1 - 3 cze 2018

Puchar Warszawy OPP B

Nieporęt, Polska
Wyniki

Informacje ogólne

UWAGA! W terminie do dnia 24.05.18 należy przesłać na adres uksfir@fir.com.pl informację z podaniem nr rejestracyjnego samochodu i przyczepy oraz numerami przewożonych nimi łodzi.

 

Informacja ta konieczna jest do wystawienia przepustek na wjazd do Portu Nieporęt. Niedopełnienie tej formalności będzie skutkowało niewpisaniem samochodu na listę uprawnionych do bezpłatnego wjazdu. Każdemu klubowi spoza Warszawy przysługuje jedna bezpłatna przepustka na wjazd i parkowanie na terenie Portu Nieporęt.

Miejsce

Komunikat 5

zestawienie kar 42 i zestawienie protestów

Komunikat 3

Skład komisji i telefony kontaktowe
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 Pkt do 9
1 POL POL 1975 Maja Kwiek 2007 WTW Warszawa 1 1 2 3* 4.00
2 POL POL 2007 Alicja Michalewska 2007 MOS SSW Iława 2 3 11* 1 6.00
3 POL POL 1368 Klara Matysik 2005 YKP Kraków 1 3 2 11* 6.00
4 POL POL 2036 Lidia Łukasik 2007 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 9* 5 1 1 7.00
5 POL POL 4112 Jan Zamojski 2006 UKS "Żeglarz" Wrocław 4 2 18* 1 7.00
6 POL POL 2200 Kaja Śledzińska 2007 KS Spójnia Warszawa 2 4 1 16* 7.00
7 POL POL 1424 Jakub Wegiera 2006 UKS FIR Warszawa 4 1 14* 3 8.00
8 RUS RUS 1966 Ivan Mikhalev 2007 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 5 2 3 6* 10.00
9 POL POL 333 Michał Skawiński 2007 KS Spójnia Warszawa 3 15* 7 2 12.00
10 POL POL 1234 Igor Wierzbowski 2007 KS "Omega" Kraków 8 10* 3 2 13.00
11 POL POL 1892 Jan Karnowski 2006 KS Spójnia Warszawa 1 11 2 21* 14.00
12 POL POL 1365 Kacper Karbownik 2006 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 5 4 5 18* 14.00
13 POL POL 777 August Sobczak 2008 CHKŻ Chojnice 2 4 9 16* 15.00
14 POL POL 182 Mateusz Kolba 2006 KN Lider Kraków 10 5 1 11* 16.00
15 POL POL 1201 Krzysztof Ciborowski 2007 WTW Warszawa 4 19* 6 8 18.00
16 POL POL 879 Igor Grzelak 2007 WTW Warszawa 16* 2 3 14 19.00
17 POL POL 6 Gabriela Fajdasz 2007 KS Spójnia Warszawa 7 9* 9 4 20.00
18 POL POL 2107 Marta Piotrowska 2007 WTW Warszawa 3 5 13 20* 21.00
19 POL POL 1888 Joanna Dyja 2005 WTW Warszawa 11 6 4 13* 21.00
20 POL POL 779 Paweł Koliński 2005 LKS CHARZYKOWY 12* 3 7 12 22.00
21 POL POL 1017 Jakub Lipowski 2007 KN Lider Kraków 27* 7 5 10 22.00
22 POL POL 1908 Malina Pietrzak 2007 WTW Warszawa 9 16* 13 3 25.00
23 POL POL 1518 Klara Piotrowska 2007 WTW Warszawa 5 11 24* 9 25.00
24 POL POL 2005 Michał Kuczmarski 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 7 9 14* 9 25.00
25 POL POL 2096 Liwia Liszkiewicz 2007 Olsztyński Klub Żeglarski 8 9 8 22* 25.00
26 POL POL 2114 Tymon Wiatrowski 2006 CHKŻ Chojnice 7 14 38* 5 26.00
27 POL POL 966 Lena Cituk 2007 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 6 14* 8 14 28.00
28 POL POL 1861 Sebastian Kaczanowski 2004 UKS OPTI ODRA Wrocław 13 28* 8 8 29.00
29 POL POL 2141 Natalia Ziółkowska 2007 YKP Gdynia 21 22* 7 2 30.00
30 POL POL 396 Paweł Romanowicz 2005 UKS "Żeglarz" Wrocław 8 13 9 21* 30.00
31 POL POL 18271 Jan Fuk 2006 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 22* 22 4 6 32.00
32 POL POL 1439 Szymon Wójcik 2005 WKŻ Wolsztyn 23* 8 20 4 32.00
33 POL POL 1175 Alicja Dampc 2008 CHKŻ Chojnice 13 7 23* 14 34.00
34 POL POL 1716 Bartłomiej Heksel 2004 Klub Żeglarski Horn Kraków 23 8 5 UFD* 36.00
35 POL POL 446 Aleksandra Wrońska 2007 Olsztyński Klub Żeglarski 24* 19 6 11 36.00
36 POL POL 71 Antoni Kasprzyk 2003 KN Lider Kraków 11 6 21* 20 37.00
37 POL POL 1224 Piotr Jakubowski 2006 ŻMKS-Poznań 11 7 39* 19 37.00
38 POL POL 1050 Szymon Rossa 2006 ŻMKS-Poznań 15* 13 15 9 37.00
39 POL POL 1278 Adam Cwojdziński 2006 ŻMKS-Poznań 19* 15 19 4 38.00
40 POL POL 1084 Julia Maziarz 2006 KS Energetyk 9 14 15* 15 38.00
41 POL POL 2069 Bartłomiej Wrzosek 2007 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 32* 10 11 17 38.00
42 POL POL 440 Michał Kluchciński 2006 Olsztyński Klub Żeglarski 3 20 43* 18 41.00
