17 - 19 cze 2016

Puchar Trzech Ryb (Energa Sailing Cup)

Giżycko, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 POL POL 1868 Maksymilian Cymerman UKS FIR Warszawa 6* 3 3 2 5 1 2 16.00
2 POL POL 1747 Juliusz Hebel KS "Baza" Mrągowo 7 5 6 2 1 20* 1 22.00
3 POL POL 1791 Gabriela Czapska UKS FIR Warszawa 8 2 5 1 7 15* 1 24.00
4 POL POL 1891 Jakub Gołębiowski MOS SSW Iława 3 1 2 10 2 UFD* 8 26.00
5 POL POL 1728 Mateusz Grzempa CHKŻ Chojnice 7 2 5 5 32* 2 6 27.00
6 POL POL 1881 Filip Miłoszewski UKS FIR Warszawa 2 11 1 22* 1 22 3 40.00
7 POL POL 2442 Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia 5 10 4 4 31* 14 3 40.00
8 POL POL 1828 Patryk Kosmalski CHKŻ Chojnice 1 UFD* 2 3 34 1 2 43.00
9 POL POL 1745 Marcel Misiaszek UKS FIR Warszawa 12 1 3 12 4 21* 13 45.00
10 POL POL 1865 Sławomir Kapałka MKŻ Arka Gdynia 1 13* 13 13 12 5 4 48.00
11 POL POL 1924 Filip Szmit MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 5 UFD* 10 20 9 3 4 51.00
12 POL POL 1527 Hanna Jarząbek UKS FIR Warszawa 6 4 30* 6 8 16 12 52.00
13 POL POL 1991 Klara Sobczak UKS FIR Warszawa 3 7 13 18 37* 5 8 54.00
14 POL POL 1799 Kamil Manowiecki MKŻ Arka Gdynia 9 3 20 3 15 26* 6 56.00
15 POL POL 1460 Rafał Szubert AZS Poznań 4 10 16 9 7 15 17* 61.00
16 POL POL 1759 Jakub Ławicki OPTI CWM Gdynia 4 6 22 7 16 25* 7 62.00
17 POL POL 1949 Laura Szulc CHKŻ Chojnice 11 5 9 6 20* 18 16 65.00
18 POL POL 2206 Zofia Korsak UKS FIR Warszawa 20 9 32* 4 3 2 31 69.00
19 POL POL 1817 Stanisław Konarzewski KS AZS AWFiS Gdańsk 13 16 20 14 3 25* 5 71.00
20 POL POL 1576 Antoni Sopata KS AZS AWFiS Gdańsk 18 14 6 24* 9 7 17 71.00
21 POL POL 1988 Przemysław Machowski UKS FIR Warszawa 15 12 4 15 19 28* 10 75.00
22 POL POL 1852 Mateusz Szweda UKS FIR Warszawa 12 22 10 25* 8 12 12 76.00
23 POL POL 1459 Oliwier Urbański AZS Poznań 22 19 8 8 30* 20 5 82.00
24 POL POL 1940 Kacper Worek MKŻ Arka Gdynia 29 7 7 16 14 DNF* 9 82.00
25 POL POL 1861 Aleksandra Soczyńska MKŻ Arka Gdynia 24 12 17 11 33* 11 9 84.00
26 POL POL 1676 Gerard Polaczyk KŻ "Horn" Kraków 16 4 32 35* 6 19 10 87.00
27 POL POL 2052 Natalia Kuczys MKŻ Arka Gdynia 10 9 21 21 6 27* 22 89.00
28 POL POL 1780 Antoni Sapijaszko UKS FIR Warszawa 16 21 25 8 18 7 36* 95.00
29 POL POL 1663 Anna Januszewska MKŻ Arka Gdynia 17 18 15 12 21 UFD* 13 96.00
30 POL POL 1943 Rafał Pogorzelski Nauticus Yacht Club Olsztyn 29* 25 12 7 21 17 19 101.00
31 POL POL 1902 Jakub Kazukiewicz MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 9 20 28 38* 2 9 35 103.00
32 POL POL 1825 Sara Florczyńska MKŻ Arka Gdynia 25 8 51* 19 5 28 18 103.00
