16 - 18 cze 2017

Puchar Trzech Ryb

Giżycko, Polska
Wyniki

Miejsce

M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 2442 Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia 3 1 8 3 2 UFD* 17.00
2 POL POL 2020 Emilia Roszkowska UKS FIR Warszawa 2 18* 10 2 5 2 21.00
3 POL POL 1915 Filip Fajfer KŻ "Horn" Kraków 13* 4 3 3 9 3 22.00
4 POL POL 1807 Weronika Jaroszek UKS Zalew Kielce 8 3 7 1 4 28* 23.00
5 POL POL 1981 Joanna Fabisiak MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 4 9 5 44* 6 7 31.00
6 POL POL 2177 Patryk Chełkowski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 5 2 11 39* 4 10 32.00
7 POL POL 1626 Aleksander Ponto OPTI CWM Gdynia 20* 7 8 10 8 4 37.00
8 POL POL 2030 Jan Turczynowicz UKS FIR Warszawa 2 4 9 31* 6 18 39.00
9 POL POL 1494 Szymon Oleksiuk UKS FIR Warszawa 9 2 20* 12 7 10 40.00
10 POL POL 1827 Ewa Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk 1 6 15 21* 13 6 41.00
11 POL POL 1167 Konrad Dziąba MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 1 3 15 6 18 43* 43.00
12 POL POL 2000 Ignacy Oźminkowski UKS FIR Warszawa 6 19 6 4 UFD* 8 43.00
13 POL POL 1444 Oskar Ponto OPTI CWM Gdynia 12 8 21 1 2 26* 44.00
14 POL POL 1721 Antoni Siwek UKS FIR Warszawa 11 14 39* 9 7 5 46.00
15 POL POL 1999 Jakub Tomczyński UKS FIR Warszawa 10 33* 2 5 20 13 50.00
16 POL POL 1924 Amelia Dziąba MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 4 5 22* 13 12 16 50.00
17 POL POL 1576 Antoni Sopata AZS Poznań 13 12 18* 8 12 7 52.00
18 POL POL 1879 Ludwik Grzelak UKS FIR Warszawa 16 10 20 37* 1 6 53.00
19 POL POL 1700 Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia 14 23 4 15 1 UFD* 57.00
20 POL POL 1658 Tomasz Lewandowski KS AZS AWFiS Gdańsk 17 15 7 2 17 20* 58.00
21 POL POL 963 Gustaw Ostojewski KS Zatoka Puck 25* 13 19 4 11 11 58.00
22 POL POL 2082 Piotr Flieger MKŻ Arka Gdynia 14 5 16 19 41* 9 63.00
23 POL POL 2010 Tytus Czajkowski MKŻ Arka Gdynia 7 14 3 28 14 30* 66.00
24 POL POL 1974 Lilly May Niezabitowska JK "Kotwica" Tarnobrzeg 8 12 14 31* 19 14 67.00
25 POL POL 1929 Mateusz Dobrzyński UKS FIR Warszawa 31* 6 9 11 21 22 69.00
26 POL POL 411 Dominika Fajdasz UKS FIR Warszawa 24 26* 10 11 24 1 70.00
27 POL POL 1937 Mikołaj Merkler KS "Baza" Mrągowo 3 UFD* 1 9 9 UFD 71.00
28 POL POL 2006 Amelia Potejko MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 23 10 33* 10 10 18 71.00
29 POL POL 1428 Stefan Marciniak AZS Poznań 5 40* 12 24 10 21 72.00
30 POL POL 1906 Gustaw Kwiek UKS FIR Warszawa 18 UFD* 12 13 15 17 75.00
31 POL POL 1993 Paweł Trella MKŻ Arka Gdynia 7 UFD* 5 5 UFD 11 77.00
32 POL POL 1029 Fabian Chodak UKŻ 7 Białystok 30 43* 19 20 8 1 78.00
