Puchar Spójni

26 - 27 cze 2020

Nieporęt, Polska

Wyniki regat
OPP B
M Nr Załoga Ur Licencja Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt do lat 9
1 POL 2027 Wiktor Przeździecki 2008 729/LZ KS Spójnia Warszawa 7* 2 1 3 1 1 8.00 -
2 POL 1791 Zofia Brdulak 2009 547/LZ KS Spójnia Warszawa 5* 1 2 2 4 4 13.00 -
3 POL 2157 Hubert Matz 2008 1100/LZ KS Spójnia Warszawa 1 3 4* 4 2 3 13.00 -
4 POL 1628 Iga Dębecka - Strzyżewska 2008 1242/LZ AZS UW Warszawa 2 7* 3 5 3 2 15.00 -
5 POL 1246 HANNA GĘBICKA 2008 606/LZ MKS Dwójka Warszawa 3 5 6 1 9 11* 24.00 -
6 POL 1963 Filip Szczepankowski 2007 755/LZ UKS Kliwer 6 4 29* 9 6 5 30.00 -
7 POL 1851 ALICJA KURPIEWSKA 2007 615/LZ MKS Dwójka Warszawa 9* 9 5 7 8 9 38.00 -
8 POL 1813 ROZALIA ROZUM 2007 703/LZ MKS Dwójka Warszawa 13* 8 12 6 11 6 43.00 -
9 POL 1137 ADAM MARGASIŃSKI 2008 763/LZ MKS Dwójka Warszawa 15 10 19 11 24* 7 62.00 -
10 POL 1929 Sonia Dobrzyńska 2007 687/LZ KS Spójnia Warszawa 11 12 7 8 27 33* 65.00 -
11 POL 1075 Helena Moritz 2009 1372/LZ UKS FIR Warszawa 10 11 14 12 21 23* 68.00 -
12 POL 1245 Aleksandra Matz 2010 11868 KS Spójnia Warszawa 12 6 10 32 13 35* 73.00 -
13 POL 1988 NINA ZYGO 2008 865/LZ MKS Dwójka Warszawa 4 32* 8 25 17 22 76.00 -
14 POL 1892 Eryk Kąkolewski 2009 920/LZ KS Spójnia Warszawa 17 23* 11 16 16 19 79.00 -
15 POL 1244 Emilia Brdulak 2011 548/LZ KS Spójnia Warszawa 34* 28 15 17 7 15 82.00 1
16 POL 1074 Juliusz Bartczak 2008 1703 UKS Kliwer 27 16 17 10 36* 14 84.00 -
17 POL 1788 WIKTOR RASZKA 2009 761/LZ MKS Dwójka Warszawa 33* 19 23 15 12 16 85.00 -
18 POL 470 Bartosz Nurowski 2009 1394/LZ UKS FIR Warszawa 20 13 16 22 15 26* 86.00 -
19 POL 3463 Krzysztof Szklarski 2008 1485/LZ UKS Kliwer 18 17 9 13 30 40* 87.00 -
20 POL 424 Kacper Wysocki 2009 1427/LZ UKS FIR Warszawa 22 25 27* 14 23 13 97.00 -
21 POL 2552 Filip Sroczyński 2008 1940/LZ Sindbad Sailing 21 21 20 24 28* 17 103.00 -
22 POL 1436 Wojciech Wołczyk 2009 11102 UKS Szkwał Legionowo 14 15 21 30 29 32* 109.00 -
23 POL 1819 Maja Szotyńska 2008 155/LZ AZS UW Warszawa 19 18 13 18 42* 42 110.00 -
24 POL 1470 Ewa Bańbura 2010 1391/LZ UKS FIR Warszawa 23 26 24 20 37* 24 117.00 -
25 POL 960 Ignacy Sobczak 2012 1666/LZ UKS Szkwał Legionowo 26 29* 22 29 18 27 122.00 2
26 POL 2135 Wojciech Sikorski 2008 140/LZ AZS UW Warszawa 24 24 18 21 40 41* 127.00 -
27 POL 816 JAN CHYLARECKI 2007 102/LZ MKS Dwójka Warszawa 29 20 25 DNF* 35 28 137.00 -
28 POL 1787 Jakub Pisarek 2011 1636/LZ UKS Szkwał Legionowo DNF* 22 38 33 39 18 150.00 3
29 POL 3465 Piotr Kowalewski 2010 1725/LZ UKS Kliwer 16 14 37 19 DNF* DNF 154.00 -
30 POL 959 Marcel Stolarski 2010 1382/LZ UKS FIR Warszawa 25 DNF* 33 28 33 36 155.00 -
31 POL 1424 Tadeusz Kozłowski 2010 1358/LZ UKS FIR Warszawa 36 35 DPI*
(31)
26 34 25 156.00 -
32 POL 2201 Stanisław Wróblewski 2010 1655/LZ AZS UW Warszawa 8 DNF* DNF DNF 5 10 159.00 -
33 POL 1626 Saturnin Smółka 2007 1095/LZ AZS UW Warszawa DNF* 27 DPI
(26)
27 31 31 162.00 -
34 POL 1423 Jakub Krysiński 2007 1742/LZ UKS Kliwer 30 31 28 23 51 56* 163.00 -
35 POL 126 Hanna Gruziel 2010 1363/LZ UKS Szkwał Legionowo 32 30 34 35 47* 38 169.00 -
