Puchar PZŻ cz. II

18 - 20 maj 2018 Puck, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
R8
Pkt
Mł.
J-ka
1
POL 210786
Agata Barwińska
MOS SSW Iława
1
2
1
3*
2
1
3
1
11.00
2
POL 211313
Magdalena Kwaśna
CHKŻ Chojnice
3*
1
2
1
1
2
1
3
11.00
1
3
POL 209432
Wiktoria Golebiowska
MOS SSW Iława
4
3
3
2
3
3
7*
4
22.00
2
1
4
EST 206437
Anna Pohlak
LITHUANIA
2
5
6*
4
5
4
4
2
26.00
5
POL 182208
Katarzyna Harc
TS "Kuźnia" Rybnik
5
4
5
6
6
5
15*
6
37.00
3
2
6
POL 206825
Julia Rogalska
Giżycka Grupa Regatowa
UFD*
7
4
7
4
6
16
7
51.00
4
3
7
POL 210221
Kinga Brzóska
MKŻ Arka Gdynia
8
9
7
11
9
13*
6
5
55.00
5
4
8
POL 207099
Magdalena Placzke
UKS FIR Warszawa
7
6
UFD*
5
7
8
20
10
63.00
6
5
9
POL 205646
Julia Tomaszewska
10
12
9
8
12
10
26*
14
75.00
7
6
10
POL 212962
Marcelina Korszon
UKS FIR Warszawa
9
10
10
10
13
11
18*
15
78.00
8
7
11
POL 192638
Izabela Satrjan
YKP Gdynia
DSQ*
11
8
12
10
12
14
16
83.00
9
12
POL 198206
Monika Kłopotowska
MKS "Dwójka" Warszawa
11
15*
12
14
15
14
9
11
86.00
10
13
POL 195574
Anna Michalska
PKM LOK Poznań
16
13
UFD*
16
16
16
2
8
87.00
11
14
POL 200522
Agata Kalinowska
6
DNC*
DNC
9
8
7
21
22
103.00
12
8
15
POL 207349
Magdalena Daniszewska
Giżycka Grupa Regatowa
15
16
UFD*
17
23
20
5
9
105.00
13
16
POL 161696
Natalia Jabłońska
MKŻ Arka Gdynia
12
17
11
15
14
22
24*
18
109.00
14
9
17
POL 211227
Kornelia Ulążka
UKS FIR Warszawa
DNC*
8
UFD
13
11
9
23
17
111.00
15
10
18
POL 19183
Amelia Buska
MKS "Dwójka" Warszawa
14
14
15
21
22
15
25*
24
125.00
16
11
19
POL 205651
Magdalena Smagowicz
KS "Omega" Kraków
23
20
17
23
18
19
11
25*
131.00
17
12
20
POL 197725
Weronika Folmer
KST "Elektryk" Grudziądz
21
25*
19
25
21
24
10
12
132.00
18
21
POL 206817
Natalia Palikowska
UKŻ "Wiking" Toruń
17
18
14
20
17
18
28
DNC*
132.00
19
13
22
POL 201561
Anna Trędowska
KŻ "Horn" Kraków
22
19
13
18
20
17
29*
27
136.00
20
14
23
POL 194843
Kaja Hanys
UKŻ "Wiking" Toruń
13
22
DNC*
22
19
DNC
12
20
138.00
21
15
24
POL 212958
Natalia Borusińska
UKS"Zalew"Kielce
19
26
16
28*
24
21
19
13
138.00
22
16
25
POL 173379
Ksenia Kobelak
KS Spójnia Warszawa
18
21
20
19
25*
25
17
21
141.00
23
17
26
POL 209465
Aleksandra Jasińska
UKS Barnim Goleniów
20
23
DNC*
24
28
23
8
23
149.00
24
18
27
POL 198208
Maja Korwin-Mikke
MKS "Dwójka" Warszawa
25
24
18
27*
26
26
27
26
172.00
25
19
28
POL 200987
Katarzyna Król
CŻ szczecin
24
DNF*
DNC
26
27
27
22
19
175.00
26
29
POL 18342
Julia Kowalczyk
UKS Osiemnastka
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
13
28
191.00
27
20