Puchar Spójni

26 - 27 cze 2020 Nieporęt, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Ur
Licencja
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
Pkt
do lat 9
1
POL 2027
Wiktor Przeździecki
2008
729/LZ
K.S. Spojnia - Warszawa
7*
2
1
3
1
1
8.00
2
POL 1791
Zofia Brdulak
2009
547/LZ
K.S Spójnia - Warszawa
5*
1
2
2
4
4
13.00
3
POL 2157
Hubert Matz
2008
1100/LZ
K.S. Spojnia - Warszawa
1
3
4*
4
2
3
13.00
4
POL 1628
Iga Dębecka - Strzyżewska
2008
1242/LZ
AZS Uniwersytet Warszawski
2
7*
3
5
3
2
15.00
5
POL 1246
HANNA GĘBICKA
2008
606/LZ
MKS "Dwójka" Warszawa
3
5
6
1
9
11*
24.00
6
POL 1963
Filip Szczepankowski
2007
755/LZ
UKS KLIWER
6
4
29*
9
6
5
30.00
7
POL 1851
ALICJA KURPIEWSKA
2007
615/LZ
MKS "Dwójka" Warszawa
9*
9
5
7
8
9
38.00
8
POL 1813
ROZALIA ROZUM
2007
703/LZ
MKS "Dwójka" Warszawa
13*
8
12
6
11
6
43.00
9
POL 1137
ADAM MARGASIŃSKI
2008
763/LZ
MKS "Dwójka" Warszawa
15
10
19
11
24*
7
62.00
10
POL 1929
Sonia Dobrzyńska
2007
687/LZ
K.S Spójnia - Warszawa
11
12
7
8
27
33*
65.00
11
POL 1075
Helena Moritz
2009
1372/LZ
UKS FIR Warszawa
10
11
14
12
21
23*
68.00
12
POL 1245
Aleksandra Matz
2010
11868
KS Spójnia Warszawa
12
6
10
32
13
35*
73.00
13
POL 1988
NINA ZYGO
2008
865/LZ
MKS "Dwójka" Warszawa
4
32*
8
25
17
22
76.00
14
POL 1892
Eryk Kąkolewski
2009
920/LZ
KS Spójnia Warszawa
17
23*
11
16
16
19
79.00
15
POL 1244
Emilia Brdulak
2011
548/LZ
KS Spójnia Warszawa
34*
28
15
17
7
15
82.00
1
16
POL 1074
Juliusz Bartczak
2008
1703
UKS KLIWER
27
16
17
10
36*
14
84.00
17
POL 1788
WIKTOR RASZKA
2009
761/LZ
MKS "Dwójka" Warszawa
33*
19
23
15
12
16
85.00
18
POL 470
Bartosz Nurowski
2009
1394/LZ
UKS FIR Warszawa
20
13
16
22
15
26*
86.00
19
POL 3463
Krzysztof Szklarski
2008
1485/LZ
UKS KLIWER
18
17
9
13
30
40*
87.00
20
POL 424
Kacper Wysocki
2009
1427/LZ
UKS FIR Warszawa
22
25
27*
14
23
13
97.00
21
POL 2552
Filip Sroczyński
2008
1940/LZ
Uczniowski Klub Sportowy Sindbad
21
21
20
24
28*
17
103.00
22
POL 1436
Wojciech Wołczyk
2009
11102
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
14
15
21
30
29
32*
109.00
23
POL 1819
Maja Szotyńska
2008
155/LZ
AZS Uniwersytet Warszawski
19
18
13
18
42*
42
110.00
24
POL 1470
Ewa Bańbura
2010
1391/LZ
UKS FIR Warszawa
23
26
24
20
37*
24
117.00
25
POL 960
Ignacy Sobczak
2012
1666/LZ
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
26
29*
22
29
18
27
122.00
2
26
POL 2135
Wojciech Sikorski
2008
140/LZ
AZS Uniwersytet Warszawski
24
24
18
21
40
41*
127.00
27
POL 816
JAN CHYLARECKI
2007
102/LZ
MKS "Dwójka" Warszawa
29
20
25
DNF*
35
28
137.00
28
POL 1787
Jakub Pisarek
2011
1636/LZ
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
DNF*
22
38
33
39
18
150.00
3
29
POL 3465
Piotr Kowalewski
2010
1725/LZ
UKS KLIWER
16
14
37
19
DNF*
DNF
154.00
30
POL 959
Marcel Stolarski
2010
1382/LZ
UKS FIR Warszawa
25
DNF*
33
28
33
36
155.00
31
POL 1424
Tadeusz Kozłowski
2010
1358/LZ
UKS FIR Warszawa
36
35
DPI*
(31)
26
34
25
156.00
32
POL 2201
Stanisław Wróblewski
2010
1655/LZ
AZS Uniwersytet Warszawski
8
DNF*
DNF
DNF
5
10
159.00
33
POL 1626
Saturnin Smółka
2007
1095/LZ
AZS Uniwersytet Warszawski
DNF*
27
DPI
(26)
27
31
31
162.00
34
POL 1423
Jakub Krysiński
2007
1742/LZ
UKS KLIWER
30
31
28
23
51
56*
163.00
35
POL 126
Hanna Gruziel
2010
1363/LZ
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
32
30
34
35
47*
38