33 POL POL 1585 Agnieszka Pawłowska LKS CHARZYKOWY 19 19 17 26 40* 4 20 105.00
34 POL POL 2020 Emilia Roszkowska UKS FIR Warszawa 33* 28 11 17 11 17 24 108.00
35 POL POL 963 Gustaw Ostojewski KS ENERGETYK Jaworzno 8 22 16 27 4 UFD* 33 110.00
36 POL POL 1587 Maciej Panaś MKŻ Arka Gdynia 36* 32 29 5 23 9 15 113.00
37 POL POL 1981 Joanna Fabisiak MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 35 36* 26 22 15 8 7 113.00
38 POL POL 1658 Tomasz Lewandowski KS AZS AWFiS Gdańsk 2 6 11 37 38* 30 28 114.00
39 POL POL 1586 Bartosz Danowski MKŻ Arka Gdynia 13 17 14 21 39* 23 29 117.00
40 POL POL 1916 Ida Stachura KŻ "Horn" Kraków 25 11 22 27 12 37* 21 118.00
41 POL POL 1870 Dominik Śliwiński MKŻ Arka Gdynia 26 20 12 26 27 8 39* 119.00
42 POL POL 1674 Szczepan Damasiewicz AZS Poznań 23 21 18 24 26* 18 15 119.00
43 POL POL 1551 Maciej Iliński MKŻ Arka Gdynia 47* 35 18 36 17 3 11 120.00
44 POL POL 1657 Dawid Gdaniec KS AZS AWFiS Gdańsk 14 15 31 16 37* 21 25 122.00
45 POL POL 1594 Filip Kapała OPTI CWM Gdynia 14 26 34 18 39* 10 21 123.00
46 POL POL 1807 Weronika Jaroszek OPTI CWM Gdynia 10 24 24 28* 25 26 14 123.00
47 POL POL 1721 Antoni Siwek UKS FIR Warszawa 19 13 33 28 36* 19 14 126.00
48 POL POL 170 Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia 27 26 7 32* 14 29 30 133.00
49 POL POL 2051 Iwo Filipowicz MKŻ Arka Gdynia 22 54* 36 23 10 24 20 135.00
50 POL POL 1296 Mikołaj Merkler KS "Baza" Mrągowo 40 33 46* 11 16 6 30 136.00
51 POL POL 1118 Wiktor Robaczewski MOS SSW Iława 20 33 1 39* 29 35 22 140.00
52 POL POL 1672 Gracjan Grzech MKŻ Arka Gdynia 40 41* 14 35 25 4 23 141.00
53 POL POL 1915 Filip Fajfer KŻ "Horn" Kraków 28 23 31 33* 23 12 25 142.00
54 POL POL 2030 Jan Turczynowicz UKS FIR Warszawa 34 29 27 29 43* 10 16 145.00
55 POL POL 1941 Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 49* 16 9 42 47 22 11 147.00
56 POL POL 1834 Mieszko Mejsner UKS FIR Warszawa 11 39 29 13 19 43* 37 148.00
57 POL POL 1863 Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 30 31 19 33 18 34* 18 149.00
58 POL POL 1260 Wojciech Kikmunter CHKŻ Chojnice 27 24 26 9 DSQ* 32 32 150.00
59 POL POL 1167 Konrad Dziąba MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 34 42* 41 15 13 24 27 154.00
60 POL POL 1775 Ivo Zacharias MKŻ Arka Gdynia 39 25 27 14 42* 30 19 154.00
61 POL POL 2032 Alan Kocięda OPTI CWM Gdynia 24 18 35 40* 20 31 26 154.00
62 POL POL 1806 Zuzanna Dominikowska OPTI CWM Gdynia 37 27 UFD* 30 22 13 28 157.00
63 POL POL 1029 Fabian Chodak UKŻ "Wiking" Toruń 28 30 44* 39 13 16 37 163.00
