18 - 20 maj 2018

Puchar PZŻ cz. II

Puck, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt Mł. Jr
1 POL POL 212955 Filip Ciszkiewicz MKŻ Arka Gdynia 1* 1 1 1 1 1 1 1 7.00
2 POL POL 209552 Tadeusz Kubiak SEJK "Pogoń" Szczecin 2 6 2 3 2 3 DNC* 2 20.00
3 POL POL 211314 Kuba Rodziewicz SEJK "Pogoń" Szczecin 4 2 4 2 UFD* 5 2 3 22.00 1
4 POL POL 212506 Dawid Kania ŻLKS Poznań 6 3 3 4 4 2 3 7* 25.00 2
5 POL POL 111 Wojciech Klimaszewski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 5 5 5 5 3 4 5 DNC* 32.00 3 1
6 POL POL 20311 Stanisław Klimaszewski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 3 4 6 6 5 7 11* 6 37.00
7 POL POL 8 Jakub Marciniak JKW Poznań 11* 7 8 7 6 6 8 5 47.00 4 2
8 POL POL 213500 Kacper Stanisławski YKP Gdynia 8 9 7 8 7 13* 6 4 49.00 5 3
9 POL POL 166705 Kacper Błaszczyk TS "Kuźnia" Rybnik 9 10 10 9 UFD* 8 7 8 61.00 6 4
10 POL POL 1 Damian Kosmalski CHKŻ Chojnice 10 11* 9 11 9 10 4 9 62.00 7
11 POL POL 212957 Jakub Dumara SEJK "Pogoń" Szczecin 7 8 11 10 8 9 14* 10 63.00
12 POL POL 210944 Michał Maciaszczyk CŻ szczecin 12 12 12 16* 10 11 12 12 81.00 8
13 POL POL 191832 Wojciech Kotowski ŻMKS-Poznań 15* 13 13 14 11 12 13 15 91.00 9 5
14 POL POL 18 Jakub Domagała CHKŻ Chojnice 17* 15 16 15 13 14 15 11 99.00 10 6
15 NED NED - Hubert Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań 14 18 14 19* 15 16 10 13 100.00 11 7
16 POL POL 186230 Przemysław Pietruszewski KS AZS AWFiS Gdańsk 13 16 19 13 12 15 DNC* 14 102.00 12 8
17 POL POL 210953 Mateusz Budzisz MKŻ Arka Gdynia 20* 19 15 12 16 18 9 17 106.00 13 9
18 POL POL 2 Aleksander Unruh AZS Poznań 16 14 18 18 14 17 17 19* 114.00 14 10
19 POL POL 177553 Aleksander Pikuła CŻ szczecin 18 17 17 17 19 19 18 RET* 125.00 15 11
20 POL POL 168771 Szymon Pawlik CŻ szczecin UFD* 20 21 20 18 21 16 18 134.00 16
21 POL POL 193512 Kacper Ludwiński CŻ szczecin DNC* 21 20 21 17 20 20 16 135.00 17 12
22 POL POL 185443 Szymon Winiarski CŻ szczecin 21 DNC* DNC DNC DNC DNC 19 20 160.00
23 POL POL 21095 Cezary Miłkowski TKŻ Toruń 19 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 169.00 18 13
24 POL POL 186221 Bogusz Tłok MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 175.00 19 14
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt J-ka Mł. Mł.