43 POL POL 1581 Aniela Graczyk 2006 Olsztyński Klub Żeglarski 6 18* 18 17 41.00
44 POL POL 444 Aleksandra Zybert 2007 Olsztyński Klub Żeglarski 18 1 32* 23 42.00
45 POL POL 1491 Mateusz Tokarski 2008 UKS "Żeglarz" Wrocław 28* 26 12 6 44.00
46 POL POL 2102 Krzysztof Maksymowicz 2008 KS Spójnia Warszawa 6 23 33* 15 44.00
47 POL POL 2147 Kacper Kulawiak 2005 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 20 12 12 34* 44.00
48 POL POL 1593 Rafał Balicki 2007 CHKŻ Chojnice 17 26 4 DNF* 47.00
49 POL POL 1138 Michał Kuchtyn 2007 UKS BRYG Wrocław 30 43* 10 7 47.00
50 POL POL 926 Zofia Prądzyńska 2008 CHKŻ Chojnice 24* 24 11 13 48.00
51 POL POL 1603 Tomasz Zadora 2007 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 14 35* 18 17 49.00
52 POL POL 1071 Adam Ciemiński 2004 CHKŻ Chojnice 29* 10 16 24 50.00
53 POL POL 1601 Milena Siczek 2005 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 14 17 39* 19 50.00
54 POL POL 1739 Adrian Josh Kurzawa 2006 ŻMKS-Poznań 10 31 10 37* 51.00
55 POL POL 1517 Pola Petrykowska 2006 UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 20 27* 6 26 52.00
56 POL POL 1270 Weronika Maciejczuk 2006 UKŻ 7 Białystok 12 25 29* 15 52.00
57 POL POL 1871 Wojciech Stefaniak 2006 ŻMKS-Poznań 10 21 22 36* 53.00
58 POL POL 723 Jakub Szczepański 2006 LKS CHARZYKOWY 41* 31 19 5 55.00
59 POL POL 1585 Mateusz Grabowski 2008 LKS CHARZYKOWY 15 46* 28 12 55.00
60 POL POL 1823 Gustaw Zalewski 2007 TKŻ Toruń 14 21 24* 20 55.00
61 POL POL 1979 Hubert Nowicki 2007 GKŻ Gdańsk 15 22 42* 18 55.00
62 POL POL 2078 Stanisław Ługowski 2008 WTW Warszawa 23 36* 27 7 57.00
63 POL POL 1758 January Szczukowski 2008 CHKŻ Chojnice 24 30 41* 5 59.00
64 POL POL 1671 Hanna Rogowska 2008 TKŻ Toruń 18 6 36* 35 59.00
65 POL POL 1570 Michał Ciechanowicz 2008 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 31* 21 31 7 59.00
66 POL POL 1798 Hanna Ługowska 2005 WTW Warszawa 16 31* 30 13 59.00
67 POL POL 1284 Kacper Wojczulanis 2008 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 22 20 17 35* 59.00
68 POL POL 1964 Piotr Hofman 2003 KW Garland LOK Gliwice 47* 25 10 25 60.00
69 POL POL 397 Ida Kozło 2006 UKS "Żeglarz" Wrocław 17 30* 15 28 60.00
70 POL POL 1362 Maja Szwejk 2007 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 34* 25 28 8 61.00
71 POL POL 1833 Szymon Małachowski 2006 UKŻ 7 Białystok 22 12 27 34* 61.00
72 POL POL 1246 Jan Wiśniewski 2007 MKS "Dwójka" Warszawa 25 24 12 32* 61.00
73 POL POL 1420 Kacper Michalski 2008 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 16 16 39* 29 61.00
74 POL POL 441 Maksymilian Rybicki 2006 Olsztyński Klub Żeglarski 29 12 23 30* 64.00
75 POL POL 2111 Krzysztof Szczodrowski 2005 CHKŻ Chojnice 18 23 29* 23 64.00
76 POL POL 1422 Krzysztof Junczyk 2008 UKS FIR Warszawa 30 11 25 35* 66.00
77 POL POL 445 Antonina Kiełbik 2007 Olsztyński Klub Żeglarski 12 28 45* 26 66.00
78 POL POL 1329 Gita Van der Voort 2007 KŻ "Horn" Kraków 31 26 34* 10 67.00
79 POL POL 2010 Jakub Gil 2006 TKŻ Toruń 33* 20 22 26 68.00
80 POL POL 1779 Marcel Wieliński 2005 LKS CHARZYKOWY 33 41* 20 16 69.00
81 POL POL 1226 Teresa Masztalerz 2006 TKŻ Toruń 32* 16 32 22 70.00
82 POL POL 1139 Hanna Gębicka 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 26 17 31* 27 70.00
83 POL POL 1840 Patryk Gobiec 2005 UKŻ Michałowo 37* 23 19 28 70.00
84 POL POL 226 Natalia Kulawiak 2006 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 34* 13 27 31 71.00
85 POL POL 443 Dominika Godlewska 2007 Olsztyński Klub Żeglarski 21 29* 25 25 71.00
86 POL POL 1451 Witold Onisk 2006 UKS FIR Warszawa 47* 36 26 10 72.00
87 POL POL 2787 MACIEJ KARPIŃSKI 2006 UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA 42* 18 16 38 72.00
88 POL POL 984 Maciej Lewiński 2006 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 19 37 16 42* 72.00
89 POL POL 2158 Weronika Przeździecka 2008 KS Spójnia Warszawa 19 32 UFD* 23 74.00
90 POL POL 1225 Jan Lemański 2008 TKŻ Toruń 17 34 40* 24 75.00
