Puchar PZŻ cz.2

28 - 30 maj 2021

Krynica Morska, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń
470
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL 450 Kacper Paszek
Oliwia Laskowska
2001 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 22.06.2021, 14:33
2 POL 13 Seweryn Wysokiński
Julia Oleksiuk
1999 CENTRUM SPORTÓW WODNYCH OPTY
KLUB UCZE
22.06.2021, 14:33
3 POL 7 Agnieszka Łapińska
Bartłomiej Szlija
1998 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 22.06.2021, 14:33
4 POL 22 Zofia Korsak
Julian Gloeh
2002 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 22.06.2021, 14:33
5 POL 3 Jakub Gołębiowski
Hanna Dzik
2002 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH
YACHT K
22.06.2021, 14:33
6 POL 29 Paweł Kajeta
Karolina Żurek
2002 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI LAMELKA KARTUZ 22.06.2021, 14:33
7 POL 997 Weronika Jaroszek
Filip Zalewski
2002 Klub Sportów Wodnych Baltic
MIĘDZYSZKO
22.06.2021, 14:33
8 POL 23 Bartosz Reiter
Anna Trędowska
2000 Yacht Klub Junga / OKŻ Olsztyn
KLUB ŻEGLARS
22.06.2021, 14:33
49er
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 DEN 511 Edvard Bremer
Ville Korhonen
2002 22.06.2021, 14:33
2 POL 196 Tytus Butowski
Łukasz Machowski
2001 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 22.06.2021, 14:33
3 POL 174 Adam Głogowski
Maciej Krusiec
1999 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 22.06.2021, 14:33
4 POL 4 Marcel Marciniak
Patryk Różak
1998 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 22.06.2021, 14:33
5 FIN 377 Ilari Muhonen
Onni Kuisma
2002 22.06.2021, 14:33
Finn
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL 73 Andrzej Romanowski 1965 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 22.06.2021, 14:33
2 POL 52 Krzysztof Stromski 1996 Yacht Club Rewa 22.06.2021, 14:33
3 POL 6 Bartosz Szydłowski 1985 SAILING LEGIA SP. Z O.O. 22.06.2021, 14:33
4 POL 70 Artur Siwik 1972 Yacht Club Rewa 22.06.2021, 14:33
5 POL 26 Bogusław Nowakowski 1957 LOK KLUB WODNY GARLAND 22.06.2021, 14:33
6 POL 151 Jakub Micewski 2005 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 22.06.2021, 14:33
7 POL 83 Blażej Wyszkowski 1949 KŻ Gdańsk 22.06.2021, 14:33
8 POL 87 Paweł Zamelski 1969 SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI 22.06.2021, 14:33
9 POL 127 Jan Kominek 1954 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 22.06.2021, 14:33
ILCA 4 (Laser 4.7)
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL 190828 Julia Wawrzyniak 2007 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 22.06.2021, 14:33
2 POL 207574 Jacek Kalinowski 2006 CHKŻ Chojnice 22.06.2021, 14:33
3 POL 211218 Igor Rudek 2006 Yacht Klub Polski Gdynia 22.06.2021, 14:33
4 POL 208158 Janka Dmochowska 2006 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 22.06.2021, 14:33
5 POL 197724 Filip Jarosiewicz 2006 Yacht Klub Polski Gdynia 22.06.2021, 14:33
6 POL 216581 Jan Pacheco-Śledź 2006 Klub Żeglarski Horn Kraków 22.06.2021, 14:33
7 POL 209024 Gita Van Der Voort 2007 Klub Żeglarski Horn Kraków 22.06.2021, 14:33
8 POL 205646 Maksymilian Kruczyński 2006 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 22.06.2021, 14:33
9 POL 213207 Julia Wróblewska 2021 22.06.2021, 14:33
10 POL 218947 Iwo Reński 2005 Yacht Klub Polski Gdynia 22.06.2021, 14:33
11 POL 179127 Maksymilian Kabat 2006 CHKŻ Chojnice 22.06.2021, 14:33
12 POL 205180 Aleksandra Mac 2004 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 22.06.2021, 14:33
13 POL 215952 Alicja Akulicz 2006 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 22.06.2021, 14:33
14 POL 213549 Konrad Wlazłowski 2005 Yacht Klub Polski Gdynia 22.06.2021, 14:33
15 POL 212046 Aleksandra Borucka 2006 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 22.06.2021, 14:33
