Puchar Trenerów YKP

17 - 19 lip 2017 Gdynia, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
Pkt
1
POL 1758
Jeremi Szczukowski
CHKŻ Chojnice
1
6*
5
1
1
1
3
12.00
2
POL 1638
Stanisław Radojewski
JKW Poznań
2
1
1
2
UFD*
5
4
15.00
3
POL 2102
Adam Turczynowicz
KS Spójnia Warszawa
5
19*
1
3
3
3
1
16.00
4
POL 1865
Paulina Rutkowska
YKP Gdynia
4
6
2
1
2
2
9*
17.00
5
POL 1667
Marcel Bisewski
YKP Gdynia
1
10
1
2
17*
4
1
19.00
6
POL 2090
Maria Suchocka
MKŻ Arka Gdynia
15*
1
2
1
2
11
5
22.00
7
POL 1362
Kamil Stemplewski
Giżycka Grupa Regatowa
2
3
5
18*
2
2
9
23.00
8
POL 1292
Jakub Pietrzak
OPTI CWM Gdynia
8*
1
3
5
8
5
2
24.00
9
POL 1805
Michał Jaroszek
KSW BALTIC
2
5
12*
12
1
4
1
25.00
10
POL 1799
Iwo Reński
YKP Gdynia
6
11*
1
5
3
9
2
26.00
11
POL 1751
Jacek Kalinowski
UKS Żeglarz Wrocław
1
2
6
6
5
6
13*
26.00
12
POL 1443
Hubert Łobaczewski
YKP Gdynia
5
10
2
4
3
3
13*
27.00
13
POL 2041
Filip Jarosiewicz
OPTI CWM Gdynia
7*
2
6
6
2
6
6
28.00
14
POL 2605
Magdalena Skórnóg
Giżycka Grupa Regatowa
9
3
5
3
19*
6
3
29.00
15
POL 1803
Zofia Czerniawska
Yacht Klub Stal Gdynia
1
5
8
7
6
3
13*
30.00
16
POL 1645
Michał Biedalak
JKW Poznań
3
2
2
4
9
31*
11
31.00
17
POL 1269
Zuzanna Zasada
KS Zatoka Puck
4
4
11
3
5
5
14*
32.00
18
POL 1998
Aleksandra Szulska
OPTI CWM Gdynia
22*
9
3
4
10
4
4
34.00
19
POL 2027
Filip Olszewski
KS Spójnia Warszawa
2
20*
8
6
5
9
5
35.00
20
POL 2403
Pola Schmidt
OPTI CWM Gdynia
9
5
19*
5
5
7
4
35.00
21
POL 2101
Mikołaj Bazyli
KSW BALTIC
6
17*
3
5
11
10
3
38.00
22
POL 1446
Konrad Wlazłowski
YKP Gdynia
10
2
16
6
6
DSQ*
2
42.00
23
POL 1319
Jan Klinicki
MOS SSW Iława
20*
4
4
9
4
5
20
46.00
24
POL 1939
Igor Rudek
MKŻ Arka Gdynia
8
1
12
2
9
16
26*
48.00
25
POL 1829
Stanisław Wojda
JKW Poznań
3
18
10
8
UFD*
7
2
48.00
26
POL 806
Wiktoria Hałabaty
MKŻ OPTI
6
5
7
15
8
19*
7
48.00
27
POL 2442
Janina Dmochowska
MKŻ Arka Gdynia
7
15
DSQ*
3
3
6
15
49.00
28
POL 1271
Sara Wiśniewska
TKŻ Toruń
10
7
8
4
12
15*
11
52.00
29
POL 111
Aleksandra Bobrowska
UKS Barnim Goleniów
8
8
12
10
19*
8
8
54.00
30
POL 1159
Zuzanna Ołowiak
YKP Gdynia
13
26*
14
14
7
1
8
57.00
31
POL 1713
Danuta Grudzień
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
4
6
11
11
21
28*
5
58.00
32
POL 2077
Dominika Grala
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
14
26*
3
10
7
18
8
60.00
33
POL 479
Maciej Żmijewski
MKŻ Arka Gdynia
8
14*
14
9
9
14
6
60.00
34
POL 2117
Alicja Tutkowska
Yacht Klub Stal Gdynia
11
30
DNF*
1
1
1
17
61.00
35
POL 1776
Michał Maziarka
UKS NAVIGO Sopot
9
11
20
9
29*
2
10
61.00
36
POL 2080
Karolina Jałoszyńska
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
12
4
15
2
13
18
19*
64.00
37
POL 2064
Bartłomiej Heksel
KŻ "Horn" Kraków
16
7
4
26
40*
11
1
65.00
38
POL 2007
Alicja Michalewska
MOS SSW Iława
22
10
29*
18
4
1
10
65.00
39
POL 1220
Maciej Ilnicki
