Puchar UKŻ Ostróda, Puchar Europy Centralnej

12 - 14 maj 2023

Słowackiego, 14-100 Ostróda, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Cadet
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL 9127 Antoni Gabryszewski
Antoni Stawiski
2009
2010
UKS Żeglarz Wrocław 10.05.2023, 21:27
2 POL 9237 Zdzisław Bulik
Tomasz Ruban
2006
2010
MKS Dwójka Warszawa 09.05.2023, 19:53
3 POL 9303 Julia Czapiewska
Wiktoria Krauza
2008
2011
ŻUKS Stężyca 11.05.2023, 23:14
4 POL 9354 Zofia Szaryńska
Stefan Chojnowski
2010
2012
MKS Dwójka Warszawa 09.05.2023, 19:53
5 POL 9433 Alicja Łabanowska
Katarzyna Matanowska
2010
2012
MKS Dwójka Warszawa 09.05.2023, 19:53
6 POL 9461 Julia Gref
Hanna Sadowska
2008
2010
UKŻ Grot Suwałki 10.05.2023, 09:28
7 POL 9487 Izabela Ośkiewicz
Malwina Klimczak
2010
2012
MKS Dwójka Warszawa 09.05.2023, 19:53
8 POL 9606 Hanna Wasilewska
Antonina Wasilewska
2008
2010
ŻUKS Stężyca 11.05.2023, 23:14
9 POL 9756 Paulina Schütz
Marta Piankowska
2007
2010
UKS Wodniacy Garczyn 10.05.2023, 21:36
10 POL 9757 Jan Nowakowski
Filip Dudziński
2010
2010
UKS Żeglarz Wrocław 10.05.2023, 21:27
11 POL 9847 Klara Skonieczna
Marcelina Klimczak
2006
2011
MKS Dwójka Warszawa 09.05.2023, 19:53
12 POL 9849 Sebastian Czerwiński
Mateusz Dudziński
2007
2013
UKS Żeglarz Wrocław 10.05.2023, 21:27
13 POL 9857 Krzysztof Woźniak
Bastian Fernandez
2007
2009
UKS Żeglarz Wrocław 10.05.2023, 21:27
14 POL 9901 Jan Cimiengo
Hubert Harmoza
2009
2012
ŻUKS Stężyca 11.05.2023, 23:14
15 POL 9902 Iga Dębecka Strzyżewska
Pola Sołdan
2008
2013
MKS Dwójka Warszawa 09.05.2023, 19:53
16 POL 9956 Łucja Falęcik
Kiara Keller
2009
2013
MKŻ Mikołajki 11.05.2023, 06:55
17 POL 9957 Kacper Gajkowski
Julian Wawrzyniak
2006
2014
MKŻ Mikołajki 11.05.2023, 07:00
18 POL 9970 Ireneusz Szumowski
Jakub Dabrowski
2009
2010
PMOS Pisz 09.05.2023, 19:51
19 POL 9971 Bartosz Kuliś
Antonina Kuliś
2008
2012
UKŻ Ostróda 08.05.2023, 14:44
20 POL 9996 Agata Marcinkowska
Marika Goliwąs
2006
2010
UKS Wodniacy Garczyn 10.05.2023, 21:36
21 POL 10008 Jowita Kuliś
Celina Karbowska
2010
2012
UKŻ Ostróda 08.05.2023, 14:44
22 POL 10063 Jakub Klasa
Klara Tyczkowska
2006
2007
ŻUKS Stężyca
UKŻ Grot Suwałki
11.05.2023, 23:14
23 POL 10068 Franciszek Massalski
Wojciech Szaryński
2008
2011
MKS Dwójka Warszawa 09.05.2023, 19:53
24 POL 10070 Paweł Brezgieł
Szymon Jachimowicz
2006
2012
UKŻ Grot Suwałki 10.05.2023, 09:42
25 POL 10071 Antoni Kopytko
Piotr Marciniak
2008
2009
UKŻ Ostróda 11.05.2023, 14:43
26 POL 10074 Piotr Buch
Kazimierz Bielak
2008
2015
MKS Dwójka Warszawa 09.05.2023, 19:53
27 POL 10082 Zuzanna Grusznis
Zofia Sienkiewicz
2006
2007
PMOS Pisz 09.05.2023, 19:51
28 POL 10083 Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
2006
2008
PMOS Pisz 09.05.2023, 19:51
29 POL 10085 Lena Nesterowicz
Kalina Sienkiewicz
2009
2012
PMOS Pisz 09.05.2023, 19:51
30 POL 10103 Natalia Pieńkowska
Jagoda Mikołajewska
2009
2014
MKŻ Mikołajki 11.05.2023, 06:49
31 POL 10104 Amelia Leszczyńska
Nina Gulajew
2006
2013
MKŻ Mikołajki 11.05.2023, 06:44
32 UKR 9782 Viktor Romanovych
Oleksandr Savchenko
2006
2014
Kiev Obolon Sailing Club 10.05.2023, 22:33
33 UKR 9850 Oleksadr Bezpalyi
Maksim Borisenko
2007
2013
Kiev Obolon Sailing Club 10.05.2023, 22:33
34 UKR 9905 Dawid Gutiev
Artem Bondarenko
2009
2013
Kiev Obolon Sailing Club 10.05.2023, 22:33
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2024 Upwind24. All rights reserved.