91 POL POL 1700 Dante Luciani 2006 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 33 35* 24 19 76.00
92 POL POL 1760 Max Niziałkowski 2006 UKS BRYG Wrocław 20 38* 20 38 78.00
93 POL POL 447 Amelia Wydra 2006 Olsztyński Klub Żeglarski 30 27 21 33* 78.00
94 POL POL 1493 Marta Sochacka 2008 UKS "Żeglarz" Wrocław 25 45* 33 21 79.00
95 POL POL 1136 Rozalia Rozum 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 21 29 34* 31 81.00
96 POL POL 2113 Wiktor Pawłowski 2007 CHKŻ Chojnice 26 33 34* 22 81.00
97 POL POL 1965 Karol Rusin 2006 KW Garland LOK Gliwice 36* 34 21 27 82.00
98 POL POL 1836 Wiktoria Gobiec 2004 UKŻ Michałowo 42* 24 32 29 85.00
99 POL POL 1678 Michał Kaczmarek 2007 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 32 49* 22 32 86.00
100 POL POL 2051 Oliwier Rubinkowski 2004 KW Garland LOK Gliwice 39* 30 30 27 87.00
101 POL POL 1444 Ewa Czapla 2005 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 28 32 44* 30 90.00
102 POL POL 1550 Antoni Szyca 2005 LKS CHARZYKOWY 26 40 42* 25 91.00
103 POL POL 1407 Kuba Matysik 2005 YKP Kraków UFD 8 23 UFD* 92.00
104 POL POL 2052 Magdalena Otto 2005 KW Garland LOK Gliwice 35 45 13 49* 93.00
105 POL POL 1361 Weronika Grala 2010 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 40 17 48* 36 93.00 1
106 POL POL 11 Mateusz Kozłowski 2008 Olsztyński Klub Żeglarski 38 18 54* 37 93.00
107 POL POL 158 Igor Pawłowski 2009 CHKŻ Chojnice DNF* 29 36 28 93.00 2
108 POL POL 424 Helena Moritz 2009 UKS FIR Warszawa 41* 15 41 38 94.00 3
109 POL POL 1529 Alexander Nowak 2009 UKS FIR Warszawa 38 39 17 43* 94.00 4
110 POL POL 1998 Mateusz Chrobak 2008 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 34 47 14 UFD* 95.00
111 POL POL 1765 Zofia Brdulak 2009 KS Spójnia Warszawa 28 42* 35 32 95.00 5
112 POL POL 1525 Józef Krasowski 2009 AZS UW Warszawa 35 38* 38 24 97.00 6
113 POL POL 951 Wojciech Heniek Komenda 2008 KS Spójnia Warszawa 35 27 35 40* 97.00
114 POL POL 2048 IGOR MIROWSKI 2006 AZS UW Warszawa UFD* 42 17 39 98.00
115 POL POL 1721 Franciszek Siwek 2007 KS Spójnia Warszawa 25 28 45 UFD* 98.00
116 POL POL 1766 Wiktor Przeździecki 2008 KS Spójnia Warszawa 44* 34 31 33 98.00
117 POL POL 1241 Konstantyn Podwojski 2005 KW Garland LOK Gliwice 13 DSQ* 25 DSQ 100.00
118 POL POL 1085 Kamila Maziarz 2009 KS Energetyk 37 41* 35 29 101.00 7
119 POL POL 1244 Aleksander Główka 2007 KS Spójnia Warszawa 53* 48 44 12 104.00
120 POL POL 1470 Alexandre Vidal 2008 UKS FIR Warszawa 39 19 UFD* 46 104.00
121 POL POL 1929 Sonia Dobrzyńska 2007 KS Spójnia Warszawa 46 33 26 UFD* 105.00
122 POL POL 1830 Mikołaj Grudzień 2006 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 27 36 47* 43 106.00
123 POL POL 1279 Antoni Brzozowski 2009 KS Spójnia Warszawa 27 47* 37 42 106.00 8
124 POL POL 844 Ewa Główka 2009 KS Spójnia Warszawa 48 BFD* 26 33 107.00 9
125 POL POL 1137 Marianna Gębicka 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 31 38 40 43* 109.00
126 POL POL 11138 Przemysław Żukowski 2005 UKS BRYG Wrocław 40* 40 33 36 109.00
127 POL POL 1456 Igor Góralczuk 2007 UKŻ 7 Białystok 36 37 36 44* 109.00
128 POL POL 1637 NINA MIROWSKA 2008 AZS UW Warszawa 42* 39 29 42 110.00
129 POL POL 1029 Hubert Baranowski 2004 UKŻ 7 Białystok 44* 40 37 34 111.00
130 POL POL 1087 Emilia Maziarz 2008 KS Energetyk 45* 41 30 41 112.00
131 POL POL 1563 Krzysztof Rysz 2008 KN Lider Kraków 41 DNF* 28 45 114.00
132 POL POL 1133 Anna Gierasimiuk 2005 UKŻ 7 Białystok 38 35 43* 41 114.00
133 POL POL 1838 Ewa Trochimczyk 2007 UKŻ Michałowo 29 55* 38 48 115.00
134 POL POL 1066 Franciszek Kosecki 2008 CHKŻ Chojnice 37 50* 41 41 119.00
135 POL POL 2079 Maurycy Odejewski 2009 CHKŻ Chojnice 43 37 UFD* 40 120.00 10
136 POL POL 884 Zofia Zarzecka 2008 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 49* 44 49 30 123.00
137 POL POL 1839 Bartosz Dworakowski 2007 UKŻ Michałowo 46 32 46 47* 124.00
138 POL POL 2000 Hubert Matz 2008 KS Spójnia Warszawa 43 33 50* 50 126.00
