25 - 26 maj 2019

Puchar Spójni

Nieporęt, Polska
Wyniki Podział na grupy
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 103 Wiktoria Giec 2006 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 1 2 2 2 1 3* 8.00
2 POL POL 100 Iga Stępczyńska 2004 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 2 1 3* 3 2 1 9.00
3 POL POL 178 Bartłomiej Zarzecki 1978 Polskie Stowarzyszenie Windsurfingu 5 3 1 1 4 DNF* 14.00
4 POL POL 108 Natalia Kruwier 2003 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 4 4 4 5* 3 2 17.00
5 POL POL 104 Marlena Szlaska 2003 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 3 5 5 4 5 DNF* 22.00
6 POL POL 105 Hugo Campistro 2006 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 7 6 6 7 6 DNF* 32.00
7 POL POL 114 Zofia Zarzecka 2008 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 6 7 7 6 DNF* DNF 35.00
8 POL POL 9 Aleksandra Campistro 2008 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA 8 DNF* DNF 8 DNF DNF 43.00
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 Pkt
1 POL POL 14 Piotr Mazur 1985 KS Spójnia Warszawa 1* 1 1 1 1 4.00
2 POL POL 21 Jacek Binkowski 1957 KS Spójnia Warszawa 2* 2 2 2 2 8.00
3 POL POL 127 Jan Kominek 1954 MKS "Dwójka" Warszawa 3 5* 3 3 3 12.00
4 POL POL 31 Maciej Rozkrut 2019 MKS "Dwójka" Warszawa DNF* 3 4 4 DNF 17.00
5 POL POL 3 Jan Okulicz Kozaryn 1941 UKS FIR Warszawa 4 4 5* 5 4 17.00
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 212588 Filip Rajchert 2003 MKS "Dwójka" Warszawa 1 2 1 1 1 DNF* 6.00
2 POL POL 207099 Magda Placzke 2001 UKS FIR Warszawa 2 1 2 5* 2 2 9.00
3 POL POL 210244 Szymon Oleksiuk 2004 KS Spójnia Warszawa 7* 3 3 4 3 4 17.00
4 POL POL 212589 Amelia Buska 2003 MKS "Dwójka" Warszawa 3 4 6* 6 5 1 19.00
5 POL POL 207291 Alicja Spruch 2001 MKS "Dwójka" Warszawa 6 7 8 2 6 10* 29.00
6 POL POL 195782 Julia Szymczak 2003 MKS "Dwójka" Warszawa 4 9 13* 7 11 3 34.00
7 POL POL 204763 Przemysław Okoński 2003 UKS FIR Warszawa 8 8 5 10* 7 7 35.00
8 POL POL 213292 Adam Słodownik 2004 KS Spójnia Warszawa DNF* 6 9 3 10 8 36.00
9 POL POL 184165 Maciej GIERMALA 2004 MKS "Dwójka" Warszawa 11* 10 11 11 4 5 41.00
10 POL POL 212202 Kajetan Gliniecki 2002 UKS FIR Warszawa 9 12 7 9 13* 9 46.00
11 POL POL 194842 Mateusz Leszko 1986 RKS Lasery Zegrze 5 5 4 DNF* DNF DNF 52.00
12 POL POL 173838 Stanisław Elmer 1967 RKS Lasery Zegrze 14* 11 10 13 8 12 54.00
13 POL POL 183118 Kacper Radzikowski 2001 MKS "Dwójka" Warszawa 10 13 14* 12 12 11 58.00
14 POL POL 213309 Michał Paciorek 2004 KS Spójnia Warszawa DNF* DNF DNF 8 9 6 61.00
15 POL POL 211227 Franciszek Kotlarek 2005 UKS FIR Warszawa 12 16* 15 14 15 13 69.00
16 POL POL 20183 Mikołaj Kmin 2005 UKS FIR Warszawa 13 15 12 15 14 DNF* 69.00
17 POL POL 15233 Piotr Kimszal 1969 RKS Lasery Zegrze 15 14 16 16 16 DNF* 77.00
18 POL POL 150283 Zuzanna Żmuda 2004 Yacht Klub Polski Warszawa 16 17 17 17 DNF* DNF 86.00
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 212647 Konrad Berezowski 1977 RKS Lasery Zegrze 1 1 2* 2 1 1 6.00
2 POL POL 89550 Krzysztof Dobrowolski 1970 UKS FIR Warszawa 3 4 1 1 2 6* 11.00
