Puchar PZŻ cz. II

18 - 20 maj 2018

Puck, Polska

Wyniki regat
Laser
Laser 4.7 - Kobiety
Laser 4.7 - Mężczyźni
Laser Radial - Kobiety
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt Mł. J-ka
1 POL 210786 Agata Barwińska SSW MOS Iława 1 2 1 3* 2 1 3 1 11.00 - -
2 POL 211313 Magdalena Kwaśna CHKŻ Chojnice 3* 1 2 1 1 2 1 3 11.00 1 -
3 POL 209432 Wiktoria Golebiowska SSW MOS Iława 4 3 3 2 3 3 7* 4 22.00 2 1
4 EST 206437 Anna Pohlak LITHUANIA 2 5 6* 4 5 4 4 2 26.00 - -
5 POL 182208 Katarzyna Harc TS Kuźnia Rybnik 5 4 5 6 6 5 15* 6 37.00 3 2
6 POL 206825 Julia Rogalska Giżycka Grupa Regatowa UFD* 7 4 7 4 6 16 7 51.00 4 3
7 POL 210221 Kinga Brzóska MKŻ Arka Gdynia 8 9 7 11 9 13* 6 5 55.00 5 4
8 POL 207099 Magdalena Placzke UKS FIR Warszawa 7 6 UFD* 5 7 8 20 10 63.00 6 5
9 POL 205646 Julia Tomaszewska 10 12 9 8 12 10 26* 14 75.00 7 6
10 POL 212962 Marcelina Korszon UKS FIR Warszawa 9 10 10 10 13 11 18* 15 78.00 8 7
11 POL 192638 Izabela Satrjan YKP Gdynia DSQ* 11 8 12 10 12 14 16 83.00 9 -
12 POL 198206 Monika Kłopotowska MKS Dwójka Warszawa 11 15* 12 14 15 14 9 11 86.00 10 -
13 POL 195574 Anna Michalska PKM LOK Poznań 16 13 UFD* 16 16 16 2 8 87.00 11 -
14 POL 200522 Agata Kalinowska 6 DNC* DNC 9 8 7 21 22 103.00 12 8
15 POL 207349 Magdalena Daniszewska Giżycka Grupa Regatowa 15 16 UFD* 17 23 20 5 9 105.00 13 -
16 POL 161696 Natalia Jabłońska MKŻ Arka Gdynia 12 17 11 15 14 22 24* 18 109.00 14 9
17 POL 211227 Kornelia Ulążka UKS FIR Warszawa DNC* 8 UFD 13 11 9 23 17 111.00 15 10
18 POL 19183 Amelia Buska MKS Dwójka Warszawa 14 14 15 21 22 15 25* 24 125.00 16 11
19 POL 205651 Magdalena Smagowicz KS Omega Kraków 23 20 17 23 18 19 11 25* 131.00 17 12
20 POL 197725 Weronika Folmer KST "Elektryk" Grudziądz 21 25* 19 25 21 24 10 12 132.00 18 -
21 POL 206817 Natalia Palikowska UKŻ Wiking Toruń 17 18 14 20 17 18 28 DNC* 132.00 19 13
22 POL 201561 Anna Trędowska KŻ Horn Kraków 22 19 13 18 20 17 29* 27 136.00 20 14
23 POL 194843 Kaja Hanys UKŻ Wiking Toruń 13 22 DNC* 22 19 DNC 12 20 138.00 21 15
24 POL 212958 Natalia Borusińska UKS Zalew Kielce 19 26 16 28* 24 21 19 13 138.00 22 16
25 POL 173379 Ksenia Kobelak KS Spójnia Warszawa 18 21 20 19 25* 25 17 21 141.00 23 17
26 POL 209465 Aleksandra Jasińska UKS Barnim Goleniów 20 23 DNC* 24 28 23 8 23 149.00 24 18
27 POL 198208 Maja Korwin-Mikke MKS Dwójka Warszawa 25 24 18 27* 26 26 27 26 172.00 25 19
28 POL 200987 Katarzyna Król CŻ szczecin 24 DNF* DNC 26 27 27 22 19 175.00 26 -
29 POL 18342 Julia Kowalczyk UKS Osiemnastka Szczecin DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 13 28 191.00 27 20
Laser Radial - Mężczyźni
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.