139 POL POL 1310 Jan Kubiak 2008 CHKŻ Chojnice 44 39 49* 45 128.00
140 POL POL 765 Saturnin Smółka 2007 AZS UW Warszawa UFD* 44 54 31 129.00
141 POL POL 120 Bartek Nurowski 2009 UKS FIR Warszawa 47 51* 45 37 129.00 11
142 POL POL 1334 Kacper Hodun 2005 KS Spójnia Warszawa 36 49 53* 46 131.00
143 POL POL 1560 Aleksandra Błońska 2008 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 40 47* 47 44 131.00
144 POL POL 200 Grzegorz Maksymowicz 2009 KS Spójnia Warszawa 45 43 46* 44 132.00 12
145 POL POL 925 Nina Zygo 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 48 49* 47 39 134.00
146 POL POL 1658 Adam Onisk 2008 UKS FIR Warszawa 45 43 48* 48 136.00
147 POL POL 306 Mikołaj Łukasik 2010 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 46 42 49 52* 137.00 13
148 POL POL 964 Maciej Malitowski 2008 KW Garland LOK Gliwice 49* 48 42 47 137.00
149 POL POL 1773 Ryszard Ruban 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 39 48 52* 51 138.00
150 POL POL 788 Wiktor Raszka 2009 MKS "Dwójka" Warszawa 43 BFD* 51 45 139.00 14
151 POL POL 1408 Michał Godlewski 2008 KW Garland LOK Gliwice 50* 46 46 49 141.00
152 POL POL 652 Antoni Chojnowski 2007 MKS "Dwójka" Warszawa UFD* 50 37 55 142.00
153 POL POL 1076 Nathan Vidal 2009 UKS FIR Warszawa 52* 51 43 48 142.00 15
154 POL POL 13 Hugo Campistro 2006 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 48 46 48 54* 142.00
155 POL POL 1917 Filip Mendyk 2007 KN Lider Kraków UFD* 53 44 46 143.00
156 POL POL 1200 Piotr Sołtysiak 2010 TKŻ Toruń UFD* 44 40 UFD 146.00 16
157 POL POL 1418 Karolina Mendyk 2009 KN Lider Kraków DNF* 45 51 50 146.00 17
158 POL POL 757 Tadeusz Wiatrowski 2009 CHKŻ Chojnice 54 56* 54 40 148.00 18
159 POL POL 1291 Adam Furmanek 2006 AZS UW Warszawa 53 56* 52 47 152.00
160 POL POL 907 Aleksandra Sikorska 2005 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 51 52* 51 50 152.00
161 POL POL 1028 Konstanty Kosiński 2009 UKŻ 7 Białystok 49 52 DNF* 52 153.00 19
162 POL POL 202 Franciszek Spakowski 2009 KS Spójnia Warszawa 52 51 50 53* 153.00 20
163 POL POL 937 Jan Pawłowicz 2009 KN Lider Kraków 51 53* 50 53 154.00 21
164 POL POL 8841 Torkil Smółka 2004 AZS UW Warszawa 50 52 53 55* 155.00
165 POL POL 873 Emilia Brdulak 2011 KS Spójnia Warszawa 51 54 53 56* 158.00 22
166 POL POL 1111 Witold Woźnicki 2006 AZS UW Warszawa 52 50 DNF* 58 160.00
167 POL POL 949 Marcel Wilanowski 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 55* 54 55 51 160.00
168 POL POL 246 Aleksander Chojnowski 2005 MKS "Dwójka" Warszawa 55 55 52 57* 162.00
169 POL POL 2816 Tomasz Ruban 2010 MKS "Dwójka" Warszawa DNF* DNF DNF 39 163.00 23
170 POL POL 2020 Marcel Tyczyński 2009 KS Spójnia Warszawa DNF* 54 55 56 165.00 24
171 POL POL 1202 Aleksandra Campistro 2008 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA UFD* 53 DNF 51 166.00
172 POL POL 111 Maja Woźnicka 2006 AZS UW Warszawa 50 UFD* DNF 57 169.00
173 POL POL 1075 Ignacy Moritz 2010 UKS FIR Warszawa 54 DNF* 56 59 169.00 25
174 POL POL 1429 Maksymilian Kajdy 2010 UKS FIR Warszawa 56 57 56 DNC* 169.00 26
175 POL POL 1275 Michał Rasiński 2006 UKS SZKWAŁ LEGIONOWO DNF* DNF DNF 49 171.00
176 POL POL 1831 Michalina Poskrobko 2007 UKŻ 7 Białystok DNF* DNF DNF 54 178.00
177 POL POL 959 Maciej Placzke 2006 UKS FIR Warszawa DNF DNF DNF DNC* 183.00
178 POL POL 688 Bartosz Janusek 2008 MKS "Dwójka" Warszawa DNF* DNF DNF DNF 185.00
179 POL POL 1020 Zuzanna Wojciechowska 2007 UKS SZKWAŁ LEGIONOWO DNF* DNF DNF DNF 186.00
179 POL POL 1800 Jakub Kosowski 2007 UKS FIR Warszawa DNF* DNF DNF DNC 186.00
179 RUS RUS 1101 Artem Kornalevskij 2007 UKS PIONERSKIY DNF* DNF DNF DNC 186.00
179 RUS RUS 1301 Sergei Parfenov 2008 UKS PIONERSKIY DNF* DNF DNF DNF 186.00
Optimist Wyniki oficjalne po 4 wyścigach
# Nr na żaglu Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 1585 Mateusz Grabowski 2008 LKS CHARZYKOWY 12.05.2018, 22:27
2 POL POL 1779 Marcel Wieliński 2005 LKS CHARZYKOWY 12.05.2018, 22:27