3 POL POL 188233 Wojciech Wionczek 1973 Fala Brzeg 2 3 3 UFD* 6 2 16.00
4 POL POL 189550 Andrzej Czokajło 1969 RKS Lasery Zegrze 6* 2 5 4 3 3 17.00
5 POL POL 197004 Maciej Wilk 1972 RKS Lasery Zegrze 4 5* 4 5 5 4 22.00
6 POL POL 214118 Paweł Brzozowski 1979 PSKL 7* 7 6 3 4 5 25.00
7 POL POL 92638 Tomasz Kłodaś 1966 Regatowy Klub Sportowy Lasery 5 6 7* 6 7 7 31.00
8 POL POL 188818 Grzegorz Magier 1974 RKS Lasery Zegrze DNF* 8 8 7 DNF DNF 41.00
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 2000 Ignacy Oźminkowski 2004 KS Spójnia Warszawa 5 1 1 1 10* 3 11.00
2 POL POL 1906 Gustaw Kwiek 2005 KS Spójnia Warszawa 1 UFD* 8 5 3 1 18.00
3 POL POL 1975 Maja Kwiek 2006 KS Spójnia Warszawa 2 2 7* 4 7 6 21.00
4 POL POL 3404 SZYMON ROZUM 2005 MKS "Dwójka" Warszawa 3 11 3 2 19* 5 24.00
5 POL POL 333 Michał "Kornik" Skawiński 2006 KS Spójnia Warszawa 15* 4 5 6 6 11 32.00
6 POL POL 2191 Jan Karnowski 2006 KS Spójnia Warszawa 16* 9 11 3 2 8 33.00
7 POL POL 1988 ANTONI KILISZEK 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 11 12 2 20* 5 7 37.00
8 POL POL 1999 Jakub Tomczyński 2004 KS Spójnia Warszawa UFD* UFD 4 7 1 2 38.00
9 POL POL 2030 Adam Turczynowicz 2005 KS Spójnia Warszawa UFD* 10 6 10 15 4 45.00
10 BLR BLR 505 Dzianis Sukhau 2007 SDUSHOR MINSK 4 3 13 11 17* 17 48.00
11 BLR BLR 345 Valeria Gulidova 2006 SDUSHOR MINSK 6 5 17* 14 12 13 50.00
12 POL POL 1424 Jakub Wegiera 2006 UKS FIR Warszawa 9 6 10 19 9 20* 53.00
13 POL POL 2206 HANNA KORSAK 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 12 17* 12 17 4 10 55.00
14 BLR BLR 232 Vasiliy Liaushynski 2006 SDUSHOR MINSK 14 7 18* 9 13 12 55.00
15 BLR BLR 515 Yaramir Valoshynau 2006 SDUSHOR MINSK 8 8 14 8 21* 19 57.00
16 POL POL 2016 Malina Pietrzak 2007 KS Spójnia Warszawa 7 UFD* 9 15 14 18 63.00
17 POL POL 1851 PATRYCJA KURPIEWSKA 2005 MKS "Dwójka" Warszawa 13 16* 16 12 8 16 65.00
18 POL POL 1888 JOANNA DYJA 2005 MKS "Dwójka" Warszawa 10 15 19 21* 11 14 69.00
19 POL POL 1448 MARIANNA GĘBICKA 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 18* 13 15 18 18 9 73.00
20 POL POL 1800 Jakub Kosowski 2007 UKS FIR Warszawa 17 14 20* 16 16 15 78.00
21 POL POL 2200 Kaja Śledzińska 2007 KS Spójnia Warszawa DNF* DNF DNF 13 20 21 102.00
22 POL POL 1798 Hanna Ługowska 2007 KS Spójnia Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF DNF 117.00
M Nr Załoga Ur Klub R1 R2 R3 R4 R5 Pkt do lat 9
1 POL POL 1991 August Sobczak 2008 UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 1 2 1 5* 4 8.00
2 POL POL 2078 Stanisław Ługowski 2008 WTW Warszawa 9* 1 1 4 3 9.00
3 BLR BLR 282 Mikita Martonchuk 2008 SDUSHOR MINSK 4 4 13* 1 1 10.00
4 POL POL 2107 Marta Piotrowska 2007 WTW Warszawa 4 4 2 1 5* 11.00
5 POL POL 1879 Igor Grzelak 2007 WTW Warszawa 2 3 5 UFD* 2 12.00
6 POL POL 2157 Gabriela Fajdasz 2007 KS Spójnia Warszawa 11* 9 4 2 2 17.00
7 POL POL 1518 Klara Piotrowska 2007 WTW Warszawa 5 5 8* 3 4 17.00
8 POL POL 12036 Lidia Łukasik 2007 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 19* 7 2 4 6 19.00
9 POL POL 2126 Alexandre Vidal 2008 WTW Warszawa 7 11* 4 7 3 21.00
