27 - 28 kwi 2019

Puchar Warszawy

Nieporęt, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 210002 Bartosz Andrzejak 2004 M Nauticus Yacht Club Olsztyn 3* 1 3 2 1 2 9.00
2 POL POL 197541 Klara Sobczak 2004 K CHKŻ Chojnice 2 2 4* 1 4 1 10.00
3 POL POL 195310 Dominika Raszka 2004 K MKS "Dwójka" Warszawa 1 5 2 5 6 7* 19.00
4 POL POL 214823 Andrzej Nowakowski 2004 M MKS "Dwójka" Warszawa 5 6* 6 4 3 5 23.00
5 POL POL 195305 Wiktor Robaczewski 2003 M SSW MOS Iława 7 3 1 10* 5 8 24.00
6 POL POL 185706 Michalina Pawelczyk 2006 K MKS "Dwójka" Warszawa 11 7 7 15* 2 3 30.00
7 POL POL 173379 KACPER WALĘGA 2005 M KS Spójnia Warszawa 4 13 5 9 7 17* 38.00
8 POL POL 160402 Filip Olszewski 2006 M K.S "Spójnia-Warszawa" 14 12 8 3 15* 6 43.00
9 POL POL 207572 Karolina Gała 2005 K KS Spójnia Warszawa 10 19* 10 7 10 9 46.00
10 POL POL 194841 NATALIA Burczyńska 2005 K Giżycka Grupa Regatowa 8 4 DNF* 8 16 11 47.00
11 POL POL 202397 FRANCISZEK Niesiobędzki 2005 M Giżycka Grupa Regatowa 6 8 12 14 21* 13 53.00
12 POL POL 186831 Jakub Kluk 2006 M Giżycka Grupa Regatowa 17 11 19* 6 9 10 53.00
13 POL POL 214225 Konrad Dziąba 2004 M Giżycka Grupa Regatowa 9 9 11 12 13* 12 53.00
14 POL POL 204205 Lena Cituk 2007 K Giżycka Grupa Regatowa 13 15 16* 13 12 4 57.00
15 POL POL 186832 Kamil Stemplewski 2005 M Giżycka Grupa Regatowa 12 17* 9 17 14 14 66.00
16 POL POL 8 Jakub Miszczak 2004 M KS Spójnia Warszawa 20* 20 13 16 8 15 72.00
17 POL POL 191836 Gabriela Jakończuk 2004 K Giżycka Grupa Regatowa 19* 10 17 11 19 16 73.00
18 POL POL 183364 Kacper Dybiec 2005 M KS Spójnia Warszawa 16 14 14 UFD* 17 19 80.00
19 POL POL 195807 Mikołaj Kmin 2005 M Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 21* 16 20 20 11 18 85.00
20 POL POL 218947 Jakub Rzeszotek 2006 M MKS "Dwójka" Warszawa 15 18 15 19 18 21* 85.00
21 POL POL 183484 Franciszek Kotlarek 2005 M UKS FIR Warszawa 18 21 18 21 22* 22 100.00
22 POL POL 191840 Jan Melzer 2005 M Giżycka Grupa Regatowa 22* 22 21 18 20 20 101.00
M Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 213355 Przemysław Machowski 2003 M MKS "Dwójka" Warszawa 1 1 5* 4 1 1 8.00
2 POL POL 212721 Filip Rajchert 2003 M MKS "Dwójka" Warszawa 7* 3 1 2 3 4 13.00
3 POL POL 212962 Marcelina Korszon 2002 K UKS FIR Warszawa 2 5 3 3 4 UFD* 17.00
4 POL POL 7 Kacper Fabian 2002 M MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 4 6 9* 1 6 2 19.00
5 POL POL 212589 Amelia Buska 2003 K MKS "Dwójka" Warszawa 5 2 6 7 9* 3 23.00
6 POL POL 160406 Krzysztof Dobrowolski 1970 M UKS FIR Warszawa 3 7 2 12* 5 7 24.00
7 POL POL 207291 Alicja Spruch 2001 K MKS "Dwójka" Warszawa 9* 4 7 5 2 6 24.00
8 POL POL 19820 Julia Szymczak 2003 K MKS "Dwójka" Warszawa 11* 10 4 9 8 5 36.00
9 POL POL 204763 Przemysław Okoński 2003 M UKS FIR Warszawa 6 9 UFD* 6 7 UFD 42.00
10 POL POL 183368 Kajetan Gliniecki 2002 M Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 8 11 11 10 12* 9 49.00
11 POL POL 184165 Maciej GIERMALA 2004 M MKS "Dwójka" Warszawa 10 12* 10 11 11 8 50.00
12 POL POL 197719 Julia Kowalewska 2001 K UKS FIR Warszawa 13 8 8 8 DNC* DNC 51.00
13 POL POL 183118 Kacper Radzikowski 2001 M MKS "Dwójka" Warszawa 12 13* 12 13 10 10 57.00
Laser 4.7 Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 6 wyścigach