3 POL POL 779 Paweł Koliński 2005 LKS CHARZYKOWY 12.05.2018, 22:27
4 POL POL 1550 Antoni Szyca 2005 LKS CHARZYKOWY 12.05.2018, 22:27
5 POL POL 723 Jakub Szczepański 2006 LKS CHARZYKOWY 12.05.2018, 22:27
6 POL POL 2141 Natalia Ziółkowska 2007 YKP Gdynia 15.05.2018, 10:24
7 POL POL 1975 Maja Kwiek 2007 WTW Warszawa 19.05.2018, 19:33
8 POL POL 879 Igor Grzelak 2007 WTW Warszawa 19.05.2018, 19:33
9 POL POL 1201 Krzysztof Ciborowski 2007 WTW Warszawa 19.05.2018, 19:33
10 POL POL 1798 Hanna Ługowska 2005 WTW Warszawa 19.05.2018, 19:33
11 POL POL 1888 Joanna Dyja 2005 WTW Warszawa 19.05.2018, 19:33
12 POL POL 1518 Klara Piotrowska 2007 WTW Warszawa 19.05.2018, 19:33
13 POL POL 2107 Marta Piotrowska 2007 WTW Warszawa 19.05.2018, 19:33
14 POL POL 2078 Stanisław Ługowski 2008 WTW Warszawa 19.05.2018, 19:33
15 POL POL 1908 Malina Pietrzak 2007 WTW Warszawa 19.05.2018, 19:33
16 POL POL 1823 Gustaw Zalewski 2007 TKŻ Toruń 21.05.2018, 12:09
17 POL POL 1671 Hanna Rogowska 2008 TKŻ Toruń 21.05.2018, 12:09
18 POL POL 2010 Jakub Gil 2006 TKŻ Toruń 21.05.2018, 12:09
19 POL POL 1225 Jan Lemański 2008 TKŻ Toruń 21.05.2018, 12:09
20 POL POL 67 Hieronim Hendler 2008 TKŻ Toruń 21.05.2018, 12:09
21 POL POL 1226 Teresa Masztalerz 2006 TKŻ Toruń 21.05.2018, 12:09
22 POL POL 1141 Tola Szukaj 2007 TKŻ Toruń 21.05.2018, 12:09
23 POL POL 1828 Martyna Molus 2006 TKŻ Toruń 21.05.2018, 12:09
24 POL POL 1200 Piotr Sołtysiak 2010 TKŻ Toruń 21.05.2018, 12:09
25 POL POL 964 Maciej Malitowski 2008 KW Garland LOK Gliwice 21.05.2018, 19:54
26 POL POL 1077 Jan Styś 2005 KW Garland LOK Gliwice 21.05.2018, 19:54
27 POL POL 1241 Konstantyn Podwojski 2005 KW Garland LOK Gliwice 21.05.2018, 19:54
28 POL POL 1408 Michał Godlewski 2008 KW Garland LOK Gliwice 21.05.2018, 19:54
29 POL POL 1532 Wojciech Styś 2009 KW Garland LOK Gliwice 21.05.2018, 19:54
30 POL POL 1716 Bartłomiej Heksel 2004 Klub Żeglarski Horn Kraków 21.05.2018, 19:54
31 POL POL 2051 Oliwier Rubinkowski 2004 KW Garland LOK Gliwice 21.05.2018, 19:54
32 POL POL 1224 Piotr Jakubowski 2006 ŻMKS-Poznań 21.05.2018, 21:37
33 POL POL 1050 Szymon Rossa 2006 ŻMKS-Poznań 21.05.2018, 21:37
34 POL POL 1871 Wojciech Stefaniak 2006 ŻMKS-Poznań 21.05.2018, 21:37
35 POL POL 1278 Adam Cwojdziński 2006 ŻMKS-Poznań 21.05.2018, 21:37
36 POL POL 1420 Kacper Michalski 2008 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 21.05.2018, 23:46
37 POL POL 1678 Michał Kaczmarek 2007 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 21.05.2018, 23:50
38 POL POL 1998 Mateusz Chrobak 2008 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 21.05.2018, 23:52
39 POL POL 2147 Kacper Kulawiak 2005 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 21.05.2018, 23:54
40 POL POL 226 Natalia Kulawiak 2006 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 21.05.2018, 23:56
41 POL POL 1084 Julia Maziarz 2006 KS Energetyk 22.05.2018, 07:20
42 POL POL 1087 Emilia Maziarz 2008 KS Energetyk 22.05.2018, 07:20
43 POL POL 1085 Kamila Maziarz 2009 KS Energetyk 22.05.2018, 07:20
44 POL POL 1086 Jan Zaporowski 2006 KS Energetyk 22.05.2018, 07:20
45 POL POL 1517 Pola Petrykowska 2006 UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 22.05.2018, 11:55
46 POL POL 1020 Zuzanna Wojciechowska 2007 UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 22.05.2018, 11:55
47 POL POL 1275 Michał Rasiński 2006 UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 22.05.2018, 11:55
48 POL POL 381 Aleksander Lenart 2009 UKS OPTI ODRA Wrocław 22.05.2018, 11:55
49 POL POL 1270 Weronika Maciejczuk 2006 UKŻ 7 Białystok 22.05.2018, 11:55
50 POL POL 1138 Michał Kuchtyn 2007 UKS BRYG Wrocław 22.05.2018, 12:10
51 POL POL 1760 Max Niziałkowski 2006 UKS BRYG Wrocław 22.05.2018, 12:10
52 POL POL 11138 Przemysław Żukowski 2005 UKS BRYG Wrocław 22.05.2018, 12:10
53 POL POL 1833 Szymon Małachowski 2006 UKŻ 7 Białystok 22.05.2018, 12:49
