Upwind24
Strona główna
Regaty
Rankingi
Szukaj
Oferta
Zaloguj się
Załóż konto
open navigation menu
Puchar UKŻ Ostróda
14 - 16 maja 2021
Ostróda - Polska
Zobacz wyniki regat
Informacje
Tablica ogłoszeń
Zgłoszenia
Wyniki
Lista otrzymanych zgłoszeń
Klasa
Cadet
Szukaj
#
Załoga
Ur
Klub
Data zgłoszenia
1
Bartosz Kuliś
Antoni Kopytko
2008
2008
UKŻ Ostróda
05.05.2021, 11:49
2
Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
UKŻ Ostróda
05.05.2021, 11:54
3
Jędrzej Majewski
Kajetan Chmielewski
2006
2012
UKŻ Ostróda
07.05.2021, 17:26
4
Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
2005
2008
PMOS Pisz
09.05.2021, 09:12
5
Krystian Krysiak
Kalina Stępień
2004
2008
PMOS Pisz
09.05.2021, 09:12
6
Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
2006
2008
PMOS Pisz
09.05.2021, 09:12
7
Zuzanna Grusznis
Emilia Zalewska
2006
2008
PMOS Pisz
09.05.2021, 09:12
8
Laura Szymborska
Aleksandra Stępień
2006
2007
PMOS Pisz
09.05.2021, 09:12
9
Jakub Śliwiński
Konrad Kubicki
2006
2013
MKŻ Mikołajki
09.05.2021, 12:55
10
Lucja Falecik
Natalia Pienkowska
2009
2009
MKŻ Mikołajki
09.05.2021, 13:23
11
Jakub Adamski
Nina Gulajew
2006
2013
MKŻ Mikołajki
09.05.2021, 13:33
12
Amelia Leszczyńska
Anna Tymińska
2006
2008
MKŻ Mikołajki
09.05.2021, 14:01
13
Katarzyna Tymińska
Maia Manuse
2006
2010
MKŻ Mikołajki
10.05.2021, 17:17
14
Zuzanna Markowska
Anna Wiadro
2008
2012
UKŻ Ostróda
11.05.2021, 12:55
15
Wojciech Ptaszkiewicz
Piotr Marciniak
2006
2009
UKŻ Ostróda
11.05.2021, 12:58
16
Weronika Wiadro
Dominika Ługiewicz
2006
2009
UKŻ Ostróda
11.05.2021, 13:02
17
Piotr Cendrowski
Mikołaj Sołdan
2005
2008
MKS Dwójka Warszawa
11.05.2021, 17:59
18
Franciszek Rutkowski
Ryszard Ruban
2005
2008
MKS Dwójka Warszawa
11.05.2021, 17:59
19
Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
2005
2010
MKS Dwójka Warszawa
11.05.2021, 17:59
20
Małgorzata Bulik
Izabela Ośkiewicz
2004
2010
MKS Dwójka Warszawa
11.05.2021, 17:59
21
Zofia Hochtaubel
Aleksandra Gileta
2004
2006
MKS Dwójka Warszawa
11.05.2021, 17:59
22
Julita Sitkowska
Antoni Jasiukiewicz
2005
2009
MKS Dwójka Warszawa
11.05.2021, 17:59
23
Jan Kopyra
Patryk Bartnicki
2006
2008
MKS Dwójka Warszawa
11.05.2021, 17:59
24
Adam Rutkowski
Antoni Chojnowski
2006
2007
MKS Dwójka Warszawa
11.05.2021, 17:59
25
Jagoda Glinecka
Tomasz Ruban
2005
2009
MKS Dwójka Warszawa
11.05.2021, 17:59
26
Maciej Cesarz
Piotr Buch
2007
2008
MKS Dwójka Warszawa
11.05.2021, 17:59
27
Agata Marcinkowska
Marika Goliwąs
2006
2010
UKS Wodniacy Garczyn
11.05.2021, 21:50
28
Zofia Schutz
Paulina Schutz
2006
2007
UKS Wodniacy Garczyn
11.05.2021, 21:58
29
Zofia Wolska
Karola Markowska
2004
2004
ŻUKS Stężyca
UKS Wodniacy Garczyn
11.05.2021, 22:43
30
Anna Łyczko
Julia Czapiewska
2005
2008
ŻUKS Stężyca
11.05.2021, 22:43
31
Jakub Klasa
Leon Wróblewski
2006
2008
ŻUKS Stężyca
11.05.2021, 22:43
32
Maciej Bicki
Jan Cimiengo
2005
2009
ŻUKS Stężyca
11.05.2021, 22:43
33
Maksymilian Konkel
Igor Foltyn
2007
2008
UKŻ Lamelka Kartuzy
13.05.2021, 21:31
34
Filip Nowak
Olaf Plichta
2008
2009
UKŻ Lamelka Kartuzy
13.05.2021, 21:39
35
Tymoteusz Roszkowski
Igor Chabowski
2006
2008
UKŻ Lamelka Kartuzy
13.05.2021, 21:46
36
Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
2006
2009
UKŻ Lamelka Kartuzy
13.05.2021, 21:53