33 POL POL 1834 Lena Sobiech UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 19 15 4 16 25 29* 79.00
34 POL POL 1936 Mateusz Gigielewicz KS "Baza" Mrągowo 24 8 2 42 UFD* 9 85.00
35 POL POL 1114 Szymon Szczech MOS SSW Iława 22* 13 18 21 21 13 86.00
36 POL POL 1959 Michał Koczorowski AZS Poznań 27 11 16 36* 11 22 87.00
37 POL POL 2068 Kacper Bąk KŻ "Horn" Kraków 35 1 11 25 16 38* 88.00
38 POL POL 1941 Igor Barcikowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 12 17 38* 29 26 5 89.00
39 POL POL 1804 Hanna Burdziej UKS Zalew Kielce 20 19 23 14 28* 14 90.00
40 POL POL 1971 Aleksandra Bobula JK "Kotwica" Tarnobrzeg 15 18 29 14 16 36* 92.00
41 POL POL 1817 Stanisław Konarzewski KS AZS AWFiS Gdańsk 11 23 24 6 30 38* 94.00
42 POL POL 1712 Jakub Kluk MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 19 16 21 8 32* 32 96.00
43 POL POL 1763 Julian Podwalski MOS SSW Iława 9 16 37* 32 24 17 98.00
44 POL POL 1661 Jan Gierzyński KS Zatoka Puck 17 11 1 44* 39 34 102.00
45 POL POL 2206 Urszula Andrian MKS "Dwójka" Warszawa 30* 21 25 26 3 27 102.00
46 POL POL 1747 Juliusz Hebel KS "Baza" Mrągowo 25 29 13 22 13 DSQ* 102.00
47 POL POL 1556 Maciej Popłonyk AZS Poznań 10 9 28 39* 38 21 106.00
48 POL POL 1978 Patryk Furmanek MOS SSW Iława 39* 28 36 12 20 12 108.00
49 POL POL 1427 Marysia Prus-Głowacka AZS Poznań UFD* 20 25 19 19 28 111.00
50 POL POL 2044 Wiktor Robaczewski MOS SSW Iława 6 17 34 43* 36 19 112.00
51 POL POL 1942 Michał Mazurowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 38* 38 34 7 18 15 112.00
52 POL POL 1660 Zuzanna Figel OPTI CWM Gdynia 22 7 26 43* 35 31 121.00
53 POL POL 2906 Maciej Karsznia KS Zatoka Puck UFD* 42 17 20 27 16 122.00
54 POL POL 1655 Bartosz Andrzejak Nauticus Yacht Club Olsztyn 26 22 23 25 28* 26 122.00
55 POL POL 2100 Bianka Śledzińska UKS FIR Warszawa 29 24 29 33* 29 12 123.00
56 POL POL 2074 Karolina Gała UKS FIR Warszawa 28 25 31 17 23 32* 124.00
57 POL POL 1390 Kacper Młodzianowski AZS Poznań DSQ* UFD UFD 16 3 8 125.00
58 POL POL 1930 Barbara Mindak LKS CHARZYKOWY 32 27 24 33* 22 20 125.00
59 POL POL 1608 Jakub Kamiński MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 34 20 28 40* 23 24 129.00
60 POL POL 1276 Jakub Pawlak OPTI CWM Gdynia 38* 31 22 7 35 35 130.00
61 POL POL 1716 Michał Tokarczyk KW LOK "Garland" Gliwice 15 33 40 23 43* 19 130.00
62 POL POL 2048 Kacper Walęga UKS FIR Warszawa 23 29 33* 30 15 33 130.00
63 POL POL 1908 Marcin Pietrzak UKS FIR Warszawa 31 30 30 41* 5 37 133.00
64 POL POL 2033 Julia Schmidt OPTI CWM Gdynia UFD* 21 30 26 33 25 135.00
65 POL POL 1619 Szymon Gąsiorowski Yacht Klub Stal Gdynia 29 24 14 32 43* 37 136.00