16 POL 207855 Igor Mirowski 2006 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 22.06.2021, 14:33
17 POL 191836 Lena Cituk 2007 Giżycka Grupa Regatowa 22.06.2021, 14:33
18 POL 207586 Gustaw Zalewski 2007 TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 22.06.2021, 14:33
19 POL 217130 Karolina Jałoszyńska 2006 KLUB ŻEGLARSKI NYSA 22.06.2021, 14:33
20 POL 215171 Adelina Wietki 2006 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 22.06.2021, 14:33
21 POL 210005 Jakub Aleksander Rusiniak 2007 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 22.06.2021, 14:33
22 POL 21204 Zofia Pospieszna 2007 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 22.06.2021, 14:33
23 POL 215267 Iwo Barański 2006 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 22.06.2021, 14:33
24 POL 196348 Rafał Balicki 2007 22.06.2021, 14:33
25 POL 216599 Maria Suchocka 2006 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 22.06.2021, 14:33
26 POL 195782 Antoni Kiliszek 2006 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 22.06.2021, 14:33
27 POL 206817 Michał "Kornik" Skawiński 2007 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING 22.06.2021, 14:33
28 POL 209834 Bartłomiej Wrzosek 2007 Klub Żeglarski Horn Kraków 22.06.2021, 14:33
29 POL 167806 Teodor Kasprzyk 2005 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 22.06.2021, 14:33
30 POL 160405 Amelia Szygenda 2008 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 22.06.2021, 14:33
31 POL 181171 Martyna Seroka 2008 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 22.06.2021, 14:33
32 POL 213209 Jakub Krysiński 2007 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 22.06.2021, 14:33
33 POL 213233 Szymon Małachowski 2006 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 22.06.2021, 14:33
34 POL 174566 Alicja Maciąg 2007 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 22.06.2021, 14:33
35 POL 200986 Jan Sawicki 2008 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 22.06.2021, 14:33
36 POL 207681 Jakub Rozwadowski 2006 22.06.2021, 14:33
37 POL 205650 Blanka Bobula 2007 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 22.06.2021, 14:33
38 POL 202450 Wiktor Welenc 2006 POLSKIE STOWARZYSZENIE KLASY OPEN BIC 22.06.2021, 14:33
39 POL 203062 Mateusz Kundzier 2008 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 22.06.2021, 14:33
40 POL 182211 Jerzy Gałęza 2007 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 22.06.2021, 14:33
41 POL 189552 Marek Sokołowski 2006 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 22.06.2021, 14:33
42 POL 166297 Andrzej Nycz 2006 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 22.06.2021, 14:33
43 POL 202397 Alicja Michalewska 2007 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 22.06.2021, 14:33
44 POL 166479 Kajetan Poziemski 2007 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 22.06.2021, 14:33
45 POL 192638 Aleksandra Zastawna 2006 Yacht Klub Polski Gdynia 22.06.2021, 14:33
46 POL 198200 Zuzanna Bukowska 2008 Yacht Klub Polski Gdynia 22.06.2021, 14:33
47 POL 195807 Helena Moritz 2009 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 22.06.2021, 14:33
48 POL 197 Krzysztof Dzilne 2006 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 22.06.2021, 14:33
49 POL 205301 Wiktor Sebastiański 2007 22.06.2021, 14:33
50 POL 186831 Nikodem Machejko 2008 Giżycka Grupa Regatowa 22.06.2021, 14:33
51 POL 191841 Kacper Wysocki 2009 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 22.06.2021, 14:33
52 POL 9024 Marta Zwara 2007 22.06.2021, 14:33
53 POL 195386 Maciej Lubiński 2004 KLUB NARCIARSKI LIDER 22.06.2021, 14:33
54 POL 192769 Mateusz Kolba 2006 KLUB NARCIARSKI LIDER 22.06.2021, 14:33
55 POL 215328 Konstanty Skwarło 2006 22.06.2021, 14:33
56 POL 200987 Anna Gronwald 2006 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 22.06.2021, 14:33
