Puchar Warszawy

27 - 28 kwi 2019

Nieporęt, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Laser 4.7
# Załoga Klub Data zgłoszenia
1 Andrzej Nowakowski MKS "Dwójka" Warszawa 20.04.2019, 19:45
2 NATALIA Burczyńska Giżycka Grupa Regatowa 21.04.2019, 14:16
3 FRANCISZEK Niesiobędzki Giżycka Grupa Regatowa 21.04.2019, 14:16
4 Jan Melzer Giżycka Grupa Regatowa 21.04.2019, 14:16
5 Kamil Stemplewski Giżycka Grupa Regatowa 21.04.2019, 14:16
6 Gabriela Jakończuk Giżycka Grupa Regatowa 21.04.2019, 14:16
7 Lena Cituk Giżycka Grupa Regatowa 21.04.2019, 14:16
8 Jakub Kluk Giżycka Grupa Regatowa 21.04.2019, 14:16
9 Konrad Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 21.04.2019, 14:16
10 Filip Olszewski KS Spójnia Warszawa 22.04.2019, 10:11
11 Klara Sobczak CHKŻ Chojnice 22.04.2019, 12:50
12 Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn 23.04.2019, 20:26
13 Szymon Oleksiuk KS Spójnia Warszawa 23.04.2019, 21:44
14 Kacper Dybiec KS Spójnia Warszawa 23.04.2019, 21:54
15 Franciszek Kotlarek UKS FIR Warszawa 24.04.2019, 13:08
16 Mikołaj Kmin UKS FIR Warszawa 24.04.2019, 21:00
17 Wiktor Robaczewski SSW MOS Iława 24.04.2019, 21:13
18 Dominika Raszka MKS "Dwójka" Warszawa 24.04.2019, 23:07
19 Antoni Pasich UKS Barnim Goleniów 25.04.2019, 07:57
20 Karolina Gała KS Spójnia Warszawa 25.04.2019, 10:17
21 Jakub Rzeszotek MKS "Dwójka" Warszawa 25.04.2019, 23:41
22 Jakub Miszczak KS Spójnia Warszawa 26.04.2019, 11:54
23 Michalina Pawelczyk MKS "Dwójka" Warszawa 26.04.2019, 12:37
24 KACPER WALĘGA KS Spójnia Warszawa 26.04.2019, 16:48
Laser Radial
# Załoga Klub Data zgłoszenia
1 Krzysztof Dobrowolski UKS FIR Warszawa 23.04.2019, 20:05
2 Marcelina Korszon UKS FIR Warszawa 23.04.2019, 22:47
3 Julia Kowalewska UKS FIR Warszawa 24.04.2019, 10:53
4 Julia Kowalewska UKS FIR Warszawa 24.04.2019, 11:01
5 Kajetan Gliniecki Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 24.04.2019, 17:25
6 Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa 25.04.2019, 11:04
7 Julia Szymczak MKS "Dwójka" Warszawa 25.04.2019, 18:47
8 Filip Rajchert MKS "Dwójka" Warszawa 25.04.2019, 20:36
9 Amelia Buska MKS "Dwójka" Warszawa 25.04.2019, 22:51
10 Przemysław Machowski MKS "Dwójka" Warszawa 26.04.2019, 10:36
11 Magda Placzke UKS FIR Warszawa 26.04.2019, 11:30
12 Kacper Radzikowski MKS "Dwójka" Warszawa 26.04.2019, 17:40
13 Alicja Spruch MKS "Dwójka" Warszawa 26.04.2019, 18:22
14 Maciej GIERMALA MKS "Dwójka" Warszawa 26.04.2019, 19:06
15 Szymon Pasiut YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 26.04.2019, 19:30
16 Kacper Fabian MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 26.04.2019, 19:36
17 Mikołaj Warot JKW Poznań 26.04.2019, 23:04
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.