66 POL POL 1644 Stanisław Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 26 22 27 42* 34 27 136.00
67 POL POL 1969 Adam Sokołowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 18 37 44* 34 22 29 140.00
68 POL POL 1923 Jakub Dąbek MOS SSW Iława 34 34 46* 15 33 25 141.00
69 POL POL 1666 Barbara Malarz JK "Kotwica" Tarnobrzeg 40* 26 37 38 39 2 142.00
70 POL POL 2025 Mikołaj Łangowski MKS "Dwójka" Warszawa 33 43* 6 38 41 24 142.00
71 POL POL 2634 Dominik Popielarz MKŻ Arka Gdynia 27 39 13 22 45* 41 142.00
72 POL POL 1850 Ewa Mazur UKS "Żeglarz" Wrocław 36 35 42* 23 17 31 142.00
73 POL POL 2062 Leon Gniadek KŻ "Horn" Kraków 35* 32 35 35 26 15 143.00
74 POL POL 910 Maria Konarzewska KS AZS AWFiS Gdańsk 36 25 17 37* 31 34 143.00
75 POL POL 120 Nina Łypaczewska KW LOK "Garland" Gliwice 41* 31 41 24 25 23 144.00
76 POL POL 1460 Aleksandra Jakubowska AZS Poznań 21 38* 32 27 31 36 147.00
77 POL POL 1670 Patryk Kukowski KS Zatoka Puck 16 32 32 30 38 45* 148.00
78 POL POL 1614 Iga Wielczyk MOS SSW Iława 37* 36 26 34 29 23 148.00
79 POL POL 1825 Michał Gonciarz UKS Silesia Opty Chełm Śląski 43* 37 41 18 14 40 150.00
80 POL POL 1165 Jakub Chodak UKŻ 7 Białystok 40 40 43 36 44* 3 162.00
81 POL POL 1448 Marianna Sienkiewicz MKS "Dwójka" Warszawa 39 28 36 28 42* 33 164.00
82 POL POL 1921 Marcel Wolętek Nauticus Yacht Club Olsztyn 46* 34 40 17 40 35 166.00
83 POL POL 1878 Mateusz Narloch MKŻ Arka Gdynia 28 27 UFD* 35 27 UFD 166.00
84 POL POL 1964 Olga Hanslik KW LOK "Garland" Gliwice 33 30 43* 27 37 40 167.00
85 POL POL 1723 Łucja Węglowska UKS Silesia Opty Chełm Śląski 37 41 42* 29 32 30 169.00
86 POL POL 1985 Korneliusz Dębiak TKŻ Toruń 21 44 27 45* 37 44 173.00
87 POL POL 1739 Jakub Modzelewski AZS Poznań 44 45 45 47* 36 4 174.00
88 POL POL 1973 Aleksandra Mac JK "Kotwica" Tarnobrzeg 41 42* 39 18 42 39 179.00
89 POL POL 1979 Liliana Lemke OPTI CWM Gdynia 42* 36 31 41 34 41 183.00
90 POL POL 1532 Hanna Okularczyk KW LOK "Garland" Gliwice 32 35 38 45 47* 42 192.00
91 POL POL 1106 Dominika Raszka MKS "Dwójka" Warszawa 45* 44 44 40 30 42 200.00
92 POL POL 2052 Oliwia Osadcow KW LOK "Garland" Gliwice 43 39 45 46* 40 39 206.00
93 POL POL 2060 Kamil Lenczowski KŻ "Horn" Kraków 42 41 35 46* 46 43 207.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 Pkt
1 POL POL 2007 Alicja Michalewska MOS SSW Iława 1 1 2 8* 4.00
2 POL POL 878 Maja Kwiek UKS FIR Warszawa 6* 2 1 2 5.00
3 POL POL 1799 Iwo Reński YKP Gdynia 10* 1 2 2 5.00
4 POL POL 1805 Michał Jaroszek UKS Zalew Kielce 4 5* 1 1 6.00
5 POL POL 1446 Konrad Wlazłowski YKP Gdynia 4 3 9* 3 10.00
