PUCHAR SOLARSPOT- Regaty Komandora PKM LOK

10 - 11 wrz 2022

Kiekrz, Poznań, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
Europa
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 145 MAGDALENA LASKOWSKA ŻLKS Poznań 07.09.2022, 22:21
2 POL 141 OSKAR OTTO ŻLKS Poznań 07.09.2022, 22:21
3 POL 142 JEREMIASZ KONIECZNY ŻLKS Poznań 07.09.2022, 22:21
ILCA 4 (Laser 4.7)
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 186235 Filip Poterski OŚ AZS Poznań 04.09.2022, 18:27
2 POL 194839 Jędrzej Anioła JKW Poznań 06.09.2022, 23:39
3 POL 174481 Maksymilian Pluciński ŻMKS Poznań 07.09.2022, 20:05
4 POL 168060 Krzysztof Knasiecki PKM LOK Poznań 07.09.2022, 20:12
5 POL 176460 Mateusz Kayser PKM LOK Poznań 07.09.2022, 20:12
6 POL 192834 Stanisław Kasprzak PKM LOK Poznań 07.09.2022, 20:12
7 POL 207358 Piotr Grzesiek PKM LOK Poznań 07.09.2022, 20:12
8 POL 166297 Antoni Kramer JKW Poznań 07.09.2022, 20:18
9 POL 220731 Martyna Stachowiak KŻ Mewa Poznań 07.09.2022, 20:23
10 POL 160831 Wiktor Chmielewski JKW Poznań 08.09.2022, 17:09
11 POL 216603 Stanisław Cholewicki JKW Poznań 08.09.2022, 17:53
Optimist
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 1676 Stanisław Błoch PKM LOK Poznań 05.09.2022, 13:34
2 POL 522 Sofia Pushkareva PKM LOK Poznań 05.09.2022, 13:34
3 POL 1584 Mia Sołtys PKM LOK Poznań 05.09.2022, 13:34
4 POL 1474 Adam Gruźlewski PKM LOK Poznań 05.09.2022, 13:34
5 POL 12 Wiktor Pytel PKM LOK Poznań 05.09.2022, 13:34
6 POL 20801 Piotr Jankowski PKM LOK Poznań 05.09.2022, 13:34
7 POL 400 Mateusz Albrecht PKM LOK Poznań 05.09.2022, 13:34
8 POL 175 Adam Albrecht PKM LOK Poznań 05.09.2022, 13:34
9 POL 978 Maja Dębicka PKM LOK Poznań 05.09.2022, 13:34
10 POL 1704 Martyna Trawczyńska PKM LOK Poznań 05.09.2022, 13:34
11 POL 1438 Antoni Poniecki PKM LOK Poznań 05.09.2022, 13:34
12 POL 1784 Kamil Marczak PKM LOK Poznań 05.09.2022, 13:34
13 POL 1541 Mateusz Kuchowicz PKM LOK Poznań 05.09.2022, 13:34
14 POL 1522 Ignacy Kościelak PKM LOK Poznań 05.09.2022, 13:34
15 POL 1240 Adam Jakubowski PKM LOK Poznań 05.09.2022, 13:34
16 POL 1870 Nela Kasprzyk PKM LOK Poznań 05.09.2022, 13:34
17 POL 1473 Mikołaj Kościelak PKM LOK Poznań 05.09.2022, 13:34
18 POL 1728 Barbara Łukomska PKM LOK Poznań 05.09.2022, 13:34
19 POL 2142 Lena Kasperczyk PKM LOK Poznań 05.09.2022, 13:34
20 POL 1636 Paweł Kuchowicz PKM LOK Poznań 05.09.2022, 13:34
21 POL 3537 Aleksandra Stefaniak PKM LOK Poznań 05.09.2022, 13:34
22 POL 3964 Anastasiia Semenchenko KŻ Mewa Poznań 05.09.2022, 23:40
23 POL 127 Franciszek Kaczmarek KŻ Mewa Poznań 05.09.2022, 23:40
24 POL 2125 Nina Krawczyk KŻ Mewa Poznań 05.09.2022, 23:40
25 POL 3518 Zofia Kaczmarek KŻ Mewa Poznań 05.09.2022, 23:40
26 POL 1580 Filip Mazur KŻ Mewa Poznań 06.09.2022, 17:40
27 POL 1230 Matylda Szafranek OŚ AZS Poznań 06.09.2022, 22:01
28 POL 1120 Witold Prus-Głowacki OŚ AZS Poznań 06.09.2022, 22:01
29 POL 1272 Maciej Urbaniak OŚ AZS Poznań 06.09.2022, 22:01
30 POL 1151 Lila Klewenhagen OŚ AZS Poznań 06.09.2022, 22:01