64 POL POL 959 Urszula Andrian UKS FIR Warszawa 31 23 28 40* 29 14 38 163.00
65 POL POL 2207 Maciej Reck AZS Poznań 23 37 30 20 26 UFD* 29 165.00
66 POL POL 1660 Zuzanna Figel OPTI CWM Gdynia 38 35 44* 23 24 13 34 167.00
67 POL POL 1444 Oskar Ponto OPTI CWM Gdynia 43 40 48* 10 44 11 23 171.00
68 POL POL 1801 Gustaw Miciński MKŻ Arka Gdynia 15 8 UFD* 1 36 DNF UFD 174.00
69 POL POL 188 Joanna Cymerman UKS FIR Warszawa 31 42* 23 42 40 6 34 176.00
70 POL POL 1653 Paulina Rakowska OPTI CWM Gdynia 21 27 38 43 24 UFD* 26 179.00
71 POL POL 2000 Ignacy Oźminkowski UKS FIR Warszawa 46* 44 15 31 30 27 33 180.00
72 POL POL 1114 Szymon Szczech MOS SSW Iława 54* 47 8 34 10 34 48 181.00
73 POL POL 1373 Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice 17 14 38 45 33 36 UFD* 183.00
74 POL POL 1332 Jacek Muszyński UKS FIR Warszawa 18 34 43 29 52* 35 27 186.00
75 POL POL 1787 Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa 26 37 42 25 51* 32 31 193.00
76 POL POL 2010 Joanna Kaniewska UKS FIR Warszawa 21 15 50* 38 41 38 41 194.00
77 POL POL 1855 Bogusz Tłok MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 36 17 49* 30 49 44 24 200.00
78 POL POL 1608 Jakub Kamiński MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 39 31 23 32 35 41* 40 200.00
79 POL POL 1714 Maja Niemira MKŻ Arka Gdynia 51* 29 34 48 11 42 38 202.00
80 POL POL 1822 Maksymilian Burdziej OPTI CWM Gdynia 33 28 50* 47 22 46 32 208.00
81 POL POL 969 Alicja Samolińska MOS SSW Iława 38 47* 41 37 34 23 35 208.00
82 POL POL 1888 Dominik Ignaczewski UKS FIR Warszawa 30 39 35 31 47* 37 36 208.00
83 POL POL 1378 Marcel Skaza UKS FIR Warszawa 42 34 25 48* 32 41 42 216.00
84 POL POL 1390 Kacper Młodzianowski KS AZS AWFiS Gdańsk 48 49 21 17 42 DSQ* 42 219.00
85 POL POL 2033 Julia Schmidt OPTI CWM Gdynia DNS* 43 39 19 31 39 50 221.00
86 POL POL 1447 Paweł Kuszewski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 44 38 19 36 41 48* 43 221.00
87 POL POL 2035 Zuzanna Tarnawska OPTI CWM Gdynia 48 30 37 34 28 UFD* 44 221.00
88 POL POL 1391 Julia Jędrasik KS "Baza" Mrągowo 49 38 24 52* 43 33 43 230.00
89 POL POL 1302 Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice 41 50 33 52* 46 29 39 238.00
90 POL POL 1528 Michał Mazurowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 55 DNS* 37 41 17 38 51 239.00
91 POL POL 1813 Mikołaj Grzybowski UKS FIR Warszawa 37 41 39 49 27 47 DNF* 240.00
92 POL POL 1566 Nina Machowicz UKS FIR Warszawa 42 46 45 43 28 50* 44 248.00
93 POL POL 1997 Kaja Siwa KŻ "Horn" Kraków 35 32 53* 53 45 39 46 250.00
