25 - 26 maj 2019

Puchar Spójni

Nieporęt, Polska
Wyniki Podział na grupy
Grupa Nr Załoga Klub Ur
Zielona BLR 577 Darya Yakimenka SDUSHOR MINSK 2008
Zielona POL 21 Jakub Jabłoński Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 2008
Zielona POL 27 Matylda Rodziewicz Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 2009
Zielona POL 71 Marcel Stolarski MKS "Dwójka" Warszawa 2010
Zielona POL 89 Aleksandra Bańbura UKS FIR Warszawa
Zielona POL 105 Lucjan Czerwiński-Wierzchowski UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 2009
Zielona POL 133 Jakub Pisarek UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 2011
Zielona POL 142 Ewa Bańbura UKS FIR Warszawa
Zielona POL 186 Magdalena Ostrowska AZS UW Warszawa 2005
Zielona POL 321 DAWID Brzeski Klub Sportowy Spójnia Warszawa 2010
Zielona POL 825 Jan Wiśniewski MKS "Dwójka" Warszawa 2007
Zielona POL 860 Róża Hochman UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 2007
Zielona POL 951 Wojciech Henryk Komenda KS Spójnia Warszawa 2008
Zielona POL 984 Iga Sobieszuk UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 2007
Zielona POL 1074 Piotr Kowalewski UKS KLIWER 2010
Zielona POL 1076 Bartosz Nurowski UKS FIR Warszawa 2009
Zielona POL 1096 Filip Szczepankowski UKS KLIWER 2007
Zielona POL 1139 Alicja Kurpiewska MKS "Dwójka" Warszawa 2007
Zielona POL 1244 Zofia Brdulak Klub Sportowy Spójnia Warszawa 2009
Zielona POL 1245 Aleksandra Matz KS Spójnia Warszawa 2010
Zielona POL 1246 Hanna Gębicka MKS "Dwójka" Warszawa 2008
Zielona POL 1436 Krzysztof Jasny UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 2008
Zielona POL 1529 Alexander Nowak UKS FIR Warszawa 2009
Zielona POL 1551 Stanisław Tracz MKS "Dwójka" Warszawa 2012
Zielona POL 1570 Antoni Brzozowski KS Spójnia Warszawa 2009
Zielona POL 1603 Tomasz Zadora UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 2007
Zielona POL 1626 Torkil Smółka AZS UW Warszawa 2004
Zielona POL 1637 Nina Mirowska AZS UW Warszawa 2008
Zielona POL 1721 Franciszek Siwek Klub Sportowy Spójnia Warszawa 2007
Zielona POL 1749 Jakub Szczepanik UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 2005
Zielona POL 1768 Wiktor Wróbel MKS "Dwójka" Warszawa 2007
Zielona POL 1813 Rozalia Rozum MKS "Dwójka" Warszawa 2007
Zielona POL 1879 Igor Grzelak WTW Warszawa 2007
Zielona POL 1892 Aleksander Główka Klub Sportowy Spójnia Warszawa 2007
Zielona POL 1910 Pola Wdowiak KS Spójnia Warszawa 2008
Zielona POL 1929 Sonia Dobrzyńska Klub Sportowy Spójnia Warszawa 2007
Zielona POL 1939 Dante Luciani UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 2006
Zielona POL 1991 August Sobczak UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 2008
Zielona POL 2027 Wiktor Przeździeck Klub Sportowy Spójnia Warszawa 2008
Zielona POL 2100 Hubert Matz Klub Sportowy Spójnia Warszawa 2008
Zielona POL 2102 Krzysztof Maksymowicz KS Spójnia Warszawa 2008
Zielona POL 2107 Marta Piotrowska WTW Warszawa 2007
Zielona POL 2126 Alexandre Vidal WTW Warszawa 2008
Zielona POL 2197 Nathan Vidal WTW Warszawa 2009
Zielona POL 2201 Stanisław Wróblewski WTW Warszawa 2010
Zielona POL 2202 Magdalena Traczyńska Klub Sportowy Spójnia Warszawa 2010
Zielona POL 2786 ZUZANNA KAMIŃSKA UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA 2006
Zielona POL 2787 MACIEJ KARPIŃSKI UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA 2006
Zielona POL 2816 Tomasz Ruban MKS "Dwójka" Warszawa 2010
Zielona POL 12036 Lidia Łukasik UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 2007
Zielona POL 20351 Maciej Lewiński UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 2006
Zielona POL 111786 Helena Grykin Klub Sportowy Spójnia Warszawa 2011
Zielona POL KLI01 Marceli Skarzyński UKS KLIWER 2007
