Upwind24
Strona główna
Regaty
Rankingi
Szukaj
Oferta
Zaloguj się
Załóż konto
open navigation menu
Puchar Spójni
26 - 27 czerwca 2020
Nieporęt, Polska
Zobacz wyniki regat
Informacje
Tablica ogłoszeń
Zgłoszenia
Wyniki
Lista otrzymanych zgłoszeń
Klasa
OPP B
Szukaj
#
Nr
Załoga
Ur
Klub
Data zgłoszenia
1
1
Ignacy Moritz
2010
UKS FIR Warszawa
23.06.2020, 16:55
2
1
Helena Moritz
2009
UKS FIR Warszawa
23.06.2020, 16:55
3
1
Bartosz Nurowski
2009
UKS FIR Warszawa
23.06.2020, 16:55
4
1
Maksymilian Kajdy
2010
UKS FIR Warszawa
23.06.2020, 16:55
5
1
Ewa Bańbura
2010
UKS FIR Warszawa
23.06.2020, 16:55
6
1
Aleksandra Bańbura
2012
UKS FIR Warszawa
23.06.2020, 16:55
7
1
Kacper Wysocki
2009
UKS FIR Warszawa
23.06.2020, 16:55
8
1
Magda Traczyńska
2010
UKS FIR Warszawa
23.06.2020, 16:55
9
1
Marcel Stolarski
2010
UKS FIR Warszawa
23.06.2020, 16:55
10
1
Tadeusz Kozłowski
2010
UKS FIR Warszawa
23.06.2020, 16:55
11
1
Antoni Koterba
2012
UKS FIR Warszawa
23.06.2020, 16:55
12
1
Piotr Placzke
2012
UKS FIR Warszawa
23.06.2020, 16:55
13
1
Dominik Kmin
2012
UKS FIR Warszawa
23.06.2020, 16:55
14
2
ADAM MARGASIŃSKI
2008
MKS Dwójka Warszawa
24.06.2020, 07:29
15
2
HANNA GĘBICKA
2008
MKS Dwójka Warszawa
24.06.2020, 07:29
16
2
ROZALIA ROZUM
2007
MKS Dwójka Warszawa
24.06.2020, 07:29
17
2
NINA ZYGO
2008
MKS Dwójka Warszawa
24.06.2020, 07:29
18
2
TOMASZ RUBAN
2010
MKS Dwójka Warszawa
24.06.2020, 07:29
19
2
WIKTOR RASZKA
2009
MKS Dwójka Warszawa
24.06.2020, 07:29
20
2
BARTOSZ JANUSEK
2008
MKS Dwójka Warszawa
24.06.2020, 07:29
21
2
ALICJA KURPIEWSKA
2007
MKS Dwójka Warszawa
24.06.2020, 07:29
22
2
JAN CHYLARECKI
2007
MKS Dwójka Warszawa
24.06.2020, 07:29
23
2
DAWID BRZESKI
2010
MKS Dwójka Warszawa
24.06.2020, 07:29
24
2
STANISŁAW TRACZ
2012
MKS Dwójka Warszawa
24.06.2020, 07:29
25
2
TOMASZ BIEDRZYCKI
2010
MKS Dwójka Warszawa
24.06.2020, 07:29
26
3
Sonia Dobrzyńska
2007
KS Spójnia Warszawa
24.06.2020, 11:56
27
3
Hubert Matz
2008
KS Spójnia Warszawa
24.06.2020, 11:56
28
3
Wiktor Przeździecki
2008
KS Spójnia Warszawa
24.06.2020, 11:56
29
3
Zofia Brdulak
2009
KS Spójnia Warszawa
24.06.2020, 11:56
30
3
Tomasz Ignaczewski
2012
KS Spójnia Warszawa
24.06.2020, 11:56
31
3
Eryk Kąkolewski
2009
KS Spójnia Warszawa
24.06.2020, 11:56
32
3
Emilia Brdulak
2011
KS Spójnia Warszawa
24.06.2020, 11:56
33
4