CHKŻ Chojnice
14
3
8
14
14
12
23*
65.00
40
POL 1603
Krzysztof Bruski
OPTI CWM Gdynia
4
13
39*
8
12
16
15
68.00
41
POL 1817
Ignacy Rojek
KS AZS AWFiS Gdańsk
20*
7
5
18
12
12
15
69.00
42
POL 927
Hugo Marciniak
JKW Poznań
3
8
4
42*
31
18
6
70.00
43
POL 1155
Jakub Piesiewicz
KS AZS AWFiS Gdańsk
14
9
4
UFD*
16
15
12
70.00
44
POL 1420
Marcel Skubański
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
19
9
48*
22
4
8
9
71.00
45
POL 244
Jan Macugowski
KŻ VI-KING CZŁUCHÓW
10
12
6
11
27
9
42*
75.00
46
POL 2065
Igor Wierzbowski
KŻ "Horn" Kraków
18
10
7
24*
15
19
7
76.00
47
POL 1749
Lidia Łukasik
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
24*
12
13
13
1
17
21
77.00
48
POL 1226
Teresa Masztalerz
TKŻ Toruń
13
18
7
34*
11
7
22
78.00
49
POL 1627
Maria Majchrzycka
ŻLKS Poznań
20
9
16
39*
6
2
26
79.00
50
POL 1452
Antonina Ołowiak
YKP Gdynia
11
23
7
10
16
12
29*
79.00
51
POL 1596
Zuzanna Tomaszewska
UKS NAVIGO Sopot
21
12
9
10
11
21
22*
84.00
52
POL 1701
Max Berliński
YKP Gdynia
43*
39
15
18
8
3
4
87.00
53
POL 1916
Kasia Wajdowska
KŻ "Horn" Kraków
17
7
9
41*
25
18
11
87.00
54
POL 203
Małgorzata Figel
OPTI CWM Gdynia
5
15
29
7
UFD*
27
5
88.00
55
POL 16
Maksymilian Kowalczyk
KŻ "Horn" Kraków
11
25
9
19
13
12
38*
89.00
56
POL 1892
Jan Karnowski
KS Spójnia Warszawa
19
35*
31
17
13
7
3
90.00
57
POL 1735
Filip Kurczewski
MIĘDZYSZKOLNY KLUB ŻEGLARSKI ŻNIN
7
4
10
27*
20
26
24
91.00
58
POL 1835
Natalia Ziółkowska
YKP Gdynia
10
14
23
28
4
35*
12
91.00
59
POL 2040
Zofia Kucharska
YKP Gdynia
7
13
16
34
10
13
40*
93.00
60
POL 1897
Franciszek Mikulski
KS AZS AWFiS Gdańsk
24
8
15
28
34*
13
7
95.00
61
POL 1388
Natalia Nadrzewia
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY
3
34*
11
11
30
25
18
98.00
62
POL 1981
Oliwia Dróżyńska
TKŻ Toruń
15
14
12
13
22
22
33*
98.00
63
POL 186
Maciej Cymerman
UKS Barnim Goleniów
28
12
13
31
7
32*
8
99.00
64
POL 1926
Miłosz Michalak
YKP Gdynia
19
20
26
12
33*
13
9
99.00
65
POL 39
Andrzej Nycz
PKM LOK Poznań
9
19
18
16
15
23*
23
100.00
66
POL 966
Lena Cituk
Giżycka Grupa Regatowa
6
19
28
28
31*
13
7
101.00
67
POL 1185
Aleksander Daniszewski
UKS NAVIGO Sopot
26
11
23
15
29*
8
18
101.00
68
POL 2114
Tymon Wiatrowski
CHKŻ Chojnice
26
23
38*
20
7
14
17
107.00
69
POL 2119
Aleksander Bury
UKS BRYG Wrocław
21
42*
15
14
22
21
16
109.00
70
POL 333
Michał Skawiński Ps. Kornik
WTW Warszawa
11
3
34
16
36*
11
35
110.00
71
POL 1904
Igor Wójcik
Yacht Klub Stal Gdynia
5
28
32
7
34
10
38*
116.00
72
POL 1669
Natalia Chojnowska
MOS SSW Iława
26
21
23
16
44*
15
16
117.00
73
POL 1424
Jakub Wegiera
UKS FIR Warszawa
12
24
45*
13
29
28
12
118.00
74
POL 777
August Sobczak
MKS "Dwójka" Warszawa
21
22
28*
22
17
23
13
118.00
75
POL 2031
Fabian Kocięda
OPTI CWM Gdynia
40*
19
21
14
11
34
22
121.00
76
POL 1862
Zuzanna Zielińska
YKP Gdynia
23
26
