Puchar Spójni

26 - 27 cze 2020

Nieporęt, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
OPP B
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 1 Ignacy Moritz 2010 UKS FIR Warszawa 23.06.2020, 16:55
2 1 Marcel Stolarski 2010 UKS FIR Warszawa 23.06.2020, 16:55
3 1 Helena Moritz 2009 UKS FIR Warszawa 23.06.2020, 16:55
4 1 Dominik Kmin 2012 UKS FIR Warszawa 23.06.2020, 16:55
5 1 Piotr Placzke 2012 UKS FIR Warszawa 23.06.2020, 16:55
6 1 Antoni Koterba 2012 UKS FIR Warszawa 23.06.2020, 16:55
7 1 Tadeusz Kozłowski 2010 UKS FIR Warszawa 23.06.2020, 16:55
8 1 Magda Traczyńska 2010 UKS FIR Warszawa 23.06.2020, 16:55
9 1 Kacper Wysocki 2009 UKS FIR Warszawa 23.06.2020, 16:55
10 1 Aleksandra Bańbura 2012 UKS FIR Warszawa 23.06.2020, 16:55
11 1 Ewa Bańbura 2010 UKS FIR Warszawa 23.06.2020, 16:55
12 1 Maksymilian Kajdy 2010 UKS FIR Warszawa 23.06.2020, 16:55
13 1 Bartosz Nurowski 2009 UKS FIR Warszawa 23.06.2020, 16:55
14 2 ALICJA KURPIEWSKA 2007 MKS Dwójka Warszawa 24.06.2020, 07:29
15 2 TOMASZ BIEDRZYCKI 2010 MKS Dwójka Warszawa 24.06.2020, 07:29
16 2 STANISŁAW TRACZ 2012 MKS Dwójka Warszawa 24.06.2020, 07:29
17 2 DAWID BRZESKI 2010 MKS Dwójka Warszawa 24.06.2020, 07:29
18 2 JAN CHYLARECKI 2007 MKS Dwójka Warszawa 24.06.2020, 07:29
19 2 NINA ZYGO 2008 MKS Dwójka Warszawa 24.06.2020, 07:29
20 2 BARTOSZ JANUSEK 2008 MKS Dwójka Warszawa 24.06.2020, 07:29
21 2 WIKTOR RASZKA 2009 MKS Dwójka Warszawa 24.06.2020, 07:29
22 2 TOMASZ RUBAN 2010 MKS Dwójka Warszawa 24.06.2020, 07:29
23 2 ROZALIA ROZUM 2007 MKS Dwójka Warszawa 24.06.2020, 07:29
24 2 HANNA GĘBICKA 2008 MKS Dwójka Warszawa 24.06.2020, 07:29
25 2 ADAM MARGASIŃSKI 2008 MKS Dwójka Warszawa 24.06.2020, 07:29
26 3 Sonia Dobrzyńska 2007 KS Spójnia Warszawa 24.06.2020, 11:56
27 3 Hubert Matz 2008 KS Spójnia Warszawa 24.06.2020, 11:56
28 3 Wiktor Przeździecki 2008 KS Spójnia Warszawa 24.06.2020, 11:56
29 3 Zofia Brdulak 2009 KS Spójnia Warszawa 24.06.2020, 11:56
30 3 Tomasz Ignaczewski 2012 KS Spójnia Warszawa 24.06.2020, 11:56
31 3 Eryk Kąkolewski 2009 KS Spójnia Warszawa 24.06.2020, 11:56
32 3 Emilia Brdulak 2011 KS Spójnia Warszawa 24.06.2020, 11:56
33 4 Aleksander Franczyk 2010 KS Spójnia Warszawa 24.06.2020, 20:09
34 5 Leon Mostowski 2012 KS Spójnia Warszawa 24.06.2020, 20:14
35 6 Wojciech Wołczyk 2009 UKS Szkwał Legionowo 24.06.2020, 20:40
36 6 Jakub Pisarek 2011 UKS Szkwał Legionowo 24.06.2020, 20:40
37 6 Amelia Dahms 2009 UKS Szkwał Legionowo 24.06.2020, 20:40
38 6 Ignacy Sobczak 2012 UKS Szkwał Legionowo 24.06.2020, 20:40
39 6 Maksymilian Pilśnik 2008 UKS Szkwał Legionowo 24.06.2020, 20:40
40 6 Hanna Gruziel 2010 UKS Szkwał Legionowo 24.06.2020, 20:40
41 6 Bartosz Sybilski 2010 UKS Szkwał Legionowo 24.06.2020, 20:40
42 7 Filip Szczepankowski 2007 UKS Kliwer 25.06.2020, 08:45
43 7 Jakub Krysiński 2007 UKS Kliwer 25.06.2020, 08:45
44 7 Paweł Włodarczyk 2008 UKS Kliwer 25.06.2020, 08:45
45 7 Filip Brzostowski 2007 UKS Kliwer 25.06.2020, 08:45
46 7 Piotr Kowalewski 2010 UKS Kliwer 25.06.2020, 08:45
47 7 Kamil Czajkowski 2010 UKS Kliwer 25.06.2020, 08:45
48 7 Krzysztof Szklarski 2008 UKS Kliwer 25.06.2020, 08:45
49 7 Juliusz Bartczak 2008 UKS Kliwer 25.06.2020, 08:45
50 8 Alexander Nowak 2009 Sindbad Sailing 25.06.2020, 09:38
51 8 Filip Sroczyński 2008 Sindbad Sailing 25.06.2020, 09:38
52 9 Michał Guszcza 2011 Sindbad Sailing 25.06.2020, 14:07
53 10 MACIEJ KARPIŃSKI 2006 UKS Nad Jeziorkiem 25.06.2020, 20:01
54 11 Karol Sikorski 2011 AZS UW Warszawa 25.06.2020, 23:03
55 11 Mateusz Kazimierczyk 2010 AZS UW Warszawa 25.06.2020, 23:03
56 11 Eryk Kazimierczyk 2012 AZS UW Warszawa 25.06.2020, 23:03
57 11 Igor Prekiel 2007 AZS UW Warszawa 25.06.2020, 23:03
58 11 Klara Krzywicka 2011 AZS UW Warszawa 25.06.2020, 23:03
59 11 Jędrzej Strzelczyk 2010 AZS UW Warszawa 25.06.2020, 23:03
60 11 Pola Wójcik 2012 AZS UW Warszawa 25.06.2020, 23:03
61 11 Wojciech Sikorski 2008 AZS UW Warszawa 25.06.2020, 23:03
62 11 Saturnin Smółka 2007 AZS UW Warszawa 25.06.2020, 23:03
63 11 Stanisław Wróblewski 2010 AZS UW Warszawa 25.06.2020, 23:03
64 11 Iga Dębecka - Strzyżewska 2008 AZS UW Warszawa 25.06.2020, 23:03
65 11 Maja Szotyńska 2008 AZS UW Warszawa 25.06.2020, 23:03
66 12 Zofia Szotyńska 2008 AZS UW Warszawa 25.06.2020, 23:27
67 13 Aleksandra Matz 2010 KS Spójnia Warszawa 26.06.2020, 11:09
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.