6 POL POL 2403 Pola Schmidt OPTI CWM Gdynia 10* 3 5 3 11.00
7 POL POL 1865 Paulina Rutkowska YKP Gdynia 27* 7 4 1 12.00
8 POL POL 1050 Szymon Rossa AZS Poznań 5 3 4 8* 12.00
9 POL POL 2027 Filip Olszewski UKS FIR Warszawa 3 20* 2 8 13.00
10 POL POL 1319 Jan Klinicki MOS SSW Iława 2 5 6 19* 13.00
11 POL POL 1835 Natalia Ziółkowska YKP Gdynia 2 6 6 17* 14.00
12 POL POL 1623 Alicja Przybyłek AZS Poznań 2 4 37* 9 15.00
13 POL POL 1817 Ignacy Rojek KS AZS AWFiS Gdańsk 6 4 10* 5 15.00
14 POL POL 2102 Adam Turczynowicz UKS FIR Warszawa 9* 2 8 6 16.00
15 POL POL 1452 Antonina Ołowiak YKP Gdynia 5 15* 7 4 16.00
16 POL POL 1803 Zofia Czerniawska Yacht Klub Stal Gdynia 3 5 9 16* 17.00
17 POL POL 1871 Wojciech Stefaniak AZS Poznań 8 7 9* 4 19.00
18 POL POL 1159 Zuzanna Ołowiak YKP Gdynia 1 9 12* 10 20.00
19 POL POL 2117 Alicja Tutkowska Yacht Klub Stal Gdynia 5 13 3 14* 21.00
20 POL POL 2101 Mikołaj Bazyli UKS Zalew Kielce 6 13 29* 3 22.00
21 POL POL 920 Maksymilian Kruczyński AZS Poznań 9 12* 8 5 22.00
22 POL POL 1667 Marcel Bisewski YKP Gdynia 4 13 6 27* 23.00
23 POL POL 126 Jan Paciorek UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 11 12 1 18* 24.00
24 POL POL 1926 Miłosz Michalak YKP Gdynia 3 4 17 RET* 24.00
25 POL POL 1297 Mateusz Buło KS "Baza" Mrągowo 11 11 3 21* 25.00
26 POL POL 966 Lena Cituk MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 11 9 15* 7 27.00
27 POL POL 2200 Kaja Śledzińska UKS FIR Warszawa 7 10 10 22* 27.00
28 POL POL 1757 Rafał Górski KS AZS AWFiS Gdańsk 9 18 UFD* 2 29.00
29 POL POL 203 Małgorzata Figel OPTI CWM Gdynia 15* 9 15 6 30.00
30 POL POL 1292 Jakub Pietrzak OPTI CWM Gdynia 8 10 UFD* 12 30.00
31 POL POL 1269 Zuzanna Zasada KS Zatoka Puck 14* 10 12 9 31.00
32 POL POL 470 Witold Onisk UKS FIR Warszawa 28* 16 5 11 32.00
33 POL POL 1278 Adam Cwojdziński AZS Poznań 16 25* 3 14 33.00
34 POL POL 1768 Bruno Herman UKS FIR Warszawa 12 8 13 30* 33.00
35 POL POL 1361 Kacper Karbownik MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 10 17 7 20* 34.00
36 POL POL 1001 Oskar Wielczyk MOS SSW Iława 13 11 10 16* 34.00
37 POL POL 1396 Mateusz Gąsiorowski Yacht Klub Stal Gdynia 1 15 26* 20 36.00
38 POL POL 1201 Krzysztof Ciborowski UKS FIR Warszawa 15 17 5 22* 37.00
39 POL POL 1776 Michał Maziarka UKS NAVIGO Sopot 17* 16 7 15 38.00
40 POL POL 1713 Danuta Grudzień UKS Silesia Opty Chełm Śląski 12 15 11 28* 38.00
41 POL POL 1598 Dominika Grala OKŻ Olsztyn 28 30* 4 7 39.00
42 POL POL 1140 Aleksandra Borucka AZS Poznań 19* 7 14 19 40.00
43 POL POL 959 Maciej Placzke UKS FIR Warszawa 17 29* 21 4 42.00
44 POL POL 958 Alicja Koczorowska AZS Poznań 33* 6 11 25 42.00