17
22
14
31*
19
121.00
77
POL 1405
Joanna Michalska
UKS YACHT CLUB SŁAWA
24
15
17
31
17
37*
17
121.00
78
POL 2112
Jerzy Sukow
YKP Gdynia
12
21
13
49*
33
11
32
122.00
79
POL 1018
Antoni Lipiński
LKS CHARZYKOWY
27
58*
49
8
17
10
14
125.00
80
POL 1578
Marta Richert
MKŻ Arka Gdynia
29
35
22
25
9
9
48*
129.00
81
POL 2108
Julia Wróblewska
YKP Gdynia
28
17
14
12
32
37*
31
134.00
82
POL 1234
Wiktor Polaczek
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
23
33
13
23
27
49*
15
134.00
83
POL 1822
Jakub Marciniak
KSW BALTIC
31
13
21
38*
23
27
19
134.00
84
POL 2120
Michał Karnacewicz
Nauticus Yacht Club Olsztyn
38*
24
18
24
14
19
35
134.00
85
POL 1244
Oskar Hawliczek
KS Spójnia Warszawa
17
20
DNF*
32
36
21
10
136.00
86
POL 1364
Jan Fuk
Giżycka Grupa Regatowa
28
21
53*
22
28
25
12
136.00
87
POL 2036
Natalia Krawczyńska
OPTI CWM Gdynia
25
25
36
19
15
16
41*
136.00
88
POL 2586
Aleksandra Mańkowska
TKŻ Toruń
31
8
18
17
UFD*
33
30
137.00
89
POL 4112
Jan Zamojski
UKS Żeglarz Wrocław
16
24
27
17
20
39*
34
138.00
90
POL 2034
Natasha Anolik
OPTI CWM Gdynia
44*
27
38
15
14
27
20
141.00
91
POL 1450
Piotr Kosowski
UKS OPTI ODRA Wrocław
23
16
22
23
32
39*
26
142.00
92
POL 1306
Igor Gruszczyński
UKS YACHT CLUB SŁAWA
17
11
14
38
28
48*
36
144.00
93
POL 3002
Maria Retecka
UKS NAVIGO Sopot
34
13
25
21
15
46*
36
144.00
94
POL 1830
Mikołaj Grudzień
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
25
16
17
20
24
50*
43
145.00
95
POL 1756
Konrad Ciernia
KŻ "Horn" Kraków
18
18
25
19
23
42
44*
145.00
96
POL 1361
Kacper Karbownik
Giżycka Grupa Regatowa
42*
37
35
7
18
32
17
146.00
97
POL 11488
Eliza Kołtak
Nauticus Yacht Club Olsztyn
15
20
11
45*
45
30
25
146.00
98
POL 1826
Jakub Kołodziejczyk
UKS OPTI ODRA Wrocław
27
27
27
45*
19
23
23
146.00
99
RUS 3339
Ivan Mikhalev
UKS PIONERSKIY
32
21
24
15
UFD*
30
25
147.00
100
POL 1451
Witold Onisk
UKS FIR Warszawa
17
30
33
25
23
20
36*
148.00
101
POL 1891
Kacper Warywoda
Nauticus Yacht Club Olsztyn
32
37*
9
30
21
24
33
149.00
102
POL 1439
Paweł Sikora
PKM LOK Poznań
13
46
20
9
43
22
49*
153.00
103
POL 1893
Maciej Chybiński
UKS Żeglarz Wrocław
48*
39
22
21
18
40
14
154.00
104
POL 978
Artur Zakrzewski
JKW Poznań
25
49*
38
16
24
28
24
155.00
105
POL 1593
Rafał Balicki
UKS Żeglarz Wrocław
31
16
27
25
16
46*
41
156.00
106
POL 1070
Maksymilian Kabat
CHKŻ Chojnice
24
17
25
25
44*
41
24
156.00
107
POL 4704
Iwo Dudek
GKŻ Gdańsk
30
25
35
26
36*
22
18
156.00
108
POL 1925
Alicja Wróblewska
YKP Gdynia
19
22
19
23
45*
44
29
156.00
109
POL 1700
Natalia Kilar
UKS NAVIGO Sopot
39*
25
36
28
20
26
21
156.00
110
POL 1887
Mikołaj Strupiński
Giżycka Grupa Regatowa
22
22
28
20
24
40
47*
156.00
111
POL 1187
Szymon Miłowski
Nauticus Yacht Club Olsztyn
18
39*
30
32
20
25
32
157.00
112
POL 2918
Piotr Rodzewicz
UKS NAVIGO Sopot
50*
16
30
29
37
30
16