1 POL POL 197728 Paulina Placzke UKS FIR Warszawa 3 3 1 1 1 1 8* 7 17.00
2 POL POL 205297 Natalia Kuczys 2 1 5 6* 6 3 1 3 21.00
3 POL POL 206823 Klara Sobczak CHKŻ Chojnice 1 9* 2 7 2 8 2 1 23.00 1 1
4 POL POL 194911 Laura Szulc CHKŻ Chojnice 4 5 6 2 4 2 5 13* 28.00 2 2
5 POL POL 185706 Julia Szymczak MKS "Dwójka" Warszawa 10 2 4 3 18* 5 9 11 44.00 3
6 POL POL 194967 Hanna Dmochowska MKŻ Arka Gdynia 7 6 8 5 8 6 21* 4 44.00 4 3
7 POL POL 205136 Lilly May Niezabitowska JK "Kotwica" Tarnobrzeg 6 7 10 4 5 7 DSQ* 10 49.00 5 4
8 POL POL 203178 Karina Jasiewicz AZS UWM Olsztyn 15 4 3 DSQ* 3 4 11 12 52.00
9 POL POL 180742 Natalia Nadrzewia UKS"Zalew"Kielce 16 11 9 9 19* 7 5 69.00 6 5
10 POL POL 161687 Zuzanna Widomska TS "Kuźnia" Rybnik 11 14 12 12 16* 13 4 6 72.00 7
11 POL POL 191831 Dominika Raszka MKS "Dwójka" Warszawa 13 8 7 10 12 10 12 17* 72.00 8 6
12 POL POL 195304 Maria Prus-Głowacka AZS Poznań 5 12 23* 9 7 11 14 15 73.00 9 7
13 POL POL 212648 Zuzanna Tarnawska MKŻ Arka Gdynia 14 10 15 8 10 9 18* 8 74.50
14 POL POL 180701 Hanna Koczar TS "Kuźnia" Rybnik 8 16 11 13 14 14 6 19* 82.00 10
15 POL POL 207349 Amelia Dziąba MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 17 17 17 21* 19 15 3 2 90.00 11
16 POL POL 201013 Nawojka Ślusarska KŻ "Mewa" Poznań 9 13 13 14 13 18* 15 18 95.00 12
17 POL POL 160387 Aleksandra Kosmalska MKŻ Arka Gdynia 18 15 14 15 11 12 16 21* 101.00 13 8
18 POL POL 194841 Natalia Burczynska OKŻ Olsztyn 12 19 DNC* 19 15 16 17 16 114.00 14 9
19 POL POL 180733 Iga Marcisz TS "Kuźnia" Rybnik 19 22 19 11 UFD* 20 19 20 130.00 15 10
20 POL POL 17829 Gabriela Zawal ŻMKS-Poznań 20 18 18 17 20 17 22 27* 132.00
21 GER GER 201740 Julia Kozubowicz TS "Kuźnia" Rybnik 22 24* 16 22 21 22 13 23 139.00 16 11
22 POL POL 201121 Gabriela Jakończuk OKŻ Olsztyn 21 21 21 16 17 DNC* 24 25 145.00 17 12
23 POL POL 180730 Aleksandra Długołęcka ŻMKS-Poznań 23 23 22 DNC* 22 23 20 14 147.00 18 13
24 POL POL 194840 Karolina Skwarek AZS UWM Olsztyn DNC* DNC DNC 23 24 24 10 8 147.50 19 14
25 POL POL 182212 Nikola Krzosek KS AZS AWFiS Gdańsk 24* 20 20 20 23 21 23 22 149.00 20
26 POL POL 192833 Apolonia Malańska KS AZS AWFiS Gdańsk 25 DNF* 24 25 UFD 25 25 24 177.00 21
27 POL POL 182527 Karolina Daśko UKS Osiemnastka 26 DNF* 25 24 25 26 26 26 178.00
28 POL POL 193509 Alicja Kolman AZS UWM Olsztyn DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 203.00 22
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt Jr Mł. Mł.
