Puchar UKŻ Ostróda, Puchar Europy Centralnej

13 - 15 maj 2022

Słowackiego 41, Ostróda, Polska

Wyniki regat
Cadet
M Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL 9847 Franciszek Rutkowski
Katarzyna Matanowska
2005
2012
Mężczyzna
Kobieta
MKS Dwójka Warszawa 2 3 1 6 10* 2 1 3 18.00
2 POL 10074 Piotr Cendrowski
Maks Ambroziak
2005
2012
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 6 1 3 5 5 3 8* 2 25.00
3 POL 9902 Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
2005
2010
Kobieta
Kobieta
MKS Dwójka Warszawa 1 5 2 4 1 16* 4 11 28.00
4 POL 10065 Maciej Cesarz
Antoni Jasiukiewicz
2007
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 4 UFD* 4 7 2 1 2 9 29.00
5 POL 9254 Franciszek Massalski
Stanisław Massalski
2008
2011
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 3 2 14* 2 11 7 7 5 37.00
6 POL 10085 Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
2005
2008
Kobieta
Kobieta
PMOS Pisz 7 10* 9 8 6 6 3 1 40.00
7 POL 255 Adam Rutkowski
Wojciech Szaryński
2006
2011
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 10* 6 6 3 3 8 5 10 41.00
8 POL 9972 Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
2006
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Lamelka Kartuzy 5 4 10 9 7 10 11* 4 49.00
9 POL 10083 Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
2006
2008
Kobieta
Kobieta
PMOS Pisz 11 9 13 1 8 4 6 15* 52.00
10 POL 9433 Jan Kopyra
Tomasz Ruban
2006
2010
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 8 8 20* 13 4 12 10 8 63.00
11 POL 9848 Zdzisław Bulik
Aleksander Łabanowski
2006
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 13 7 5 12 9 5 25* 14 65.00
12 POL 10034 Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
Kobieta
Kobieta
UKŻ Ostróda 9 19* 11 11 13 11 15 6 76.00
13 POL 10071 Jędrzej Majewski
Diana Smoleńska
2006
2013
Mężczyzna
Kobieta
UKŻ Ostróda 20* 13 7 16 16 18 12 20 102.00
14 POL 9102 Maksymilian Konkel
Michał Pawela
2007
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Lamelka Kartuzy 12 11 21 14 12 9 23* 23 102.00
15 POL 10104 Amelia Leszczyńska
Nina Gulajew
2006
2013
Kobieta
Kobieta
MKŻ Mikołajki 22 22 12 19 20 23* 9 16 120.00
16 POL 9971 Bartosz Kuliś
Antonina Kuliś
2008
2012
Mężczyzna
Kobieta
UKŻ Ostróda 21* 21 17 18 19 19 13 18 125.00
17 POL 9602 Filip Nowak
Olaf Plichta
2008
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Lamelka Kartuzy 19 16 15 10 DNF* DNF 18 17 135.00
18 POL 0063 Jakub Klasa
Igor Chabowski
2006
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
ŻUKS Stężyca 26 12 29* 24 23 15 19 22 141.00
19 POL 9512 Mateusz Tokarski
Kajetan Tokarski
2008
2010
Mężczyzna
Mężczyzna
UKS Żeglarz Wrocław 30 20 33* 15 27 14 14 21 141.00
20 POL 9256 Jakub Podsiadlikowski
Jan Paczkowski
2005
2010
Mężczyzna
Mężczyzna
KST Włókniarz Chełmża 16 18 26 20 17 20 29* 28 145.00
21 POL 9488 Piotr Buch
Mikołaj Sołdan
2008
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa RET* 26 25 17 14 13 32 19 146.00
22 POL 9903 Anna Łyczko
Julia Czapiewska
2005
2008
Kobieta
Kobieta
ŻUKS Stężyca UFD* 15 8 26 26 21 21 30 147.00
23 POL 10103 Natalia Pieńkowska
Mateusz Pieńkowski
2009
2013
Kobieta
Mężczyzna
MKŻ Mikołajki 32 25 16 33 30 DNF* 16 12 164.00
24 POL 9957 Kacper Gajkowski
Jagoda Mikołajewska
2006
2014
Mężczyzna
Kobieta
MKŻ Mikołajki 27 29 22 27 15 17 28 36* 165.00
25 POL 9996 Agata Marcinkowska
Marika Goliwąs
2006
2010
Kobieta
Kobieta
UKS Wodniacy Graczyn 25 DSQ* 18 21 24 28 26 25 167.00
26 POL 9607 Stanisław Paczkowski
Patryk Frąszczak
2006
2013
Mężczyzna
Mężczyzna
KST Włókniarz Chełmża 15 17 34 35 DNF* DNF 22 7 170.00
27 POL 9901 Maciej Bicki
Jan Cimiengo
2005
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
ŻUKS Stężyca 28 28 31* 22 22 22 27 24 173.00
28 POL 9255 Ryszard Ruban
Stefan Chojnowski
2008
2012
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa RET* RET DNC 28 18 27 17 13 183.00
29 POL 9354 Aleksandra Gileta
Izabela Ośkiewicz
2006
2010
Kobieta
Kobieta
MKS Dwójka Warszawa 14 27 32 30 32 30 24 34* 189.00
30 POL 9461 Julia Gref
Hanna Sadowska
2008
2010
Kobieta
Kobieta
UKŻ Grot OSiR Suwałki 23 23 19 32 DNF* DNF 20 32 189.00
31 POL 10066 Klara Tyczkowska
Rozalia Kowalewska
2007
2011
Kobieta
Kobieta
UKŻ Grot OSiR Suwałki 18 14 DNC* 23 31 DNF 35 33 194.00
32 POL 9250 Igor Foltyn
Aleksander Konkel
2008
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Lamelka Kartuzy RET* 31 23 25 21 29 34 31 194.00
33 POL 9999 Antoni Kopytko
Michalina Kopytko
2008
2011
Mężczyzna
Kobieta
UKŻ Ostróda 17 24 27 34 33 25 36 37* 196.00
34 POL 9756 Paulina Schütz
Blanka Barełkowska
2007
2009
Kobieta
Kobieta
UKS Wodniacy Graczyn 24 30 30 31 28 26 31 35* 200.00
35 POL 9970 Jekaterina Bianki
Gabryiela Bednarska
2009
2009
Kobieta
Kobieta
PMOS Pisz 29 32 RET* 29 29 24 30 27 200.00
36 POL 10008 Mikołaj Smoleński
Bartosz Smoleński
2007
2010
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Ostróda 31 34 24 DNF* DNF DNF 33 26 228.00
37 POL 9956 Łucja Falęcik
Kiara Keller
2009
2013
Kobieta
Kobieta
MKŻ Mikołajki 34 RET* 28 DNF 25 DNF 39 29 235.00
38 POL 244 Weronika Wiadro
Anna Wiadro
2006
2012
Kobieta
Kobieta
UKŻ Ostróda 33 33 36 36 DNF* DNF 38 38 254.00
39 POL 9134 Karola Markowska
Aleksander Hinc
2007
2009
Kobieta
Mężczyzna
UKS Wodniacy Graczyn 35 35 35 37 DNF* DNF 37 39 258.00
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.