57 POL 197723 Ryszard Grochowski 2008 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 22.06.2021, 14:33
58 POL 192832 Jakub Lipowski 2007 KLUB NARCIARSKI LIDER 22.06.2021, 14:33
59 POL 213337 Wiktor Łasak 2006 Yacht Klub Polski Gdynia 22.06.2021, 14:33
60 POL 210013 Maciej Dudek 2008 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 22.06.2021, 14:33
61 POL 214214 Marta Chomik 2005 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING 22.06.2021, 14:33
62 POL 216732 Maja Szwejk 2007 Giżycka Grupa Regatowa 22.06.2021, 14:33
63 POL 176745 Jakub Gil 2006 CHKŻ Chojnice 22.06.2021, 14:33
64 LTU 213078 Saul? Pajarskait? 2005 22.06.2021, 14:33
65 POL 214732 Jan Wiśniewski 2007 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 22.06.2021, 14:33
66 POL 203072 Bartłomiej Heksel 2004 KLUB NARCIARSKI LIDER 22.06.2021, 14:33
67 POL 204341 Jan Suchocki 2007 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 22.06.2021, 14:33
68 POL 205138 Zofia Michałeczko 2007 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 22.06.2021, 14:33
69 POL 811312 Piotr Kosowski 2008 CHKŻ Chojnice 22.06.2021, 14:33
70 POL 8 Antoni Lipiński 2006 CHKŻ Chojnice 22.06.2021, 14:33
71 BEL 201081 Szymon Rossa 2006 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 22.06.2021, 14:33
72 POL 213354 Weronika Maciejczuk 2006 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 22.06.2021, 14:33
73 POL 204205 Hanna Borkowska 2008 Giżycka Grupa Regatowa 22.06.2021, 14:33
74 POL 208733 Mikołaj Majchrzycki 2007 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 22.06.2021, 14:33
75 POL 216605 Filip Szczepankowski 2007 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 22.06.2021, 14:33
76 GBR 216648 Max Steele 2005 22.06.2021, 14:33
77 POL 190829 Julia Szotyńska 2004 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 22.06.2021, 14:33
78 POL 210002 Maksymilian Luto 2008 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 22.06.2021, 14:33
79 POL 208727 Jakub Marciniak 2005 Klub Sportów Wodnych Baltic 22.06.2021, 14:33
80 POL 202449 Maksym Kowalewski 2006 22.06.2021, 14:33
81 POL 214181 Krzysztof Szklarski 2008 KLUB UCZELNIANY AZS UNIWERSYTETU WARSZAW 22.06.2021, 14:33
82 POL 191834 Adam Cwojdziński 2006 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 22.06.2021, 14:33
83 POL 216552 Nikodem Górski 2006 Giżycka Grupa Regatowa 22.06.2021, 14:33
84 POL 215527 Bartosz Bilicki 2007 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 22.06.2021, 14:33
85 POL 202655 Antoni Kasprzyk 2003 KLUB NARCIARSKI LIDER 22.06.2021, 14:33
86 POL 160419 Matylda Ferenc 2007 TOWARZYSTWO SPORTOWE KUŹNIA 22.06.2021, 14:33
87 POL 180752 Agnieszka Jankowiak 2005 22.06.2021, 14:33
ILCA 6 (Laser Radial)
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL 21353 Oskar Sawicki 2006 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 22.06.2021, 14:33
2 POL 208169 Marcin Pietrzak 2004 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 22.06.2021, 14:33
3 POL 209036 Maciej Cymerman 2006 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 22.06.2021, 14:33
4 POL 218212 Natalia Nadrzewia 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE 22.06.2021, 14:33
5 POL 216556 Franek Kotlarek 2005 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 22.06.2021, 14:33
6 POL 190905 Stefan Marciniak 2003 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 22.06.2021, 14:33
7 POL 214812 Oskar Ponto 2004 Yacht Klub Polski Gdynia 22.06.2021, 14:33
8 POL 215781 Szymon Maruszczak 2005 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 22.06.2021, 14:33
9 POL 174480 Rafał Szubert 2002 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 22.06.2021, 14:33
10 POL 197949 Igor Haufa 2003 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 22.06.2021, 14:33