94 POL POL 1708 Amelia Dziąba MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 45 43 36 44 53* 33 49 250.00
95 POL POL 1497 Antoni Borkowski KS AZS AWFiS Gdańsk DNS* 48 42 46 38 31 48 253.00
96 POL POL 90 Marcel Montrymowicz RKS "Lasery" Zegrze 41 36 40 50 54* 45 41 253.00
97 POL POL 1560 Piotr Błoński UKS FIR Warszawa 46 44 47* 44 45 44 40 263.00
98 POL POL 1428 Stefan Marciniak KS AZS AWFiS Gdańsk 51 55* 45 41 35 46 49 267.00
99 POL POL 2222 Natalia Deja UKS FIR Warszawa 32 40 UFD* 50 44 UFD 46 269.00
100 POL POL 1903 Tomasz Bendlewski AZS Poznań 47 48 40 53 46 36 DNF* 270.00
101 POL POL 1165 Jakub Chodak UKŻ "Wiking" Toruń 43 45 48* 47 48 42 45 270.00
102 POL POL 1831 Eliza Milewska UKŻ "Wiking" Toruń 32 46 53 49 54* 45 47 272.00
103 POL POL 1230 Pola Wawrzyniak KS AZS AWFiS Gdańsk 50 49 52* 51 52 40 47 289.00
104 POL POL 1921 Marcel Wolętek Nauticus Yacht Club Olsztyn 52 52 43 54* 48 49 45 289.00
105 POL POL 1999 Sebastian Ignaczewski UKS FIR Warszawa 45 51* 47 46 50 51 50 289.00
106 POL POL 1041 Aleksander Hlebowicz Nauticus Yacht Club Olsztyn 53* 45 49 51 51 43 51 290.00
107 POL POL 1818 Pawel Gerlachowski MKŻ Arka Gdynia 44 50 46 45 49 UFD* UFD 291.00
108 POL POL 1286 Patryk Sulkowski MOS SSW Iława 52 51 52 55* 50 40 52 297.00
109 POL POL 1832 Gilbert Guszcza UKŻ "Wiking" Toruń 53 53 51 54 53 UFD* 53 317.00
110 POL POL 1427 Marysia Prus-Głowacka KS AZS AWFiS Gdańsk 50 DNS* DNF DNF DNF DNF DNF 335.00
111 POL POL 1867 Pola Dzik MKŻ Arka Gdynia DNS* DNS DNF DNF DNF DNF DNF 342.00
112 RUS RUS 542 Georgii Baturin BAHRAIN SAILING DNC* DNC DNF DNF DNF DNF DNF 343.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 Pkt
1 POL POL 1626 Aleksander Ponto OPTI CWM Gdynia 5* 2 1 2 5.00
2 POL POL 1753 Mateusz Gwóźdź MKŻ Arka Gdynia 1 4 8* 1 6.00
3 POL POL 1764 Dominika Ołowiak MKŻ Arka Gdynia 2 29* 5 1 8.00
4 POL POL 1667 Marcel Bisewski MKŻ Arka Gdynia 2 3 3 5* 8.00
5 POL POL 1602 Stanisław Wierczyński MKŻ Arka Gdynia 7 1 2 10* 10.00
6 POL POL 1802 Zuzanna Rodzeń MKŻ Arka Gdynia 6* 3 4 4 11.00
7 POL POL 1813 Marcel Mierzwicki MKŻ Arka Gdynia 4 11* 1 7 12.00
8 POL POL 1853 Patryk Furmanek MOS SSW Iława 3 2 7 16* 12.00
9 POL POL 66 Jakub Kluk MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 6* 5 2 6 13.00
10 POL POL 2117 Alicja Tutkowski MKŻ Arka Gdynia 8 4 15* 2 14.00
11 POL POL 13281 Leon Gniadek KŻ "Horn" Kraków 3 7 4 15* 14.00
12 POL POL 1473 Maja Krawczyńska OPTI CWM Gdynia 1 5 10 19* 16.00
13 POL POL 118 Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk 11 1 5 18* 17.00
14 POL POL 1889 Mateusz Gigielewicz KS "Baza" Mrągowo 12 UFD* 3 3 18.00
