Puchar UKS Sindbad

16 - 17 paź 2021

Białobrzegi, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
ILCA 4 (Laser 4.7)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Maria Kmin 2008 Sindbad Sailing 04.10.2021, 14:41
2 Filip Szczepankowski 2007 KS Spójnia Warszawa 14.10.2021, 20:33
3 Jakub Krysiński 2007 KS Spójnia Warszawa 14.10.2021, 20:38
ILCA 6 (Laser Radial)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Karol Majda 1981 RKS Lasery Zegrze 12.10.2021, 16:52
2 Mariusz Kowalewski 1967 KS Spójnia Warszawa 13.10.2021, 20:24
3 Maksymilian Zaniewski 1993 RKS Lasery Zegrze 14.10.2021, 14:10
4 Mateusz Pisarek 1984 RKS Lasery Zegrze 14.10.2021, 14:38
5 Igor Domagało 2005 RKS Lasery Zegrze 14.10.2021, 22:09
6 Michał Paciorek 2004 KS Spójnia Warszawa 15.10.2021, 13:27
7 Mikołaj Kmin 2005 KS Spójnia Warszawa 15.10.2021, 18:02
8 Franciszek Kotlarek 2021 KS Spójnia Warszawa 15.10.2021, 19:16
9 Adam Slodownik 2004 KS Spójnia Warszawa 15.10.2021, 19:29
10 Konrad Berezowski 1977 RKS Lasery Zegrze 15.10.2021, 19:40
11 Katarzyna Kula 1981 RKS Lasery Zegrze 15.10.2021, 19:45
12 Michał Grędziak 1983 RKS Lasery Zegrze 15.10.2021, 19:51
OPP A
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Filip Sroczyński 2008 Sindbad Sailing 04.10.2021, 14:41
2 Jakub Wegiera 2006 Sindbad Sailing 04.10.2021, 14:41
3 Krzysztof Junczyk 2008 Sindbad Sailing 04.10.2021, 14:41
4 Borys Łabędzki 2008 Sindbad Sailing 04.10.2021, 14:41
5 Emilia Brdulak 2011 Sailing Legia 14.10.2021, 17:03
OPP B
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Franek Junko 2013 WTW Warszawa 03.10.2021, 23:18
2 Jakub Parchimowicz 2009 Sindbad Sailing 04.10.2021, 14:41
3 Aleksandra Bańbura 2012 UKS FIR Warszawa 04.10.2021, 14:41
4 Ewa Bańbura 2010 UKS FIR Warszawa 04.10.2021, 14:41
5 Mateusz Kazimierczyk 2010 AZS UW Warszawa 04.10.2021, 14:41
6 Ignacy Koterski 2012 Sindbad Sailing 04.10.2021, 14:41
7 Eryk Kazimierczyk 2012 AZS UW Warszawa 04.10.2021, 14:41
8 Jerzy Parchimowicz 2010 Sindbad Sailing 04.10.2021, 14:41
9 Ryszard Junczyk 2012 Sindbad Sailing 04.10.2021, 14:41
10 Alexander Nowak 2009 Sindbad Sailing 04.10.2021, 14:41
11 Michał Guszcza 2011 Sindbad Sailing 04.10.2021, 14:41
12 Marcelina Drescher 2009 Sindbad Sailing 04.10.2021, 15:51
13 Jan Brdulak 2015 Sailing Legia 05.10.2021, 09:23
14 Ignacy Sobczak 2012 Sailing Legia 06.10.2021, 07:16
15 FRANCISZEK GRYGORCZUK 2010 UKS Nad Jeziorkiem 06.10.2021, 21:50
16 GRZEGORZ KARPIŃSKI 2008 UKS Nad Jeziorkiem 06.10.2021, 21:50
17 IGOR KANIK 2009 UKS Nad Jeziorkiem 06.10.2021, 21:50
18 Wiktor Mariański 2009 WTW Warszawa 11.10.2021, 20:08
19 Kajetan Cieślak 2010 WTW Warszawa 14.10.2021, 11:16
20 Wojciech Wołczyk 2009 UKS Szkwał Legionowo 14.10.2021, 20:27
21 Jakub Pisarek 2011 UKS Szkwał Legionowo 14.10.2021, 20:27
22 Maja Wojdasiewicz 2011 UKS Szkwał Legionowo 14.10.2021, 20:27
23 Hania Szyplińska 2014 UKS Szkwał Legionowo 14.10.2021, 20:27
24 Jan Pisarek 2013 UKS Szkwał Legionowo 14.10.2021, 20:27
25 Jan Szyksznia 2010 Sailing Legia 15.10.2021, 15:06
26 Christian Friedrich 2010 Sailing Legia 15.10.2021, 15:06
27 Kamil Czajkowski 2010 Sailing Legia 15.10.2021, 15:06
28 Henryk Kozłowski 2012 Sailing Legia 15.10.2021, 15:06
29 Maksymilian Ambroziak 2012 Sailing Legia 15.10.2021, 15:06
30 Tymon Cyganecki 2010 Sailing Legia 15.10.2021, 17:07
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.