158.00
113
POL 1026
Jakub Gil
TKŻ Toruń
18
50
22
49
UFD*
8
14
161.00
114
POL 1485
Antoni Rachuta
ŻLKS Poznań
15
45
16
47*
35
14
37
162.00
115
POL 1800
Jakub Kosowski
UKS FIR Warszawa
21
23
23
23
33
43*
39
162.00
116
POL 1138
Michał Kuchtyn
UKS BRYG Wrocław
12
40
48*
27
41
17
27
164.00
117
POL 1659
Adam Tomczyński
KS Zatoka Puck
35
24
34
26
13
33
43*
165.00
118
POL 1702
Eryk Rózga
MKŻ Arka Gdynia
22
31
18
24
35
53*
35
165.00
119
POL 1561
Krzysztof Ołowiak
YKP Gdynia
37
32
27
20
42*
23
26
165.00
120
POL 165
Igor Kawałko
OPTI CWM Gdynia
37*
30
30
37
10
24
35
166.00
121
POL 1678
Paweł Szota
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
43*
15
19
41
38
28
25
166.00
122
POL 125
Anna Witczak
ŻLKS Poznań
49*
35
44
34
24
20
10
167.00
123
POL 2002
Robert Berliński
YKP Gdynia
13
26
21
49
56*
31
28
168.00
124
POL 528
Maciej Dudek
Nauticus Yacht Club Olsztyn
33
6
25
30
49
58*
27
170.00
125
POL 1479
Hanna Sadecka
TKŻ Toruń
35
36
10
31
51*
38
20
170.00
126
POL 21
Paweł Pepliński
Stowarzyszenie Port Mechelinki
42
33
6
27
22
42
48*
172.00
127
POL 1559
Jan Suchocki
MKŻ Arka Gdynia
36
36
45*
11
32
40
18
173.00
128
POL 2066
Jakub Lipowski
KŻ "Horn" Kraków
14
14
29
42
34
DNF*
40
173.00
129
POL 1823
Gustaw Zalewski
TKŻ Toruń
38
43
49*
26
28
16
22
173.00
130
POL 5119
Kajetan Kaska
KSCŻ SZCZECIN
23
28
DNF*
32
46
39
6
174.00
131
POL 1153
Mateusz Balicki
UKS Żeglarz Wrocław
32
28
31
40
10
42*
34
175.00
132
POL 1396
Mateusz Gąsiorowski
Yacht Klub Stal Gdynia
25
65
DNF*
8
12
31
42
183.00
133
POL 1915
Mateusz Kolba
KŻ "Horn" Kraków
16
37
54*
33
23
50
25
184.00
134
POL 1523
Olga Wietek
Yacht Klub Stal Gdynia
38
34
DNF*
17
30
44
21
184.00
135
POL 1601
Amelia Wolska
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
45
27
17
51*
33
34
31
187.00
136
POL 1086
Jan Zaporowski
KS ENERGETYK
27
63*
32
39
32
39
19
188.00
137
POL 1421
Filip Nosol
UKS Żeglarz Wrocław
30
32
38
27
35
26
42*
188.00
138
POL 2111
Krzysztof Szczodrowski
CHKŻ Chojnice
28
DNF*
29
21
30
32
51
191.00
139
POL 9
Hanna Borkowska
Giżycka Grupa Regatowa
33
30
41*
37
28
26
37
191.00
140
POL 1917
Filip Marjański
KS AZS AWFiS Gdańsk
40
42
DNF*
29
36
17
28
192.00
141
POL 1001
Oskar Wielczyk
MOS SSW Iława
37
44
RET*
21
19
19
52
192.00
142
POL 255
Jan Kamieński
PKM LOK Poznań
33
34
37*
36
27
34
32
196.00
143
POL 1209
Wanda Szylińska
KS Centrum Żeglarskie
39
18
40
UFD*
30
36
34
197.00
144
POL 1015
Marta Chomik
Nauticus Yacht Club Olsztyn
36
34
40
42*
38
20
32
200.00
145
POL 1241
Konstantyn Podwojski
KW LOK "Garland" Gliwice
44*
40
39
12
41
40
29
201.00
146
POL 1853
Kinga Furmanek
MOS SSW Iława
54*
29
39
50
18
37
28
201.00
147
POL 1943
Wiktor Łasak
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
52
62*
58
13
26
20
33
202.00
148
POL 1254
Franciszek Thomas
UKS NAVIGO Sopot
42
47*
20
37
39
41
23
202.00