45 POL POL 1851 Patrycja Kurpiewska MKS "Dwójka" Warszawa 21* 8 13 21 42.00
46 POL POL 1892 Jan Karnowski UKS FIR Warszawa 7 21 16 37* 44.00
47 POL POL 1904 Igor Wójcik Yacht Klub Stal Gdynia 30* 19 14 11 44.00
48 POL POL 1822 Jakub Marciniak UKS Zalew Kielce 40* 19 12 13 44.00
49 POL POL 1998 Aleksandra Szulska OPTI CWM Gdynia 27 8 33* 10 45.00
50 POL POL 1887 Mikołaj Strupiński MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 13 27* 8 25 46.00
51 POL POL 2040 Zofia Kucharska YKP Gdynia 14 21 UFD* 12 47.00
52 POL POL 1749 Lidia Łukasik UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 27* 18 19 11 48.00
53 POL POL 1443 Hubert Łobaczewski YKP Gdynia 25 23 UFD* 1 49.00
54 POL POL 1630 Bolesław Nesterowicz OKŻ Olsztyn 20 52* 13 18 51.00
55 POL POL 950 Krystyna Szpor UKS Silesia Opty Chełm Śląski 34 14 RET* 5 53.00
56 POL POL 1798 Hanna Ługowska UKS FIR Warszawa 51* 21 23 9 53.00
57 POL POL 2031 Fabian Kocięda OPTI CWM Gdynia 19 1 39* 34 54.00
58 POL POL 817 Amelia Rasz KS AZS AWFiS Gdańsk 8 26 20 37* 54.00
59 POL POL 2034 Natasha Anolik OPTI CWM Gdynia 23 20 11 39* 54.00
60 POL POL 1597 Piotr Raszczyk OKŻ Olsztyn 12 23 19 35* 54.00
61 POL POL 1388 Natalia Naddrzewia UKS Zalew Kielce 13 25 17 34* 55.00
62 POL POL 1332 Gabriela Fajdasz UKS FIR Warszawa 36 14 48* 7 57.00
63 POL POL 1497 Wiktor Borkowski AZS Poznań 20 24* 23 14 57.00
64 POL POL 1244 Oskar Hawliczek UKS FIR Warszawa 26 16 38* 15 57.00
65 POL POL 1359 Tymon Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk 14 2 UFD* 42 58.00
66 POL POL 1436 Sylwia Fryziak UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 46* 19 22 17 58.00
67 POL POL 1186 Michał Paciorek UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 30* 14 26 20 60.00
68 POL POL 1283 Jan Ptasiński AZS Poznań 23 23 14 37* 60.00
69 POL POL 1517 Pola Petrykowska UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 18 22* 20 22 60.00
70 POL POL 1860 Filip Lenart UKS "Żeglarz" Wrocław 16 32 36* 16 64.00
71 POL POL 1344 Nina Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 31* 24 26 15 65.00
72 POL POL 1139 Szymon Rozum MKS "Dwójka" Warszawa 49 11 DSQ* 6 66.00
73 POL POL 1224 Michał Grzesiek AZS Poznań 15 34 17 39* 66.00
74 POL POL 859 Jakub Wegiera UKS FIR Warszawa 21 29 16 33* 66.00
75 POL POL 1701 Max Berliński YKP Gdynia 24 30 35* 13 67.00
76 POL POL 1704 Franciszek Wołyniec UKS NAVIGO Sopot 17 17 33 41* 67.00
77 POL POL 1362 Kamil Stemplewski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 23 37 UFD* 10 70.00
78 POL POL 806 Wiktoria Warzych OKŻ Olsztyn 26 DSQ* 23 26 75.00
79 POL POL 1262 Wiktoria Hałabaty OKŻ Olsztyn 7 6 UFD* UFD 76.00
