Puchar UKŻ Ostróda, Puchar Europy Centralnej

12 - 14 maj 2023

Słowackiego, 14-100 Ostróda, Polska

Wyniki regat
Cadet
M Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL 10068 Franciszek Massalski
Wojciech Szaryński
2008
2011
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 1 1 1 3 2 14* 9 1 18.00
2 UKR 9782 Viktor Romanovych
Oleksandr Savchenko
2006
2014
Mężczyzna
Mężczyzna
Kiev Obolon Sailing Club 9* 5 2 6 4 1 1 3 22.00
3 POL 10083 Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
2006
2008
Kobieta
Kobieta
PMOS Pisz 3 7* 6 2 1 2 2 6 22.00
4 POL 9237 Zdzisław Bulik
Tomasz Ruban
2006
2010
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 2 2 4 4 7 10* 6 7 32.00
5 POL 9849 Sebastian Czerwiński
Mateusz Dudziński
2007
2013
Mężczyzna
Mężczyzna
UKS Żeglarz Wrocław 5 3 5 1 DPI
(5)
4 17* 4 34.00
6 POL 9902 Iga Dębecka Strzyżewska
Pola Sołdan
2008
2013
Kobieta
Kobieta
MKS Dwójka Warszawa 6 11 16* 14 6 5 3 2 47.00
7 UKR 9850 Oleksadr Bezpalyi
Maksim Borisenko
2007
2013
Mężczyzna
Mężczyzna
Kiev Obolon Sailing Club 8 8 7 13 3 17* 10 5 54.00
8 POL 10082 Zuzanna Grusznis
Zofia Sienkiewicz
2006
2007
Kobieta
Kobieta
PMOS Pisz 11 10 11 7 8 12 4 18* 63.00
9 POL 10103 Natalia Pieńkowska
Jagoda Mikołajewska
2009
2014
Kobieta
Kobieta
MKŻ Mikołajki 17 9 3 5 19 24* 7 10 70.00
10 POL 9857 Krzysztof Woźniak
Bastian Fernandez
2007
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
UKS Żeglarz Wrocław 7 6 8 20 30* 7 23 11 82.00
11 POL 10070 Paweł Brezgieł
Szymon Jachimowicz
2006
2012
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Grot Suwałki 4 4 22 DSQ* 13 25 8 8 84.00
12 POL 10104 Amelia Leszczyńska
Nina Gulajew
2006
2013
Kobieta
Kobieta
MKŻ Mikołajki 19* 14 9 10 15 15 13 15 91.00
13 POL 9996 Agata Marcinkowska
Marika Goliwąs
2006
2010
Kobieta
Kobieta
UKS Wodniacy Garczyn 13 17 13 18 10 19* 14 19 104.00
14 POL 9971 Bartosz Kuliś
Antonina Kuliś
2008
2012
Mężczyzna
Kobieta
UKŻ Ostróda 14 UFD 10 22 17 3 UFD* 12 111.00
15 POL 9970 Ireneusz Szumowski
Jakub Dabrowski
2009
2010
Mężczyzna
Mężczyzna
PMOS Pisz DNF* 22 27 19 16 9 16 9 118.00
16 POL 10085 Lena Nesterowicz
Kalina Sienkiewicz
2009
2012
Kobieta
Kobieta
PMOS Pisz 24* 19 23 11 12 22 15 17 119.00
17 POL 10063 Jakub Klasa
Klara Tyczkowska
2006
2007
Mężczyzna
Kobieta
ŻUKS Stężyca
UKŻ Grot Suwałki
15 UFD* 18 15 27 11 19 14 119.00
18 POL 10074 Piotr Buch
Kazimierz Bielak
2008
2015
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 20 21 19 8 22* 21 12 20 121.00
19 POL 9127 Antoni Gabryszewski
Antoni Stawiski
2009
2010
Mężczyzna
Mężczyzna
UKS Żeglarz Wrocław 22* 20 20 21 18 8 20 16 123.00
20 UKR 9905 Dawid Gutiev
Artem Bondarenko
2009
2013
Mężczyzna
Mężczyzna
Kiev Obolon Sailing Club 26 13 14 12 14 27* 24 21 124.00
21 POL 9303 Julia Czapiewska
Wiktoria Krauza
2008
2011
Kobieta
Kobieta
ŻUKS Stężyca 18 16 12 16 11 26 27 UFD* 126.00
22 POL 9756 Paulina Schütz
Marta Piankowska
2007
2010
Kobieta
Kobieta
UKS Wodniacy Garczyn 16 18 21 23* 20 18 18 22 133.00
23 POL 10071 Antoni Kopytko
Piotr Marciniak
2008
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Ostróda 12 12 15 24 UFD* 13 RET 25 136.00
24 POL 9461 Julia Gref
Hanna Sadowska
2008
2010
Kobieta
Kobieta
UKŻ Grot Suwałki DNF* DNF DNF DPI
(9)
9 16 5 23 139.00
25 POL 9957 Kacper Gajkowski
Julian Wawrzyniak
2006
2014
Mężczyzna
Mężczyzna
MKŻ Mikołajki 10 UFD* 17 25 21 23 26 26 148.00
26 POL 9956 Łucja Falęcik
Kiara Keller
2009
2013
Kobieta
Kobieta
MKŻ Mikołajki 23 UFD* 25 28 25 20 21 13 155.00
27 POL 9433 Alicja Łabanowska
Katarzyna Matanowska
2010
2012
Kobieta
Kobieta
MKS Dwójka Warszawa DNF* 23 28 26 23 28 11 30 169.00
28 POL 10008 Jowita Kuliś
Celina Karbowska
2010
2012
Kobieta
Kobieta
UKŻ Ostróda DNF* UFD 29 33 24 6 22 24 172.00
29 POL 9901 Jan Cimiengo
Hubert Harmoza
2009
2012
Mężczyzna
Mężczyzna
ŻUKS Stężyca 21 15 24 30 31 32* 25 29 175.00
30 POL 9354 Zofia Szaryńska
Stefan Chojnowski
2010
2012
Kobieta
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 25 UFD* 26 17 26 30 28 28 180.00
31 POL 9487 Izabela Ośkiewicz
Malwina Klimczak
2010
2012
Kobieta
Kobieta
MKS Dwójka Warszawa DNF* 24 31 31 29 29 29 32 205.00
32 POL 9757 Jan Nowakowski
Filip Dudziński
2010
2010
Mężczyzna
Mężczyzna
UKS Żeglarz Wrocław DNF 26 30 32 33 31 DNF* 27 212.00
33 POL 9847 Klara Skonieczna
Marcelina Klimczak
2006
2011
Kobieta
Kobieta
MKS Dwójka Warszawa DNF 25 DNF* 29 32 34 30 31 214.00
34 POL 9606 Hanna Wasilewska
Antonina Wasilewska
2008
2010
Kobieta
Kobieta
ŻUKS Stężyca DNF DNF DNF* 27 28 33 31 33 218.00
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2024 Upwind24. All rights reserved.