31 POL 1198 Kalina Czajkowska OŚ AZS Poznań 06.09.2022, 22:01
32 POL 1959 Maks Czarnecki OŚ AZS Poznań 06.09.2022, 22:01
33 POL 920 Ignacy Pospieszny OŚ AZS Poznań 06.09.2022, 22:01
34 POL 99 Stanisław Olszanowski OŚ AZS Poznań 06.09.2022, 22:01
35 POL 941 Alicja Tychmanowicz OŚ AZS Poznań 07.09.2022, 09:54
36 POL 958 Gabriela Wiśniewska OŚ AZS Poznań 07.09.2022, 09:59
37 POL 497 Aleksandra Kazana OŚ AZS Poznań 07.09.2022, 09:59
38 POL 1421 Antonina Czwojdrak UKS Żeglarz Wrocław 07.09.2022, 10:09
39 POL 695 Jadwiga Czwojdrak UKS Żeglarz Wrocław 07.09.2022, 10:11
40 POL I Ksawery Przywóski UKS Żeglarz Wrocław 07.09.2022, 13:27
41 POL 1497 Łucja Borkowska OŚ AZS Poznań 07.09.2022, 17:33
42 POL 3723 Adam Szymankiewicz ŻMKS Poznań 07.09.2022, 20:05
43 POL 3598 Szymon Rowecki ŻMKS Poznań 07.09.2022, 20:05
44 POL 1283 Anna Niklaus ŻMKS Poznań 07.09.2022, 20:05
45 POL 1871 Maksymilian Flaczyński ŻMKS Poznań 07.09.2022, 20:05
46 POL 1050 Antoni Banach ŻMKS Poznań 07.09.2022, 20:05
47 POL 187 Grzegorz Andruszko ŻMKS Poznań 07.09.2022, 20:12
48 POL 1224 Mikołaj Radomski ŻMKS Poznań 07.09.2022, 20:12
49 POL 11871 Lena Stronka ŻMKS Poznań 07.09.2022, 20:12
50 POL 224 Mikołaj Łabanowicz ŻMKS Poznań 07.09.2022, 20:12
51 POL 11460 Wojciech Antkowiak ŻMKS Poznań 07.09.2022, 20:12
52 POL 3403 Oskar Pluciński ŻMKS Poznań 07.09.2022, 20:12
53 POL 965 Oliwier Żyła JKW Poznań 07.09.2022, 20:21
54 POL 125 MARCEL HAUFA ŻLKS Poznań 07.09.2022, 22:21
55 POL 1485 MATEUSZ WŁODARCZAK ŻLKS Poznań 07.09.2022, 22:21
56 POL 40 WIKTOR DZILNE ŻLKS Poznań 07.09.2022, 22:21
57 POL 1849 PATRYK RATAJ ŻLKS Poznań 07.09.2022, 22:21
58 POL 2071 MAŁGORZATA JERZMANOWSKA ŻLKS Poznań 07.09.2022, 22:21
59 POL 3489 SZYMON BACH ŻLKS Poznań 07.09.2022, 22:21
60 POL 880 ZOFIA JERZMANOWSKA ŻLKS Poznań 07.09.2022, 22:21
61 POL 1547 Klaudia Lipińska JKW Poznań 08.09.2022, 12:24
62 POL 151 Iwo Kabała OŚ AZS Poznań 08.09.2022, 20:03
63 POL 1961 Leo Kabała OŚ AZS Poznań 08.09.2022, 20:21
64 POL 1548 Wiktor Kalinowski JKW Poznań 08.09.2022, 20:57
65 POL 1622 Maksymilian Malinowski JKW Poznań 08.09.2022, 21:58
66 POL 94 Gustaw Wojcieszak OŚ AZS Poznań 09.09.2022, 08:44
67 POL 3709 Adam Wojcieszak OŚ AZS Poznań 09.09.2022, 10:08
68 POL 146 Jakub Nowosad ŻMKS Poznań 09.09.2022, 21:24
Snipe
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
1 POL 29531 Jan Sibilski
Bartosz Napierała
ŻLKS Poznań 07.09.2022, 10:02
2 POL 28221 Karol Maciejewski
Patrycja Nadłonek
ŻLKS Poznań 07.09.2022, 14:39
3 POL 30334 Rafał Zakrzewski
Agnieszka Wiercińska
JKW Poznań 07.09.2022, 19:59
4 POL 30698 Tomasz Zielazek
Emilia Bukała
JKW Poznań 07.09.2022, 20:37
5 POL 30536 Adam Madaliński
Joanna Miężał - Basińska
ŻLKS Poznań 07.09.2022, 21:31
6 POL 29510 Krzysztof Sulejewski
Alicja Chmielewska
ŻLKS Poznań 07.09.2022, 22:06
7 POL 30637 Dawid Marczak
Bartosz Pędziński
ŻLKS Poznań 09.09.2022, 09:02
ILCA 6 (Laser Radial)
# Nr Załoga Klub Data zgłoszenia
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.