169.00
36
POL 1478
Aleksandra Bańbura
2012
1392/LZ
UKS FIR Warszawa
31
34
30
34
48*
46
175.00
4
37
POL 2029
Alexander Nowak
2009
1481/LZ
Uczniowski Klub Sportowy Sindbad
DNF*
DNF
DNF
DNF
14
8
226.00
38
POL 3466
Kamil Czajkowski
2010
1740/LZ
UKS KLIWER
DNF*
DNF
DNF
31
41
20
228.00
39
POL 3999
Tomasz Ignaczewski
2012
919/LZ
KS Spójnia Warszawa
28
DNF*
32
DNF
50
DSQ
246.00
5
40
POL 1106
BARTOSZ JANUSEK
2008
822/LZ
MKS "Dwójka" Warszawa
DNF*
DNF
DNF
DNF
10
34
248.00
41
POL 1776
Dominik Kmin
2012
1484/LZ
UKS FIR Warszawa
35
DNF*
DNF
DNF
32
47
250.00
6
42
POL 1561
Ignacy Moritz
2010
1371/ LZ
UKS FIR Warszawa
DNF*
DNF
DNF
DNF
22
29
255.00
43
POL 1773
TOMASZ BIEDRZYCKI
2010
607/LZ
MKS "DWÓJKA"
DNF*
DNF
DNF
DNF
20
37
261.00
44
POL 1888
TOMASZ RUBAN
2010
837/LZ
MKS "Dwójka" Warszawa
DNF*
DNF
DNF
DNF
19
39
262.00
45
POL 3464
Paweł Włodarczyk
2008
1255/LZ
UKS KLIWER
DNF*
DNF
DNF
DNF
38
21
263.00
46
POL 1076
Antoni Koterba
2012
1405/LZ
UKS FIR Warszawa
DNF*
33
DNF
DNF
46
50
265.00
7
47
POL 1111
Pola Wójcik
2012
1562/LZ
AZS Uniwersytet Warszawski
DNF*
36
DNF
DNF
44
53
269.00
8
48
POL 958
Piotr Placzke
2012
1489/LZ
UKS FIR Warszawa
DNF*
DNF
DNF
DNF
25
43
272.00
9
49
POL 7
Zofia Szotyńska
2008
1993/LZ
AZS Uniwersytet Warszawski
DNF*
DNF
35
DNF
55
48
274.00
50
POL 2071
Amelia Dahms
2009
1649/LZ
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
DNF*
DNF
DNF
DNF
43
30
277.00
51
POL 1909
Michał Guszcza
2011
1956/LZ
Uczniowski Klub Sportowy Sindbad
DNF*
DNF
36
DNF
53
58
283.00
10
52
POL 1903
Mateusz Kazimierczyk
2010
1668/LZ
AZS Uniwersytet Warszawski
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
12
284.00
53
POL 1422
Maksymilian Kajdy
2010
1436/LZ
UKS FIR Warszawa
DNF*
DNF
DNF
DNF
26
OCS
298.00
54
POL 2202
Magda Traczyńska
2010
1404/LZ
UKS FIR Warszawa
DNF*
DNF
DNF
DNF
45
49
298.00
55
POL 1561
Eryk Kazimierczyk
2012
1669/LZ
AZS Uniwersytet Warszawski
DNF*
DNF
DNF
DNF
52
45
301.00
11
56
POL 1378
Leon Mostowski
2012
704/LZ
KS Spójnia Warszawa
DNF*
DNF
DNF
DNF
56
44
304.00
12
57
POL 2
Jędrzej Strzelczyk
2010
1917/LZ
AZS Uniwersytet Warszawski
DNF*
DNF
DNF
DNF
49
51
304.00
58
POL 1020
Maksymilian Pilśnik
2008
1677/LZ
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
DNF*
DNF
DNF
DNF
54
52
310.00
59
POL UKS31
Klara Krzywicka
2011
1899/LZ
AZS Uniwersytet Warszawski
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
54
326.00
13
60
POL 11
Igor Prekiel
2007
163/LZ
AZS Uniwersytet Warszawski
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
55
327.00
61
POL KLI04
Filip Brzostowski
2007
1705/ZL
UKS KLIWER
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
57
329.00
62
POL 102
Bartosz Sybilski
2010
1728/LZ
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
340.00
62
POL 2787
MACIEJ KARPIŃSKI
2006
1935/LZ
UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
340.00
62
POL 1908
DAWID BRZESKI
2010
101/LZ
MKS "Dwójka" Warszawa
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
340.00
62
POL 139
STANISŁAW TRACZ
2012
476/LZ
MKS "Dwójka" Warszawa
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
340.00
14
62
POL 1769
Aleksander Franczyk
2010
728/LZ
KS Spójnia Warszawa
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
340.00
62
POL 111
Karol Sikorski
2011
1552/LZ
AZS Uniwersytet Warszawski
DNF*
DNF
DNF
DNF
DNF
DNF
340.00
15