Puchar PZŻ cz. II

18 - 20 maj 2018 Puck, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
R8
Pkt
Jr
1
POL 195310
Marcin Rudawski
MKS "Dwójka" Warszawa
2
1
1
3
1
1
3
RET*
12.00
2
POL 208653
Tytus Butowski
KS AZS AWFiS Gdańsk
1
2
UFD*
1
2
5
1
3
15.00
1
3
POL 207570
Piotr Malinowski
MOS SSW Iława
4
5
3
4
7*
2
2
1
21.00
2
4
POL 209024
Michał Krasodomski
KS AZS AWFiS Gdańsk
3
3
2
2
3
3
5
8*
21.00
3
5
POL 212721
Łukasz Machowski
MKS "Dwójka" Warszawa
5
4
4
7
6
8*
4
4
34.00
4
6
POL 211107
Mikołaj Silny
SEJK "Pogoń" Szczecin
6
7*
5
5
5
6
7
2
36.00
5
7
POL 204557
Konstanty Sawicki
Giżycka Grupa Regatowa
8
15*
6
6
4
4
13
12
53.00
6
8
NZL 1
Maciej Jarosz
SYC "Zefir-Drakkar" Poraj
9
9
7
8
9
9
11*
5
56.00
7
9
POL 212510
Piotr Masztalerz
TKŻ Toruń
7
6
9
17*
8
7
12
7
56.00
8
10
POL 201105
Bartłomiej Mierzwa
TS "Kuźnia" Rybnik
11
8
11
10
12
12
8
13*
72.00
9
11
POL 191834
Piotr Jóźwiak
ŻMKS-Poznań
14
10
12
12
15
10
21*
18
91.00
10
12
POL 194897
Mateusz Grzempa
CHKŻ Chojnice
16
13
21*
20
13
15
6
11
94.00
11
13
RUS 209107
Daniil Fenko
Giżycka Grupa Regatowa
15
14
20
23*
11
13
9
16
98.00
12
14
POL 214221
Mateusz Siedlecki
Giżycka Grupa Regatowa
12
21
8
9
10
17
35*
23
100.00
13
15
POL 186235
Wiktor Grocholewski
AZS Poznań
19
12
13
11
14
22*
17
14
100.00
14
16
POL 173475
David Gdaniec
KS AZS AWFiS Gdańsk
13
23
10
14
18
26*
14
10
102.00
15
17
POL 195317
Tomasz Misiak
JKW Poznań
10
BFD*
DNC
13
16
14
10
9
116.00
16
18
POL 209036
Maksymilian Cymerman
UKS Barnim Goleniów
18
19
18
21
24*
21
15
6
118.00
17
19
POL 210943
Jędrzej Bering
20
11
16
15
23
11
25
31*
121.00
18
20
POL 198207
Krzysztof Dobrowolski
UKS FIR Warszawa
25
16
19
18
19
18
33*
19
134.00
21
POL 194842
Mateusz Leszko
RKS "Lasery" Zegrze
UFD*
18
15
16
17
24
30
17
137.00
22
POL 210946
Mateusz Szymczak
CŻ szczecin
UFD*
24
17
19
21
23
18
15
137.00
19
23
POL 178115
Wojciech Antoniak
UKS Barnim Goleniów
23
25
22
25
27*
25
16
21
157.00
20
24
POL 180729
Jakub Ławicki
MKŻ Arka Gdynia
26
20
23
26
29*
20
20
28
163.00
21
25
POL 197719
Piotr Dorywała
UKS Żeglarz Wrocław
22
33*
27
27
28
33
27
20
184.00
22
26
POL 180738
Mirosław Zemke
MKŻ Arka Gdynia
UFD*
17
32
29
22
19
36
35
190.00
27
POL 201940
Wiktor Kreft
KŻ "Horn" Kraków
17
BFD*
UFD
24
20
27
31
27
190.00
23
28
POL 186233
Paweł Ortmann
KS AZS AWFiS Gdańsk
29
26
24
32
25
28
34*
30
194.00
24
29
POL 19484
Patryk Karczewski
KS AZS AWFiS Gdańsk
31
BFD*
14
22
UFD
16
39
32
198.00
25
30
POL 196964
Hubert Lipiński
TKŻ Toruń
21
BFD*
26
35
36
32
22
29
201.00
26
31
POL 20681
Piotr Śledziński
UKŻ "Wiking" Toruń
27
31
29
36*
33
36
23
22
201.00
27
32
POL 161651
Radosław Jankowski
Nauticus YC Olsztyn
37*
28
30
30
30
30
28
25
201.00
33
POL 192682
Igor Labocha
TS "Kuźnia" Rybnik
24
27
28
28
35
29
37*
34
205.00
28
34
POL 174566
Mateusz Słowik
KŻ "Horn" Kraków
36
22
25
31
31
31
41*
36
212.00
29
35
POL 203117
Bartosz Guz
Giżycka Grupa Regatowa
28
29
31
34
26
35
32
38*
215.00
30
36
POL 199296
Krystian Nawrat
KW LOK "Garland" Gliwice
30
BFD*
UFD
33
34
34
26
24
225.00
37
POL 15503
Łukasz Czerwiec
UKS Żeglarz Wrocław
33
34
34
40
DNC*
DNC
19
26
230.00
31
38
POL 204311
Maciej Berkau
PKM LOK Poznań
35
32
33
38
32
37
38
39*
245.00
32
39
POL 207586
Tomasz Kowalski
TKŻ Toruń
34
30
DNC*
37
DNC
DNC
24
33
246.00
33
40
POL 171303
Jan Lipowski
KŻ "Horn" Kraków
38
DNC*
DNC
41
37
38
29
37
264.00
34
41
POL 210004
Grzegorz Macoch
OKŻ Olsztyn
DNC*
DNC
DNC
39
38
39
40
40
284.00
35
42
POL 168060
Wiktor Kozerski
TKŻ Toruń
32
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
296.00
36
43
POL 16970
Filip Zajączkowski
Giżycka Grupa Regatowa
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
42
41
303.00
37