Upwind24
Strona główna
Regaty
Rankingi
Szukaj
Oferta
Zaloguj się
Załóż konto
open navigation menu
Puchar Spójni
25 - 26 maja 2019
Nieporęt, Polska
Zobacz wyniki regat
Informacje
Tablica ogłoszeń
Zgłoszenia
Wyniki
Lista otrzymanych zgłoszeń
Klasa
OPP B
Szukaj
#
Nr
Załoga
Klub
Data zgłoszenia
1
🇵🇱 POL 1937
Maciej Szawkowski
KS BAZA Mrągowo
14.05.2019, 18:00
2
🇵🇱 POL 1297
Daniel Łachacz
KS BAZA Mrągowo
14.05.2019, 18:00
3
🇵🇱 POL 1296
Eryk Majewski
KS BAZA Mrągowo
14.05.2019, 18:00
4
🇵🇱 POL 20
Oliwia Kaczyńska
KS BAZA Mrągowo
14.05.2019, 18:00
5
🇵🇱 POL 12971
Julia Płocharczyk
KS BAZA Mrągowo
14.05.2019, 18:00
6
🇵🇱 POL 23
Igor Murach
KS BAZA Mrągowo
14.05.2019, 18:00
7
🇵🇱 POL 27
Matylda Rodziewicz
KS BAZA Mrągowo
14.05.2019, 18:00
8
🇵🇱 POL 21
Jakub Jabłoński
KS BAZA Mrągowo
14.05.2019, 18:00
9
🇵🇱 POL 910
Bruno Wdowiak
KS Spójnia Warszawa
16.05.2019, 13:22
10
🇧🇾 BLR 577
Darya Yakimenka
SDUSHOR MINSK
16.05.2019, 20:25
11
🇧🇾 BLR 282
Mikita Martonchuk
SDUSHOR MINSK
16.05.2019, 20:39
12
🇵🇱 POL 1525
Józef Krasowski
KS Spójnia Warszawa
16.05.2019, 23:36
13
🇵🇱 POL 1332
Alicja Łozińska
KS Spójnia Warszawa
16.05.2019, 23:36
14
🇵🇱 POL 1765
Emilia Brdulak
KS Spójnia Warszawa
16.05.2019, 23:36
15
🇵🇱 POL 1766
Jan Muszyński
KS Spójnia Warszawa
16.05.2019, 23:36
16
🇵🇱 POL 1769
Marcel Tyczyński
KS Spójnia Warszawa
16.05.2019, 23:36
17
🇵🇱 POL 1245
Aleksandra Matz
KS Spójnia Warszawa
16.05.2019, 23:36
18
🇵🇱 POL 1910
Pola Wdowiak
KS Spójnia Warszawa
16.05.2019, 23:36
19
🇵🇱 POL 1908
Jan Szerling
KS Spójnia Warszawa
16.05.2019, 23:36
20
🇵🇱 POL 951
Wojciech Henryk Komenda
KS Spójnia Warszawa
16.05.2019, 23:36
21
🇵🇱 POL 1570
Antoni Brzozowski
KS Spójnia Warszawa
16.05.2019, 23:36
22
🇵🇱 POL 1879
Igor Grzelak
WTW Warszawa
17.05.2019, 21:11
23
🇵🇱 POL 1518
Klara Piotrowska
WTW Warszawa
17.05.2019, 21:11
24
🇵🇱 POL 2107
Marta Piotrowska
WTW Warszawa
17.05.2019, 21:11
25
🇵🇱 POL 2078
Stanisław Ługowski
WTW Warszawa
17.05.2019, 21:11
26
🇵🇱 POL 2201
Stanisław Wróblewski
WTW Warszawa
17.05.2019, 21:11
27
🇵🇱 POL 1714
Antoni Malicki
WTW Warszawa
17.05.2019, 21:11
28
🇵🇱 POL 2126
Alexandre Vidal
WTW Warszawa
17.05.2019, 21:11
29
🇵🇱 POL 2197
Nathan Vidal
WTW Warszawa
17.05.2019, 21:11
30
🇵🇱 POL 126
Wojciech Wołczyk
UKS Szkwał Legionowo
21.05.2019, 12:02
31
🇵🇱 POL 1436
Krzysztof Jasny
UKS Szkwał Legionowo
21.05.2019, 12:02
32
🇵🇱 POL 133
Jakub Pisarek
UKS Szkwał Legionowo
21.05.2019, 12:02
33
🇵🇱 POL 1787
Karim Kopański
UKS Szkwał Legionowo
21.05.2019, 12:02
34
🇵🇱 POL 860
Róża Hochman
UKS Szkwał Legionowo
21.05.2019, 12:02
35
🇵🇱 POL 1275
Karol Grabowski
UKS Szkwał Legionowo