1 POL POL 212589 Filip Rajchert MKS "Dwójka" Warszawa 1 1 1 1 1 1 6 14* 12.00 1
2 POL POL 218947 Przemek Machowski MKS "Dwójka" Warszawa 3 2 10* 4 2 6 10 6 33.00 2
3 POL POL 209471 Gerard Polaczyk KŻ "Mewa" Poznań 8 10 4 3 5 7 1 RET* 38.00 3
4 POL POL 185791 Igor Kuczys MKŻ Arka Gdynia 10 9 6 5 3 15* 2 4 39.00 4
5 POL POL 209036 Filip Miłoszewski KSW Elbląg 12 13* 3 8 4 3 11 2 43.00 5
6 POL POL 186832 Tomasz Trajnowicz MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2 4 13 23* 14 2 15 1 51.00 6
7 POL POL 208652 Dominik Śliwiński KS AZS AWFiS Gdańsk 6 11 2 9 6 4 19 26* 57.00 7
8 POL POL 210009 Adam Sokołowski Nauticus YC Olsztyn 15 6 8 16* 11 9 12 3 64.00 8
9 POL POL 168053 Maksymilian Burdziej UKS Barnim Goleniów 9 BFD* 9 2 9 8 20 10 67.00 9
10 POL POL 11 Jan Krawczyk CHKŻ Chojnice 7 15 21* 11 12 5 4 16 70.00 10 1
11 POL POL 17448 Kacper Jaskuła ŻMKS-Poznań 5 17 7 12 8 11 33* 24 84.00 11
12 POL POL 186218 Stanisław Konarzewski KS AZS AWFiS Gdańsk 4 BFD* 5 6 10 13 30 20 88.00 12 2
13 POL POL 208738 Kacper Żywiczka CHKŻ Chojnice 14 7 19 10 15 16 22* 17 98.00 13
14 POL POL 210002 Bartosz Andrzejak Nauticus YC Olsztyn 30* 5 26 14 27 20 3 5 100.00 14 3
15 POL POL 203179 Filip Kapała MKŻ Arka Gdynia 26 BFD* 11 7 7 14 17 19 101.00 15 4
16 POL POL 210007 Igor Barcikowski Nauticus YC Olsztyn 20 3 18 21* 17 18 21 7 104.00 16 5
17 POL POL 174480 Rafał Szubert ŻMKS-Poznań 21 12 15 20 13 23* 18 13 112.00
18 POL POL 201561 Leon Gniadek KŻ "Horn" Kraków 11 20 16 18 19 19 13 21* 116.00 17 6
19 POL POL 204763 Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa 19 8 12 13 24 17 24 28* 117.00 18
20 POL POL 205851 Jakub Wiedeheft MKŻ Arka Gdynia 17 24 27 36* 16 24 7 9 124.00 19
21 POL POL 188824 David Goetz AZS Poznań 16 BFD* 14 24 22 10 28 23 137.00 20
22 POL POL 190544 Alan Kocięda MKŻ Arka Gdynia 24 14 17 15 20 12 37* 36 138.00 21 7
23 ITA ITA 20334 Wojciech Kikmunter CHKŻ Chojnice 18 19 28* 22 21 27 25 18 150.00 22
24 POL POL 204557 Michał Mazurowski Nauticus YC Olsztyn 22 29 42* 31 25 31 5 8 151.00 23 8
25 ITA ITA 203349 Maciej Panaś CHKŻ Chojnice 23 22 22 25 23 25 14 BFD* 154.00 24 9
26 POL POL 203271 Paweł Trella MKŻ Arka Gdynia 37* 25 31 19 29 21 9 27 161.00 25 10
27 POL POL 214119 Maciej Lickendorf SEJK "Pogoń" Szczecin 13 BFD* 23 17 18 UFD 27 12 167.00 26 11
28 POL POL 203072 Stanisław Janowicz KS AZS AWFiS Gdańsk 32 18 35* 35 26 29 23 22 185.00 27
29 POL POL 186831 Hubert Maczyszyn MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 25 23 30 26 32 28 49* 29 193.00 28
30 POL POL 194896 Maciej Karsznia MKŻ Arka Gdynia 34* 27 25 34 28 22 32 32 200.00 29
31 POL POL 183364 Szymon Oleksiuk MKS "Dwójka" Warszawa 27 31 29 38* 36 37 26 15 201.00 30 12
32 POL POL 160402 Adam Słodownik KS Spójnia Warszawa 28 21 24 30 38* 30 35 38 206.00 31 13
33 POL POL 201940 Kamil Lenczowski KŻ "Horn" Kraków 36 30 DNC* 27 41 44 39 11 228.00 32 14
