Puchar PZŻ cz. II

18 - 20 maj 2018

Puck, Polska

Wyniki regat
Laser
Laser 4.7 - Kobiety
Laser 4.7 - Mężczyźni
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt Jr Mł. Mł.
1 POL 212589 Filip Rajchert MKS Dwójka Warszawa 1 1 1 1 1 1 6 14* 12.00 1 -
2 POL 218947 Przemek Machowski MKS Dwójka Warszawa 3 2 10* 4 2 6 10 6 33.00 2 -
3 POL 209471 Gerard Polaczyk KŻ Mewa Poznań 8 10 4 3 5 7 1 RET* 38.00 3 -
4 POL 185791 Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia 10 9 6 5 3 15* 2 4 39.00 4 -
5 POL 209036 Filip Miłoszewski KSW Elbląg 12 13* 3 8 4 3 11 2 43.00 5 -
6 POL 186832 Tomasz Trajnowicz Giżycka Grupa Regatowa 2 4 13 23* 14 2 15 1 51.00 6 -
7 POL 208652 Dominik Śliwiński KS AZS AWFiS Gdańsk 6 11 2 9 6 4 19 26* 57.00 7 -
8 POL 210009 Adam Sokołowski Nauticus YC Olsztyn 15 6 8 16* 11 9 12 3 64.00 8 -
9 POL 168053 Maksymilian Burdziej UKS Barnim Goleniów 9 BFD* 9 2 9 8 20 10 67.00 9 -
10 POL 11 Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice 7 15 21* 11 12 5 4 16 70.00 10 1
11 POL 17448 Kacper Jaskuła ŻMKS Poznań 5 17 7 12 8 11 33* 24 84.00 11 -
12 POL 186218 Stanisław Konarzewski KS AZS AWFiS Gdańsk 4 BFD* 5 6 10 13 30 20 88.00 12 2
13 POL 208738 Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice 14 7 19 10 15 16 22* 17 98.00 13 -
14 POL 210002 Bartosz Andrzejak Nauticus YC Olsztyn 30* 5 26 14 27 20 3 5 100.00 14 3
15 POL 203179 Filip Kapała MKŻ Arka Gdynia 26 BFD* 11 7 7 14 17 19 101.00 15 4
16 POL 210007 Igor Barcikowski Nauticus YC Olsztyn 20 3 18 21* 17 18 21 7 104.00 16 5
17 POL 174480 Rafał Szubert ŻMKS Poznań 21 12 15 20 13 23* 18 13 112.00 - -
18 POL 201561 Leon Gniadek KŻ Horn Kraków 11 20 16 18 19 19 13 21* 116.00 17 6
19 POL 204763 Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa 19 8 12 13 24 17 24 28* 117.00 18 -
20 POL 205851 Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia 17 24 27 36* 16 24 7 9 124.00 19 -
21 POL 188824 David Goetz OŚ AZS Poznań 16 BFD* 14 24 22 10 28 23 137.00 20 -
22 POL 190544 Alan Kocięda MKŻ Arka Gdynia 24 14 17 15 20 12 37* 36 138.00 21 7
23 ITA 20334 Wojciech Kikmunter CHKŻ Chojnice 18 19 28* 22 21 27 25 18 150.00 22 -
24 POL 204557 Michał Mazurowski Nauticus YC Olsztyn 22 29 42* 31 25 31 5 8 151.00 23 8
25 ITA 203349 Maciej Panaś CHKŻ Chojnice 23 22 22 25 23 25 14 BFD* 154.00 24 9
26 POL 203271 Paweł Trella MKŻ Arka Gdynia 37* 25 31 19 29 21 9 27 161.00 25 10
27 POL 214119 Maciej Lickendorf SEJK Pogoń Szczecin 13 BFD* 23 17 18 UFD 27 12 167.00 26 11
28 POL 203072 Stanisław Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 32 18 35* 35 26 29 23 22 185.00 27 -
29 POL 186831 Hubert Maczyszyn Giżycka Grupa Regatowa 25 23 30 26 32 28 49* 29 193.00 28 -
30 POL 194896 Maciej Karsznia MKŻ Arka Gdynia 34* 27 25 34 28 22 32 32 200.00 29 -
31 POL 183364 Szymon Oleksiuk MKS Dwójka Warszawa 27 31 29 38* 36 37 26 15 201.00 30 12
32 POL 160402 Adam Słodownik KS Spójnia Warszawa 28 21 24 30 38* 30 35 38 206.00 31 13
33 POL 201940 Kamil Lenczowski KŻ Horn Kraków 36 30 DNC* 27 41 44 39 11 228.00 32 14
34 POL 3 Szymon Maruszczak OKŻ Olsztyn 35 26 40 39 31 32 51* 31 234.00 33 15
35 POL 185708 Mateusz Balicki UKS Żeglarz Wrocław 33 DNF* 44 42 42 45 8 25 239.00 34 16
36 POL 170199 Antoni Borkowski OŚ AZS Poznań 31 BFD* 32 29 39 35 31 43 240.00 35 -
37 POL 166279 Robert Berliński YKP Gdynia 42 28 41 40 30 34 44* 35 250.00 36 17
38 POL 207572 Michał Paciorek DNC* 33 37 32 40 26 41 47 256.00 37 18
39 POL 20758 Dominik Popielarz TKŻ Toruń 38 32 34 51 DNC* DNC 16 30 258.00 38 -
40 POL 1 Mikołaj Warot JKW Poznań 41 38 39 28 37 33 52* 49 265.00 39 19
41 POL 202655 Oskar Maguda OKŻ Olsztyn 39 BFD* 33 37 35 38 45 46 273.00 - -
42 POL 193512 Gabriel Małecki 40 34 36 47 44 40 47 DNC* 288.00 40 20
43 POL 178466 Tytus Czajkowski MKŻ Arka Gdynia 43 DNF* 45 33 34 51 43 40 289.00 41 21
44 POL 186836 Konrad Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 47 36 43 43 46 36 40 48* 291.00 42 22
45 POL 186221 Bogusz Tłok MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 29 16 20 DNC* DNC DNC DNC DNC 293.00 43 23
46 POL 166584 Cezary Popielski OŚ AZS Poznań 50* 37 47 49 50 47 34 34 298.00 44 24
47 POL 173379 Kacper Walęga 49 40 50* 48 48 49 29 37 300.00 45 25
48 POL 160405 Hugo Marciniak JKW Poznań 45 DNC* DNC 44 47 41 38 33 305.00 46 26
49 POL 173542 Maciej Cękała SEJK Pogoń Szczecin 48 BFD* 48 DNC 33 42 42 39 309.00 47 27
50 POL 200981 Gracjan Niczyj UKŻ Wiking Toruń 46 39 46 46 51* 48 50 42 317.00 48 28
51 POL 213349 Szymon Kędzierski OKŻ Olsztyn 53 35 49 45 DNC* 46 48 45 321.00 49 29
52 POL 180767 Dominik Konieczny ŻMKS Poznań 44 DNC* DNC DNC 43 39 46 44 330.00 50 30
53 POL 169707 Michał Grzesiek ŻMKS Poznań 52 BFD* 38 41 45 43 DNC DNC 333.00 51 31
54 POL 202397 Franciszek Niesiobędzki OKŻ Olsztyn 51 BFD* DNC DNC DNC DNC 36 41 356.00 52 32
55 POL 186834 Mateusz Kaup CŻ szczecin 54 DNC* DNC 50 49 50 DNC DNC 374.00 53 33
56 POL Piotr Vogel JKW Poznań DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 399.00 54 34
Laser Radial - Kobiety
Laser Radial - Mężczyźni
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.