Puchar UKŻ Ostróda

14 - 16 maj 2021

Ostróda - Polska

Wyniki regat
Cadet
M Nr Załoga Ur Płeć Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL 10074 Piotr Cendrowski
Mikołaj Sołdan
2005
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 2 1 2 1 1 2 1 5* 10.00
2 POL 9847 Franciszek Rutkowski
Ryszard Ruban
2005
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 4 4 1 3 6* 6 3 1 22.00
3 POL 9902 Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
2005
2010
Kobieta
Kobieta
MKS Dwójka Warszawa 5 3 6 4 5 1 7* 4 28.00
4 POL 9803 Krystian Krysiak
Kalina Stępień
2004
2008
Mężczyzna
Kobieta
PMOS Pisz 6 6 18* 2 3 5 14 2 38.00
5 POL 9848 Małgorzata Bulik
Izabela Ośkiewicz
2004
2010
Kobieta
Kobieta
MKS Dwójka Warszawa 3 8 5 7 7 12* 6 9 45.00
6 POL 9433 Jagoda Glinecka
Tomasz Ruban
2005
2009
Kobieta
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 10* 5 3 8 10 4 8 8 46.00
7 POL 960 Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
2006
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Lamelka Kartuzy 19* 7 8 12 8 3 11 3 52.00
8 POL 9735 Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
2006
2008
Kobieta
Kobieta
PMOS Pisz 1 2 9 6 2 UFD* 2 UFD 59.00
9 POL 9487 Julita Sitkowska
Antoni Jasiukiewicz
2005
2009
Kobieta
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 8 11 20* 16 14 7 4 7 67.00
10 POL 9752 Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
2005
2008
Kobieta
Kobieta
PMOS Pisz 21* 12 10 13 11 10 10 13 79.00
11 POL 9959 Jakub Adamski
Nina Gulajew
2006
2013
Mężczyzna
Kobieta
MKŻ Mikołajki 9 15 4 19 20 9 31* 6 82.00
12 POL 9971 Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
Kobieta
Kobieta
UKŻ Ostróda 15 20* 19 14 4 8 9 15 84.00
13 POL 10065 Maciej Cesarz
Piotr Buch
2007
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 13 10 11 9 16 15 18* 14 88.00
14 POL 9901 Zofia Wolska
Karola Markowska
2004
2004
Kobieta
Kobieta
ŻUKS Stężyca
UKS Wodniacy Graczyn
11 9 17 18* 13 14 12 12 88.00
15 POL 9354 Zofia Hochtaubel
Aleksandra Gileta
2004
2006
Kobieta
Kobieta
MKS Dwójka Warszawa 16 18 15 5 9 19* 17 18 98.00
16 POL 9259 Jan Kopyra
Patryk Bartnicki
2006
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 14 16 13 21* 17 17 13 17 107.00
17 POL 9903 Anna Łyczko
Julia Czapiewska
2005
2008
Kobieta
Kobieta
ŻUKS Stężyca 22 13 16 24* 21 11 15 10 108.00
18 POL 9255 Adam Rutkowski
Antoni Chojnowski
2006
2007
Mężczyzna
Mężczyzna
MKS Dwójka Warszawa 7 21 23 11 18 13 16 26* 109.00
19 POL 9809 Zuzanna Grusznis
Emilia Zalewska
2006
2008
Kobieta
Kobieta
PMOS Pisz 20 22 12 15 24 UFD* 5 16 114.00
20 POL 9958 Jakub Śliwiński
Konrad Kubicki
2006
2013
Mężczyzna
Mężczyzna
MKŻ Mikołajki 17 14 7 17 23 UFD* 20 22 120.00
21 POL 9956 Amelia Leszczyńska
Anna Tymińska
2006
2008
Kobieta
Kobieta
MKŻ Mikołajki 12 19 21 23 15 21 28* 20 131.00
22 POL 9102 Filip Nowak
Olaf Plichta
2008
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Lamelka Kartuzy 26 23 14 10 22 22 UFD* 19 136.00
23 POL 10071 Jędrzej Majewski
Kajetan Chmielewski
2006
2012
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Ostróda 18 17 29* 25 19 18 26 23 146.00
24 POL 9996 Agata Marcinkowska
Marika Goliwąs
2006
2010
Kobieta
Kobieta
UKS Wodniacy Graczyn 25 DSQ* 25 29 25 16 22 21 163.00
25 POL 9603 Laura Szymborska
Aleksandra Stępień
2006
2007
Kobieta
Kobieta
PMOS Pisz 24 31 24 RET* 12 23 27 28 169.00
26 POL 9606 Jakub Klasa
Leon Wróblewski
2006
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
ŻUKS Stężyca 27 29 22 DNC* 32 26 19 25 180.00
27 POL 9602 Tymoteusz Roszkowski
Igor Chabowski
2006
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Lamelka Kartuzy 31 24 27 27 27 DNF* 21 24 181.00
28 POL 9999 Zuzanna Markowska
Anna Wiadro
2008
2012
Kobieta
Kobieta
UKŻ Ostróda 28 25 28 26 30* 25 24 27 183.00
29 POL 9957 Katarzyna Tymińska
Maia Manuse
2006
2010
Kobieta
Kobieta
MKŻ Mikołajki 35* 27 26 20 29 20 35 29 186.00
30 POL 10034 Bartosz Kuliś
Antoni Kopytko
2008
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Ostróda 23 26 31 22 28 29 33* 31 190.00
31 POL 10008 Wojciech Ptaszkiewicz
Piotr Marciniak
2006
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Ostróda 29 30 32* 32 31 30 30 11 193.00
32 POL 9250 Maksymilian Konkel
Igor Foltyn
2007
2008
Mężczyzna
Mężczyzna
UKŻ Lamelka Kartuzy 32 28 30 28 26 24 29 UFD* 197.00
33 POL 9065 Maciej Bicki
Jan Cimiengo
2005
2009
Mężczyzna
Mężczyzna
ŻUKS Stężyca 30 34 35* 30 33 27 25 30 209.00
34 POL 9463 Zofia Schutz
Paulina Schutz
2006
2007
Kobieta
Kobieta
UKS Wodniacy Graczyn 33 33 33 31 35* 28 23 32 213.00
35 POL 9460 Weronika Wiadro
Dominika Ługiewicz
2006
2009
Kobieta
Kobieta
UKŻ Ostróda 36* 35 34 34 34 31 32 34 234.00
36 POL 9810 Lucja Falecik
Natalia Pienkowska
2009
2009
Kobieta
Kobieta
MKŻ Mikołajki 34 32 36* 33 36 32 34 33 234.00
Generalna
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.