9 - 12 maj 2019

Puchar PZŻ

Krynica Morska, Polska
Wyniki
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Pkt J-ka Jr
1 POL POL 70 Damian Sieczkowski Regatowy Klub Sportowy Lasery 1 1 1 2* 2 1 1 2 1 2 12.00
2 POL POL 115 Agnieszka Kiełczewska JACHT KLUB WIELKOPOLSKI DNC* 4 3 3 4 4 2 4 8 5 37.00
3 POL POL 10 Zofia Derwich Olsztyński Klub Żeglarski 10 5 5 12* 6 3 3 5 6 8 51.00 1
4 POL POL 128 Bartosz Miziewicz Olsztyński Klub Żeglarski 3 2 UFD* 9 3 DNE UFD 1 2 1 55.00 1
5 POL POL 26 Maksymilian Markow Yacht Klub Polski Kraków 4 3 2 DSQ* 13 9 6 9 3 9 58.00 2
6 SWE SWE 3524 Leon Dura Olsztyński Klub Żeglarski 8 9* 8 6 8 7 7 8 5 4 61.00 3
7 POL POL 129 Jan Sikorski Olsztyński Klub Żeglarski 7 8 4 7 7 10 9 10 12* 3 65.00 4
8 POL POL 150 Borys Boratyński 5 UFD* 6 8 9 11 13 3 4 7 66.00
9 NED NED 755 Sylwester Bączek 6 7 DNC* 10 12 6 10 7 7 10 75.00
10 POL POL 149 Marcin Staniewicz DNC* DNC DNC 4 5 5 5 11 9 6 79.00 5
11 POL POL 116 Marta Kozieł DNC* DNC DNC 1 1 2 8 13 11 11 81.00 2
12 POL POL 61 Szymon Ruban POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 2 6 7 5 10 8 DNC* DNC DNC DNC 89.00
13 POL POL 52 Katarzyna Derwich Olsztyński Klub Żeglarski 9 10 9 DSQ* 14 13 4 6 10 DNE 92.00 3
14 POL POL 11 Szymon Łata Yacht Klub Polski Kraków DNC* DNC DNC 13 15 12 12 12 13 13 124.00 6
15 POL POL 1 Gabriela Cielecka Yacht Klub Polski Kraków DNC* DNC DNC 11 11 UFD 11 14 15 12 125.00 4
16 POL POL 44 Jakub Micewski Olsztyński Klub Żeglarski DNC* 11 DNC 14 16 14 14 15 14 DNC 132.00 7
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Pkt J-ka Mł. Jr Mł. Mł.M. Mł.K.
1 POL POL 205136 Lilly May Niezabitowska Stowarzyszenie Euro Jacht Klub Pogoń 6 1 18* 1 1 1 6 2 9 2 1 30.00 1
2 POL POL 195305 Wiktor Robaczewski Stowarzyszenie Port Mechelinki 10 12 25* 3 12 3 1 3 1 6 2 53.00
3 POL POL 197541 Klara Sobczak OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 7 9 16* 8 5 4 2 5 8 11 5 64.00 2
4 POL POL 191862 Maria Prus-Głowacka ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 3 7 1 4 2 15 5 1 10 18 34* 66.00 3
5 POL POL 203349 Maciej Panaś Olsztyński Klub Żeglarski 8 14 19 9 3 2 22* 4 5 7 3 74.00 1
6 POL POL 195310 Dominika Raszka 4 8 9 16 14 16 3 6 7 3 DNC* 86.00 4
7 POL POL 213144 Laura Szulc Olsztyński Klub Żeglarski 15 13 22* 12 9 6 14 8 4 1 6 88.00 5
8 POL POL 167671 Jan Krawczyk Olsztyński Klub Żeglarski 2 27* 14 10 13 7 7 26 12 22 4 117.00 2
9 POL POL 212589 Alicja Spruch POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 19 20 28* 26 8 9 4 16 6 4 8 120.00
10 POL POL 214348 Zuzanna Widomska Starostwo Powiatowe w Lęborku 11 15 8 2 6 17 13 14 28 26 37* 140.00
11 POL POL 205650 Aleksandra Bobula Stowarzyszenie Euro Jacht Klub Pogoń 14 18 10 6 15 14 16 11 27 31* 27 158.00 6
12 POL POL 186218 Stanisław Konarzewski 1 4 38* 23 24 10 17 21 11 17 36 164.00 3
13 POL POL 209834 Leon Gniadek KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 9 11 39* 29 20 22 9 13 3 27 22 165.00 4
14 POL POL 180701 Hanna Koczar Starostwo Powiatowe w Lęborku 32* 23 4 13 25 13 30 7 22 8 21 166.00
15 POL POL 181171 Hubert Roszyk Regatowy Klub Sportowy Lasery 17 2 7 11 48* 28 33 12 32 39 7 188.00 5 1
16 POL POL 214119 Maciej Lickendorf Stowarzyszenie Euro Jacht Klub Pogoń 13 21 20 20 30 37* 28 10 2 16 33 193.00 6
17 POL POL 191839 Kamil Lenczowski KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 12 6 23 33 19 27 31 45* 15 13 19 198.00 7 2