149
POL 1550
Antoni Szyca
LKS CHARZYKOWY
43
63*
42
29
50
4
38
206.00
150
POL 2008
Maciej Kasprzak
MOS SSW Iława
44*
41
41
36
16
38
34
206.00
151
POL 511
Lila Sochaj
KS AZS AWFiS Gdańsk
36
47*
33
35
43
30
29
206.00
152
POL 174
Julia Kozubowicz
TS
29
40
21
53*
48
25
46
209.00
153
POL 1812
Matteo Rastelli
YKP Gdynia
34
22
DNF*
30
50
35
39
210.00
154
POL 1378
Franciszek Siwek
KS Spójnia Warszawa
30
47
36
19
42
51*
38
212.00
155
POL 12
Andrzej Pochopień
KŻ "Horn" Kraków
40
28
10
44
55*
45
46
213.00
156
POL 1612
Max Betlejewski
MKŻ Arka Gdynia
20
32
42
44
44
57*
31
213.00
157
POL 1332
Gabriela Fajdasz
KS Spójnia Warszawa
53
53
42
UFD*
6
14
47
215.00
158
POL 1359
Wojciech Jankowski
KS AZS AWFiS Gdańsk
38
41
43
44*
27
29
37
215.00
159
POL 1482
Roch Dmuchowski
MOS SSW Iława
54
32
26
32
UFD*
27
45
216.00
160
POL 1268
Illya Zaradny
PKM LOK Poznań
55*
31
37
40
49
43
21
221.00
161
POL 3
Tymon Sochaj
KS AZS AWFiS Gdańsk
33
42
40
57*
22
29
55
221.00
162
POL 1548
Andrzej Thomas
UKS NAVIGO Sopot
37
36
40*
36
40
36
36
221.00
163
POL 1594
Szymon Janiak
OPTI CWM Gdynia
29
29
24
35
DNF*
54
54
225.00
164
POL 1423
Mateusz Kluczka
UKS OPTI ODRA Wrocław
29
38
30
33
52*
47
48
225.00
165
POL 1004
Tymoteusz Mika
KŻ "Horn" Kraków
58
23
20
40
63*
48
41
230.00
166
POL 1
Aleksandra Zastawna
MKŻ Arka Gdynia
46
33
28
58*
37
45
44
233.00
167
POL 1356
Danuta Wilska
KS AZS AWFiS Gdańsk
41
31
24
UFD*
47
52
40
235.00
168
POL 1704
Franciszek Wołyniec
UKS NAVIGO Sopot
45
48
32
31
45
35
54*
236.00
169
POL 1779
Paweł Koliński
LKS CHARZYKOWY
35
41
19
48
50
53*
46
239.00
170
POL 1671
Antoni Osiński
TKŻ Toruń
36
38
43
52*
26
46
50
239.00
171
POL 2555
Jan Sawicki
PKM LOK Poznań
DNF*
40
DNF
35
47
34
11
241.00
172
POL 1985
Konrad Kunc
Stowarzyszenie Port Mechelinki
39
31
39
51
31
56*
50
241.00
173
POL 349
Filip Bil
Yacht Klub Stal Gdynia
50
43
DNF*
37
18
51
43
242.00
174
POL 1084
Julia Maziarz
KS ENERGETYK
31
46
DNF*
33
8
DSQ
53
245.00
175
POL 1802
Piotr Trella
MKŻ Arka Gdynia
DNF*
56
DNF
38
25
24
30
247.00
176
POL 670
Jeremiasz Konieczny
ŻLKS Poznań
43
58*
50
49
21
33
52
248.00
177
POL 758
January Szczukowski
CHKŻ Chojnice
46
29
DSQ*
38
31
63
41
248.00
178
POL 1595
Jakub Targowski
OPTI CWM Gdynia
41
37
DNF*
46
48
45
31
248.00
179
POL 1249
Kacper Kulawiak
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
DNF*
50
DNF
41
37
10
37
249.00
180
POL 7
Mikołaj Majchrzycki
ŻLKS Poznań
51
27
49
24
47
57*
51
249.00
181
RUS 817
Artem Kornalevskiy
UKS PIONERSKIY
42
DNF*
50
50
50
33
24
249.00
182
POL 1656
Lidia Jakubowska
KS Zatoka Puck
41
54
DNF*
30
46
49
30
250.00
183
POL 1498
Kacper Kryszewski
GKŻ Gdańsk
34
57*
37
55
40
44
40
250.00
184
POL 2070
Jacek Dyguś
MKŻ Arka Gdynia
45
57
47
35
38
29
63*
251.00
185
POL 130
Mikołaj Qu
Stowarzyszenie Port Mechelinki
56
36
34
48
25
53
57*
252.00
186
POL 1672
