Puchar UKŻ Ostróda, Puchar Europy Centralnej

13 - 15 maj 2022

Słowackiego 41, Ostróda, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Cadet
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Mateusz Tokarski
Kajetan Tokarski
2008
2010
UKS Żeglarz Wrocław 03.05.2022, 19:47
2 Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
2006
2008
PMOS Pisz 08.05.2022, 09:59
3 Jekaterina Bianki
Gabryiela Bednarska
2009
2009
PMOS Pisz 08.05.2022, 09:59
4 Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
2005
2008
PMOS Pisz 08.05.2022, 09:59
5 Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
UKŻ Ostróda 08.05.2022, 10:24
6 Bartosz Kuliś
Antonina Kuliś
2008
2012
UKŻ Ostróda 08.05.2022, 10:24
7 Natalia Pieńkowska
Mateusz Pieńkowski
2009
2013
MKŻ Mikołajki 08.05.2022, 18:49
8 Amelia Leszczyńska
Nina Gulajew
2006
2013
MKŻ Mikołajki 08.05.2022, 18:55
9 Łucja Falęcik
Kiara Keller
2009
2013
MKŻ Mikołajki 08.05.2022, 19:00
10 Anna Łyczko
Julia Czapiewska
2005
2008
ŻUKS Stężyca 08.05.2022, 21:48
11 Jakub Klasa
Igor Chabowski
2006
2008
ŻUKS Stężyca 08.05.2022, 21:48
12 Maciej Bicki
Jan Cimiengo
2005
2009
ŻUKS Stężyca 08.05.2022, 21:48
13 Adam Rutkowski
Wojciech Szaryński
2006
2011
MKS Dwójka Warszawa 09.05.2022, 11:21
14 Ryszard Ruban
Stefan Chojnowski
2008
2012
MKS Dwójka Warszawa 09.05.2022, 11:21
15 Piotr Buch
Mikołaj Sołdan
2008
2008
MKS Dwójka Warszawa 09.05.2022, 11:21
16 Maciej Cesarz
Antoni Jasiukiewicz
2007
2009
MKS Dwójka Warszawa 09.05.2022, 11:21
17 Franciszek Massalski
Stanisław Massalski
2008
2011
MKS Dwójka Warszawa 09.05.2022, 11:21
18 Jan Kopyra
Tomasz Ruban
2006
2010
MKS Dwójka Warszawa 09.05.2022, 11:21
19 Aleksandra Gileta
Izabela Ośkiewicz
2006
2010
MKS Dwójka Warszawa 09.05.2022, 11:21
20 Zdzisław Bulik
Aleksander Łabanowski
2006
2008
MKS Dwójka Warszawa 09.05.2022, 11:21
21 Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
2005
2010
MKS Dwójka Warszawa 09.05.2022, 11:21
22 Franciszek Rutkowski
Katarzyna Matanowska
2005
2012
MKS Dwójka Warszawa 09.05.2022, 11:21
23 Piotr Cendrowski
Maks Ambroziak
2005
2012
MKS Dwójka Warszawa 09.05.2022, 11:21
24 Maksymilian Konkel
Michał Pawela
2007
2009
UKŻ Lamelka Kartuzy 09.05.2022, 19:40
25 Igor Foltyn
Aleksander Konkel
2008
2009
UKŻ Lamelka Kartuzy 09.05.2022, 19:46
26 Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
2006
2009
UKŻ Lamelka Kartuzy 09.05.2022, 20:07
27 Filip Nowak
Olaf Plichta
2008
2009
UKŻ Lamelka Kartuzy 09.05.2022, 20:12
28 Mikołaj Smoleński
Bartosz Smoleński
2007
2010
UKŻ Ostróda 10.05.2022, 05:04
29 Antoni Kopytko
Michalina Kopytko
2008
2011
UKŻ Ostróda 10.05.2022, 05:04
30 Jakub Podsiadlikowski
Jan Paczkowski
2005
2010
KST Włókniarz Chełmża 10.05.2022, 17:54
31 Stanisław Paczkowski
Patryk Frąszczak
2006
2013
KST Włókniarz Chełmża 10.05.2022, 18:02
32 Julia Gref
Hanna Sadowska
2008
2010
UKŻ Grot OSiR Suwałki 10.05.2022, 19:48
33 Klara Tyczkowska
Rozalia Kowalewska
2007
2011
UKŻ Grot OSiR Suwałki 10.05.2022, 19:56
34 Weronika Wiadro
Anna Wiadro
2006
2012
UKŻ Ostróda 11.05.2022, 05:17
35 Jędrzej Majewski
Diana Smoleńska
2006
2013
UKŻ Ostróda 11.05.2022, 05:20
36 Agata Marcinkowska
Marika Goliwąs
2006
2010
UKS Wodniacy Graczyn 11.05.2022, 14:51
37 Paulina Schütz
Blanka Barełkowska
2007
2009
UKS Wodniacy Graczyn 11.05.2022, 14:51
38 Karola Markowska
Aleksander Hinc
2007
2009
UKS Wodniacy Graczyn 11.05.2022, 14:51
39 Kacper Gajkowski
Jagoda Mikołajewska
2006
2014
MKŻ Mikołajki 12.05.2022, 07:57
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.