15 POL POL 1644 Stanisław Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 7 6 7 21* 20.00
16 POL POL 966 Patryk Chełkowski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 4 8 10* 9 21.00
17 POL POL 1909 Magdalena Guszcza UKS FIR Warszawa 19* 10 9 3 22.00
18 POL POL 800 Karolina Gała UKS FIR Warszawa 10 25* 6 8 24.00
19 POL POL 6 Amelia Potejko MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 14 15* 6 5 25.00
20 POL POL 1494 Szymon Oleksiuk UKS FIR Warszawa 10 6 14* 11 27.00
21 POL POL 1106 Dominika Raszka UKS FIR Warszawa 9 8 12 14* 29.00
22 POL POL 910 Maria Konarzewska KS AZS AWFiS Gdańsk 9 9 14* 12 30.00
23 POL POL 1926 Miłosz Michalak MKŻ Arka Gdynia 15* 7 13 12 32.00
24 POL POL 1562 Igor Rudek MKŻ Arka Gdynia 29* 18 11 4 33.00
25 POL POL 1908 Marcin Pietrzak UKS FIR Warszawa 13 20* 16 6 35.00
26 POL POL 873 Gustaw Kwiek UKS FIR Warszawa 5 21 11 28* 37.00
27 POL POL 1879 Ludwik Grzelak UKS FIR Warszawa 13 17 21* 7 37.00
28 POL POL 2025 Mikołaj Łangowski UKS FIR Warszawa 16 11 32* 10 37.00
29 POL POL 1628 Franciszek Borys MKŻ Arka Gdynia 8 23* 18 17 43.00
30 POL POL 1959 Michał Koczorowski KS AZS AWFiS Gdańsk 15 22* 12 16 43.00
31 POL POL 1804 Hanna Burdziej OPTI CWM Gdynia DSQ* 13 8 23 44.00
32 POL POL 1245 Adam Turczynowicz UKS FIR Warszawa 20 DSQ* 9 15 44.00
33 POL POL 1619 Szymon Gąsiorowski MKŻ Arka Gdynia 12 20* 19 13 44.00
34 POL POL 1765 Jakub Tomczyński UKS FIR Warszawa 34* 10 27 8 45.00
35 POL POL 1351 Apolonia Malańska KS AZS AWFiS Gdańsk 21 12 16 23* 49.00
36 POL POL 1923 Jakub Dąbek MOS SSW Iława 55* 14 15 20 49.00
37 POL POL 1597 Piotr Raszczyk UKŻ PMOS PISZ 16 14 19 27* 49.00
38 POL POL 2605 Magdalena Skórnóg MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 21* 16 21 13 50.00
39 POL POL 1892 Jakub Miszczak UKS FIR Warszawa 17 13 25 28* 55.00
40 POL POL 11664 Dominika Sawicka UKS FIR Warszawa 14 27* 27 14 55.00
41 POL POL 1297 Mateusz Buło KS "Baza" Mrągowo 20 28* 13 24 57.00
42 POL POL 920 Maksymilian Kruczyński KS AZS AWFiS Gdańsk 17 9 32 40* 58.00
43 POL POL 1345 Alexander Wentzel KS AZS AWFiS Gdańsk 24* 12 24 24 60.00
44 POL POL 1817 Ignacy Rojek KS AZS AWFiS Gdańsk 18 23 36* 21 62.00
45 POL POL 1599 Anastazja Pastuszka UKŻ PMOS PISZ 11 34* 20 32 63.00
46 POL POL 1665 Paulina Rutkowska MKŻ Arka Gdynia 18 47* 26 19 63.00
47 POL POL 1757 Rafał Górski KS AZS AWFiS Gdańsk 19 24* 23 22 64.00
48 POL POL 704 Maria Suchocka MKŻ Arka Gdynia 23 24 20 33* 67.00
49 POL POL 1897 Franciszek Mikulski KS AZS AWFiS Gdańsk 23 17 28 29* 68.00
