcel Wilanowski
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
159
POL 1593
Rafał Balicki
2007
CHKŻ Chojnice
160
POL 2007
Alicja Michalewska
2007
MOS SSW Iława
161
POL 1407
Kuba Matysik
2005
YKP Kraków
162
POL 1368
Klara Matysik
2005
YKP Kraków
163
POL 1765
Zofia Brdulak
2009
KS Spójnia Warszawa
164
POL 873
Emilia Brdulak
2011
KS Spójnia Warszawa
165
POL 951
Wojciech Heniek Komenda
2008
KS Spójnia Warszawa
166
POL 200
Grzegorz Maksymowicz
2009
KS Spójnia Warszawa
167
POL 1279
Antoni Brzozowski
2009
KS Spójnia Warszawa
168
POL 2020
Marcel Tyczyński
2009
KS Spójnia Warszawa
169
POL 1766
Wiktor Przeździecki
2008
KS Spójnia Warszawa
170
POL 2000
Hubert Matz
2008
KS Spójnia Warszawa
171
POL 202
Franciszek Spakowski
2009
KS Spójnia Warszawa
172
POL 844
Ewa Główka
2009
KS Spójnia Warszawa
173
POL 1964
Piotr Hofman
2003
KW Garland LOK Gliwice
174
POL 1965
Karol Rusin
2006
KW Garland LOK Gliwice
175
POL 2052
Magdalena Otto
2005
KW Garland LOK Gliwice
176
POL 1111
Witold Woźnicki
2006
AZS UW Warszawa
177
POL 1758
January Szczukowski
2008
CHKŻ Chojnice
178
POL 926
Zofia Prądzyńska
2008
CHKŻ Chojnice
179
POL 777
August Sobczak
2008
CHKŻ Chojnice
180
POL 2111
Krzysztof Szczodrowski
2005
CHKŻ Chojnice
181
POL 158
Igor Pawłowski
2009
CHKŻ Chojnice
182
POL 2113
Wiktor Pawłowski
2007
CHKŻ Chojnice
183
POL 2114
Tymon Wiatrowski
2006
CHKŻ Chojnice
184
POL 757
Tadeusz Wiatrowski
2009
CHKŻ Chojnice
185
POL 1175
Alicja Dampc
2008
CHKŻ Chojnice
186
POL 1066
Franciszek Kosecki
2008
CHKŻ Chojnice
187
POL 2079
Maurycy Odejewski
2009
CHKŻ Chojnice
188
POL 1071
Adam Ciemiński
2004
CHKŻ Chojnice
189
POL 1310
Jan Kubiak
2008
CHKŻ Chojnice
190
POL 111
Maja Woźnicka
2006
AZS UW Warszawa
191
POL 441
Maksymilian Rybicki
2006
Olsztyński Klub Żeglarski
192
POL 443
Dominika Godlewska
2007
Olsztyński Klub Żeglarski
193
POL 440
Michał Kluchciński
2006
Olsztyński Klub Żeglarski
194
POL 1861
Sebastian Kaczanowski
2004
UKS OPTI ODRA Wrocław
195
POL 1739
Adrian Josh Kurzawa
2006
ŻMKS-Poznań
196
POL 1439
Szymon Wójcik
2005
WKŻ Wolsztyn
197
POL 2069
Bartłomiej Wrzosek
2007
KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW