Puchar Warszawy

7 - 8 maj 2022

Nieporęt, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Finn
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Jan Okulicz Kozaryn 1943 UKS FIR Warszawa 05.05.2022, 15:29
2 Maciej Rozkrut 1962 MKS Dwójka Warszawa 05.05.2022, 18:03
3 Evgeny Dzhura 1973 05.05.2022, 23:11
4 Jan Kominek 1954 MKS Dwójka Warszawa 06.05.2022, 08:51
5 Piotr Pajor 1960 06.05.2022, 10:24
ILCA 6 (Laser Radial)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Anna Gierasimiuk 2005 UKŻ Michałowo 27.04.2022, 20:35
2 Bartosz Dworakowski 2007 UKŻ Michałowo 27.04.2022, 20:35
3 Aleksandra Ciwoniuk 2005 UKŻ Michałowo 27.04.2022, 20:35
4 Kacper Fabian 2002 MKS Szkuner Myślibórz 29.04.2022, 19:01
5 Krzysztof Racz 1980 RKS Lasery Zegrze 02.05.2022, 20:02
6 Paweł Szelachowski 2007 UKS FIR Warszawa 04.05.2022, 10:53
7 Kacper Wysocki 2009 UKS FIR Warszawa 04.05.2022, 10:53
8 Antoni Michalik 2007 UKS FIR Warszawa 04.05.2022, 10:53
9 Helena Moritz 2009 UKS FIR Warszawa 04.05.2022, 10:53
10 Michał Grędziak 1983 RKS Lasery Zegrze 04.05.2022, 11:13
11 Iwo Barański 2006 AZS UW Warszawa 04.05.2022, 18:21
12 Michał Dębkowski 2003 Sindbad Sailing 04.05.2022, 23:19
13 Andrei Dzhura 2006 UKS FIR Warszawa 05.05.2022, 07:50
14 Andrzej Nowakowski 2004 MKS Dwójka Warszawa 05.05.2022, 11:23
15 Julia Szotyńska 2004 AZS UW Warszawa 05.05.2022, 11:36
16 Alicja Spruch 2001 MKS Dwójka Warszawa 05.05.2022, 15:16
17 Michalina Pawelczyk 2006 MKS Dwójka Warszawa 05.05.2022, 15:52
18 Wojciech Ślusarski 1981 AZS UW Warszawa 05.05.2022, 20:01
19 Aleksander Chojnowski 2005 MKS Dwójka Warszawa 05.05.2022, 21:54
20 Antoni Kiliszek 2006 MKS Dwójka Warszawa 06.05.2022, 08:58
21 Jan Wiśniewski 2007 MKS Dwójka Warszawa 06.05.2022, 09:04
22 Jan Schwendimann 2006 AZS UW Warszawa 06.05.2022, 09:36
23 Marek Sokołowski 2006 AZS UW Warszawa 06.05.2022, 10:08
24 Michał Kornik Skawiński 2007 UKŻ Wiking Toruń 06.05.2022, 12:21
25 Mariusz Kowalewski 1967 KS Spójnia Warszawa 06.05.2022, 13:47
26 Stanisław Elmer 1967 RKS Lasery Zegrze 06.05.2022, 15:14
27 Nikodem Górski 2006 AZS UW Warszawa 06.05.2022, 16:07
28 Mikołaj Madejak 2008 AZS UW Warszawa 06.05.2022, 16:36
29 Dominika Raszka 2004 MKS Dwójka Warszawa 06.05.2022, 18:11
30 Filip Brzostowski 2007 AZS UW Warszawa 06.05.2022, 21:54
ILCA 7 (Laser Standard)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Paweł Brzozowski 1979 Sindbad Sailing 26.04.2022, 19:33
2 Andrei Ihnatsenka 1984 02.05.2022, 17:01
3 Marcin Pietrzak 2004 MKS Dwójka Warszawa 02.05.2022, 20:31
4 Maciej Wilk 1972 RKS Lasery Zegrze 04.05.2022, 10:02
5 Krzysztof Dobrowolski 1970 UKS FIR Warszawa 04.05.2022, 23:01
6 Kacper Radzikowski 2001 MKS Dwójka Warszawa 06.05.2022, 09:47
7 Konrad Berezowski 1977 RKS Lasery Zegrze 07.05.2022, 10:10
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.