Puchar Warszawy

15 - 16 maj 2021

Nieporęt, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Finn
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Piotr Pajor 1960 KŻ WAT 23.04.2021, 09:20
2 Wiesław Żytowiecki 1958 YKP BIAŁYSTOK , PSRKF 26.04.2021, 21:43
3 Jan Kominek 1954 MKS "Dwójka" Warszawa 10.05.2021, 10:13
4 Jacek Bińkowski 1957 KS Spójnia Warszawa 11.05.2021, 21:47
5 Bartosz Szydlowski SAILING LEGIA - LEGIA WARSZAWA 13.05.2021, 19:47
6 TOMASZ WITEK 1963 LOK KLUB WODNY GARLAND 13.05.2021, 20:42
7 Jan Okulicz-Kozaryn UKS FIR Warszawa 15.05.2021, 08:42
Laser Radial
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Marcelina Korszon 2002 MKS "Dwójka" Warszawa 06.05.2021, 21:22
2 Paweł Brzozowski 1979 UKS Sindbad Legionowo 07.05.2021, 08:43
3 Dominika Raszka MKS "Dwójka" Warszawa 08.05.2021, 20:15
4 Igor Mirowski 2006 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO 10.05.2021, 09:06
5 Krzysztof Szklarski 2008 AZS UW Warszawa 10.05.2021, 09:25
6 Wiktor Robaczewski 2003 10.05.2021, 20:27
7 Iwo Barański 2006 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO 11.05.2021, 10:31
8 Natalia Chojnowska 2007 SSW MOS Iława 11.05.2021, 11:36
9 Julian Podwalski 2005 SSW MOS Iława 11.05.2021, 21:16
10 BARTOSZ BILICKI 2007 SSW MOS Iława 11.05.2021, 21:26
11 Marcin Pietrzak 2004 MKS "Dwójka" Warszawa 11.05.2021, 21:31
12 Krzysztof Dobrowolski 1970 UKS FIR Warszawa 12.05.2021, 12:42
13 Hanna Słyk 2005 MKS "Dwójka" Warszawa 12.05.2021, 16:17
14 Michalina Pawelczyk 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 12.05.2021, 16:18
15 Stanisław Elmer 1967 RKS Lasery Zegrze 12.05.2021, 19:07
16 Jakub Rzeszotek 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 12.05.2021, 20:10
17 Przemysław Machowski 2003 MKS "Dwójka" Warszawa 12.05.2021, 21:30
18 Alicja ALKA Michalewska 2007 SSW MOS Iława 12.05.2021, 21:37
19 Adelina Wietki 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 13.05.2021, 06:48
20 Paulina Placzke 2002 UKS FIR Warszawa 13.05.2021, 10:39
21 Filip Olszewski 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 13.05.2021, 10:47
22 Franciszek Kotlarek 2005 K.S Spójnia - Warszawa 13.05.2021, 13:04
23 Przemysław Okoński 2003 KS Spójnia Warszawa 13.05.2021, 13:18
24 Kacper Dybiec 2005 K.S. Spojnia - Warszawa 13.05.2021, 13:24
25 Karol Majda 1981 RKS "Lasery" Zegrze 13.05.2021, 16:38
26 Alicja Spruch 2001 MKS "Dwójka" Warszawa 13.05.2021, 20:28
27 Mikołaj Kmin 2005 KS Spójnia Warszawa 13.05.2021, 21:55
28 Julia Szymczak 2003 MKS "Dwójka" Warszawa 13.05.2021, 23:13
29 Patryk Furmanek 2005 SSW MOS Iława 13.05.2021, 23:18
30 Michał Paciorek 2004 14.05.2021, 10:30
31 Oskar Kapala 1982 RKS "Lasery" Zegrze 14.05.2021, 11:26
32 Róża Stolarska 2005 MKS Dwójka Warszawa 14.05.2021, 11:28
33 Szymon Oleksiuk 2004 KS Spójnia Warszawa 14.05.2021, 12:49
34 Konrad Berezowski 1977 RKS Lasery Zegrze 14.05.2021, 16:52
35 Mariusz Kowalewski 1967 KS Spójnia Warszawa 14.05.2021, 18:35
36 Julia Szotyńska 2004 KLUB UCZELNIANY AZS UW 14.05.2021, 20:40
37 Filip Rajchert 14.05.2021, 21:07
OK-Dinghy
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Lesław Gondek 1962 23.04.2021, 18:01
2 Waldrmar Czyż KŻ Horn Kraków 23.04.2021, 18:19
3 Sławomir Charubin 1964 Niezrzeszony 29.04.2021, 10:06
4 Marek Bernat 1962 KKS "Warmia" Olsztyn 02.05.2021, 20:07
5 Maciej Karnacewicz 1977 Nauticus YC Olsztyn 06.05.2021, 19:59
6 Jarosław Sołtys 1957 UKS"Zalew"Kielce 07.05.2021, 20:29
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.