36 POL 1478 Aleksandra Bańbura 2012 1392/LZ UKS FIR Warszawa 31 34 30 34 48* 46 175.00 4
37 POL 2029 Alexander Nowak 2009 1481/LZ Sindbad Sailing DNF* DNF DNF DNF 14 8 226.00 -
38 POL 3466 Kamil Czajkowski 2010 1740/LZ UKS Kliwer DNF* DNF DNF 31 41 20 228.00 -
39 POL 3999 Tomasz Ignaczewski 2012 919/LZ KS Spójnia Warszawa 28 DNF* 32 DNF 50 DSQ 246.00 5
40 POL 1106 BARTOSZ JANUSEK 2008 822/LZ MKS Dwójka Warszawa DNF* DNF DNF DNF 10 34 248.00 -
41 POL 1776 Dominik Kmin 2012 1484/LZ UKS FIR Warszawa 35 DNF* DNF DNF 32 47 250.00 6
42 POL 1561 Ignacy Moritz 2010 1371/ LZ UKS FIR Warszawa DNF* DNF DNF DNF 22 29 255.00 -
43 POL 1773 TOMASZ BIEDRZYCKI 2010 607/LZ MKS Dwójka Warszawa DNF* DNF DNF DNF 20 37 261.00 -
44 POL 1888 TOMASZ RUBAN 2010 837/LZ MKS Dwójka Warszawa DNF* DNF DNF DNF 19 39 262.00 -
45 POL 3464 Paweł Włodarczyk 2008 1255/LZ UKS Kliwer DNF* DNF DNF DNF 38 21 263.00 -
46 POL 1076 Antoni Koterba 2012 1405/LZ UKS FIR Warszawa DNF* 33 DNF DNF 46 50 265.00 7
47 POL 1111 Pola Wójcik 2012 1562/LZ AZS UW Warszawa DNF* 36 DNF DNF 44 53 269.00 8
48 POL 958 Piotr Placzke 2012 1489/LZ UKS FIR Warszawa DNF* DNF DNF DNF 25 43 272.00 9
49 POL 7 Zofia Szotyńska 2008 1993/LZ AZS UW Warszawa DNF* DNF 35 DNF 55 48 274.00 -
50 POL 2071 Amelia Dahms 2009 1649/LZ UKS Szkwał Legionowo DNF* DNF DNF DNF 43 30 277.00 -
51 POL 1909 Michał Guszcza 2011 1956/LZ Sindbad Sailing DNF* DNF 36 DNF 53 58 283.00 10
52 POL 1903 Mateusz Kazimierczyk 2010 1668/LZ AZS UW Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF 12 284.00 -
53 POL 1422 Maksymilian Kajdy 2010 1436/LZ UKS FIR Warszawa DNF* DNF DNF DNF 26 OCS 298.00 -
54 POL 2202 Magda Traczyńska 2010 1404/LZ UKS FIR Warszawa DNF* DNF DNF DNF 45 49 298.00 -
55 POL 1561 Eryk Kazimierczyk 2012 1669/LZ AZS UW Warszawa DNF* DNF DNF DNF 52 45 301.00 11
56 POL 1378 Leon Mostowski 2012 704/LZ KS Spójnia Warszawa DNF* DNF DNF DNF 56 44 304.00 12
57 POL 2 Jędrzej Strzelczyk 2010 1917/LZ AZS UW Warszawa DNF* DNF DNF DNF 49 51 304.00 -
58 POL 1020 Maksymilian Pilśnik 2008 1677/LZ UKS Szkwał Legionowo DNF* DNF DNF DNF 54 52 310.00 -
59 POL UKS31 Klara Krzywicka 2011 1899/LZ AZS UW Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF 54 326.00 13
60 POL 11 Igor Prekiel 2007 163/LZ AZS UW Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF 55 327.00 -
61 POL KLI04 Filip Brzostowski 2007 1705/ZL UKS Kliwer DNF* DNF DNF DNF DNF 57 329.00 -
62 POL 102 Bartosz Sybilski 2010 1728/LZ UKS Szkwał Legionowo DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 340.00 -
62 POL 2787 MACIEJ KARPIŃSKI 2006 1935/LZ UKS Nad Jeziorkiem DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 340.00 -
62 POL 1908 DAWID BRZESKI 2010 101/LZ MKS Dwójka Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 340.00 -
62 POL 139 STANISŁAW TRACZ 2012 476/LZ MKS Dwójka Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 340.00 14
62 POL 1769 Aleksander Franczyk 2010 728/LZ KS Spójnia Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 340.00 -
62 POL 111 Karol Sikorski 2011 1552/LZ AZS UW Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 340.00 15
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.