Kacper Barszczyk
UKS NAVIGO Sopot
64*
49
43
34
39
29
58
252.00
187
POL 121
Hubert Marciniak
JKW Poznań
52*
46
46
43
37
50
30
252.00
188
POL 1328
Gracjan Karczmarczyk
MKŻ Arka Gdynia
27
35
31
56
59*
56
49
254.00
189
POL 926
Zofia Pradzynska
CHKŻ Chojnice
48
45
44
56*
26
38
54
255.00
190
POL 1041
Aleksander Miłowski
Nauticus Yacht Club Olsztyn
40
52*
26
51
48
46
45
256.00
191
POL 1849
Jacek Lewandowski
ŻLKS Poznań
45
29
42
40
45
56
59*
257.00
192
POL 1767
Aleksander Kosowski
UKS OPTI ODRA Wrocław
50
46
35
53*
42
32
52
257.00
193
POL 1541
Jakub Porębski
OPTI CWM Gdynia
47
50
41
56*
29
36
56
259.00
194
POL 1305
Kajetan Stein
UKS YACHT CLUB SŁAWA
65
54
35
46
UFD*
17
43
260.00
195
POL 1338
Radosław Gałecki
KS ENERGETYK
34
53
31
46
UFD*
43
56
263.00
196
POL 1329
Gita Van Der Voort
KŻ "Horn" Kraków
30
45
50
42
51*
51
47
265.00
197
POL 2032
Antonina Zagórska
GKŻ Gdańsk
41
33
51
43
54*
50
47
265.00
198
POL 2222
Karol Stachowski
GKŻ Gdańsk
51
38
33
54*
46
47
53
268.00
199
POL 2037
Hanna Węsierska
OPTI CWM Gdynia
56
50
41
60*
39
44
39
269.00
200
POL 1175
Alicja Dampc
CHKŻ Chojnice
44
48
DNF*
39
26
60
54
271.00
201
POL 2113
Wiktor Pawłowski
CHKŻ Chojnice
47
39
52
43
44
54*
46
271.00
202
POL 1780
Szymon Kolka
UKS NAVIGO Sopot
61
UFD*
DNF
39
49
24
27
274.00
203
POL 16011
Marcel Pawłowski
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
48
55*
37
55
52
35
50
277.00
204
POL 1365
Oliwia Siedlecka
Giżycka Grupa Regatowa
53
55
DNF*
64
38
15
53
278.00
205
POL 1585
Mateusz Grabowski
LKS CHARZYKOWY
39
DNF*
DNF
53
41
21
50
278.00
206
POL 1554
Tymon Przyjemczak
KS Zatoka Puck
49
49
46
54*
53
37
45
279.00
207
POL 4701
Maciej Maćkowiak
YKP Gdynia
DNF*
44
51
44
55
41
44
279.00
208
POL 1527
Alicja Akulicz
JACHT KLUB ORION OSTRZESZÓW
52
51
24
45
58
60*
53
283.00
209
POL 32
Laura Tomikowska
ŻLKS Poznań
57
53
DNF*
58
47
41
27
283.00
210
POL 723
Jakub Szczepański
LKS CHARZYKOWY
55
48
DNF*
54
42
45
39
283.00
211
POL 1344
Nina Janowicz
KS AZS AWFiS Gdańsk
16
17
32
DNF*
DNF
DNF
DNF
287.00
212
POL 1775
Wiktor Mois
UKS NAVIGO Sopot
DNF*
53
47
63
55
49
20
287.00
213
POL 226
Kacper Michalski
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
UFD*
57
DNF
47
39
55
16
288.00
214
POL 1602
Jakub Szmagliński
YKP Gdynia
46
45
46
55
43
56*
55
290.00
215
POL 1265
Aleksandra Czajkowska
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
32
43
33
60
62
61
DNF*
291.00
216
POL 1586
Maksymilian Malec
OPTI CWM Gdynia
48
49
54
DNF*
51
36
55
293.00
217
POL 1819
Paweł Piankowski
YKP Gdynia
DNF*
DNF
43
57
34
59
28
295.00
218
POL 10041
Jakub Kuraś
KŻ "Horn" Kraków
50
58*
51
48
43
49
55
296.00
219
POL 396
Paweł Romanowicz
UKS Żeglarz Wrocław
UFD*
43
47
54
56
55
44
299.00
220
POL 1828
Martyna Molus
TKŻ Toruń
DNF*
DNF
DNF
33
21
38
61
301.00
221
POL 704
Krzysztof Łucyk
MKŻ Arka Gdynia
47