21.05.2019, 12:02
36
🇵🇱 POL 1020
Amelia Dahms
UKS Szkwał Legionowo
21.05.2019, 12:02
37
🇵🇱 POL 1991
August Sobczak
UKS Szkwał Legionowo
21.05.2019, 12:02
38
🇵🇱 POL 652
Antoni Chojnowski
MKS Dwójka Warszawa
21.05.2019, 14:54
39
🇵🇱 POL 1551
Stanisław Tracz
MKS Dwójka Warszawa
21.05.2019, 21:21
40
🇵🇱 POL 2786
ZUZANNA KAMIŃSKA
UKS Nad Jeziorkiem
22.05.2019, 09:11
41
🇵🇱 POL 2787
MACIEJ KARPIŃSKI
UKS Nad Jeziorkiem
22.05.2019, 09:15
42
🇵🇱 POL 1529
Alexander Nowak
UKS FIR Warszawa
22.05.2019, 12:19
43
🇵🇱 POL 1076
Bartosz Nurowski
UKS FIR Warszawa
22.05.2019, 12:20
44
🇵🇱 POL 424
Helena Moritz
UKS FIR Warszawa
22.05.2019, 12:21
45
🇵🇱 POL 1422
Krzysztof Junczyk
UKS FIR Warszawa
22.05.2019, 12:23
46
🇵🇱 POL 42
Maksymilian Kajdy
UKS FIR Warszawa
22.05.2019, 12:25
47
🇵🇱 POL 1776
Maria Kmin
UKS FIR Warszawa
22.05.2019, 12:26
48
🇵🇱 POL 1880
Kacper Wysocki
UKS FIR Warszawa
22.05.2019, 12:28
49
🇵🇱 POL 142
Ewa Bańbura
UKS FIR Warszawa
22.05.2019, 12:29
50
🇵🇱 POL 89
Aleksandra Bańbura
UKS FIR Warszawa
22.05.2019, 12:30
51
🇵🇱 POL 59
Tomasz Kosowski
UKS FIR Warszawa
22.05.2019, 12:33
52
🇵🇱 POL 1929
Sonia Dobrzyńska
KS Spójnia Warszawa
22.05.2019, 22:46
53
🇵🇱 POL 2157
Gabriela Fajdasz
KS Spójnia Warszawa
22.05.2019, 22:46
54
🇵🇱 POL 1892
Aleksander Główka
KS Spójnia Warszawa
22.05.2019, 22:46
55
🇵🇱 POL 2158
Weronika Przeździecka
KS Spójnia Warszawa
22.05.2019, 22:46
56
🇵🇱 POL 2102
Krzysztof Maksymowicz
KS Spójnia Warszawa
22.05.2019, 22:46
57
🇵🇱 POL 1721
Franciszek Siwek
KS Spójnia Warszawa
22.05.2019, 22:46
58
🇵🇱 POL 1334
Ewa Główka
KS Spójnia Warszawa
22.05.2019, 22:46
59
🇵🇱 POL 2100
Hubert Matz
KS Spójnia Warszawa
22.05.2019, 22:46
60
🇵🇱 POL 2027
Wiktor Przeździeck
KS Spójnia Warszawa
22.05.2019, 22:46
61
🇵🇱 POL 1244
Zofia Brdulak
KS Spójnia Warszawa
22.05.2019, 22:46
62
🇵🇱 POL 1137
Adam Margasiński
MKS Dwójka Warszawa
23.05.2019, 10:00
63
🇵🇱 POL 825
Jan Wiśniewski
MKS Dwójka Warszawa
23.05.2019, 10:00
64
🇵🇱 POL 2005
Michał Kuczmarski
MKS Dwójka Warszawa
23.05.2019, 10:00
65
🇵🇱 POL 1246
Hanna Gębicka
MKS Dwójka Warszawa
23.05.2019, 10:00
66
🇵🇱 POL 1813
Rozalia Rozum
MKS Dwójka Warszawa
23.05.2019, 10:00
67
🇵🇱 POL 925
Nina Zygo
MKS Dwójka Warszawa
23.05.2019, 10:00
68
🇵🇱 POL 1773
Ryszard Ruban
MKS Dwójka Warszawa
23.05.2019, 10:00
69
🇵🇱 POL 2816
Tomasz Ruban
MKS Dwójka Warszawa
23.05.2019, 10:00
70
🇵🇱 POL 1788
Wiktor Raszka
MKS Dwójka Warszawa
23.05.2019, 10:00
71
🇵🇱 POL 1768
Wiktor Wróbel
MKS Dwójka Warszawa
23.05.2019, 10:00
72
🇵🇱 POL 1139
Alicja Kurpiewska
MKS Dwójka Warszawa
23.05.2019, 10:00
73
🇵🇱 POL 1136
Marcel Wilanowski
MKS Dwójka Warszawa