50 POL POL 991 Karolina Gajdzińska KS AZS AWFiS Gdańsk 27* 25 26 17 68.00
51 POL POL 19141 Maksymilian Kowalczyk KŻ "Horn" Kraków 39* 26 25 18 69.00
52 POL POL 1598 Dominika Grala UKŻ PMOS PISZ 25 22 22 37* 69.00
53 POL POL 1443 Hubert Łobaczewski MKŻ Arka Gdynia 34* 26 34 11 71.00
54 POL POL 909 Kacper Walęga UKS FIR Warszawa 35* 18 33 20 71.00
55 POL POL 1911 Kacper Bąk KŻ "Horn" Kraków 27 31* 24 22 73.00
56 POL POL 1446 Konrad Wlazłowski MKŻ Arka Gdynia DSQ* 31 17 26 74.00
57 POL POL 1448 Antoni Kiliszek UKS FIR Warszawa 22 DSQ* 18 35 75.00
58 POL POL 1788 Andrzej Nowakowski UKS FIR Warszawa 35 15 38* 27 77.00
59 POL POL 984 Wiktor Matwiejuk UKS FIR Warszawa 31* 21 30 26 77.00
60 POL POL 893 Zofia Czerniawska MKŻ Arka Gdynia DNS* 19 34 25 78.00
61 POL POL 11 Kamil Stemplewski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 33 37 44* 9 79.00
62 POL POL 1262 Jakub Marciniak OPTI CWM Gdynia 22 32 28 38* 82.00
63 POL POL 1812 Iwo Reński MKŻ Arka Gdynia 24 29 33* 31 84.00
64 POL POL 306 Agnieszka Zadora UKS FIR Warszawa 28 53* 29 29 86.00
65 POL POL 878 Maja Kwiek UKS FIR Warszawa 25 37* 37 25 87.00
66 POL POL 1348 Amelia Rasz KS AZS AWFiS Gdańsk 26 30 31 46* 87.00
67 POL POL 1253 Filip Tylenda UKŻ Grot OSiR Suwałki 30 27 48* 30 87.00
68 POL POL 1186 Michał Paciorek UKS FIR Warszawa 32 28 29 36* 89.00
69 POL POL 1904 Igor Wójcik MKŻ Arka Gdynia 42* 40 23 30 93.00
70 POL POL 1749 Lidia Łukasik UKS FIR Warszawa 50* 43 17 34 94.00
71 POL POL 1833 Bartosz Dąbrowski UKŻ "Wiking" Toruń 41* 30 31 35 96.00
72 POL POL 1805 Michał Jaroszek OPTI CWM Gdynia 26 36 36 DNF* 98.00
73 POL POL 344 Maria Kisłowska UKŻ Grot OSiR Suwałki 31 36 50* 31 98.00
74 POL POL 57 Sarah Goetz KS AZS AWFiS Gdańsk 28 38 35 43* 101.00
75 POL POL 2005 Michał Kuczmarski UKS FIR Warszawa 54* 16 44 46 106.00
76 POL POL 1835 Natalia Ziółkowska KS AZS AWFiS Gdańsk 32 19 DNF* 55 106.00
77 POL POL 1517 Pola Petrykowska UKS FIR Warszawa 29 39 40 54* 108.00
78 POL POL 1623 Wiktor Borkowski KS AZS AWFiS Gdańsk 30 33 49 54* 112.00
79 POL POL 1800 Jakub Kosowski UKS FIR Warszawa 43 32 37 48* 112.00
80 POL POL 1136 Hanna Korsak UKS FIR Warszawa 39 50* 41 32 112.00
81 POL POL 1614 Iga Wielczyk MOS SSW Iława 49* 41 38 33 112.00
82 POL POL 1228 Natasza Urbaniak KS AZS AWFiS Gdańsk 36 35 41 42* 112.00
83 POL POL 1387 Michał Krzemiński UKS FIR Warszawa 49* 34 35 44 113.00
84 POL POL 11758 Magda Rejniak UKS FIR Warszawa 33 42 45* 39 114.00
85 POL POL 1018 Antoni Lipiński LKS CHARZYKOWY 37 41 42* 36 114.00
86 POL POL 1273 Bolesław Nesterowicz UKŻ PMOS PISZ 40 48* 39 37 116.00
