Puchar UKŻ Ostróda

14 - 16 maj 2021 Ostróda - Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Nr
Załoga
Ur
Klub
1
POL 10034
Bartosz Kuliś
Antoni Kopytko
2008
2008
UKŻ Ostróda
2
POL 9971
Oliwia Kuliś
Jowita Kuliś
2005
2010
UKŻ Ostróda
3
POL 10071
Jędrzej Majewski
Kajetan Chmielewski
2006
2012
UKŻ Ostróda
4
POL 9752
Zuzanna Zachłowska
Marcelina Konert
2005
2008
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
5
POL 9803
Krystian Krysiak
Kalina Stępień
2004
2008
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
6
POL 9735
Anastazja Pastuszka
Joanna Kłok
2006
2008
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
7
POL 9809
Zuzanna Grusznis
Emilia Zalewska
2006
2008
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
8
POL 9603
Laura Szymborska
Aleksandra Stępień
2006
2007
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
9
POL 9958
Jakub Śliwiński
Konrad Kubicki
2006
2013
MKŻ Mikołajki
10
POL 9810
Lucja Falecik
Natalia Pienkowska
2009
2009
MKŻ Mikołajki
11
POL 9959
Jakub Adamski
Nina Gulajew
2006
2013
MKŻ Mikołajki
12
POL 9956
Amelia Leszczyńska
Anna Tymińska
2006
2008
MKŻ Mikołajki
13
POL 9957
Katarzyna Tymińska
Maia Manuse
2006
2010
MKŻ Mikołajki
14
POL 9999
Zuzanna Markowska
Anna Wiadro
2008
2012
UKŻ Ostróda
15
POL 10008
Wojciech Ptaszkiewicz
Piotr Marciniak
2006
2009
UKŻ Ostróda
16
POL 9460
Weronika Wiadro
Dominika Ługiewicz
2006
2009
UKŻ Ostróda
17
POL 10065
Maciej Cesarz
Piotr Buch
2007
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
18
POL 9433
Jagoda Glinecka
Tomasz Ruban
2005
2009
MKS "Dwójka" Warszawa
MKS "Dwójka" Warszawa
19
POL 9259
Jan Kopyra
Patryk Bartnicki
2006
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
20
POL 9255
Adam Rutkowski
Antoni Chojnowski
2006
2007
MKS "Dwójka" Warszawa
21
POL 9902
Zuzanna Ostrowska
Alicja Łabanowska
2005
2010
MKS "Dwójka" Warszawa
22
POL 9487
Julita Sitkowska
Antoni Jasiukiewicz
2005
2009
MKS "Dwójka" Warszawa
23
POL 9354
Zofia Hochtaubel
Aleksandra Gileta
2004
2006
MKS "Dwójka" Warszawa
24
POL 9848
Małgorzata Bulik
Izabela Ośkiewicz
2004
2010
MKS "Dwójka" Warszawa
25
POL 9847
Franciszek Rutkowski
Ryszard Ruban
2005
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
26
POL 10074
Piotr Cendrowski
Mikołaj Sołdan
2005
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
27
POL 9996
Agata Marcinkowska
Marika Goliwąs
2006
2010
UKS WODNIACY GARCZYN
28
POL 9463
Zofia Schutz
Paulina Schutz
2006
2007
UKS WODNIACY GARCZYN
29
POL 9901
Zofia Wolska
Karola Markowska
2004
2004
ŻUKS Stężyca
UKS WODNIACY GARCZYN
30
POL 9903
Anna Łyczko
Julia Czapiewska
2005
2008
ŻUKS Stężyca
31
POL 9606
Jakub Klasa
Leon Wróblewski
2006
2008
ŻUKS Stężyca
32
POL 9065
Maciej Bicki
Jan Cimiengo
2005
2009
ŻUKS Stężyca
33
POL 9250
Maksymilian Konkel
Igor Foltyn
2007
2008
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
34
POL 9102
Filip Nowak
Olaf Plichta
2008
2009
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
35
POL 9602
Tymoteusz Roszkowski
Igor Chabowski
2006
2008
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
36
POL 960
Patryk Ulaczyk
Maciej Dowbusz
2006
2009
UKŻ "Lamelka" Kartuzy