10 POL POL 1422 Krzysztof Junczyk 2008 UKS FIR Warszawa 3 5 9 8 10* 25.00
11 POL POL 1937 Maciej Szawkowski 2008 Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 1 3 11 UFD* 12 27.00
12 POL POL 2158 Weronika Przeździecka 2008 KS Spójnia Warszawa 8 8 3 17* 8 27.00
13 POL POL 1939 Dante Luciani 2006 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 6 7 5 16* 9 27.00
14 POL POL 2005 Michał Kuczmarski 2006 MKS "Dwójka" Warszawa 6 6 9 11* 6 27.00
15 POL POL 1721 Franciszek Siwek 2007 KS Spójnia Warszawa 17 2 18* 9 1 29.00
16 POL POL 2048 Igor Mirowski 2006 AZS UW Warszawa 32* 11 6 7 5 29.00
17 POL POL 2102 Krzysztof Maksymowicz 2008 KS Spójnia Warszawa 3 12 17* 10 10 35.00
18 POL POL 1297 Daniel Łachacz 2008 Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 8 26* 16 5 7 36.00
19 POL POL 1603 Tomasz Zadora 2007 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 13* 10 7 8 11 36.00
20 POL POL 825 Jan Wiśniewski 2007 MKS "Dwójka" Warszawa 9 1 12 UFD* 16 38.00
21 POL POL 1700 Mikołaj Cieślak 2008 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 10 13 7 10 26* 40.00
22 POL POL 1246 Hanna Gębicka 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 37* 10 10 6 15 41.00
23 POL POL 925 Nina Zygo 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 22* 9 8 12 14 43.00
24 POL POL 1529 Alexander Nowak 2009 UKS FIR Warszawa 20 8 6 11 21* 45.00
25 POL POL 1525 Józef Krasowski 2009 KS Spójnia Warszawa 18 13 3 13 25* 47.00
26 POL POL 2044 Kuba Kaszewiak 2005 AZS UW Warszawa 18 15 14 6 20* 53.00
27 POL POL 1749 Jakub Szczepanik 2005 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 25* 16 10 20 8 54.00
28 POL POL 2197 Nathan Vidal 2009 WTW Warszawa 26* 18 12 13 12 55.00
29 POL POL 1628 Iga Dębecka-Strzyżewska 2008 AZS UW Warszawa 30* 18 16 15 9 58.00
30 POL POL 2075 Iwo Barański 2006 AZS UW Warszawa 12 19 30* 19 11 61.00
31 POL POL 984 Iga Sobieszuk 2007 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 22* 20 11 21 13 65.00
32 POL POL 1137 Adam Margasiński 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 12 17 15 21 DNF* 65.00
33 POL POL 1768 Wiktor Wróbel 2007 MKS "Dwójka" Warszawa 10 28 27 3 DNF* 68.00
34 POL POL 1328 Tymon Szkołut 2009 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 13 16 22* 20 19 68.00
35 POL POL 2027 Wiktor Przeździeck 2008 KS Spójnia Warszawa 29* 20 19 15 14 68.00
36 POL POL 1892 Aleksander Główka 2007 KS Spójnia Warszawa 5 21 21 UFD* 22 69.00
37 POL POL 1296 Eryk Majewski 2008 Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 15 24 25* 14 16 69.00
38 POL POL 2100 Hubert Matz 2008 KS Spójnia Warszawa 15 22 23* 14 20 71.00
39 POL POL 1244 Zofia Brdulak 2009 KS Spójnia Warszawa 27 14 13 18 DNF* 72.00
40 POL POL 1601 Marcel Cichosz 2007 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 16 12 14 31 DNF* 73.00
41 POL POL 424 Helena Moritz 2009 UKS FIR Warszawa 28* 23 15 22 13 73.00
42 POL POL 1766 Jan Muszyński 2007 KS Spójnia Warszawa 35* 14 18 24 18 74.00
43 POL POL 1834 Mikołaj Łukasik 2010 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 19 17 20 18 DNF* 74.00 1