87 POL POL 1201 Krzysztof Ciborowski UKS FIR Warszawa 46 50* 30 41 117.00
88 POL POL 1037 Mateusz Dobrzyński UKS FIR Warszawa DSQ* 43 42 34 119.00
89 POL POL 126 Jan Paciorek UKS FIR Warszawa 37 44* 43 39 119.00
90 POL POL 1155 Jakub Piesiewicz KS AZS AWFiS Gdańsk 48* 35 47 40 122.00
91 POL POL 1798 Hanna Ługowska UKS FIR Warszawa 38 44 40 48* 122.00
92 POL POL 1637 Marta Richert MKŻ Arka Gdynia 36 46 48* 45 127.00
93 POL POL 1364 Jan Fuk MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 44 33 51 60* 128.00
94 POL POL 1319 Jan Klinicki MOS SSW Iława 43 39 51* 47 129.00
95 POL POL 1272 Maciej Banaszak KS AZS AWFiS Gdańsk 38 40 52 53* 130.00
96 POL POL 1356 Danuta Wilska KS AZS AWFiS Gdańsk 41 42 47 56* 130.00
97 POL POL 1851 Patrycja Kurpiewska UKS FIR Warszawa 40 45 46 52* 131.00
98 POL POL 1887 Mikołaj Strupiński MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 51* 45 46 41 132.00
99 POL POL 1139 Michalina Pawelczyk UKS FIR Warszawa 42 47* 45 47 134.00
100 POL POL 1349 Nikola Krzosek KS AZS AWFiS Gdańsk 47 38 53* 50 135.00
101 POL POL 807 Wiktoria Hlawaty OPTI CWM Gdynia 51 49 DSQ* 38 138.00
102 POL POL 1004 Tymoteusz Mika KŻ "Horn" Kraków 46 49* 43 49 138.00
103 POL POL 270 Stanisław Maik UKS FIR Warszawa 52 48 DNF* 44 144.00
104 POL POL 1 Lena Cituk MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 53 52 55* 43 148.00
105 POL POL 1763 Julian Podwalski MOS SSW Iława 47 54 DNF* 49 150.00
106 POL POL 15971 Stanisław Gałuszka UKŻ PMOS PISZ 50 53* 49 51 150.00
107 POL POL 10 Mikołaj Czałbowski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 45 52 54 DNF* 151.00
108 POL POL 830 Emil Siwko UKS FIR Warszawa DNS* 46 55 50 151.00
109 POL POL 1480 Hubert Bałdyga KS "Baza" Mrągowo 44 54 57 DNF* 155.00
110 POL POL 1718 Antoni Kuźmiński KS "Baza" Mrągowo 48 51 57 58* 156.00
111 POL POL 29 Szymon Małachowski UKŻ "Wiking" Toruń 52 51 54 DSQ* 157.00
112 POL POL 1766 Oskar Hawliczek UKS FIR Warszawa DNS* DNF 39 45 161.00
113 POL POL 1484 Krzysztof Junczyk UKS FIR Warszawa DNS* 56 56 52 164.00
114 POL POL 1361 Maja Cituk MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko DNS* 55 61 51 167.00
115 POL POL 1436 Sylwia Fryziak UKS FIR Warszawa DNS* 55 53 61 169.00
116 POL POL 1591 Oliwia Żynda UKŻ Grot OSiR Suwałki DNS* DNF 52 42 171.00
117 POL POL 2007 Alicja Michalewska MOS SSW Iława 56 58 58 DNF* 172.00
118 POL POL 308 Mikołaj Grudzień UKS FIR Warszawa DNS* DNF 22 UFD 176.00
119 POL POL 1190 Jakub Wegiera UKS FIR Warszawa DNS* DNF 50 53 180.00
120 POL POL 971 Róża Stolarska UKS FIR Warszawa DNS* DNF 56 55 188.00