11 POL 214823 Andrzej Nowakowski 2004 Yacht Klub Polski Gdynia 22.06.2021, 14:33
12 POL 32 Tymon Gajdziński 2005 22.06.2021, 14:33
13 POL 214835 Kacper Dybiec 2005 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 22.06.2021, 14:33
14 POL 210221 Kinga Brzóska 2002 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 22.06.2021, 14:33
15 POL 216546 Antoni Nazimek 2005 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 22.06.2021, 14:33
16 POL 214702 Natalia Burczyńska 2005 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI WIKING 22.06.2021, 14:33
17 POL 180714 Julian Podwalski 2005 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 22.06.2021, 14:33
18 POL 204763 Przemysław Okoński 2003 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 22.06.2021, 14:33
19 POL 213309 Michał Paciorek 1969 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 22.06.2021, 14:33
20 POL 203062 Paweł Gerłachowski 2004 Yacht Klub Polski Gdynia 22.06.2021, 14:33
21 POL 214801 Maciej Reck 2004 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 22.06.2021, 14:33
22 POL 202449 Piotr Flieger 2005 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 22.06.2021, 14:33
23 POL 188235 Piotr Jóźwiak 2001 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 22.06.2021, 14:33
24 POL 208153 Krzysztof Olejnik 2005 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 22.06.2021, 14:33
25 POL 201013 Nawojka Ślusarska 2003 Klub Żeglarski MEWA 22.06.2021, 14:33
26 POL 217825 Zofia Wojcik 2005 22.06.2021, 14:33
27 POL 193510 Maciej Iliński 2004 Yacht Klub Polski Gdynia 22.06.2021, 14:33
28 POL 208738 Marek Szczepankowski 2005 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 22.06.2021, 14:33
29 POL 187117 Patryk Furmanek 2005 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 22.06.2021, 14:33
30 POL 203021 Maciej Panaś 2004 CHKŻ Chojnice 22.06.2021, 14:33
31 POL 111111 Dominik Śliwiński 2003 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 22.06.2021, 14:33
32 POL 214217 Julia Rogalska 2002 Giżycka Grupa Regatowa 22.06.2021, 14:33
33 POL 214767 Filip Olszewski 2006 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 22.06.2021, 14:33
34 POL 217910 Stanisław Konarzewski 2004 Giżycka Grupa Regatowa 22.06.2021, 14:33
35 POL 215782 Tymoteusz Wysocki 2005 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 22.06.2021, 14:33
36 POL 217484 Leon Gniadek 2004 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 22.06.2021, 14:33
37 POL 215529 Wiktor Robaczewski 2003 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 22.06.2021, 14:33
38 POL 197117 Adam Sokołowski 2003 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 22.06.2021, 14:33
39 POL 213531 Maksymilian Burdziej 2003 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 22.06.2021, 14:33
40 POL 213514 Jakub Ławicki 2002 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 22.06.2021, 14:33
41 POL 210007 Igor Barcikowski 2004 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 22.06.2021, 14:33
42 POL 205645 Jan Krawczyk 2004 CHKŻ Chojnice 22.06.2021, 14:33
43 POL 210947 Dominika Raszka 2004 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 22.06.2021, 14:33
44 POL 214222 Jakub Kluk 2006 Giżycka Grupa Regatowa 22.06.2021, 14:33
45 POL 207099 Paulina Placzke 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 22.06.2021, 14:33
46 POL 210002 Bartosz Andrzejak 2004 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 22.06.2021, 14:33
47 POL 191862 Maria Prus-Głowacka 2004 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 22.06.2021, 14:33
48 POL 213144 Laura Szulc 2004 CHKŻ Chojnice 22.06.2021, 14:33
49 POL 213549 Miłosz Michalak 2005 Yacht Klub Polski Gdynia 22.06.2021, 14:33
50 POL 215952 Hubert Roszyk 2005 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 22.06.2021, 14:33