34 POL POL 3 Szymon Maruszczak OKŻ Olsztyn 35 26 40 39 31 32 51* 31 234.00 33 15
35 POL POL 185708 Mateusz Balicki UKS "Żeglarz" Wrocław 33 DNF* 44 42 42 45 8 25 239.00 34 16
36 POL POL 170199 Antoni Borkowski AZS Poznań 31 BFD* 32 29 39 35 31 43 240.00 35
37 POL POL 166279 Robert Berliński YKP Gdynia 42 28 41 40 30 34 44* 35 250.00 36 17
38 POL POL 207572 Michał Paciorek DNC* 33 37 32 40 26 41 47 256.00 37 18
39 POL POL 20758 Dominik Popielarz TKŻ Toruń 38 32 34 51 DNC* DNC 16 30 258.00 38
40 POL POL 1 Mikołaj Warot JKW Poznań 41 38 39 28 37 33 52* 49 265.00 39 19
41 POL POL 202655 Oskar Maguda OKŻ Olsztyn 39 BFD* 33 37 35 38 45 46 273.00
42 POL POL 193512 Gabriel Małecki 40 34 36 47 44 40 47 DNC* 288.00 40 20
43 POL POL 178466 Tytus Czajkowski MKŻ Arka Gdynia 43 DNF* 45 33 34 51 43 40 289.00 41 21
44 POL POL 186836 Konrad Dziąba MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 47 36 43 43 46 36 40 48* 291.00 42 22
45 POL POL 186221 Bogusz Tłok MLKS KRAJNA Sępólno Krajeńskie 29 16 20 DNC* DNC DNC DNC DNC 293.00 43 23
46 POL POL 166584 Cezary Popielski AZS Poznań 50* 37 47 49 50 47 34 34 298.00 44 24
47 POL POL 173379 Kacper Walęga 49 40 50* 48 48 49 29 37 300.00 45 25
48 POL POL 160405 Hugo Marciniak JKW Poznań 45 DNC* DNC 44 47 41 38 33 305.00 46 26
49 POL POL 173542 Maciej Cękała SEJK "Pogoń" Szczecin 48 BFD* 48 DNC 33 42 42 39 309.00 47 27
50 POL POL 200981 Gracjan Niczyj UKŻ "Wiking" Toruń 46 39 46 46 51* 48 50 42 317.00 48 28
51 POL POL 213349 Szymon Kędzierski OKŻ Olsztyn 53 35 49 45 DNC* 46 48 45 321.00 49 29
52 POL POL 180767 Dominik Konieczny ŻMKS-Poznań 44 DNC* DNC DNC 43 39 46 44 330.00 50 30
53 POL POL 169707 Michał Grzesiek ŻMKS-Poznań 52 BFD* 38 41 45 43 DNC DNC 333.00 51 31
54 POL POL 202397 Franciszek Niesiobędzki OKŻ Olsztyn 51 BFD* DNC DNC DNC DNC 36 41 356.00 52 32
55 POL POL 186834 Mateusz Kaup CŻ szczecin 54 DNC* DNC 50 49 50 DNC DNC 374.00 53 33
56 POL POL - Piotr Vogel JKW Poznań DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 399.00 54 34
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt Mł. J-ka
1 POL POL 210786 Agata Barwińska MOS SSW Iława 1 2 1 3* 2 1 3 1 11.00
2 POL POL 211313 Magdalena Kwaśna CHKŻ Chojnice 3* 1 2 1 1 2 1 3 11.00 1
3 POL POL 209432 Wiktoria Golebiowska MOS SSW Iława 4 3 3 2 3 3 7* 4 22.00 2 1
4 EST EST 206437 Anna Pohlak LITHUANIA 2 5 6* 4 5 4 4 2 26.00
5 POL POL 182208 Katarzyna Harc TS "Kuźnia" Rybnik 5 4 5 6 6 5 15* 6 37.00 3 2
6 POL POL 206825 Julia Rogalska MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko UFD* 7 4 7 4 6 16 7 51.00 4 3
7 POL POL 210221 Kinga Brzóska MKŻ Arka Gdynia 8 9 7 11 9 13* 6 5 55.00 5 4
8 POL POL 207099 Magdalena Placzke UKS FIR Warszawa 7 6 UFD* 5 7 8 20 10 63.00 6 5
9 POL POL 205646 Julia Tomaszewska 10 12 9 8 12 10 26* 14 75.00 7 6
10 POL POL 212962 Marcelina Korszon UKS FIR Warszawa 9 10 10 10 13 11 18* 15 78.00 8 7