18 POL POL 209036 Krzysztof Olejnik UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 37 17 40* 24 28 19 10 15 18 5 35 208.00 8 3
19 POL POL 207572 Karolina Gała K.S Spójnia - Warszawa 33 48* 3 32 42 18 18 20 19 10 15 210.00 7 1
20 POL POL 180733 Iga Marcisz Starostwo Powiatowe w Lęborku 29 26 35 17 22 11 36 9 17 46* 10 212.00 8
21 POL POL 17 Filip Olszewski K.S Spójnia - Warszawa 20 22 2 18 7 20 12 42* 30 19 DNE 220.00 9 4
22 POL POL 189964 Szymon Oleksiuk K.S Spójnia - Warszawa 5 3 BFD* 19 DNE 8 11 17 14 DNC 9 226.00 10
23 POL POL 215781 Szymon Maruszczak Nauticus Yacht Club Olsztyn DNC* 5 21 21 35 46 15 24 24 33 13 237.00 11 5
24 POL POL 203062 Paweł Gerłachowski Yacht Klub Stal Gdynia 21 16 13 25 34 38 39 40* 31 12 20 249.00 12
25 POL POL 214225 Konrad Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 28 34 52 15 26 23 23 18 13 56* 18 250.00 13
26 POL POL 191832 Aleksandra Długołęcka POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 27 24 30 41* 18 31 29 32 16 14 31 252.00 9 2
27 POL POL 194841 Natalia Burczynska Giżycka Grupa Regatowa 16 19 26 30 41 55* 19 19 23 28 47 268.00 10 3
28 POL POL 209038 Maria Majchrzycka Regatowy Klub Sportowy Lasery 42 35 29 38 44* 12 8 22 38 37 11 272.00 11
29 POL POL 203271 Paweł Trella Sławski Klub Żeglarski 18 25 17 7 43 24 38 30 33 50 BFD* 285.00 14
30 POL POL 213549 Miłosz Michalak Yacht Klub Stal Gdynia 43 52* 15 31 4 5 32 39 42 29 48 288.00 15 6
31 POL POL 170199 Wiktor Borkowski ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 38 39 24 22 39 36 55* 25 21 44 16 304.00 16 7
32 POL POL 160730 Michał Grzesiek POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 22 28 11 51* 29 30 46 48 46 24 26 310.00 17 8
33 POL POL 197724 Julia Wróblewska Yacht Klub Stal Gdynia 40 30 6 44* 17 35 41 34 35 43 38 319.00 12 4
34 POL POL 192638 Szymon Gąsiorowski Yacht Klub Stal Gdynia 35 33 31 37 32 39 24 31 44* 36 23 321.00 18 9
35 POL POL 20873 Maciej Ilnicki Olsztyński Klub Żeglarski 25 40 BFD* 42 37 34 35 35 39 25 12 324.00 19
36 POL POL 186832 Kamil Stemplewski Giżycka Grupa Regatowa DNC* 10 42 28 23 29 34 52 37 9 DNC 334.00 20 10
37 POL POL 173379 Kacper Walęga K.S Spójnia - Warszawa 36 41 34 39 38 41 21 28 36 42 55* 356.00 21 11
38 POL POL 185706 Michalina Pawelczyk POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU DNC* DNC DNC 14 52 21 27 23 34 21 30 362.00 13 5
39 POL POL 186831 Jakub Kluk DNC* DNC DNC 27 33 25 20 38 25 35 28 371.00
40 POL POL 195386 Antoni Kasprzyk Klub Żeglarski TEST DNC* DNC 12 5 10 40 54 64 55 34 32 376.00
41 POL POL 204205 Lena Cituk Giżycka Grupa Regatowa 46 50 49 36 50 26 44 27 20 BFD* 29 377.00 14 6
42 POL POL 186235 Cezary Popielski ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 31 38 41 34 27 63 47 37 41 23 DNC* 382.00 22 12
43 POL POL 194897 Mateusz Balicki Olsztyński Klub Żeglarski 24 36 32 52 55 52 25 47 26 58* 54 403.00 23
44 POL POL 17829 Agnieszka Jankowiak POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU DNC* DNC 27 35 11 48 43 33 49 60 46 422.00 15 7
45 POL POL 180767 Teodor Kasprzyk POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU DNC* DNC 33 55 36 32 40 44 51 59 24 444.00 24 13
46 POL POL 196962 Tymon Gajdziński Sławski Klub Żeglarski 23 37 44 62 62 57 57 50 29 32 DNF* 453.00 25 14