51 POL 197541 Klara Sobczak 2004 CHKŻ Chojnice 22.06.2021, 14:33
52 POL 218947 Julia Szymczak 2003 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 22.06.2021, 14:33
53 POL 212205 Filip Kapała 2004 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 22.06.2021, 14:33
54 POL 205216 Mateusz Narloch 2005 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 22.06.2021, 14:33
55 POL 216603 Tomasz Bendlewski 2004 Yacht Klub Polski Gdynia 22.06.2021, 14:33
56 POL 210244 Szymon Oleksiuk 2004 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 22.06.2021, 14:33
57 POL 180729 Jakub Rzeszotek 2006 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 22.06.2021, 14:33
58 LTU 207815 Arunas Daracius 2003 22.06.2021, 14:33
59 POL 213355 Przemysław Machowski 2003 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 22.06.2021, 14:33
60 POL 213519 Szymon Janiak 2005 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 22.06.2021, 14:33
61 POL 200987 Wanda Szylińska 2005 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 22.06.2021, 14:33
62 POL 214225 Amelia Dziąba 2003 Giżycka Grupa Regatowa 22.06.2021, 14:33
63 POL 180752 Aleksandra Długołęcka 2005 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 22.06.2021, 14:33
64 POL 214348 Mariusz Kowalewski 1967 KLUB SPORTOWY SPÓJNIA-WARSZAWA 22.06.2021, 14:33
65 POL 192680 Michał Grzesiek 2005 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 22.06.2021, 14:33
66 POL 210136 Piotr Vogel 2005 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 22.06.2021, 14:33
67 POL 202397 Franciszek Niesiobędzki 2005 Giżycka Grupa Regatowa 22.06.2021, 14:33
68 POL 186236 Cezary Popielski 2005 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 22.06.2021, 14:33
69 POL 209038 Maria Majchrzycka 2004 ŻEGLARSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY KIEKRZ W 22.06.2021, 14:33
70 POL 214218 Laura Banach 2004 Giżycka Grupa Regatowa 22.06.2021, 14:33
71 POL 168053 Olek Ponto 2004 Yacht Klub Polski Gdynia 22.06.2021, 14:33
72 POL 203114 Bartosz Dąbrowski 2004 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 22.06.2021, 14:33
73 POL 205650 Aleksandra Bobula 2004 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 22.06.2021, 14:33
74 POL 208653 Paweł Kundzier 1981 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 22.06.2021, 14:33
75 POL 210943 Dawid Werner 2004 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 22.06.2021, 14:33
76 POL 212958 Natalia Borusińska 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ZALEW KIELCE 22.06.2021, 14:33
77 POL 191837 Kamil Stemplewski 2005 Giżycka Grupa Regatowa 22.06.2021, 14:33
78 POL 212961 Kacper Bąk 2005 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 22.06.2021, 14:33
79 POL 193512 Iwo Gogołkiewicz 2006 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 22.06.2021, 14:33
80 POL 168750 Jan Lipowski 2002 KLUB NARCIARSKI LIDER 22.06.2021, 14:33
81 POL 173475 Jakub Piesiewicz 2005 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 22.06.2021, 14:33
82 POL 207585 Oliwia Dróżyńska 2004 TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 22.06.2021, 14:33
83 POL 210571 Tymoteusz Mika 2006 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 22.06.2021, 14:33
84 POL 18076 Rafał Małota 2021 22.06.2021, 14:33
85 POL 201940 Jakub Trojnar 2005 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 22.06.2021, 14:33
86 POL 166479 Mikołaj Górecki 2002 KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 22.06.2021, 14:33
87 POL 186226 Anna Gdaniec 2004 KLUB SPORTOWY AKADEMICKIEGO ZWIĄZKU SPOR 22.06.2021, 14:33
88 POL 213328 Lilly May Niezabitowska 2004 STOWARZYSZENIE JACHT KLUB KOTWICA TARNOB 22.06.2021, 14:33
89 POL 209552 Filip Miłoszewski 2003 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 22.06.2021, 14:33