Aleksander Franczyk
2010
KS Spójnia Warszawa
24.06.2020, 20:09
34
5
Leon Mostowski
2012
KS Spójnia Warszawa
24.06.2020, 20:14
35
6
Wojciech Wołczyk
2009
UKS Szkwał Legionowo
24.06.2020, 20:40
36
6
Jakub Pisarek
2011
UKS Szkwał Legionowo
24.06.2020, 20:40
37
6
Amelia Dahms
2009
UKS Szkwał Legionowo
24.06.2020, 20:40
38
6
Ignacy Sobczak
2012
UKS Szkwał Legionowo
24.06.2020, 20:40
39
6
Maksymilian Pilśnik
2008
UKS Szkwał Legionowo
24.06.2020, 20:40
40
6
Hanna Gruziel
2010
UKS Szkwał Legionowo
24.06.2020, 20:40
41
6
Bartosz Sybilski
2010
UKS Szkwał Legionowo
24.06.2020, 20:40
42
7
Filip Szczepankowski
2007
UKS Kliwer
25.06.2020, 08:45
43
7
Jakub Krysiński
2007
UKS Kliwer
25.06.2020, 08:45
44
7
Paweł Włodarczyk
2008
UKS Kliwer
25.06.2020, 08:45
45
7
Filip Brzostowski
2007
UKS Kliwer
25.06.2020, 08:45
46
7
Piotr Kowalewski
2010
UKS Kliwer
25.06.2020, 08:45
47
7
Kamil Czajkowski
2010
UKS Kliwer
25.06.2020, 08:45
48
7
Krzysztof Szklarski
2008
UKS Kliwer
25.06.2020, 08:45
49
7
Juliusz Bartczak
2008
UKS Kliwer
25.06.2020, 08:45
50
8
Filip Sroczyński
2008
UKS Sindbad
25.06.2020, 09:38
51
8
Alexander Nowak
2009
UKS Sindbad
25.06.2020, 09:38
52
9
Michał Guszcza
2011
UKS Sindbad
25.06.2020, 14:07
53
10
MACIEJ KARPIŃSKI
2006
UKS Nad Jeziorkiem
25.06.2020, 20:01
54
11
Maja Szotyńska
2008
AZS Uniwersytet Warszawski
25.06.2020, 23:03
55
11
Iga Dębecka - Strzyżewska
2008
AZS Uniwersytet Warszawski
25.06.2020, 23:03
56
11
Stanisław Wróblewski
2010
AZS Uniwersytet Warszawski
25.06.2020, 23:03
57
11
Saturnin Smółka
2007
AZS Uniwersytet Warszawski
25.06.2020, 23:03
58
11
Wojciech Sikorski
2008
AZS Uniwersytet Warszawski
25.06.2020, 23:03
59
11
Jędrzej Strzelczyk
2010
AZS Uniwersytet Warszawski
25.06.2020, 23:03
60
11
Pola Wójcik
2012
AZS Uniwersytet Warszawski
25.06.2020, 23:03
61
11
Klara Krzywicka
2011
AZS Uniwersytet Warszawski
25.06.2020, 23:03
62
11
Igor Prekiel
2007
AZS Uniwersytet Warszawski
25.06.2020, 23:03
63
11
Eryk Kazimierczyk
2012
AZS Uniwersytet Warszawski
25.06.2020, 23:03
64
11
Mateusz Kazimierczyk
2010
AZS Uniwersytet Warszawski
25.06.2020, 23:03
65
11
Karol Sikorski
2011
AZS Uniwersytet Warszawski
25.06.2020, 23:03
66
12
Zofia Szotyńska
2008
AZS Uniwersytet Warszawski
25.06.2020, 23:27
67
13
Aleksandra Matz
2010
KS Spójnia Warszawa
26.06.2020, 11:09