54 POL POL 1456 Igor Góralczuk 2007 UKŻ 7 Białystok 22.05.2018, 12:49
55 POL POL 1029 Hubert Baranowski 2004 UKŻ 7 Białystok 22.05.2018, 12:49
56 POL POL 1831 Michalina Poskrobko 2007 UKŻ 7 Białystok 22.05.2018, 12:49
57 POL POL 1028 Konstanty Kosiński 2009 UKŻ 7 Białystok 22.05.2018, 12:49
58 POL POL 444 Aleksandra Zybert 2007 Olsztyński Klub Żeglarski 22.05.2018, 14:33
59 POL POL 2096 Liwia Liszkiewicz 2007 Olsztyński Klub Żeglarski 22.05.2018, 14:33
60 POL POL 1581 Aniela Graczyk 2006 Olsztyński Klub Żeglarski 22.05.2018, 14:33
61 POL POL 445 Antonina Kiełbik 2007 Olsztyński Klub Żeglarski 22.05.2018, 14:33
62 POL POL 447 Amelia Wydra 2006 Olsztyński Klub Żeglarski 22.05.2018, 14:33
63 POL POL 446 Aleksandra Wrońska 2007 Olsztyński Klub Żeglarski 22.05.2018, 14:33
64 POL POL 1 Mikołaj Wojciechowski 2005 Olsztyński Klub Żeglarski 22.05.2018, 14:33
65 POL POL 4112 Jan Zamojski 2006 UKS "Żeglarz" Wrocław 22.05.2018, 17:40
66 POL POL 396 Paweł Romanowicz 2005 UKS "Żeglarz" Wrocław 22.05.2018, 17:40
67 POL POL 1493 Marta Sochacka 2008 UKS "Żeglarz" Wrocław 22.05.2018, 17:40
68 POL POL 397 Ida Kozło 2006 UKS "Żeglarz" Wrocław 22.05.2018, 17:40
69 POL POL 1491 Mateusz Tokarski 2008 UKS "Żeglarz" Wrocław 22.05.2018, 17:40
70 POL POL 1840 Patryk Gobiec 2005 UKŻ Michałowo 22.05.2018, 18:15
71 POL POL 1838 Ewa Trochimczyk 2007 UKŻ Michałowo 22.05.2018, 18:15
72 POL POL 1839 Bartosz Dworakowski 2007 UKŻ Michałowo 22.05.2018, 18:15
73 POL POL 1836 Wiktoria Gobiec 2004 UKŻ Michałowo 22.05.2018, 18:15
74 RUS RUS 1301 Sergei Parfenov 2008 UKS PIONERSKIY 23.05.2018, 00:22
75 RUS RUS 1101 Artem Kornalevskij 2007 UKS PIONERSKIY 23.05.2018, 00:22
76 POL POL 11 Mateusz Kozłowski 2008 Olsztyński Klub Żeglarski 23.05.2018, 12:02
77 POL POL 959 Maciej Placzke 2006 UKS FIR Warszawa 23.05.2018, 14:07
78 POL POL 1800 Jakub Kosowski 2007 UKS FIR Warszawa 23.05.2018, 14:07
79 POL POL 1422 Krzysztof Junczyk 2008 UKS FIR Warszawa 23.05.2018, 14:07
80 POL POL 1424 Jakub Wegiera 2006 UKS FIR Warszawa 23.05.2018, 14:07
81 POL POL 1451 Witold Onisk 2006 UKS FIR Warszawa 23.05.2018, 14:07
82 POL POL 1529 Alexander Nowak 2009 UKS FIR Warszawa 23.05.2018, 14:07
83 POL POL 424 Helena Moritz 2009 UKS FIR Warszawa 23.05.2018, 14:07
84 POL POL 1470 Alexandre Vidal 2008 UKS FIR Warszawa 23.05.2018, 14:07
85 POL POL 1076 Nathan Vidal 2009 UKS FIR Warszawa 23.05.2018, 14:07
86 POL POL 1658 Adam Onisk 2008 UKS FIR Warszawa 23.05.2018, 14:07
87 POL POL 1075 Ignacy Moritz 2010 UKS FIR Warszawa 23.05.2018, 14:07
88 POL POL 120 Bartek Nurowski 2009 UKS FIR Warszawa 23.05.2018, 14:07
89 POL POL 1429 Maksymilian Kajdy 2010 UKS FIR Warszawa 23.05.2018, 14:07
90 POL POL 2787 MACIEJ KARPIŃSKI 2006 UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA 23.05.2018, 20:21
91 POL POL 966 Lena Cituk 2007 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 23.05.2018, 20:50
92 POL POL 1365 Kacper Karbownik 2006 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 23.05.2018, 20:50
93 POL POL 18271 Jan Fuk 2006 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 23.05.2018, 20:50
94 POL POL 1284 Kacper Wojczulanis 2008 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 23.05.2018, 20:50
95 POL POL 1363 Hanna Borkowska 2008 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 23.05.2018, 20:50
96 POL POL 1887 Mikołaj Strupiński 2008 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 23.05.2018, 20:50
97 POL POL 1570 Michał Ciechanowicz 2008 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 23.05.2018, 20:50
98 POL POL 1362 Maja Szwejk 2007 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 23.05.2018, 20:50
99 POL POL 1361 Weronika Grala 2010 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 23.05.2018, 20:50
100 POL POL 1981 Ewa Fabisiak 2007 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 23.05.2018, 20:50
101 RUS RUS 1966 Ivan Mikhalev 2007 MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 23.05.2018, 20:50