Zielona POL KLI04 Kamil Czajkowski UKS KLIWER 2010
Czerwona BLR 282 Mikita Martonchuk SDUSHOR MINSK 2008
Czerwona POL 20 Oliwia Kaczyńska Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 2008
Czerwona POL 23 Igor Murach Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 2009
Czerwona POL 59 Tomasz Kosowski UKS FIR Warszawa
Czerwona POL 126 Wojciech Wołczyk UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 2009
Czerwona POL 308 Przemysław Gumieniczek UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 2007
Czerwona POL 424 Helena Moritz UKS FIR Warszawa 2009
Czerwona POL 424 Maksymilian Kajdy UKS FIR Warszawa 2010
Czerwona POL 910 Bruno Wdowiak KS Spójnia Warszawa 2009
Czerwona POL 925 Nina Zygo MKS "Dwójka" Warszawa 2008
Czerwona POL 1020 Amelia Dahms UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 2009
Czerwona POL 1114 Adam Aljabali UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 2010
Czerwona POL 1136 Marcel Wilanowski MKS "Dwójka" Warszawa 2008
Czerwona POL 1137 Adam Margasiński MKS "Dwójka" Warszawa 2008
Czerwona POL 1275 Karol Grabowski UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 2006
Czerwona POL 1296 Eryk Majewski Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 2008
Czerwona POL 1297 Daniel Łachacz Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 2008
Czerwona POL 1328 Tymon Szkołut UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 2009
Czerwona POL 1332 Alicja Łozińska KS Spójnia Warszawa 2008
Czerwona POL 1334 Ewa Główka Klub Sportowy Spójnia Warszawa 2009
Czerwona POL 1422 Krzysztof Junczyk UKS FIR Warszawa 2008
Czerwona POL 1518 Klara Piotrowska WTW Warszawa 2007
Czerwona POL 1525 Józef Krasowski KS Spójnia Warszawa 2009
Czerwona POL 1601 Marcel Cichosz UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 2007
Czerwona POL 1628 Iga Dębecka-Strzyżewska AZS UW Warszawa 2008
Czerwona POL 1655 Stanisław Brzozowski UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 2010
Czerwona POL 1700 Mikołaj Cieślak UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 2008
Czerwona POL 1714 Antoni Malicki WTW Warszawa 2008
Czerwona POL 1765 Emilia Brdulak KS Spójnia Warszawa 2011
Czerwona POL 1766 Jan Muszyński KS Spójnia Warszawa 2007
Czerwona POL 1769 Marcel Tyczyński KS Spójnia Warszawa 2009
Czerwona POL 1773 Ryszard Ruban MKS "Dwójka" Warszawa 2008
Czerwona POL 1776 Maria Kmin UKS FIR Warszawa
Czerwona POL 1786 Jan Chylarecki Klub Sportowy Spójnia Warszawa 2007
Czerwona POL 1787 Karim Kopański UKS SZKWAŁ LEGIONOWO 2006
Czerwona POL 1788 Wiktor Raszka MKS "Dwójka" Warszawa 2009
Czerwona POL 1834 Mikołaj Łukasik UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 2010
Czerwona POL 1862 Saturnin Smółka AZS UW Warszawa 2007
Czerwona POL 1880 Kacper Wysocki UKS FIR Warszawa
Czerwona POL 1908 Jan Szerling KS Spójnia Warszawa 2007
Czerwona POL 1937 Maciej Szawkowski Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 2008
Czerwona POL 2005 Michał Kuczmarski MKS "Dwójka" Warszawa 2006
Czerwona POL 2041 Lena Wonka AZS UW Warszawa 2008
Czerwona POL 2044 Kuba Kaszewiak AZS UW Warszawa 2005
Czerwona POL 2048 Igor Mirowski AZS UW Warszawa 2006
Czerwona POL 2075 Iwo Barański AZS UW Warszawa 2006
Czerwona POL 2078 Stanisław Ługowski WTW Warszawa 2008
Czerwona POL 2157 Gabriela Fajdasz Klub Sportowy Spójnia Warszawa 2007
Czerwona POL 2158 Weronika Przeździecka Klub Sportowy Spójnia Warszawa 2008
Czerwona POL 11926 Maciej Aljabali UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 2006
Czerwona POL 12971 Julia Płocharczyk Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 2009
Czerwona POL KLI02 Tadeusz Kozłowski UKS KLIWER 2010
Czerwona POL KLI03 Juliusz Bartczak UKS KLIWER 2008
Czerwona POL KLI05 Tomasz Rysz UKS KLIWER 2010