121 POL POL 1396 Mateusz Gąsiorowski MKŻ Arka Gdynia DNS* 57 60 UFD 194.00
122 POL POL 1456 Maciej Małachowski UKŻ "Wiking" Toruń DNS* 56 DNF 62 195.00
123 RUS RUS 1374 Unknown Unknown Stowarzyszenie Port Mechelinki DNS* 59 59 DNF 195.00
124 POL POL 1769 Adam Rutkowski UKS FIR Warszawa 45 DNF* DNF DSQ 199.00
125 POL POL 1028 Weronika Maciejczuk UKŻ "Wiking" Toruń DNS* DNF DNF 57 211.00
126 POL POL 1344 Nina Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk DNS* DNF DNF 59 213.00
127 RUS RUS 985 Evgenia Bilkova KONIGSBERG DNS* 60 DNF DNF 214.00
128 POL POL 1265 Ewa Czapla UKS FIR Warszawa DNS* DNF DNF 63 217.00
129 POL POL 723 Jakub Szczepański LKS CHARZYKOWY DNS* DNF DNF DNF 231.00
130 POL POL 4 Filip Nowak UKŻ PMOS PISZ DSQ* DNF DNF DNF 231.00
131 POL POL 9 Hanna Borkowska MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko DNS* DNF DNF DNF 231.00
132 POL POL 22 Natalia Rusinek UŻKS SPINAKER DNS* DNF DNF DNF 231.00
133 RUS RUS 22 Saveliy Krasnanskiy INTERNYJ PARUS DNS* DNF DNF DNF 231.00
134 POL POL 186 Aleksandra Kamińska UKŻ "Wiking" Toruń DNS* DNF DNF DNF 231.00
135 POL POL 243 Maria Kowalska KS "Baza" Mrągowo DNS* DNF DNF DNF 231.00
136 POL POL 437 Michał Rasiński UKS FIR Warszawa DNS* DNF DNF DNF 231.00
137 POL POL 598 Maksymilian Pastuszka UKŻ PMOS PISZ DNS* DNF DNF DNF 231.00
138 POL POL 623 Aleksandra Borucka KS AZS AWFiS Gdańsk DNS* DNF DNF DNF 231.00
139 POL POL 625 Hubert Semeniuk UKŻ PMOS PISZ DNS* DNF DNF DNF 231.00
140 POL POL 648 Bartłomiej Heksel KŻ "Horn" Kraków DNS* DNF DNF DNF 231.00
141 POL POL 791 Malina Pietrzak UKS FIR Warszawa DNS* DNF DNF DNF 231.00
142 POL POL 985 Kinga Furmanek MOS SSW Iława DNS* DNF DNF DNF 231.00
143 POL POL 1001 Oskar Wielczyk MOS SSW Iława DNF* DNF DNF DNF 231.00
144 RUS RUS 1101 Unknown Unknown Stowarzyszenie Port Mechelinki DNS* DNF DNF DNF 231.00
145 POL POL 1111 Hanna Kowalik UŻKS SPINAKER DNS* DNF DNF DNF 231.00
146 POL POL 1365 Oliwia Siedlecka MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko DNS* DNF DNF DNF 231.00
147 POL POL 1482 Roch Dmuchowski MOS SSW Iława DNS* DNF DNF DNF 231.00
148 POL POL 1535 Wiktoria Warzych OPTI CWM Gdynia DNS* DNF DNF DNF 231.00
149 POL POL 1669 Natalia Chojnowska MOS SSW Iława DNS* DNF DNF DNF 231.00
150 POL POL 2008 Maciej Kasprzak MOS SSW Iława DNS* DNF DNF DNF 231.00
151 POL POL 2022 Filip Kwietniak MOS SSW Iława DNS* DNF DNF DNF 231.00
152 POL POL 9781 Igor Grzelak UKS FIR Warszawa DNS* DNF DNF DNF 231.00
Optimist A Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
Optimist B Wyniki oficjalne po 4 wyścigach