11 POL POL 192638 Izabela Satrjan YKP Gdynia DSQ* 11 8 12 10 12 14 16 83.00 9
12 POL POL 198206 Monika Kłopotowska MKS "Dwójka" Warszawa 11 15* 12 14 15 14 9 11 86.00 10
13 POL POL 195574 Anna Michalska PKM LOK Poznań 16 13 UFD* 16 16 16 2 8 87.00 11
14 POL POL 200522 Agata Kalinowska 6 DNC* DNC 9 8 7 21 22 103.00 12 8
15 POL POL 207349 Magdalena Daniszewska 15 16 UFD* 17 23 20 5 9 105.00 13
16 POL POL 161696 Natalia Jabłońska MKŻ Arka Gdynia 12 17 11 15 14 22 24* 18 109.00 14 9
17 POL POL 211227 Kornelia Ulążka UKS FIR Warszawa DNC* 8 UFD 13 11 9 23 17 111.00 15 10
18 POL POL 19183 Amelia Buska MKS "Dwójka" Warszawa 14 14 15 21 22 15 25* 24 125.00 16 11
19 POL POL 205651 Magdalena Smagowicz KS "Omega" Kraków 23 20 17 23 18 19 11 25* 131.00 17 12
20 POL POL 197725 Weronika Folmer KST "Elektryk" Grudziądz 21 25* 19 25 21 24 10 12 132.00 18
21 POL POL 206817 Natalia Palikowska UKŻ "Wiking" Toruń 17 18 14 20 17 18 28 DNC* 132.00 19 13
22 POL POL 201561 Anna Trędowska KŻ "Horn" Kraków 22 19 13 18 20 17 29* 27 136.00 20 14
23 POL POL 194843 Kaja Hanys UKŻ "Wiking" Toruń 13 22 DNC* 22 19 DNC 12 20 138.00 21 15
24 POL POL 212958 Natalia Borusińska UKS"Zalew"Kielce 19 26 16 28* 24 21 19 13 138.00 22 16
25 POL POL 173379 Ksenia Kobelak KS Spójnia Warszawa 18 21 20 19 25* 25 17 21 141.00 23 17
26 POL POL 209465 Aleksandra Jasińska UKS Barnim Goleniów 20 23 DNC* 24 28 23 8 23 149.00 24 18
27 POL POL 198208 Maja Korwin-Mikke MKS "Dwójka" Warszawa 25 24 18 27* 26 26 27 26 172.00 25 19
28 POL POL 200987 Katarzyna Król CŻ szczecin 24 DNF* DNC 26 27 27 22 19 175.00 26
29 POL POL 18342 Julia Kowalczyk UKS Osiemnastka DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 13 28 191.00 27 20
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt Jr
1 POL POL 195310 Marcin Rudawski MKS "Dwójka" Warszawa 2 1 1 3 1 1 3 RET* 12.00
2 POL POL 208653 Tytus Butowski KS AZS AWFiS Gdańsk 1 2 UFD* 1 2 5 1 3 15.00 1
3 POL POL 207570 Piotr Malinowski MOS SSW Iława 4 5 3 4 7* 2 2 1 21.00 2
4 POL POL 209024 Michał Krasodomski KS AZS AWFiS Gdańsk 3 3 2 2 3 3 5 8* 21.00 3
5 POL POL 212721 Łukasz Machowski MKS "Dwójka" Warszawa 5 4 4 7 6 8* 4 4 34.00 4
6 POL POL 211107 Mikołaj Silny SEJK "Pogoń" Szczecin 6 7* 5 5 5 6 7 2 36.00 5
7 POL POL 204557 Konstanty Sawicki MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 8 15* 6 6 4 4 13 12 53.00 6
8 NZL NZL 1 Maciej Jarosz SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 9 9 7 8 9 9 11* 5 56.00 7
9 POL POL 212510 Piotr Masztalerz TKŻ Toruń 7 6 9 17* 8 7 12 7 56.00 8
10 POL POL 201105 Bartłomiej Mierzwa TS "Kuźnia" Rybnik 11 8 11 10 12 12 8 13* 72.00 9
11 POL POL 191834 Piotr Jóźwiak ŻMKS-Poznań 14 10 12 12 15 10 21* 18 91.00 10
12 POL POL 194897 Mateusz Grzempa CHKŻ Chojnice 16 13 21* 20 13 15 6 11 94.00 11
13 RUS RUS 209107 Daniil Fenko 15 14 20 23* 11 13 9 16 98.00 12
14 POL POL 214221 Mateusz Siedlecki MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 12 21 8 9 10 17 35* 23 100.00 13
