Puchar Starosty Poznańskiego

24 - 25 lip 2021

Kiekrz, Poznań, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Europa
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Stanisław Filipiak Kotwica Rogoźno 19.07.2021, 13:22
2 Vincent Wojtkowiak Kotwica Rogoźno 19.07.2021, 13:25
3 Arkadiusz Wieczorek Kotwica Rogoźno 19.07.2021, 13:35
4 Damian Sieczkowski 1974 ŻLKS Poznań 21.07.2021, 21:30
5 OSKAR OTTO 2007 ŻLKS Poznań 21.07.2021, 22:57
6 ANNA WITCZAK 2004 ŻLKS Poznań 21.07.2021, 22:57
7 Adam Langner 2005 UKŻ ŚRODA 21.07.2021, 22:58
8 Agnieszka Kiełczewska JKW Poznań 22.07.2021, 13:33
9 Joanna Kiełczewska 2003 JKW Poznań 22.07.2021, 13:37
10 Bartosz Leżała 2006 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA 22.07.2021, 21:49
11 Joanna Małyszka 1997 KŻ "Mewa" Poznań 22.07.2021, 22:20
12 Marek Motała KKŻ Kościan 22.07.2021, 22:41
13 Jan Pachla 2005 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI ŚRODA 23.07.2021, 01:18
14 Paweł Glumiński 2006 KKŻ Kościan 23.07.2021, 10:23
15 Julia Rawecka 2009 Akademia Żeglarstwa Środa Wielkopolska 23.07.2021, 19:19
16 Antoni Krzyżaniak 2003 ŻMKS-Poznań 23.07.2021, 21:25
ILCA 4 (Laser 4.7)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Jeremi Ślusarski 2006 KŻ "Mewa" Poznań 20.07.2021, 08:17
2 Jan Sawicki 2008 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 20.07.2021, 09:51
3 Josh Kurzawa 2006 PKM LOK Poznań 21.07.2021, 09:58
4 Amelia Kałużyńska 2007 PKM LOK Poznań 21.07.2021, 09:58
5 Jakub Rusiniak NAUTICUS Fundacja Promocji Sportów Wodnych 22.07.2021, 07:57
6 Jerzy Gałęza 2007 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 22.07.2021, 20:45
7 Zofia Pospieszna 2007 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 23.07.2021, 10:31
8 Angelina Zubel 2006 MKŻ Żnin 23.07.2021, 14:33
9 Martyna Seroka 2008 ŻLKS Poznań 23.07.2021, 15:23
ILCA 6 (Laser Radial)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Wojciech Stefaniak 2006 PKM LOK Poznań 21.07.2021, 09:58
2 Daniel Śmiałowski 2007 PKM LOK Poznań 21.07.2021, 09:58
3 Paweł Sikora 2004 PKM LOK Poznań 21.07.2021, 09:58
4 Kajetan Linow 2007 KŻ "Mewa" Poznań 21.07.2021, 17:46
5 Rafał Szubert 2002 ŻMKS-Poznań 23.07.2021, 21:25
6 Aleksandra Długołęcka 2005 ŻMKS-Poznań 23.07.2021, 21:25
Optimist
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Mikołaj Gościniak 2008 UKŻ Trawers Ostrów Wielkopolski 18.07.2021, 09:39
2 Maksymilian Malinowski 2009 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 18.07.2021, 15:33
3 Antoni Kramer 2009 JKW Poznań 18.07.2021, 18:49
4 Maria Nycz 2009 JKW Poznań 19.07.2021, 00:04
5 Jan Nycz 2011 JKW Poznań 19.07.2021, 00:16
6 Jagoda Sawicka 2010 JKW Poznań 19.07.2021, 19:02
7 Anna Niklaus 2011 ŻMKS Poznań 19.07.2021, 21:53
8 Maksymilian Flaczyński 2010 ŻMKS Poznań 19.07.2021, 21:53
9 Pola Zelich 2011 ŻMKS Poznań 19.07.2021, 21:53
10 Antoni Banach 2012 ŻMKS Poznań 19.07.2021, 21:53
11 Maja Czajkowska 2010 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 20.07.2021, 18:14
12 Jan Wajda 2013 JKW Poznań 20.07.2021, 21:25
13 Wiktor Kalinowski 2011 JKW Poznań 20.07.2021, 23:13
14 Ignacy Kalinowski 2009 JKW Poznań 20.07.2021, 23:16
15 Nela Kasprzyk 2008 PKM LOK Poznań 21.07.2021, 08:21
16 Maja Andrzejewska 2007 PKM LOK Poznań 21.07.2021, 08:21
17 Sophie Bax 2008 PKM LOK Poznań 21.07.2021, 08:21
18 Kamil Marczak 2007 PKM LOK Poznań 21.07.2021, 08:21
19 Stanisław Kasprzak 2009 PKM LOK Poznań 21.07.2021, 08:21
