Puchar Trzech Ryb

16 - 18 cze 2017

Giżycko, Polska

Wyniki regat
Optimist A
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL 2442 Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia 3 1 8 3 2 UFD* 17.00
2 POL 2020 Emilia Roszkowska UKS FIR Warszawa 2 18* 10 2 5 2 21.00
3 POL 1915 Filip Fajfer KŻ Horn Kraków 13* 4 3 3 9 3 22.00
4 POL 1807 Weronika Jaroszek UKS Zalew Kielce 8 3 7 1 4 28* 23.00
5 POL 1981 Joanna Fabisiak Giżycka Grupa Regatowa 4 9 5 44* 6 7 31.00
6 POL 2177 Patryk Chełkowski Giżycka Grupa Regatowa 5 2 11 39* 4 10 32.00
7 POL 1626 Aleksander Ponto Opti CWM Gdynia 20* 7 8 10 8 4 37.00
8 POL 2030 Jan Turczynowicz UKS FIR Warszawa 2 4 9 31* 6 18 39.00
9 POL 1494 Szymon Oleksiuk UKS FIR Warszawa 9 2 20* 12 7 10 40.00
10 POL 1827 Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk 1 6 15 21* 13 6 41.00
11 POL 1167 Konrad Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 1 3 15 6 18 43* 43.00
12 POL 2000 Ignacy Oźminkowski UKS FIR Warszawa 6 19 6 4 UFD* 8 43.00
13 POL 1444 Oskar Ponto Opti CWM Gdynia 12 8 21 1 2 26* 44.00
14 POL 1721 Antoni Siwek UKS FIR Warszawa 11 14 39* 9 7 5 46.00
15 POL 1999 Jakub Tomczyński UKS FIR Warszawa 10 33* 2 5 20 13 50.00
16 POL 1924 Amelia Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 4 5 22* 13 12 16 50.00
17 POL 1576 Antoni Sopata OŚ AZS Poznań 13 12 18* 8 12 7 52.00
18 POL 1879 Ludwik Grzelak UKS FIR Warszawa 16 10 20 37* 1 6 53.00
19 POL 1700 Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia 14 23 4 15 1 UFD* 57.00
20 POL 1658 Tomasz Lewandowski KS AZS AWFiS Gdańsk 17 15 7 2 17 20* 58.00
21 POL 963 Gustaw Ostojewski KS Zatoka Puck 25* 13 19 4 11 11 58.00
22 POL 2082 Piotr Flieger MKŻ Arka Gdynia 14 5 16 19 41* 9 63.00
23 POL 2010 Tytus Czajkowski MKŻ Arka Gdynia 7 14 3 28 14 30* 66.00
24 POL 1974 Lilly May Niezabitowska JK "Kotwica" Tarnobrzeg 8 12 14 31* 19 14 67.00
25 POL 1929 Mateusz Dobrzyński UKS FIR Warszawa 31* 6 9 11 21 22 69.00
26 POL 411 Dominika Fajdasz UKS FIR Warszawa 24 26* 10 11 24 1 70.00
27 POL 1937 Mikołaj Merkler KS BAZA Mrągowo 3 UFD* 1 9 9 UFD 71.00
28 POL 2006 Amelia Potejko Giżycka Grupa Regatowa 23 10 33* 10 10 18 71.00
29 POL 1428 Stefan Marciniak OŚ AZS Poznań 5 40* 12 24 10 21 72.00
30 POL 1906 Gustaw Kwiek UKS FIR Warszawa 18 UFD* 12 13 15 17 75.00
31 POL 1993 Paweł Trella MKŻ Arka Gdynia 7 UFD* 5 5 UFD 11 77.00
32 POL 1029 Fabian Chodak UKŻ Siódemka Białystok 30 43* 19 20 8 1 78.00
33 POL 1834 Lena Sobiech UKS Żegluj Lublin 19 15 4 16 25 29* 79.00
34 POL 1936 Mateusz Gigielewicz KS BAZA Mrągowo 24 8 2 42 UFD* 9 85.00
35 POL 1114 Szymon Szczech SSW MOS Iława 22* 13 18 21 21 13 86.00
36 POL 1959 Michał Koczorowski OŚ AZS Poznań 27 11 16 36* 11 22 87.00
37 POL 2068 Kacper Bąk KŻ Horn Kraków 35 1 11 25 16 38* 88.00
38 POL 1941 Igor Barcikowski Nauticus YC Olsztyn 12 17 38* 29 26 5 89.00
39 POL 1804 Hanna Burdziej UKS Zalew Kielce 20 19 23 14 28* 14 90.00
40 POL 1971 Aleksandra Bobula JK "Kotwica" Tarnobrzeg 15 18 29 14 16 36* 92.00
41 POL 1817 Stanisław Konarzewski KS AZS AWFiS Gdańsk 11 23 24 6 30 38* 94.00
42 POL 1712 Jakub Kluk Giżycka Grupa Regatowa 19 16 21 8 32* 32 96.00
43 POL 1763 Julian Podwalski SSW MOS Iława 9 16 37* 32 24 17 98.00
44 POL 1661 Jan Gierzyński KS Zatoka Puck 17 11 1 44* 39 34 102.00
45 POL 2206 Urszula Andrian MKS Dwójka Warszawa 30* 21 25 26 3 27 102.00
46 POL 1747 Juliusz Hebel KS BAZA Mrągowo 25 29 13 22 13 DSQ* 102.00