ILCA 7 (Laser Standard)
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL 214216 Hubert Maczyszyn 2003 Giżycka Grupa Regatowa 22.06.2021, 14:33
2 LTU 218369 Martis Pajarskas 1993 22.06.2021, 14:33
3 POL 214223 Stanisław Klimaszewski 1992 Giżycka Grupa Regatowa 22.06.2021, 14:33
4 POL 218370 Jakub Wiedeheft 2003 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 22.06.2021, 14:33
5 LTU 210496 Vejas Strelčiunas 2002 22.06.2021, 14:33
6 POL 88 Filip Rajchert 2003 MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY DWÓJKA 22.06.2021, 14:33
7 POL 191157 Piotr Malinowski 2001 STOWARZYSZENIE SPORTÓW WODNYCH 22.06.2021, 14:33
8 POL 214224 Tomasz Trajnowicz 2003 Giżycka Grupa Regatowa 22.06.2021, 14:33
9 POL 214219 Wojciech Klimaszewski 2001 Giżycka Grupa Regatowa 22.06.2021, 14:33
10 POL 215784 Tomasz Misiak 2001 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 22.06.2021, 14:33
11 POL 214220 Konstanty Sawicki 2002 Giżycka Grupa Regatowa 22.06.2021, 14:33
12 POL 215951 Maksymilian Cymerman 2002 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 22.06.2021, 14:33
13 POL 204343 Hubert Polaczyk 2001 Klub Żeglarski MEWA 22.06.2021, 14:33
14 POL 3 Wojciech Antoniak 2002 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 22.06.2021, 14:33
15 POL 191117 Michał Krasodomski 2003 KLUB SPORTOWY AZS AWFIS 22.06.2021, 14:33
16 POL 210945 Jędrzej Bering 2001 KS Centrum Żeglarskie Szczecin 22.06.2021, 14:33
17 POL 215004 Antoni Borkowski 2003 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 22.06.2021, 14:33
18 POL 212510 Hubert Lipiński 2002 TORUŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 22.06.2021, 14:33
19 POL 111 Jan Melzer 2005 Giżycka Grupa Regatowa 22.06.2021, 14:33
20 POL 188824 David Goetz 2003 ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 22.06.2021, 14:33
21 POL 213075 Tymoteusz Walicki 2003 UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI SIÓDEMKA 22.06.2021, 14:33
22 LTU 206115 Rukas Strelčiunas 2003 22.06.2021, 14:33
23 POL 194968 Karol Eriksson 2004 MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA 22.06.2021, 14:33
24 POL 214221 Mateusz Siedlecki 2002 Giżycka Grupa Regatowa 22.06.2021, 14:33
25 POL 210785 Mateusz Balicki 2004 CHKŻ Chojnice 22.06.2021, 14:33
26 POL 212647 Maciej Bardan 1963 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY FIR 22.06.2021, 14:33
27 POL 202440 Dominik Konieczny 2005 ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO 22.06.2021, 14:33
28 POL 211107 Mikołaj Silny 2002 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 22.06.2021, 14:33
29 POL 217555 Jakub Rodziewicz 1998 STOWARZYSZENIE EURO JACHTKLUB POGOŃ 22.06.2021, 14:33
30 POL 215952 Mikołaj Warot 2005 JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 22.06.2021, 14:33
OK-Dinghy
# Nr Załoga Ur Klub Data zgłoszenia
1 POL 9 Przemysław Kasperski 1977 STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY - OKDING 22.06.2021, 14:33
2 POL 27 Maciej Karnacewicz 1977 NAUTICUS FUNDACJA PROMOCJI SPORTÓW WODNY 22.06.2021, 14:33
3 POL 674 Lesław Gondek 1962 LOK KLUB WODNY GARLAND 22.06.2021, 14:33
4 POL 77 Adam Jankowski 1973 22.06.2021, 14:33
5 POL 1 Tomasz Gaj 1967 STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY - OKDING 22.06.2021, 14:33
6 POL 44 Przemysław Droździk 1974 STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY - OKDING 22.06.2021, 14:33
7 POL 17 Jarosław Radzki 1969 KOLEJOWY KLUB SPORTOWY WARMIA W OLSZTYNI 22.06.2021, 14:33
8 POL 7 Marek Bernat 1962 KOLEJOWY KLUB SPORTOWY WARMIA W OLSZTYNI 22.06.2021, 14:33
9 POL 777 Michał Strumnik 1983 STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY - OKDING 22.06.2021, 14:33
10 POL 555 Robert Święcki 1959 STOWARZYSZENIE ZAWODNIKÓW KLASY - OKDING 22.06.2021, 14:33
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.