20 Piotr Grzesiek 2009 PKM LOK Poznań 21.07.2021, 08:21
21 Zofia Nowak 2009 PKM LOK Poznań 21.07.2021, 08:21
22 Zofia Kuczyńska 2009 PKM LOK Poznań 21.07.2021, 08:21
23 Krzysztof Knasiecki 2009 PKM LOK Poznań 21.07.2021, 08:21
24 Lena Kasperczyk 2011 PKM LOK Poznań 21.07.2021, 08:21
25 Mateusz Kayser 2009 PKM LOK Poznań 21.07.2021, 08:21
26 Aleksandra Stefaniak 2010 PKM LOK Poznań 21.07.2021, 08:21
27 Aleksandra Zachciał 2009 PKM LOK Poznań 21.07.2021, 08:21
28 Marysia Olejniczak 2009 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 21.07.2021, 12:29
29 Maksymilian Olejniczak 2009 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 21.07.2021, 12:32
30 Stanisław Cholewicki 2007 JKW Poznań 21.07.2021, 13:41
31 Martyna Latusek 2009 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 21.07.2021, 21:36
32 MAGDALENA LASKOWSKA 2007 ŻLKS Poznań 21.07.2021, 22:57
33 JEREMIASZ KONIECZNY 2007 ŻLKS Poznań 21.07.2021, 22:57
34 ANTEK KUBIAK 2011 ŻLKS Poznań 21.07.2021, 22:57
35 MARCEL HAUFA 2009 ŻLKS Poznań 21.07.2021, 22:57
36 SZYMON BACH 2011 ŻLKS Poznań 21.07.2021, 22:57
37 LENA TOMIKOWSKA 2009 ŻLKS Poznań 21.07.2021, 22:57
38 MAŁGORZATA JERZMANOWSKA 2009 ŻLKS Poznań 21.07.2021, 22:57
39 WIKTOR DZILNE 2010 ŻLKS Poznań 21.07.2021, 22:57
40 WIKTOR KUBIAK 2008 ŻLKS Poznań 21.07.2021, 22:57
41 Julian Jankowiak 2012 KKŻ Kościan 22.07.2021, 12:47
42 FRANCISZEK Marszewski 2011 KKŻ Kościan 22.07.2021, 21:13
43 GABRIELA DZIAMSKA 2009 KKŻ Kościan 22.07.2021, 21:45
44 Mikołaj Osuch 2009 Akademia Żeglarstwa Środa Wielkopolska 22.07.2021, 21:57
45 Laura Urbańska 2009 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 22.07.2021, 22:58
46 Filip Mazur 2010 KŻ "Mewa" Poznań 22.07.2021, 23:31
47 Ignacy Pospieszny 2009 OŚ AZS POZNAŃ 23.07.2021, 10:26
48 Maksymilian Koschel 2007 JKW Poznań 23.07.2021, 18:28
49 Nina Krawczyk 2012 KŻ "Mewa" Poznań 23.07.2021, 18:33
50 Martyna Stachowiak 2008 KŻ "Mewa" Poznań 23.07.2021, 18:33
51 Krystian Linow 2011 KŻ "Mewa" Poznań 23.07.2021, 19:04
52 Mikołaj Rawecki 2010 Akademia Żeglarstwa Środa Wielkopolska 23.07.2021, 19:08
53 Stanisław Trojanek 2011 ŻMKS Poznań 23.07.2021, 21:45
54 Wojciech Antkowiak 2013 ŻMKS Poznań 23.07.2021, 21:45
55 Aleks Garstecki 2010 ŻMKS Poznań 23.07.2021, 21:45
56 Mikołaj Łabanowicz 2012 ŻMKS Poznań 23.07.2021, 21:45
57 Lena Stronka 2012 ŻMKS Poznań 23.07.2021, 21:45
58 Alicja Mazur KŻ "Mewa" Poznań 23.07.2021, 23:27
59 Jan Kamieński 2006 JKW Poznań 24.07.2021, 09:53
Snipe
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 Karol Maciejewski
Tomasz Mirowski
ŻLKS Poznań 19.07.2021, 10:12
2 Rafał Zakrzewski
Natalia Rybacka
JKW Poznań 20.07.2021, 09:18
3 JERZY KUNCEWICZ
KAROL PĘDZINSKI
1955 ŻLKS Kiekrz Poznań 20.07.2021, 11:37
4 Tomasz Zielazek
Emilia Bukała
JKW Poznań 21.07.2021, 11:19
5 Ewa Kulesza
Krzysztof Haufa
ŻLKS Poznań
ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ
21.07.2021, 14:30
6 Szymon Polaczyk
Sylwia Polaczyk
1970
1973
K.Ż. Mewa Poznań 21.07.2021, 17:46
7 Jan Sibilski
Patrycja Nadłonek
1999 ZLKS 21.07.2021, 22:06
8 Adam Madaliński
Zosia Urbaniak
1971
2000
ŻLKS Poznań 22.07.2021, 13:43
9 Dawid Marczak
Bartosz Pędziński
1978
1981
ŻLKS 23.07.2021, 13:35
10 Krzysztof Sulejewski
Alicja Chmielewska
ŻLKS Kiekrz Poznań 23.07.2021, 18:26
ILCA 7 (Laser Standard)
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
Nautica 450
# Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.