15 POL POL 186235 Wiktor Grocholewski AZS Poznań 19 12 13 11 14 22* 17 14 100.00 14
16 POL POL 173475 David Gdaniec KS AZS AWFiS Gdańsk 13 23 10 14 18 26* 14 10 102.00 15
17 POL POL 195317 Tomasz Misiak JKW Poznań 10 BFD* DNC 13 16 14 10 9 116.00 16
18 POL POL 209036 Maksymilian Cymerman UKS Barnim Goleniów 18 19 18 21 24* 21 15 6 118.00 17
19 POL POL 210943 Jędrzej Bering 20 11 16 15 23 11 25 31* 121.00 18
20 POL POL 198207 Krzysztof Dobrowolski UKS FIR Warszawa 25 16 19 18 19 18 33* 19 134.00
21 POL POL 194842 Mateusz Leszko RKS "Lasery" Zegrze UFD* 18 15 16 17 24 30 17 137.00
22 POL POL 210946 Mateusz Szymczak CŻ szczecin UFD* 24 17 19 21 23 18 15 137.00 19
23 POL POL 178115 Wojciech Antoniak UKS Barnim Goleniów 23 25 22 25 27* 25 16 21 157.00 20
24 POL POL 180729 Jakub Ławicki MKŻ Arka Gdynia 26 20 23 26 29* 20 20 28 163.00 21
25 POL POL 197719 Piotr Dorywała UKS "Żeglarz" Wrocław 22 33* 27 27 28 33 27 20 184.00 22
26 POL POL 180738 Mirosław Zemke MKŻ Arka Gdynia UFD* 17 32 29 22 19 36 35 190.00
27 POL POL 201940 Wiktor Kreft KŻ "Horn" Kraków 17 BFD* UFD 24 20 27 31 27 190.00 23
28 POL POL 186233 Paweł Ortmann KS AZS AWFiS Gdańsk 29 26 24 32 25 28 34* 30 194.00 24
29 POL POL 19484 Patryk Karczewski KS AZS AWFiS Gdańsk 31 BFD* 14 22 UFD 16 39 32 198.00 25
30 POL POL 196964 Hubert Lipiński TKŻ Toruń 21 BFD* 26 35 36 32 22 29 201.00 26
31 POL POL 20681 Piotr Śledziński UKŻ "Wiking" Toruń 27 31 29 36* 33 36 23 22 201.00 27
32 POL POL 161651 Radosław Jankowski Nauticus YC Olsztyn 37* 28 30 30 30 30 28 25 201.00
33 POL POL 192682 Igor Labocha TS "Kuźnia" Rybnik 24 27 28 28 35 29 37* 34 205.00 28
34 POL POL 174566 Mateusz Słowik KŻ "Horn" Kraków 36 22 25 31 31 31 41* 36 212.00 29
35 POL POL 203117 Bartosz Guz MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 28 29 31 34 26 35 32 38* 215.00 30
36 POL POL 199296 Krystian Nawrat KW LOK "Garland" Gliwice 30 BFD* UFD 33 34 34 26 24 225.00
37 POL POL 15503 Łukasz Czerwiec UKS "Żeglarz" Wrocław 33 34 34 40 DNC* DNC 19 26 230.00 31
38 POL POL 204311 Maciej Berkau PKM LOK Poznań 35 32 33 38 32 37 38 39* 245.00 32
39 POL POL 207586 Tomasz Kowalski TKŻ Toruń 34 30 DNC* 37 DNC DNC 24 33 246.00 33
40 POL POL 171303 Jan Lipowski KŻ "Horn" Kraków 38 DNC* DNC 41 37 38 29 37 264.00 34
41 POL POL 210004 Grzegorz Macoch OKŻ Olsztyn DNC* DNC DNC 39 38 39 40 40 284.00 35
42 POL POL 168060 Wiktor Kozerski TKŻ Toruń 32 DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 296.00 36
43 POL POL 16970 Filip Zajączkowski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko DNC* DNC DNC DNC DNC DNC 42 41 303.00 37
Laser Wyniki oficjalne po 8 wyścigach
Laser 4.7 - Kobiety Wyniki oficjalne po 8 wyścigach
Laser 4.7 - Mężczyźni Wyniki oficjalne po 8 wyścigach
Laser Radial - Kobiety Wyniki oficjalne po 8 wyścigach
Laser Radial - Mężczyźni Wyniki oficjalne po 8 wyścigach