80 POL POL 1528 Alicja Łowicka Nauticus Yacht Club Olsztyn 32 26 18 47* 76.00
81 POL POL 1873 Zofia Michałeczko JK "Kotwica" Tarnobrzeg 22 31* 31 23 76.00
82 POL POL 1185 Aleksander Daniszewski UKS NAVIGO Sopot DSQ* 26 21 30 77.00
83 POL POL 1603 Krzysztof Bruski OPTI CWM Gdynia 22 42* 27 28 77.00
84 POL POL 2016 Malina Pietrzak UKS FIR Warszawa 18 UFD* 34 26 78.00
85 POL POL 1753 Michał Jankowski KS AZS AWFiS Gdańsk 29 31 18 39* 78.00
86 POL POL 1296 Antoni Kuźmiński KS "Baza" Mrągowo 29 31* 20 29 78.00
87 POL POL 1971 Blanka Bobula JK "Kotwica" Tarnobrzeg 22 39 42* 18 79.00
88 POL POL 1650 Igor Kawałko OPTI CWM Gdynia 31 18 30 42* 79.00
89 POL POL 1988 Michalina Pawelczyk MKS "Dwójka" Warszawa 19 36 37* 24 79.00
90 POL POL 104 Michał Karnacewicz Nauticus Yacht Club Olsztyn 33 24 22 43* 79.00
91 POL POL 16011 Emil Siwko UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 24 37* 32 23 79.00
92 POL POL 1561 Krzysztof Ołowiak YKP Gdynia 35 33 43* 12 80.00
93 POL POL 1240 Piotr Jakubowski AZS Poznań 18 34 28 51* 80.00
94 POL POL 1897 Franciszek Mikulski KS AZS AWFiS Gdańsk 36* 22 25 33 80.00
95 POL POL 14821 Wojciech Jankowski KS AZS AWFiS Gdańsk 25 30 52* 25 80.00
96 POL POL 1669 Natalia Chojnowska MOS SSW Iława 21 29 34* 31 81.00
97 POL POL 9 Hanna Borkowska MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 20 38* 38 24 82.00
98 POL POL 1659 Adam Tomczyński KS Zatoka Puck 46* 22 32 28 82.00
99 POL POL 118 Lila Sochaj KS AZS AWFiS Gdańsk 32 UFD* 21 31 84.00
100 POL POL 2108 Julia Wróblewska YKP Gdynia 30 25 DSQ* 30 85.00
101 POL POL 1862 Zuzanna Zielińska YKP Gdynia 26 41* 27 32 85.00
102 POL POL 152 Szymon Miłowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 39 51* 16 31 86.00
103 POL POL 1833 Bartosz Dąbrowski UKŻ 7 Białystok 43* 35 24 27 86.00
104 POL POL 1972 Hanna Michałeczko JK "Kotwica" Tarnobrzeg 36 40* 22 29 87.00
105 POL POL 938 Aleksandra Długołęcka AZS Poznań 41 47* 30 17 88.00
106 POL POL 1041 Aleksander Miłowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 32 32 24 50* 88.00
107 POL POL 1656 Lidia Jakubowska KS Zatoka Puck 42* 12 36 41 89.00
108 POL POL 179 Stanisław Ługowski UKS FIR Warszawa 24 27 39 47* 90.00
109 POL POL 1788 Antoni Kiliszek MKS "Dwójka" Warszawa 47* 33 30 29 92.00
110 POL POL 1387 Michał Krzemiński UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 52* 37 15 41 93.00
111 POL POL 306 Tomasz Zadora UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 49* 35 35 23 93.00
112 POL POL 1378 Franciszek Siwek UKS FIR Warszawa 33 42 19 46* 94.00
113 POL POL 1661 Sara Warpas KS Zatoka Puck 39* 36 27 32 95.00
114 POL POL 1334 Kacper Hodun UKS FIR Warszawa 38 33 25 49* 96.00
