Puchar Spójni

26 - 27 cze 2020 Nieporęt, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Nr
Nr
Załoga
Ur
Klub
1
1
POL 1561
Ignacy Moritz
2010
UKS FIR Warszawa
2
1
POL 959
Marcel Stolarski
2010
UKS FIR Warszawa
3
1
POL 1075
Helena Moritz
2009
UKS FIR Warszawa
4
1
POL 1776
Dominik Kmin
2012
UKS FIR Warszawa
5
1
POL 958
Piotr Placzke
2012
UKS FIR Warszawa
6
1
POL 1076
Antoni Koterba
2012
UKS FIR Warszawa
7
1
POL 1424
Tadeusz Kozłowski
2010
UKS FIR Warszawa
8
1
POL 2202
Magda Traczyńska
2010
UKS FIR Warszawa
9
1
POL 424
Kacper Wysocki
2009
UKS FIR Warszawa
10
1
POL 1478
Aleksandra Bańbura
2012
UKS FIR Warszawa
11
1
POL 1470
Ewa Bańbura
2010
UKS FIR Warszawa
12
1
POL 1422
Maksymilian Kajdy
2010
UKS FIR Warszawa
13
1
POL 470
Bartosz Nurowski
2009
UKS FIR Warszawa
14
2
POL 1851
ALICJA KURPIEWSKA
2007
MKS "Dwójka" Warszawa
15
2
POL 1773
TOMASZ BIEDRZYCKI
2010
MKS "DWÓJKA"
16
2
POL 139
STANISŁAW TRACZ
2012
MKS "Dwójka" Warszawa
17
2
POL 1908
DAWID BRZESKI
2010
MKS "Dwójka" Warszawa
18
2
POL 816
JAN CHYLARECKI
2007
MKS "Dwójka" Warszawa
19
2
POL 1988
NINA ZYGO
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
20
2
POL 1106
BARTOSZ JANUSEK
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
21
2
POL 1788
WIKTOR RASZKA
2009
MKS "Dwójka" Warszawa
22
2
POL 1888
TOMASZ RUBAN
2010
MKS "Dwójka" Warszawa
23
2
POL 1813
ROZALIA ROZUM
2007
MKS "Dwójka" Warszawa
24
2
POL 1246
HANNA GĘBICKA
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
25
2
POL 1137
ADAM MARGASIŃSKI
2008
MKS "Dwójka" Warszawa
26
3
POL 1929
Sonia Dobrzyńska
2007
K.S Spójnia - Warszawa
27
3
POL 2157
Hubert Matz
2008
K.S. Spojnia - Warszawa
28
3
POL 2027
Wiktor Przeździecki
2008
K.S. Spojnia - Warszawa
29
3
POL 1791
Zofia Brdulak
2009
K.S Spójnia - Warszawa
30
3
POL 3999
Tomasz Ignaczewski
2012
KS Spójnia Warszawa
31
3
POL 1892
Eryk Kąkolewski
2009
KS Spójnia Warszawa
32
3
POL 1244
Emilia Brdulak
2011
KS Spójnia Warszawa
33
4
POL 1769
Aleksander Franczyk
2010
KS Spójnia Warszawa
34
5
POL 1378
Leon Mostowski
2012
KS Spójnia Warszawa
35
6
POL 1436
Wojciech Wołczyk
2009
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
36
6
POL 1787
Jakub Pisarek
2011
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
37
6
POL 2071
Amelia Dahms
2009
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
38
6
POL 960
Ignacy Sobczak
2012
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
39
6
POL 1020
Maksymilian Pilśnik
2008
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
40
6
POL 126
Hanna Gruziel
2010
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
41
6
POL 102
Bartosz Sybilski
2010
UKS SZKWAŁ LEGIONOWO
42
7
POL 1963
Filip Szczepankowski
2007
UKS KLIWER
43
7
POL 1423
Jakub Krysiński
2007
UKS KLIWER
44
7
POL 3464
Paweł Włodarczyk
2008
UKS KLIWER
45
7
POL KLI04
Filip Brzostowski
2007
UKS KLIWER
46
7
POL 3465
Piotr Kowalewski
2010
UKS KLIWER
47
7
POL 3466
Kamil Czajkowski
2010
UKS KLIWER
48
7
POL 3463
Krzysztof Szklarski
2008
UKS KLIWER
49
7
POL 1074
Juliusz Bartczak
2008
UKS KLIWER
50
8
POL 2029
Alexander Nowak
2009
Uczniowski Klub Sportowy Sindbad
51
8
POL 2552
Filip Sroczyński
2008
Uczniowski Klub Sportowy Sindbad
52
9
POL 1909
Michał Guszcza
2011
Uczniowski Klub Sportowy Sindbad
53
10
POL 2787
MACIEJ KARPIŃSKI
2006
UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA
54
11
POL 111
Karol Sikorski
2011
AZS Uniwersytet Warszawski
55
11
POL 1903
Mateusz Kazimierczyk
2010
AZS Uniwersytet Warszawski
56
11
POL 1561
Eryk Kazimierczyk
2012
AZS Uniwersytet Warszawski
57
11
POL 11
Igor Prekiel
2007
AZS Uniwersytet Warszawski
58
11
POL UKS31
Klara Krzywicka
2011
AZS Uniwersytet Warszawski
59
11
POL 2
Jędrzej Strzelczyk
2010
AZS Uniwersytet Warszawski
60
11
POL 1111
Pola Wójcik
2012
AZS Uniwersytet Warszawski
61
11
POL 2135
Wojciech Sikorski
2008
AZS Uniwersytet Warszawski
62
11
POL 1626
Saturnin Smółka
2007
AZS Uniwersytet Warszawski
63
11
POL 2201
Stanisław Wróblewski
2010
AZS Uniwersytet Warszawski
64
11
POL 1628
Iga Dębecka - Strzyżewska
2008
AZS Uniwersytet Warszawski
65
11
POL 1819
Maja Szotyńska
2008
AZS Uniwersytet Warszawski
66
12
POL 7
Zofia Szotyńska
2008
AZS Uniwersytet Warszawski
67
13
POL 1245
Aleksandra Matz
2010
KS Spójnia Warszawa