60
50
62*
54
48
42
301.00
222
POL 1071
Adam Cieminski
CHKŻ Chojnice
46
48
48
53
57*
57
51
303.00
223
POL 1506
Mateusz Hrymajło
KSCŻ SZCZECIN
35
DNF*
DNF
58
52
52
33
304.00
224
POL 4707
Franciszek Zając
GKŻ Gdańsk
55
54
47
52
DNF*
42
58
308.00
225
POL 182
Antek Grygiel
KS AZS AWFiS Gdańsk
49
52
53
50
53
54*
51
308.00
226
POL 673
Martyna Mariak
ŻLKS Poznań
52
DNF*
45
59
54
47
52
309.00
227
POL 4705
Filip Różycki
GKŻ Gdańsk
56
47
36
56
56
64*
60
311.00
228
POL 397
Ida Kozło
UKS Żeglarz Wrocław
RET*
56
34
59
58
60
45
312.00
229
POL 2200
Kaja Śledzińska
KS Spójnia Warszawa
58
52
DNF*
50
UFD
22
57
313.00
230
POL 5
Maksymilian Koschel
ŻLKS Poznań
59
51
DNF*
46
25
58
DSQ
313.00
231
POL 3009
Jan Latko
UKS NAVIGO Sopot
54
41
46
63*
53
59
60
313.00
232
POL 1884
Stanisław Maik
UKS Barnim Goleniów
DNF*
44
DNF
45
41
52
62
318.00
233
POL 1276
Agata Nadolna
OPTI CWM Gdynia
49
38
DNF*
61
55
51
65
319.00
234
POL 1760
Max Niziałkowski
UKS BRYG Wrocław
57
60
55
47
40
67*
63
322.00
235
POL 671
Mateusz Krzak
ŻLKS Poznań
DNF*
DNF
DNF
41
35
52
48
324.00
236
POL 648
Igor Mazurkiewicz
KŻ "Horn" Kraków
DNF*
66
45
47
60
47
59
324.00
237
POL 1960
Miłosz Samek
KSCŻ SZCZECIN
26
51
26
DNF*
DNF
DNF
DNF
325.00
238
POL 1422
Krzysztof Junczyk
UKS FIR Warszawa
RET*
52
RET
29
49
55
66
325.00
239
POL 907
Aleksandra Sikorska
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
DNF*
59
57
59
59
43
49
326.00
240
POL 11300
Przemysław Żukowski
UKS BRYG Wrocław
51
57
44
64*
53
62
61
328.00
241
POL 413
Jan Winkler
ŻLKS Poznań
DNF*
58
DNF
43
48
54
56
333.00
242
POL 585
Michał Trafalski
Yacht Klub Stal Gdynia
47
DNF*
DNF
48
52
63
49
333.00
243
POL 1312
Michalina Maciejak
UKS BRYG Wrocław
51
61*
52
55
57
58
61
334.00
244
POL 1927
Mikołaj Czałbowski
YKP Gdynia
53
44
DNF*
52
59
61
66
335.00
245
POL 26
Witold Jarecki
TKŻ Toruń
57
54
44
65
59
61
67*
340.00
246
POL 2205
Piotr Vogel
PKM LOK Poznań
53
59
DNF*
60
58
53
59
342.00
247
POL 1403
Kacper Kibiersza
UKS NAVIGO Sopot
60
61
56
51
61
62*
56
345.00
248
POL 1351
Lena Murach
KS AZS AWFiS Gdańsk
DNF*
56
49
62
61
59
61
348.00
249
POL 1221
Julia Padzik
OPTI CWM Gdynia
DNF*
UFD
DNF
36
51
55
63
353.00
250
POL 1570
Michał Ciechanowicz
Giżycka Grupa Regatowa
DNF*
DNF
48
58
60
57
62
359.00
251
POL 11004
Maksymilian Wierzbowski
KŻ "Horn" Kraków
58
64
55
64
65*
62
58
361.00
252
POL 1087
Emilia Maziarz
KS ENERGETYK
62
55
DNF*
61
54
65
65
362.00
253
POL 1876
Maja Reszka
MKŻ Arka Gdynia
62
66
DNF*
57
63
58
60
366.00
254
POL 1961
Agata Targowska
OPTI CWM Gdynia
55
DNF*
DNF
63
66
48
64
370.00
255
POL 880
Marcel Haufa
ŻLKS Poznań
DNF*
55
DNF
62
65
59
57
372.00
256
POL 306
Tomasz Zadora
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN
DNF*
56
DNF
61
58
61
62
372.00
257
POL 1429
Alexander Vidal
UKS FIR Warszawa
RET*
RET
RET
57
46
64
62
377.00
258
POL 51