47 POL 1556 Maciej Popłonyk OŚ AZS Poznań 10 9 28 39* 38 21 106.00
48 POL 1978 Patryk Furmanek SSW MOS Iława 39* 28 36 12 20 12 108.00
49 POL 1427 Marysia Prus-Głowacka OŚ AZS Poznań UFD* 20 25 19 19 28 111.00
50 POL 2044 Wiktor Robaczewski SSW MOS Iława 6 17 34 43* 36 19 112.00
51 POL 1942 Michał Mazurowski Nauticus YC Olsztyn 38* 38 34 7 18 15 112.00
52 POL 1660 Zuzanna Figel Opti CWM Gdynia 22 7 26 43* 35 31 121.00
53 POL 2906 Maciej Karsznia KS Zatoka Puck UFD* 42 17 20 27 16 122.00
54 POL 1655 Bartosz Andrzejak Nauticus YC Olsztyn 26 22 23 25 28* 26 122.00
55 POL 2100 Bianka Śledzińska UKS FIR Warszawa 29 24 29 33* 29 12 123.00
56 POL 2074 Karolina Gała UKS FIR Warszawa 28 25 31 17 23 32* 124.00
57 POL 1390 Kacper Młodzianowski OŚ AZS Poznań DSQ* UFD UFD 16 3 8 125.00
58 POL 1930 Barbara Mindak LKS Charzykowy 32 27 24 33* 22 20 125.00
59 POL 1608 Jakub Kamiński Giżycka Grupa Regatowa 34 20 28 40* 23 24 129.00
60 POL 1276 Jakub Pawlak Opti CWM Gdynia 38* 31 22 7 35 35 130.00
61 POL 1716 Michał Tokarczyk LOK Garland Gliwice 15 33 40 23 43* 19 130.00
62 POL 2048 Kacper Walęga UKS FIR Warszawa 23 29 33* 30 15 33 130.00
63 POL 1908 Marcin Pietrzak UKS FIR Warszawa 31 30 30 41* 5 37 133.00
64 POL 2033 Julia Schmidt Opti CWM Gdynia UFD* 21 30 26 33 25 135.00
65 POL 1619 Szymon Gąsiorowski Yacht Klub Stal Gdynia 29 24 14 32 43* 37 136.00
66 POL 1644 Stanisław Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 26 22 27 42* 34 27 136.00
67 POL 1969 Adam Sokołowski Nauticus YC Olsztyn 18 37 44* 34 22 29 140.00
68 POL 1923 Jakub Dąbek SSW MOS Iława 34 34 46* 15 33 25 141.00
69 POL 1666 Barbara Malarz JK "Kotwica" Tarnobrzeg 40* 26 37 38 39 2 142.00
70 POL 2025 Mikołaj Łangowski MKS Dwójka Warszawa 33 43* 6 38 41 24 142.00
71 POL 2634 Dominik Popielarz MKŻ Arka Gdynia 27 39 13 22 45* 41 142.00
72 POL 1850 Ewa Mazur UKS Żeglarz Wrocław 36 35 42* 23 17 31 142.00
73 POL 2062 Leon Gniadek KŻ Horn Kraków 35* 32 35 35 26 15 143.00
74 POL 910 Maria Konarzewska KS AZS AWFiS Gdańsk 36 25 17 37* 31 34 143.00
75 POL 120 Nina Łypaczewska LOK Garland Gliwice 41* 31 41 24 25 23 144.00
76 POL 1460 Aleksandra Jakubowska OŚ AZS Poznań 21 38* 32 27 31 36 147.00
77 POL 1670 Patryk Kukowski KS Zatoka Puck 16 32 32 30 38 45* 148.00
78 POL 1614 Iga Wielczyk SSW MOS Iława 37* 36 26 34 29 23 148.00
79 POL 1825 Michał Gonciarz UKS Silesia Opty 43* 37 41 18 14 40 150.00
80 POL 1165 Jakub Chodak UKŻ Siódemka Białystok 40 40 43 36 44* 3 162.00
81 POL 1448 Marianna Sienkiewicz MKS Dwójka Warszawa 39 28 36 28 42* 33 164.00
82 POL 1921 Marcel Wolętek Nauticus YC Olsztyn 46* 34 40 17 40 35 166.00
83 POL 1878 Mateusz Narloch MKŻ Arka Gdynia 28 27 UFD* 35 27 UFD 166.00
84 POL 1964 Olga Hanslik LOK Garland Gliwice 33 30 43* 27 37 40 167.00
85 POL 1723 Łucja Węglowska UKS Silesia Opty 37 41 42* 29 32 30 169.00
86 POL 1985 Korneliusz Dębiak TKŻ Toruń 21 44 27 45* 37 44 173.00
87 POL 1739 Jakub Modzelewski OŚ AZS Poznań 44 45 45 47* 36 4 174.00
88 POL 1973 Aleksandra Mac JK "Kotwica" Tarnobrzeg 41 42* 39 18 42 39 179.00
89 POL 1979 Liliana Lemke Opti CWM Gdynia 42* 36 31 41 34 41 183.00
90 POL 1532 Hanna Okularczyk LOK Garland Gliwice 32 35 38 45 47* 42 192.00
91 POL 1106 Dominika Raszka MKS Dwójka Warszawa 45* 44 44 40 30 42 200.00
92 POL 2052 Oliwia Osadcow LOK Garland Gliwice 43 39 45 46* 40 39 206.00
93 POL 2060 Kamil Lenczowski KŻ Horn Kraków 42 41 35 46* 46 43 207.00
Optimist B
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.