115 POL POL 1870 Teodor Kasprzyk AZS Poznań 35 38 24 44* 97.00
116 POL POL 1925 Alicja Wróblewska YKP Gdynia 25 49* 28 44 97.00
117 POL POL 1853 Kinga Furmanek MOS SSW Iława 28 38 44* 32 98.00
118 POL POL 2918 Piotr Rodzewicz UKS NAVIGO Sopot 39 39 40* 21 99.00
119 POL POL 1599 Anastazja Patuszka OKŻ Olsztyn 34 42* 29 36 99.00
120 POL POL 1273 Maksymilian Pastuszka OKŻ Olsztyn 35 53* 29 35 99.00
121 POL POL 1891 Kacper Warywoda Nauticus Yacht Club Olsztyn 42 20 46* 42 104.00
122 POL POL 147 Agata Koropecka Yacht Klub Stal Gdynia 31 34 41 52* 106.00
123 POL POL 1270 Weronika Maciejczuk UKŻ 7 Białystok 37 46 52* 24 107.00
124 POL POL 1826 Jakub Kołodziejczyk UKS "Żeglarz" Wrocław 29 36 42 50* 107.00
125 POL POL 1474 Agnieszka Jankowiak AZS Poznań 40 47* 25 43 108.00
126 POL POL 1246 Zdzisław Bulik MKS "Dwójka" Warszawa 42 43* 33 33 108.00
127 RUS RUS 3339 Ivan Mikhalev UŻKS SPINAKER 44* 44 31 34 109.00
128 POL POL 1155 Jakub Piesiewicz KS AZS AWFiS Gdańsk DSQ* 35 DSQ 13 111.00
129 POL POL 1548 Andrzej Thomas UKS NAVIGO Sopot 48 46 53* 19 113.00
130 POL POL 1137 Marianna Gębicka MKS "Dwójka" Warszawa 53* 32 36 45 113.00
131 POL POL 1015 Marta Chomik Nauticus Yacht Club Olsztyn 41 46* 37 36 114.00
132 POL POL 14881 Eliza Kołtak Nauticus Yacht Club Olsztyn 37 43* 39 38 114.00
133 POL POL 860 Adam Słodownik UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 44 45* 45 26 115.00
134 POL POL 1482 Roch Dmuchowski MOS SSW Iława 50* 49 31 35 115.00
135 POL POL 349 Filip Bil Yacht Klub Stal Gdynia 38 39 46* 38 115.00
136 POL POL 1600 Radosław Parzych KS "Baza" Mrągowo DSQ* 28 35 53 116.00
137 POL POL 2206 Hanna Korsak MKS "Dwójka" Warszawa 48 28 UFD* 40 116.00
138 POL POL 2112 Jerzy Sukow YKP Gdynia 16 45 UFD* 56 117.00
139 POL POL 11758 Magda Rejniak UKS SZKWAŁ LEGIONOWO UFD* UFD 18 36 117.00
140 POL POL 12511 Julia Walus UKS Silesia Opty Chełm Śląski 51* 27 42 48 117.00
141 POL POL 2002 Robert Berliński YKP Gdynia 45 44 28 54* 117.00
142 POL POL 139 Cezary Popielski AZS Poznań 45* 40 34 45 119.00
143 POL POL 3002 Maria Retecka UKS NAVIGO Sopot 38 40 41 46* 119.00
144 POL POL 1456 Maciej Małachowski UKŻ 7 Białystok 53* 48 47 27 122.00
145 POL POL 879 Igor Grzelak UKS FIR Warszawa 47* 41 43 38 122.00
146 POL POL 195 Hanna Gębicka MKS "Dwójka" Warszawa 34 50 40 56* 124.00
147 POL POL 1596 Zuzanna Tomaszewska UKS NAVIGO Sopot 45 41 49* 44 130.00
148 POL POL 1570 Michał Ciechanowicz MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 43 43 44 50* 130.00
149 POL POL 585 Michał Trafalski Yacht Klub Stal Gdynia 55* 28 51 53 132.00
150 POL POL 1365 Oliwia Siedlecka MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 37 52* 44 51 132.00