Natasza Micewicz
GKŻ Gdańsk
DNF*
42
DNF
60
UFD
DNF
58
382.00
259
POL 11775
Sonia Zagórska
GKŻ Gdańsk
DNF*
DNF
DNF
52
56
64
63
383.00
260
POL 144
Hanna Duda
Stowarzyszenie Port Mechelinki
DNF*
UFD
DNF
61
57
60
57
383.00
261
POL 1300
Natasza Tarnawska
OPTI CWM Gdynia
61
DSQ*
DNF
59
66
66
60
386.00
262
POL 143
Jerzy Gałęza
PKM LOK Poznań
63
64
DNF*
66
61
62
70
386.00
263
POL 3008
Tytus Szymborski
UKS NAVIGO Sopot
59
62
DNF*
63
64
68
DNF
390.00
264
POL 1141
Tola Szukaj
TKŻ Toruń
63
DNF*
DNF
64
68
63
64
396.00
265
POL 1111
Piotr Kuźniarski
KŻ "Horn" Kraków
DNF*
67
DNF
66
57
66
68
398.00
266
POL 1818
Nadia Burghard
YKP Gdynia
DNF*
DNF
DNF
65
64
64
65
406.00
267
POL 1919
Jan Lemański
TKŻ Toruń
UFD*
65
DNF
DNF
62
63
69
407.00
268
POL 1914
Antonina Liro
KŻ "Horn" Kraków
DNF*
51
DNF
67
DNF
68
DNF
408.00
269
POL 1410
Weronika Grala
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
DNF*
DNF
DNF
DNF
60
67
59
408.00
270
POL 1529
Alexander Nowak
UKS FIR Warszawa
64
DNF*
RET
65
UFD
65
67
409.00
271
POL 1075
Helena Moritz
UKS FIR Warszawa
RET*
59
RET
DNF
UFD
65
68
414.00
272
POL 922
Jakub Podgórny
KSCŻ SZCZECIN
DNF*
DNF
DNF
62
UFD
66
64
414.00
273
POL 1912
Hanna Liro
KŻ "Horn" Kraków
60
DNF*
DNF
DNF
67
DNF
67
416.00
274
POL 166
Michał Kaczmarek
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
DNF*
DNC
DNF
DNF
63
68
66
419.00
275
POL 892
Maja Glinka
UKS FIR Warszawa
54
RET*
RET
DNF
DNF
DNF
DNF
424.00
276
POL 115
Maurycy Kosmowski
Stowarzyszenie Port Mechelinki
DSQ*
DNF
DNF
66
62
UFD
DNF
424.00
277
POL 751
Marta Sochacka
UKS Żeglarz Wrocław
DNF*
DNF
DNF
69
DNF
70
64
425.00
278
POL 1217
Wiktor Książyński
KŻ "Horn" Kraków
DNF*
DNF
DNF
67
DNF
65
DNF
428.00
279
POL 1290
Ida Kocięda
OPTI CWM Gdynia
DNF*
DNF
DNF
68
DNF
69
69
428.00
280
POL 1011
Aleksander Szczepara
KŻ "Horn" Kraków
DNF*
DNF
DNF
DNF
67
67
DNF
430.00
281
POL 1723
Wiktor Weselak
KS AZS AWFiS Gdańsk
DNC*
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
65
435.00
282
POL 11
Hubert Staroń
KŻ "Horn" Kraków
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
444.00
282
POL 18
Borys Podumis
UKS NAVIGO Sopot
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
444.00
282
POL 147
Agata Koropecka
Yacht Klub Stal Gdynia
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
444.00
282
POL 1127
Alicja Maciąg
KŻ "Horn" Kraków
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
444.00
282
POL 1288
Piotr Muchlado
OPTI CWM Gdynia
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
444.00
282
POL 1399
Maria Nycz
PKM LOK Poznań
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
444.00
282
POL 1500
Bartosz Luśnia
KSCŻ SZCZECIN
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
444.00
282
POL 20320
Wiktor Siemiątkowski
GKŻ Gdańsk
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
444.00