Puchar Starosty Poznańskiego

23 - 24 lip 2022

Wilków Morskich 15, Poznań, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Europa
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Mateusz Fiałkowski 2007 KŻ Mewa Poznań 15.07.2022, 14:39
2 Damian Sieczkowski 1974 ŻLKS Poznań 18.07.2022, 10:37
3 Josh Kurzawa 2006 PKM LOK Poznań 20.07.2022, 09:42
4 OSKAR OTTO 2007 ŻLKS Poznań 21.07.2022, 10:36
5 ANNA WITCZAK 2004 ŻLKS Poznań 21.07.2022, 10:36
6 MAGDALENA LASKOWSKA 2007 ŻLKS Poznań 21.07.2022, 10:36
7 Agnieszka Kiełczewska 1970 JKW Poznań 21.07.2022, 10:47
8 Weronika Folmer 1999 KST Elektryk Grudziądz 21.07.2022, 10:50
9 Adam Langner 2005 UKŻ Środa Wielkopolska 21.07.2022, 15:55
10 Joanna Małyszka 1997 KŻ Mewa Poznań 21.07.2022, 20:33
11 Jacek Woźny 2001 UKŻ Środa Wielkopolska 21.07.2022, 21:34
12 Antoni Krzyżaniak 2003 ŻMKS Poznań 21.07.2022, 21:52
13 Jan Pachla 2005 UKŻ Środa Wielkopolska 21.07.2022, 22:20
14 Julia Rawecka 2009 Akademia Żeglarstwa Środa Wielkopolska 21.07.2022, 22:59
15 Nikita Kisielewski 2010 Akademia Żeglarstwa Środa Wielkopolska 22.07.2022, 15:36
16 LAURA TOMIKOWSKA 2004 ŻLKS Poznań 22.07.2022, 19:11
17 JEREMIASZ KONIECZNY 2007 ŻLKS Poznań 22.07.2022, 19:11
ILCA 4 (Laser 4.7)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Jędrzej Anioła 2007 JKW Poznań 17.07.2022, 22:08
2 Aleksander Kapela 2006 JKW Poznań 19.07.2022, 17:28
3 Krzysztof Knasiecki 2009 PKM LOK Poznań 20.07.2022, 07:44
4 Piotr Grzesiek 2009 PKM LOK Poznań 20.07.2022, 07:44
5 Mateusz Kayser 2009 PKM LOK Poznań 20.07.2022, 07:44
6 Weronika Kocieniewska 2006 KST Elektryk Grudziądz 21.07.2022, 10:56
7 Jakub Gulczyński 2007 ŻMKS Poznań 21.07.2022, 21:52
8 Jerzy Gałęza 2007 JKW Poznań 22.07.2022, 09:37
9 Wiktor Chmielewski 2008 JKW Poznań 22.07.2022, 13:37
ILCA 6 (Laser Radial)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 krystian nawrat 1961 LOK Garland Gliwice 13.07.2022, 18:01
2 Kajetan Linow 2007 KŻ Mewa Poznań 15.07.2022, 14:39
3 Vincent Peter 1981 UKS Żeglarz Wrocław 18.07.2022, 20:44
4 Jeremi Ślusarski 2006 PKM LOK Poznań 20.07.2022, 07:44
5 Paweł Sikora 2004 PKM LOK Poznań 20.07.2022, 07:44
6 Amelia Kałużyńska 2007 PKM LOK Poznań 20.07.2022, 07:44
7 Andrzej Nycz 2006 JKW Poznań 20.07.2022, 10:03
8 Sławomir Chybiński 1975 UKS Żeglarz Wrocław 21.07.2022, 06:51
9 Tymoteusz Wysocki Nauticus YC Olsztyn 21.07.2022, 13:53
10 Teodor Kasprzyk 2005 ŻMKS Poznań 21.07.2022, 21:52
11 Aleksandra Długołęcka 2005 ŻMKS Poznań 21.07.2022, 21:52
12 Natalia Malinowska 2006 JKW Poznań 21.07.2022, 23:05
13 Jan Kamieński 2006 JKW Poznań 22.07.2022, 09:59
14 Antoni Nazimek 2005 JKW Poznań 22.07.2022, 20:02
Optimist
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Hanna Proksa 2013 Akademia Żeglarstwa Środa Wielkopolska 14.07.2022, 20:08
2 Franciszek Kaczmarek 2013 KŻ Mewa Poznań 15.07.2022, 14:39
3 Zofia Kaczmarek 2013 KŻ Mewa Poznań 15.07.2022, 14:39
4 Nina Krawczyk 2012 KŻ Mewa Poznań 15.07.2022, 14:39
5 Filip Mazur 2010 KŻ Mewa Poznań 15.07.2022, 14:39
6 Anastasiia Semenchenko 2010 KŻ Mewa Poznań 15.07.2022, 14:39
7 Wiktor Kalinowski 2011 JKW Poznań 17.07.2022, 23:39
