Puchar PZŻ cz. II

18 - 20 maj 2018

Puck, Polska

Wyniki regat
Laser
Laser 4.7 - Kobiety
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt J-ka Mł. Mł.
1 POL 197728 Paulina Placzke UKS FIR Warszawa 3 3 1 1 1 1 8* 7 17.00 - -
2 POL 205297 Natalia Kuczys 2 1 5 6* 6 3 1 3 21.00 - -
3 POL 206823 Klara Sobczak CHKŻ Chojnice 1 9* 2 7 2 8 2 1 23.00 1 1
4 POL 194911 Laura Szulc CHKŻ Chojnice 4 5 6 2 4 2 5 13* 28.00 2 2
5 POL 185706 Julia Szymczak MKS Dwójka Warszawa 10 2 4 3 18* 5 9 11 44.00 3 -
6 POL 194967 Hanna Dmochowska MKŻ Arka Gdynia 7 6 8 5 8 6 21* 4 44.00 4 3
7 POL 205136 Lilly May Niezabitowska JK "Kotwica" Tarnobrzeg 6 7 10 4 5 7 DSQ* 10 49.00 5 4
8 POL 203178 Karina Jasiewicz KS AZS UWM Olsztyn 15 4 3 DSQ* 3 4 11 12 52.00 - -
9 POL 180742 Natalia Nadrzewia UKS Zalew Kielce 16 11 9 0 9 19* 7 5 69.00 6 5
10 POL 161687 Zuzanna Widomska TS Kuźnia Rybnik 11 14 12 12 16* 13 4 6 72.00 7 -
11 POL 191831 Dominika Raszka MKS Dwójka Warszawa 13 8 7 10 12 10 12 17* 72.00 8 6
12 POL 195304 Maria Prus-Głowacka OŚ AZS Poznań 5 12 23* 9 7 11 14 15 73.00 9 7
13 POL 212648 Zuzanna Tarnawska MKŻ Arka Gdynia 14 10 15 8 10 9 18* 8 74.50 - -
14 POL 180701 Hanna Koczar TS Kuźnia Rybnik 8 16 11 13 14 14 6 19* 82.00 10 -
15 POL 207349 Amelia Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 17 17 17 21* 19 15 3 2 90.00 11 -
16 POL 201013 Nawojka Ślusarska KŻ Mewa Poznań 9 13 13 14 13 18* 15 18 95.00 12 -
17 POL 160387 Aleksandra Kosmalska MKŻ Arka Gdynia 18 15 14 15 11 12 16 21* 101.00 13 8
18 POL 194841 Natalia Burczynska OKŻ Olsztyn 12 19 DNC* 19 15 16 17 16 114.00 14 9
19 POL 180733 Iga Marcisz TS Kuźnia Rybnik 19 22 19 11 UFD* 20 19 20 130.00 15 10
20 POL 17829 Gabriela Zawal ŻMKS Poznań 20 18 18 17 20 17 22 27* 132.00 - -
21 GER 201740 Julia Kozubowicz TS Kuźnia Rybnik 22 24* 16 22 21 22 13 23 139.00 16 11
22 POL 201121 Gabriela Jakończuk OKŻ Olsztyn 21 21 21 16 17 DNC* 24 25 145.00 17 12
23 POL 180730 Aleksandra Długołęcka ŻMKS Poznań 23 23 22 DNC* 22 23 20 14 147.00 18 13
24 POL 194840 Karolina Skwarek KS AZS UWM Olsztyn DNC* DNC DNC 23 24 24 10 8 147.50 19 14
25 POL 182212 Nikola Krzosek KS AZS AWFiS Gdańsk 24* 20 20 20 23 21 23 22 149.00 20 -
26 POL 192833 Apolonia Malańska KS AZS AWFiS Gdańsk 25 DNF* 24 25 UFD 25 25 24 177.00 21 -
27 POL 182527 Karolina Daśko UKS Osiemnastka Szczecin 26 DNF* 25 24 25 26 26 26 178.00 - -
28 POL 193509 Alicja Kolman KS AZS UWM Olsztyn DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 203.00 22 -
Laser 4.7 - Mężczyźni
Laser Radial - Kobiety
Laser Radial - Mężczyźni
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.