Puchar PZŻ cz. II

18 - 20 maj 2018 Puck, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
R8
Pkt
J-ka Mł.
Mł.
1
POL 197728
Paulina Placzke
UKS FIR Warszawa
3
3
1
1
1
1
8*
7
17.00
2
POL 205297
Natalia Kuczys
2
1
5
6*
6
3
1
3
21.00
3
POL 206823
Klara Sobczak
CHKŻ Chojnice
1
9*
2
7
2
8
2
1
23.00
1
1
4
POL 194911
Laura Szulc
CHKŻ Chojnice
4
5
6
2
4
2
5
13*
28.00
2
2
5
POL 185706
Julia Szymczak
MKS "Dwójka" Warszawa
10
2
4
3
18*
5
9
11
44.00
3
6
POL 194967
Hanna Dmochowska
MKŻ Arka Gdynia
7
6
8
5
8
6
21*
4
44.00
4
3
7
POL 205136
Lilly May Niezabitowska
JK "Kotwica" Tarnobrzeg
6
7
10
4
5
7
DSQ*
10
49.00
5
4
8
POL 203178
Karina Jasiewicz
AZS UWM Olsztyn
15
4
3
DSQ*
3
4
11
12
52.00
9
POL 180742
Natalia Nadrzewia
UKS"Zalew"Kielce
16
11
9
0
9
19*
7
5
69.00
6
5
10
POL 161687
Zuzanna Widomska
TS "Kuźnia" Rybnik
11
14
12
12
16*
13
4
6
72.00
7
11
POL 191831
Dominika Raszka
MKS "Dwójka" Warszawa
13
8
7
10
12
10
12
17*
72.00
8
6
12
POL 195304
Maria Prus-Głowacka
AZS Poznań
5
12
23*
9
7
11
14
15
73.00
9
7
13
POL 212648
Zuzanna Tarnawska
MKŻ Arka Gdynia
14
10
15
8
10
9
18*
8
74.50
14
POL 180701
Hanna Koczar
TS "Kuźnia" Rybnik
8
16
11
13
14
14
6
19*
82.00
10
15
POL 207349
Amelia Dziąba
Giżycka Grupa Regatowa
17
17
17
21*
19
15
3
2
90.00
11
16
POL 201013
Nawojka Ślusarska
KŻ "Mewa" Poznań
9
13
13
14
13
18*
15
18
95.00
12
17
POL 160387
Aleksandra Kosmalska
MKŻ Arka Gdynia
18
15
14
15
11
12
16
21*
101.00
13
8
18
POL 194841
Natalia Burczynska
OKŻ Olsztyn
12
19
DNC*
19
15
16
17
16
114.00
14
9
19
POL 180733
Iga Marcisz
TS "Kuźnia" Rybnik
19
22
19
11
UFD*
20
19
20
130.00
15
10
20
POL 17829
Gabriela Zawal
ŻMKS-Poznań
20
18
18
17
20
17
22
27*
132.00
21
GER 201740
Julia Kozubowicz
TS "Kuźnia" Rybnik
22
24*
16
22
21
22
13
23
139.00
16
11
22
POL 201121
Gabriela Jakończuk
OKŻ Olsztyn
21
21
21
16
17
DNC*
24
25
145.00
17
12
23
POL 180730
Aleksandra Długołęcka
ŻMKS-Poznań
23
23
22
DNC*
22
23
20
14
147.00
18
13
24
POL 194840
Karolina Skwarek
AZS UWM Olsztyn
DNC*
DNC
DNC
23
24
24
10
8
147.50
19
14
25
POL 182212
Nikola Krzosek
KS AZS AWFiS Gdańsk
24*
20
20
20
23
21
23
22
149.00
20
26
POL 192833
Apolonia Malańska
KS AZS AWFiS Gdańsk
25
DNF*
24
25
UFD
25
25
24
177.00
21
27
POL 182527
Karolina Daśko
UKS Osiemnastka
26
DNF*
25
24
25
26
26
26
178.00
28
POL 193509
Alicja Kolman
AZS UWM Olsztyn
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
203.00
22