44 POL POL 12971 Julia Płocharczyk 2009 Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 31* 25 22 16 15 78.00
45 BLR BLR 577 Darya Yakimenka 2008 SDUSHOR MINSK 11 6 UFD* DSQ 7 79.00
46 POL POL 951 Wojciech Henryk Komenda 2008 KS Spójnia Warszawa 17 32* 24 17 23 81.00
47 POL POL 1334 Ewa Główka 2009 KS Spójnia Warszawa 2 32 23 27 DNF* 84.00
48 POL POL 1813 Rozalia Rozum 2007 MKS "Dwójka" Warszawa 39* 26 28 12 18 84.00
49 POL POL 1929 Sonia Dobrzyńska 2007 KS Spójnia Warszawa 14 30 19 24 DNF* 87.00
50 POL POL 1910 Pola Wdowiak 2008 KS Spójnia Warszawa 7 21 42 19 DNF* 89.00
51 POL POL 1076 Bartosz Nurowski 2009 UKS FIR Warszawa 27 19 29* 22 24 92.00
52 POL POL 21 Jakub Jabłoński 2008 Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 20 DNF* 25 25 25 95.00
53 POL POL 1436 Krzysztof Jasny 2008 UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 26 23 30 31* 17 96.00
54 POL POL 1776 Maria Kmin 2008 UKS FIR Warszawa 28 28 32* 23 21 100.00
55 POL POL 20 Oliwia Kaczyńska 2008 Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 29* 25 21 29 28 103.00
56 POL POL 11926 Maciej Aljabali 2006 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 36 DNF* 26 26 17 105.00
57 POL POL 1570 Antoni Brzozowski 2009 KS Spójnia Warszawa 21 29 37 UFD* 19 106.00
58 POL POL 42 Maksymilian Kajdy 2010 UKS FIR Warszawa 30* 30 26 28 24 108.00 2
59 POL POL 1788 Wiktor Raszka 2009 MKS "Dwójka" Warszawa 33 24 20 32 DNF* 109.00
60 POL POL 20351 Maciej Lewiński 2006 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 23 15 17 DNF* DNF 110.00
61 POL POL 186 Magdalena Ostrowska 2005 AZS UW Warszawa 34* 22 32 29 27 110.00
62 POL POL 1714 Antoni Malicki 2008 WTW Warszawa 34* 31 33 25 27 116.00
63 POL POL 1773 Ryszard Ruban 2008 MKS "Dwójka" Warszawa 16 27 27 DNF* DNF 125.00
64 POL POL 1139 Alicja Kurpiewska 2007 MKS "Dwójka" Warszawa 23 38 43 23 DNF* 127.00
65 POL POL 1626 Torkil Smółka 2004 AZS UW Warszawa 41 33 31 26 DNF* 131.00
66 POL POL 1862 Saturnin Smółka 2007 AZS UW Warszawa 21 29 DNF* 30 DNF 135.00
67 POL POL 23 Igor Murach 2009 Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 33 34 35 35 DNF* 137.00
68 POL POL 1787 Karim Kopański 2006 UKS SZKWAŁ LEGIONOWO DNF* 31 31 DNF 22 139.00
69 POL POL 1275 Karol Grabowski 2006 UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 49 DNF* 34 33 23 139.00
70 POL POL 308 Przemysław Gumieniczek 2007 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 31 35 39 34 DNF* 139.00
71 POL POL 2041 Lena Wonka 2008 AZS UW Warszawa 24 27 34 DNF* DNF 140.00
72 POL POL 2786 ZUZANNA KAMIŃSKA 2006 UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA 42 36 36 28 DNF* 142.00
73 POL POL 1096 Filip Szczepankowski 2007 UKS KLIWER 25 UFD* 41 UFD 26 147.00
74 POL POL 27 Matylda Rodziewicz 2009 Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 35 35 UFD* 27 DNF 152.00
75 POL POL 860 Róża Hochman 2007 UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 40 37 44 32 DNF* 153.00
76 POL POL 142 Ewa Bańbura 2010 UKS FIR Warszawa 36 39 28 DNF* DNF 158.00 3
77 POL POL 1769 Marcel Tyczyński 2009 KS Spójnia Warszawa 41 DNF* UFD 9 DNF 160.00
