27 - 28 kwi 2019

Puchar Warszawy

Nieporęt, Polska
Wyniki
# Nr na żaglu Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 214823 Andrzej Nowakowski MKS "Dwójka" Warszawa 20.04.2019, 19:45
2 POL POL 194841 NATALIA Burczyńska Giżycka Grupa Regatowa 21.04.2019, 14:16
3 POL POL 202397 FRANCISZEK Niesiobędzki Giżycka Grupa Regatowa 21.04.2019, 14:16
4 POL POL 191840 Jan Melzer Giżycka Grupa Regatowa 21.04.2019, 14:16
5 POL POL 186832 Kamil Stemplewski Giżycka Grupa Regatowa 21.04.2019, 14:16
6 POL POL 191836 Gabriela Jakończuk Giżycka Grupa Regatowa 21.04.2019, 14:16
7 POL POL 204205 Lena Cituk Giżycka Grupa Regatowa 21.04.2019, 14:16
8 POL POL 186831 Jakub Kluk Giżycka Grupa Regatowa 21.04.2019, 14:16
9 POL POL 214225 Konrad Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 21.04.2019, 14:16
10 POL POL 160402 Filip Olszewski KS Spójnia Warszawa 22.04.2019, 10:11
11 POL POL 197541 Klara Sobczak CHKŻ Chojnice 22.04.2019, 12:50
12 POL POL 210002 Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn 23.04.2019, 20:26
13 POL POL 183364 Szymon Oleksiuk KS Spójnia Warszawa 23.04.2019, 21:44
14 POL POL 183364 Kacper Dybiec KS Spójnia Warszawa 23.04.2019, 21:54
15 POL POL 183484 Franciszek Kotlarek UKS FIR Warszawa 24.04.2019, 13:08
16 POL POL 195807 Mikołaj Kmin Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 24.04.2019, 21:00
17 POL POL 195305 Wiktor Robaczewski SSW MOS Iława 24.04.2019, 21:13
18 POL POL 195310 Dominika Raszka MKS "Dwójka" Warszawa 24.04.2019, 23:07
19 POL POL 203177 Antoni Pasich UKS Barnim Goleniów 25.04.2019, 07:57
20 POL POL 207572 Karolina Gała KS Spójnia Warszawa 25.04.2019, 10:17
21 POL POL 218947 Jakub Rzeszotek MKS "Dwójka" Warszawa 25.04.2019, 23:41
22 POL POL 8 Jakub Miszczak KS Spójnia Warszawa 26.04.2019, 11:54
23 POL POL 185706 Michalina Pawelczyk MKS "Dwójka" Warszawa 26.04.2019, 12:37
24 POL POL 173379 KACPER WALĘGA KS Spójnia Warszawa 26.04.2019, 16:48
# Nr na żaglu Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL POL 160406 Krzysztof Dobrowolski UKS FIR Warszawa 23.04.2019, 20:05
2 POL POL 212962 Marcelina Korszon UKS FIR Warszawa 23.04.2019, 22:47
3 POL POL 197719 Julia Kowalewska UKS FIR Warszawa 24.04.2019, 10:53
4 POL POL 197728 Julia Kowalewska UKS FIR Warszawa 24.04.2019, 11:01
5 POL POL 183368 Kajetan Gliniecki Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 24.04.2019, 17:25
6 POL POL 204763 Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa 25.04.2019, 11:04
7 POL POL 19820 Julia Szymczak MKS "Dwójka" Warszawa 25.04.2019, 18:47
8 POL POL 212721 Filip Rajchert MKS "Dwójka" Warszawa 25.04.2019, 20:36
9 POL POL 212589 Amelia Buska MKS "Dwójka" Warszawa 25.04.2019, 22:51
10 POL POL 213355 Przemysław Machowski MKS "Dwójka" Warszawa 26.04.2019, 10:36
11 POL POL 207099 Magda Placzke UKS FIR Warszawa 26.04.2019, 11:30
12 POL POL 183118 Kacper Radzikowski MKS "Dwójka" Warszawa 26.04.2019, 17:40
13 POL POL 207291 Alicja Spruch MKS "Dwójka" Warszawa 26.04.2019, 18:22
14 POL POL 184165 Maciej GIERMALA MKS "Dwójka" Warszawa 26.04.2019, 19:06
15 POL POL 9 Szymon Pasiut YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 26.04.2019, 19:30
16 POL POL 7 Kacper Fabian MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 26.04.2019, 19:36
17 POL POL 190828 Mikołaj Warot JKW Poznań 26.04.2019, 23:04