102 POL POL 13 Hugo Campistro 2006 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 23.05.2018, 21:26
103 POL POL 1202 Aleksandra Campistro 2008 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 23.05.2018, 21:26
104 POL POL 884 Zofia Zarzecka 2008 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 23.05.2018, 21:26
105 POL POL 1979 Hubert Nowicki 2007 GKŻ Gdańsk 23.05.2018, 21:48
106 POL POL 6 Gabriela Fajdasz 2007 KS Spójnia Warszawa 23.05.2018, 22:43
107 POL POL 1929 Sonia Dobrzyńska 2007 KS Spójnia Warszawa 23.05.2018, 22:47
108 POL POL 1244 Aleksander Główka 2007 KS Spójnia Warszawa 23.05.2018, 22:51
109 POL POL 1334 Kacper Hodun 2005 KS Spójnia Warszawa 23.05.2018, 22:52
110 POL POL 1892 Jan Karnowski 2006 KS Spójnia Warszawa 23.05.2018, 22:54
111 POL POL 2158 Weronika Przeździecka 2008 KS Spójnia Warszawa 23.05.2018, 22:57
112 POL POL 2102 Krzysztof Maksymowicz 2008 KS Spójnia Warszawa 23.05.2018, 22:59
113 POL POL 1721 Franciszek Siwek 2007 KS Spójnia Warszawa 23.05.2018, 23:02
114 POL POL 333 Michał Skawiński 2007 KS Spójnia Warszawa 23.05.2018, 23:04
115 POL POL 2200 Kaja Śledzińska 2007 KS Spójnia Warszawa 23.05.2018, 23:07
116 POL POL 2048 IGOR MIROWSKI 2006 AZS UW Warszawa 23.05.2018, 23:35
117 POL POL 1637 NINA MIROWSKA 2008 AZS UW Warszawa 23.05.2018, 23:41
118 POL POL 1133 Anna Gierasimiuk 2005 UKŻ 7 Białystok 24.05.2018, 02:27
119 POL POL 1525 Józef Krasowski 2009 AZS UW Warszawa 24.05.2018, 13:18
120 POL POL 2036 Lidia Łukasik 2007 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 24.05.2018, 15:03
121 POL POL 1603 Tomasz Zadora 2007 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 24.05.2018, 15:16
122 POL POL 306 Mikołaj Łukasik 2010 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 24.05.2018, 15:18
123 POL POL 1700 Dante Luciani 2006 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 24.05.2018, 15:20
124 POL POL 1830 Mikołaj Grudzień 2006 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 24.05.2018, 15:24
125 POL POL 1444 Ewa Czapla 2005 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 24.05.2018, 15:26
126 POL POL 1291 Adam Furmanek 2006 AZS UW Warszawa 24.05.2018, 15:27
127 POL POL 1819 Lena Wonka 2008 AZS UW Warszawa 24.05.2018, 15:27
128 POL POL 765 Saturnin Smółka 2007 AZS UW Warszawa 24.05.2018, 15:27
129 POL POL 8841 Torkil Smółka 2004 AZS UW Warszawa 24.05.2018, 15:27
130 POL POL 1601 Milena Siczek 2005 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 24.05.2018, 15:28
131 POL POL 907 Aleksandra Sikorska 2005 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 24.05.2018, 15:30
132 POL POL 1265 Aleksandra Czajkowska 2006 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 24.05.2018, 15:32
133 POL POL 984 Maciej Lewiński 2006 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 24.05.2018, 15:34
134 POL POL 1560 Aleksandra Błońska 2008 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 24.05.2018, 15:36
135 POL POL 182 Mateusz Kolba 2006 KN Lider Kraków 24.05.2018, 17:21
136 POL POL 1387 Igor Bogusz 2005 KN Lider Kraków 24.05.2018, 17:21
137 POL POL 71 Antoni Kasprzyk 2003 KN Lider Kraków 24.05.2018, 17:21
138 POL POL 1234 Igor Wierzbowski 2007 KS "Omega" Kraków 24.05.2018, 17:21
139 POL POL 1917 Filip Mendyk 2007 KN Lider Kraków 24.05.2018, 17:21
140 POL POL 1418 Karolina Mendyk 2009 KN Lider Kraków 24.05.2018, 17:21
141 POL POL 162 Marcin Małota 2009 KN Lider Kraków 24.05.2018, 17:21
142 POL POL 937 Jan Pawłowicz 2009 KN Lider Kraków 24.05.2018, 17:21
143 POL POL 1563 Krzysztof Rysz 2008 KN Lider Kraków 24.05.2018, 17:21
144 POL POL 1017 Jakub Lipowski 2007 KN Lider Kraków 24.05.2018, 17:21
145 POL POL 1329 Gita Van der Voort 2007 KŻ "Horn" Kraków 24.05.2018, 17:32
146 POL POL 1137 Marianna Gębicka 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 24.05.2018, 18:32
147 POL POL 1246 Jan Wiśniewski 2007 MKS "Dwójka" Warszawa 24.05.2018, 18:32