78 POL POL KLI03 Juliusz Bartczak 2008 UKS KLIWER 39 36 33 DNF* DNF 163.00
79 POL POL 1637 Nina Mirowska 2008 AZS UW Warszawa DNF* DNF DNF 2 DNF 167.00
80 POL POL KLI01 Marceli Skarzyński 2007 UKS KLIWER DNF* 33 24 DNF DNF 167.00
81 POL POL 1880 Kacper Wysocki 2009 UKS FIR Warszawa 43 34 35 DNF* DNF 167.00
82 POL POL 1765 Emilia Brdulak 2011 KS Spójnia Warszawa 24 41 DNF* DNF DNF 175.00 4
83 POL POL 1245 Aleksandra Matz 2010 KS Spójnia Warszawa 37 DNF* 29 UFD DNF 176.00 5
84 POL POL 105 Lucjan Czerwiński-Wierzchowski 2009 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 32 DNF* 36 DNF DNF 178.00
85 POL POL 2816 Tomasz Ruban 2010 MKS "Dwójka" Warszawa 14 DNF* DNF DNF DNF 179.00 6
86 POL POL 126 Wojciech Wołczyk 2009 UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 38 DNF* 38 DNF DNF 186.00
86 POL POL 1908 Jan Szerling 2007 KS Spójnia Warszawa 38 38 DNF* DNF DNF 186.00
88 POL POL 1074 Piotr Kowalewski 2010 UKS KLIWER 40 37 DNF* DNF DNF 187.00 7
89 POL POL 2787 MACIEJ KARPIŃSKI 2006 UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA DNF* DNF DNF 30 DNF 195.00
90 POL POL 59 Tomasz Kosowski 2010 UKS FIR Warszawa 45 DNF* 40 DNF DNF 195.00 8
91 POL POL 71 Marcel Stolarski 2010 MKS "Dwójka" Warszawa DNF* 39 DNF DNF DNF 204.00 9
92 POL POL 321 DAWID Brzeski 2010 KS Spójnia Warszawa DNF* 40 DNF DNF DNF 205.00 10
93 POL POL KLI02 Tadeusz Kozłowski 2010 UKS KLIWER 44 DNF* DNF DNF DNF 209.00 11
94 POL POL 2202 Magdalena Traczyńska 2010 KS Spójnia Warszawa 46 DNF* DNF DNF DNF 211.00 12
95 POL POL 1551 Stanisław Tracz 2012 MKS "Dwójka" Warszawa 47 DNF* DNF UFD DNF 212.00 13
96 POL POL 1332 Alicja Łozińska 2008 KS Spójnia Warszawa 48 DNF* DNF DNF DNF 213.00
97 POL POL KLI05 Tomasz Rysz 2010 UKS KLIWER DNF* DNF DNF DNF DNF 220.00 14
97 POL POL KLI04 Kamil Czajkowski 2010 UKS KLIWER DNF* DNF DNF DNF DNF 220.00 15
97 POL POL 1136 Marcel Wilanowski 2008 MKS "Dwójka" Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF 220.00
97 POL POL 1020 Amelia Dahms 2009 UKS SZKWAŁ LEGIONOWO DNF* DNF DNF DNF DNF 220.00
97 POL POL 133 Jakub Pisarek 2011 UKS SZKWAŁ LEGIONOWO DNF* DNF DNF DNF DNF 220.00 16
97 POL POL 2201 Stanisław Wróblewski 2010 WTW Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF 220.00 17
97 POL POL 1114 Adam Aljabali 2010 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN DNF* DNF DNF DNF DNF 220.00 18
97 POL POL 1655 Stanisław Brzozowski 2010 UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN DNF* DNF DNF DNF DNF 220.00 19
97 POL POL 111786 Helena Grykin 2011 KS Spójnia Warszawa DNF* DNF DNF UFD DNF 220.00 20
97 POL POL 1786 Jan Chylarecki 2007 KS Spójnia Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF 220.00
97 POL POL 910 Bruno Wdowiak 2009 KS Spójnia Warszawa DNF* DNF DNF DNF DNF 220.00
Deska Open Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
Finn Wyniki oficjalne po 5 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
Laser Standard Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
OPP A Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
OPP B Wyniki oficjalne po 5 wyścigach