Puchar PZŻ cz.1

21 - 23 maj 2021 Krynica Morska, Polska

Lista otrzymanych zgłoszeń

#
Nr
Załoga
Ur
Klub
1
POL 561
Jakub Szczepanik
Kamil Kopczyński
2005
2004
UKS Żegluj Lublin
2
POL 53608
Adam Chamier Cieminski
Wiktor Pawłowski
2004
2007
Chojnicki Klub Żeglarski
3
POL 54952
Wiktor Przeździecki
Jakub Roszkowski
2008
2007
KS Spójnia Warszawa
4
POL 56530
Pola Kostuch
Sara Browarczyk
2006
2007
NAUTICUS Fundacja Promocji Sportów Wodnych
5
POL 58530
Tymon Wiatrowski
Paweł Werochowski
2006
2006
Chojnicki Klub Żeglarski
6
POL 53600
Krzysztof Szczodrowski
Antoni Szyca
2005
2005
Chojnicki Klub Żeglarski
LKS Charzykowy
7
POL 56141
Weronika Przeździecka
Gabriela Fajdasz
2008
2007
KS Spójnia Warszawa
8
POL 56829
Wiktor Radziej
Michał Jankowski
2008
2005
KS AZS AWFiS Gdańsk
9
POL 54596
Anna Chomont
Aleksandra Szymanek
2005
2004
10
POL 55952
Malwina Podsiad
Michał Karnacewicz
2006
2007
KS BAZA Mrągowo
NAUTICUS Fundacja Promocji Sportów Wodnych
11
POL 55565
Jakub Kaszewiak
Magdalena Ostrowska
2005
2005
AZS UW Warszawa
12
POL 56857
Jan Macugowski
Jakub Kreft
2005
2007
KŻ VI-KING Człuchów
13
POL 56146
Lena Sobiech
Gabriela Szczepanik
2003
2003
UKS Żegluj Lublin
14
POL 56627
Mateusz Gigielewicz
Patryk Chełkowski
2006
2005
Giżycka Grupa Regatowa
15
POL 56369
Ewa Lewandowska
Maria Konarzewska
2006
2005
KS AZS AWFiS Gdańsk
16
POL 5614
Jeremi Dąbrowski
Mikołaj Bazyli
2005
2005
Klub Sportów Wodnych Baltic
17
POL 57045
Paulina Rutkowska
Iga Wielczyk
2005
2005
Yacht Klub Polski Gdynia
SSW MOS Iława
18
POL 58652
Rafał Pogorzelski
Filip Fajfer
2003
2003
Giżycka Grupa Regatowa
MKS Dwójka Warszawa
19
POL 56942
Agnieszka Pawłowska
Dominika Ołowiak
2003
2004
20
POL 56978
Ludwik Grzelak
Tomasz Lewandowski
2003
2003
Fundacja Jacht Klub Junga
21
POL 56702
Korneliusz Dębiak
Filip Kurczewski
2003
2003
Fundacja Jacht Klub Junga
22
POL 5532
Joanna Cymerman
Małgorzata Górnisiewicz
2004
2005
Klub Sportów Wodnych Baltic
23
POL 56538
Natalia Kilar
Maciej Maćkowiak
2005
2007
Yacht Klub Polski Gdynia
24
POL 55326
Karolina Gała
Hanna Gloeh
2005
2005
MKS Dwójka Warszawa
25
POL 54956
Radosław Parzych
Kamil Jankowski
2005
2005
KS BAZA Mrągowo
26
POL 55657
Klara Piotrowska
Adam Strelau
2007
2005
MKS Dwójka Warszawa
27
POL 55327
Julia Schmidt
Jakub Tomczynski
2003
2004
Yacht Klub Polski Gdynia
KS Spójnia Warszawa
28
POL 53108
Michał Szklarz
Jan Borowiak
2005
2005
Klub Sportów Wodnych Baltic
29
POL 56624
Dominika Grala
Ewa Fabisiak
2006
2007
Giżycka Grupa Regatowa
30
POL 55853
Marta Piotrowska
Maciej Schiele
2007
2004
MKS Dwójka Warszawa
31
POL 55955
Weronika Marszalik
Amelia Kwiatkowska
2006
2005
NAUTICUS Fundacja Promocji Sportów Wodnych
32
POL 56797
Patrycja Kurpiewska
Hanna Korsak
2005
2006
MKS Dwójka Warszawa
33
POL 56856
Pola Schmidt
Tymon Kosobucki
2005
2007
Yacht Klub Polski Gdynia
34
POL 53621
Jan Zamojski
Zofia Kucharska
2006
2006
Yacht Klub Polski Gdynia
35
POL 55653
Dominika Fajdasz
Szymon Rozum
2005
2005
MKS Dwójka Warszawa
36
POL 56834
Emilia Roszkowska
Leon Przybyszewski
2004
2005
KS Spójnia Warszawa
37
POL 55956
Aleksander Hlebowicz
Adrian Manista
2004
2004
NAUTICUS Fundacja Promocji Sportów Wodnych
38
POL 36831
Nina Janowicz
Stanisław Janowicz
2006
2003
KS AZS AWFiS Gdańsk
39
POL 55569
Jeremi Szczukowski
Jakub Pietrzak
2006
2005
Chojnicki Klub Żeglarski
MKŻ Arka Gdynia
40
POL 56956
Jakub Częczek
Jakub Wąsikowski
2006
2007
KS BAZA Mrągowo
41
POL 55654
Mateusz Buło
Aleksander Warno
2004
2006
KS BAZA Mrągowo
42
POL 56528
Mikołaj Merkler
Miłosz Wyszyński
2004
2006
Giżycka Grupa Regatowa
43
POL 56858
Adam Turczynowicz
Marcel Kurjańczyk
2005
2004
Giżycka Grupa Regatowa
44
POL 56623
Jan Fuk
Paweł Kuszewski
2006
2004
Giżycka Grupa Regatowa