148 POL POL 2005 Michał Kuczmarski 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 24.05.2018, 18:32
149 POL POL 1139 Hanna Gębicka 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 24.05.2018, 18:32
150 POL POL 1136 Rozalia Rozum 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 24.05.2018, 18:32
151 POL POL 925 Nina Zygo 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 24.05.2018, 18:32
152 POL POL 1773 Ryszard Ruban 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 24.05.2018, 18:32
153 POL POL 2816 Tomasz Ruban 2010 MKS "Dwójka" Warszawa 24.05.2018, 18:32
154 POL POL 788 Wiktor Raszka 2009 MKS "Dwójka" Warszawa 24.05.2018, 18:32
155 POL POL 688 Bartosz Janusek 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 24.05.2018, 18:32
156 POL POL 246 Aleksander Chojnowski 2005 MKS "Dwójka" Warszawa 24.05.2018, 18:32
157 POL POL 652 Antoni Chojnowski 2007 MKS "Dwójka" Warszawa 24.05.2018, 18:32
158 POL POL 949 Marcel Wilanowski 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 24.05.2018, 18:32
159 POL POL 1593 Rafał Balicki 2007 CHKŻ Chojnice 24.05.2018, 18:59
160 POL POL 2007 Alicja Michalewska 2007 MOS SSW Iława 24.05.2018, 22:18
161 POL POL 1407 Kuba Matysik 2005 YKP Kraków 25.05.2018, 09:37
162 POL POL 1368 Klara Matysik 2005 YKP Kraków 25.05.2018, 09:40
163 POL POL 1765 Zofia Brdulak 2009 KS Spójnia Warszawa 25.05.2018, 10:48
164 POL POL 873 Emilia Brdulak 2011 KS Spójnia Warszawa 25.05.2018, 10:52
165 POL POL 951 Wojciech Heniek Komenda 2008 KS Spójnia Warszawa 25.05.2018, 10:58
166 POL POL 200 Grzegorz Maksymowicz 2009 KS Spójnia Warszawa 25.05.2018, 11:03
167 POL POL 1279 Antoni Brzozowski 2009 KS Spójnia Warszawa 25.05.2018, 11:07
168 POL POL 2020 Marcel Tyczyński 2009 KS Spójnia Warszawa 25.05.2018, 11:15
169 POL POL 1766 Wiktor Przeździecki 2008 KS Spójnia Warszawa 25.05.2018, 11:18
170 POL POL 2000 Hubert Matz 2008 KS Spójnia Warszawa 25.05.2018, 11:29
171 POL POL 202 Franciszek Spakowski 2009 KS Spójnia Warszawa 26.05.2018, 10:04
172 POL POL 844 Ewa Główka 2009 KS Spójnia Warszawa 26.05.2018, 10:06
173 POL POL 1964 Piotr Hofman 2003 KW Garland LOK Gliwice 28.05.2018, 23:11
174 POL POL 1965 Karol Rusin 2006 KW Garland LOK Gliwice 28.05.2018, 23:13
175 POL POL 2052 Magdalena Otto 2005 KW Garland LOK Gliwice 28.05.2018, 23:15
176 POL POL 1111 Witold Woźnicki 2006 AZS UW Warszawa 29.05.2018, 11:37
177 POL POL 1758 January Szczukowski 2008 CHKŻ Chojnice 29.05.2018, 14:09
178 POL POL 926 Zofia Prądzyńska 2008 CHKŻ Chojnice 29.05.2018, 14:09
179 POL POL 777 August Sobczak 2008 CHKŻ Chojnice 29.05.2018, 14:09
180 POL POL 2111 Krzysztof Szczodrowski 2005 CHKŻ Chojnice 29.05.2018, 14:09
181 POL POL 158 Igor Pawłowski 2009 CHKŻ Chojnice 29.05.2018, 16:31
182 POL POL 2113 Wiktor Pawłowski 2007 CHKŻ Chojnice 29.05.2018, 16:31
183 POL POL 2114 Tymon Wiatrowski 2006 CHKŻ Chojnice 29.05.2018, 16:31
184 POL POL 757 Tadeusz Wiatrowski 2009 CHKŻ Chojnice 29.05.2018, 16:31
185 POL POL 1175 Alicja Dampc 2008 CHKŻ Chojnice 29.05.2018, 16:31
186 POL POL 1066 Franciszek Kosecki 2008 CHKŻ Chojnice 29.05.2018, 16:31
187 POL POL 2079 Maurycy Odejewski 2009 CHKŻ Chojnice 29.05.2018, 16:31
188 POL POL 1071 Adam Ciemiński 2004 CHKŻ Chojnice 29.05.2018, 16:31
189 POL POL 1310 Jan Kubiak 2008 CHKŻ Chojnice 29.05.2018, 16:35
190 POL POL 111 Maja Woźnicka 2006 AZS UW Warszawa 29.05.2018, 17:50
191 POL POL 441 Maksymilian Rybicki 2006 Olsztyński Klub Żeglarski 29.05.2018, 21:06
192 POL POL 443 Dominika Godlewska 2007 Olsztyński Klub Żeglarski 29.05.2018, 21:06
193 POL POL 440 Michał Kluchciński 2006 Olsztyński Klub Żeglarski 29.05.2018, 21:06
194 POL POL 1861 Sebastian Kaczanowski 2004 UKS OPTI ODRA Wrocław 29.05.2018, 21:18
195 POL POL 1739 Adrian Josh Kurzawa 2006 ŻMKS-Poznań 30.05.2018, 00:16
196 POL POL 1439 Szymon Wójcik 2005 WKŻ Wolsztyn 30.05.2018, 19:41
197 POL POL 2069 Bartłomiej Wrzosek 2007 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 31.05.2018, 18:19