151 POL POL 1254 Franciszek Thomas UKS NAVIGO Sopot 47 47 38 55* 132.00
152 POL POL 528 Maciek Dudek Nauticus Yacht Club Olsztyn 58* 44 49 40 133.00
153 POL POL 1591 Oliwia Żynda UKŻ Grot OSiR Suwałki 58* 54 32 48 134.00
154 POL POL 345 Filip Tylenda UKŻ Grot OSiR Suwałki 49* 49 46 40 135.00
155 POL POL 1706 Aleksandra Kamińska UKŻ 7 Białystok 57* 51 40 46 137.00
156 POL POL 182 Antoni Grygiel KS AZS AWFiS Gdańsk 41 50 DNC* 47 138.00
157 POL POL 1840 Patryk Gobiec UKŻ 7 Białystok 50 48 41 52* 139.00
158 POL POL 2008 Maciej Kasprzak MOS SSW Iława 50 45 55* 45 140.00
159 POL POL 1455 Weronika Żochowska UKŻ 7 Białystok 52* 52 47 43 142.00
160 POL POL 1354 Martyna Żydzis KS AZS AWFiS Gdańsk 43 51* 50 49 142.00
161 POL POL 1672 Kacper Barszczyk UKS NAVIGO Sopot 54* 48 48 48 144.00
162 POL POL 18 Borys Podumis UKS NAVIGO Sopot 52 53 45 56* 150.00
163 POL POL 1028 Szymon Małachowski UKŻ 7 Białystok 48 55* 47 55 150.00
164 POL POL 15971 Adrian Nowak OKŻ Olsztyn 55 53 45 58* 153.00
165 POL POL 1839 Bartosz Dworakowski UKŻ 7 Białystok 57* 57 43 54 154.00
166 POL POL 1489 Dawid Sikorski UKŻ 7 Białystok 56 58* 50 49 155.00
167 POL POL 1403 Kacper Kibiersza UKS NAVIGO Sopot 46 56 DNC* 54 156.00
168 POL POL 1351 Lena Murach KS AZS AWFiS Gdańsk 56* 50 53 53 156.00
169 POL POL 1832 Anna Gierasimiuk UKŻ 7 Białystok 55 54 48 58* 157.00
170 POL POL 1488 Patryk Molski UKŻ 7 Białystok 54 UFD* 51 52 157.00
171 POL POL 2037 Hanna Węsierska OPTI CWM Gdynia 51 55 54 57* 160.00
172 POL POL 95 Alexander Nowak UKS FIR Warszawa 58 54 49 59* 161.00
173 POL POL 1927 Mikołaj Czałbowski YKP Gdynia 53 56 52 UFD* 161.00
174 POL POL 157 Mikołaj Mataczyński AZS Poznań 60* 57 50 55 162.00
175 POL POL 243 Zofia Gołębiowska KS "Baza" Mrągowo 54 59* 53 57 164.00
176 POL POL 1265 Aleksandra Czajkowska UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 40 DNE DNF* DNC 166.00
177 POL POL 1133 Aleksandra Pawilcz UKŻ 7 Białystok 61* 56 51 60 167.00
178 POL POL 1523 Olga Wietek Yacht Klub Stal Gdynia 44 UFD* DNC DNC 170.00
179 POL POL 1831 Izabela Baranowska UKŻ 7 Białystok 59* 58 DNE 51 172.00
180 POL POL 15981 Weronika Grala OKŻ Olsztyn UFD* 55 54 DNC 172.00
181 POL POL 598 Wiktor Krakowski OKŻ Olsztyn 56 DNC* DNF 57 176.00
182 POL POL 1193 Wit Dmuchowski MOS SSW Iława 62 59 DNF* DNF 184.00
183 POL POL 971 Zuzia Wojciechowska UKS SZKWAŁ LEGIONOWO DNC* DSQ DSQ DNC 189.00
184 POL POL 1364 Jan Fuk MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko DNC* DNC DNC DNC 189.00
Optimist A Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
Optimist B Wyniki oficjalne po 4 wyścigach