8 Paulina Sokołowska 2012 UKŻ Środa Wielkopolska 18.07.2022, 11:06
9 Klaudia Lipińska 2010 JKW Poznań 18.07.2022, 13:41
10 Oliwier Żyła 2013 JKW Poznań 18.07.2022, 21:54
11 Jan Nycz 2011 JKW Poznań 18.07.2022, 23:18
12 Tytus Sautycz 2010 JKW Poznań 19.07.2022, 17:53
13 Jacek Rybczyński 2011 JKW Poznań 19.07.2022, 18:01
14 Aleksandra Stefaniak 2010 PKM LOK Poznań 20.07.2022, 09:12
15 Paweł Kuchowicz 2011 PKM LOK Poznań 20.07.2022, 09:12
16 Barbara Łukomska 2011 PKM LOK Poznań 20.07.2022, 09:12
17 Stanisław Błoch 2013 PKM LOK Poznań 20.07.2022, 09:12
18 Maja Dębicka 2010 PKM LOK Poznań 20.07.2022, 09:12
19 Adam Albrecht 2012 PKM LOK Poznań 20.07.2022, 09:12
20 Mateusz Albrecht 2010 PKM LOK Poznań 20.07.2022, 09:12
21 Wiktor Pytel 2008 PKM LOK Poznań 20.07.2022, 09:12
22 Mia Sołtys 2013 PKM LOK Poznań 20.07.2022, 09:12
23 Piotr Jankowski 2011 PKM LOK Poznań 20.07.2022, 12:10
24 Adam Gruźlewski 2014 PKM LOK Poznań 20.07.2022, 13:31
25 Stanisław Urbańczyk 2008 UKŻ Środa Wielkopolska 20.07.2022, 19:43
26 ZOFIA JERZMANOWSKA 2012 ŻLKS Poznań 21.07.2022, 10:36
27 SZYMON BACH 2011 ŻLKS Poznań 21.07.2022, 10:36
28 WIKTOR DZILNE 2010 ŻLKS Poznań 21.07.2022, 10:36
29 LENA TOMIKOWSKA 2009 ŻLKS Poznań 21.07.2022, 10:36
30 MARCEL HAUFA 2009 ŻLKS Poznań 21.07.2022, 10:36
31 MAŁGORZATA JERZMANOWSKA 2009 ŻLKS Poznań 21.07.2022, 10:36
32 MATEUSZ WŁODARCZAK 2008 ŻLKS Poznań 21.07.2022, 10:36
33 PATRYK RATAJ 2009 ŻLKS Poznań 21.07.2022, 10:36
34 Zofia Kozak 2012 KST Elektryk Grudziądz 21.07.2022, 10:59
35 Iwo Kabała 2012 OŚ AZS Poznań 21.07.2022, 12:20
36 Witold Prus-Głowacki 2011 OŚ AZS Poznań 21.07.2022, 12:20
37 Basia Gmurek 2011 Ostrowska Akademia Sportu 21.07.2022, 13:15
38 Mikołaj Łabanowicz 2012 ŻMKS Poznań 21.07.2022, 20:26
39 Lena Stronka 2012 ŻMKS Poznań 21.07.2022, 20:26
40 Mikołaj Radomski 2011 ŻMKS Poznań 21.07.2022, 20:26
41 Martyna Latusek 2009 JKW Poznań 21.07.2022, 21:06
42 Szymon Rowecki 2011 ŻMKS Poznań 21.07.2022, 21:52
43 Maksymilian Malinowski 2009 JKW Poznań 21.07.2022, 22:59
44 Mikołaj Rawecki 2010 Akademia Żeglarstwa Środa Wielkopolska 21.07.2022, 23:07
45 Anna Niklaus 2011 ŻMKS Poznań 22.07.2022, 13:11
46 Maksymilian Flaczyński 2010 ŻMKS Poznań 22.07.2022, 13:11
47 Maksymilian Pluciński 2010 ŻMKS Poznań 22.07.2022, 13:11
48 Antoni Banach 2012 ŻMKS Poznań 22.07.2022, 13:11
49 Adam Chojnicki 2009 JKW Poznań 22.07.2022, 18:28
Snipe
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Szymon Polaczyk
Sylwia Polaczyk
1970
1973
KŻ Mewa Poznań 15.07.2022, 14:39
2 Maciej Twardowski
Marta Twardowska
1988 OŚ AZS Poznań
JKW Poznań
16.07.2022, 17:10
3 Przemysław Skowroński
Bartosz Skowroński
ŻLKS Poznań 18.07.2022, 17:38
4 Adam Madaliński
Joanna Miężał-Basińska
1971
1982
ŻLKS Poznań 18.07.2022, 23:27
5 Tomasz Zielazek
Emilia Bukała
JKW Poznań 20.07.2022, 10:19
6 Jerzy Kuncewicz
Helena Becker-Skwara
ŻLKS Poznań 21.07.2022, 17:49
7 Krzysztof Sulejewski
Stanisław Gmurek
ŻLKS Poznań 21.07.2022, 21:55
8 Rafał Zakrzewski
Agnieszka Wiercińska
JKW Poznań 22.07.2022, 10:11
Finn
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
ILCA 7 (Laser Standard)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.