23.05.2019, 10:00
74
🇵🇱 POL 71
Marcel Stolarski
MKS Dwójka Warszawa
23.05.2019, 10:00
75
🇵🇱 POL 1074
Piotr Kowalewski
UKS Kliwer
23.05.2019, 15:18
76
🇵🇱 POL 1096
Filip Szczepankowski
UKS Kliwer
23.05.2019, 15:18
77
🇵🇱 POL KLI02
Tadeusz Kozłowski
UKS Kliwer
23.05.2019, 15:18
78
🇵🇱 POL KLI03
Juliusz Bartczak
UKS Kliwer
23.05.2019, 15:18
79
🇵🇱 POL KLI01
Marceli Skarzyński
UKS Kliwer
23.05.2019, 15:18
80
🇵🇱 POL KLI05
Tomasz Rysz
UKS Kliwer
23.05.2019, 15:18
81
🇵🇱 POL KLI04
Kamil Czajkowski
UKS Kliwer
23.05.2019, 16:00
82
🇵🇱 POL 2048
Igor Mirowski
AZS Uniwersytet Warszawski
23.05.2019, 17:43
83
🇵🇱 POL 1637
Nina Mirowska
AZS Uniwersytet Warszawski
23.05.2019, 17:43
84
🇵🇱 POL 2044
Kuba Kaszewiak
AZS Uniwersytet Warszawski
23.05.2019, 17:43
85
🇵🇱 POL 2075
Iwo Barański
AZS Uniwersytet Warszawski
23.05.2019, 17:43
86
🇵🇱 POL 1628
Iga Dębecka-Strzyżewska
AZS Uniwersytet Warszawski
23.05.2019, 17:43
87
🇵🇱 POL 186
Magdalena Ostrowska
AZS Uniwersytet Warszawski
23.05.2019, 17:43
88
🇵🇱 POL 1626
Torkil Smółka
AZS Uniwersytet Warszawski
23.05.2019, 17:43
89
🇵🇱 POL 1862
Saturnin Smółka
AZS Uniwersytet Warszawski
23.05.2019, 17:43
90
🇵🇱 POL 2041
Lena Wonka
AZS Uniwersytet Warszawski
23.05.2019, 17:43
91
🇵🇱 POL 246
Aleksander Chojnowski
MKS Dwójka Warszawa
23.05.2019, 18:29
92
🇵🇱 POL 321
DAWID Brzeski
KS Spójnia Warszawa
23.05.2019, 23:04
93
🇵🇱 POL 12036
Lidia Łukasik
UKS Żegluj Lublin
23.05.2019, 23:08
94
🇵🇱 POL 1834
Mikołaj Łukasik
UKS Żegluj Lublin
23.05.2019, 23:08
95
🇵🇱 POL 1601
Marcel Cichosz
UKS Żegluj Lublin
23.05.2019, 23:08
96
🇵🇱 POL 20351
Maciej Lewiński
UKS Żegluj Lublin
23.05.2019, 23:08
97
🇵🇱 POL 1603
Tomasz Zadora
UKS Żegluj Lublin
23.05.2019, 23:08
98
🇵🇱 POL 1749
Jakub Szczepanik
UKS Żegluj Lublin
23.05.2019, 23:08
99
🇵🇱 POL 105
Lucjan Czerwiński-Wierzchowski
UKS Żegluj Lublin
23.05.2019, 23:08
100
🇵🇱 POL 1700
Mikołaj Cieślak
UKS Żegluj Lublin
23.05.2019, 23:08
101
🇵🇱 POL 1939
Dante Luciani
UKS Żegluj Lublin
23.05.2019, 23:08
102
🇵🇱 POL 1328
Tymon Szkołut
UKS Żegluj Lublin
23.05.2019, 23:08
103
🇵🇱 POL 11926
Maciej Aljabali
UKS Żegluj Lublin
23.05.2019, 23:08
104
🇵🇱 POL 984
Iga Sobieszuk
UKS Żegluj Lublin
23.05.2019, 23:08
105
🇵🇱 POL 1655
Stanisław Brzozowski
UKS Żegluj Lublin
23.05.2019, 23:08
106
🇵🇱 POL 308
Przemysław Gumieniczek
UKS Żegluj Lublin
23.05.2019, 23:08
107
🇵🇱 POL 1114
Adam Aljabali
UKS Żegluj Lublin
23.05.2019, 23:08
108
🇵🇱 POL 1786
Jan Chylarecki
KS Spójnia Warszawa
23.05.2019, 23:13
109
🇵🇱 POL 2202
Magdalena Traczyńska
KS Spójnia Warszawa
23.05.2019, 23:31
110
🇵🇱 POL 111786
Helena Grykin
KS Spójnia Warszawa
23.05.2019, 23:39