47 POL POL 166279 Robert Berliński Yacht Klub Stal Gdynia 44 43 54 46 16 54 45 57 64* 40 58 457.00 26
48 POL POL 193510 Paweł Piankowski Yacht Klub Stal Gdynia 41 44 37 47 49 62 64* 60 56 15 49 460.00 27 15
49 POL POL 190828 Julia Wawrzyniak JACHT KLUB WIELKOPOLSKI DNC* DNC DNC 43 40 45 37 29 40 45 44 463.00 16 8
50 POL POL 207351 Anna Gierasimiuk Sławski Klub Żeglarski DNC* 46 36 45 21 51 52 43 52 53 DNC 469.00 17 9
51 POL POL 202397 Franciszek Niesiobędzki Giżycka Grupa Regatowa 30 31 46 53 53 61 62* 53 62 38 43 470.00 28 16
52 POL POL 191836 Gabriela Jakończuk Giżycka Grupa Regatowa 26 42 51 56 65* 58 65 49 63 20 42 472.00 18
53 POL POL 197815 Piotr Hofman Klub Wodny Fala Kalisz DNF* 53 5 60 66 47 42 54 48 48 50 473.00
54 POL POL 194840 Karolina Skwarek Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 34 45 47 64 64 65* 63 41 54 47 14 473.00 19 10
55 POL POL 206282 Nina Łypaczewska Klub Wodny Fala Kalisz DNC* DNC BFD 40 45 43 56 62 43 54 25 508.00
56 POL POL 182212 Nikola Krzosek Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” DNC* 32 53 59 46 49 58 61 58 55 39 510.00
57 POL POL 178466 Kuba Matysik Yacht Klub Polski Kraków DNC* 49 43 54 56 33 51 66 45 63 51 511.00 29 17
58 POL POL 166749 Liwia Tomikowska Regatowy Klub Sportowy Lasery DNC* DNC DNC 63 58 53 60 36 47 49 17 523.00
59 POL POL 8 Oliwia Osadcow Klub Wodny Fala Kalisz DNC* 29 BFD 48 57 42 53 46 RET 62 57 534.00 20
60 POL POL 195304 Illya Zaradny ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU DNC* DNC DNC 57 31 59 26 67 50 DSQ 40 540.00 30
61 POL POL 200981 Gracjan Niczyj Sławski Klub Żeglarski 48 DNC* DNC 65 51 50 49 59 57 30 DNC 549.00 31 18
62 POL POL 193509 Alicja Kolman Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 47 55 BFD* 68 54 44 61 51 66 61 45 552.00
63 POL POL 195807 Mikołaj Kmin Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 45 51 50 58 60 56 59 65 UFD* 64 56 564.00 32 19
64 POL POL 188824 Sarah Goetz ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU DNC* DNC DNC 67 59 64 50 56 59 41 41 577.00 21 11
65 POL POL 201561 Andrzej Pochopień KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW DNC* DNC DNC 49 61 68 48 55 61 51 52 585.00 33 20
66 POL POL 180338 Rafał Małota Klub Żeglarski TEST DNC* DNC 45 61 47 67 69 58 60 52 DNC 599.00
67 POL POL 180716 Szymon Janiak Sławski Klub Żeglarski DNC* 47 48 50 63 66 66 DNC DNC 57 DNC 607.00 34 21
68 POL POL 191840 Jan Melzer Giżycka Grupa Regatowa 39 54 BFD* 69 68 69 68 68 65 65 53 618.00 35 22
69 POL POL 207352 Dawid Sikorski Sławski Klub Żeglarski DNC* 56 BFD 66 67 60 67 63 53 66 DNC 638.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Pkt Jr Jr Mł. J-ka J-ka Mł.
1 POL POL 209035 Tytus Butowski Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 2 3 4 2 2 15 4 RET* 6 5 1 44.00 1
2 POL POL 210947 Łukasz Machowski POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 4 5 1 5 7 3 2 4 DNC* 9 11 51.00 2
3 POL POL 151121 Michał Krasodomski Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 1 2 3 8 11 4 7 3 12 21* 10 61.00 3 1
4 POL POL 211313 Magdalena Kwaśna Olsztyński Klub Żeglarski 6 8 2 16 13 9 5 1 7 1 DNC* 68.00
5 POL POL 213355 Przemysław Machowski POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 7 18 14 24* 1 2 8 6 8 3 8 75.00 4 2
6 POL POL 207570 Piotr Malinowski 8 4 7 4 9 23 3 5 2 10 26* 75.00 5
7 POL POL 211107 Mikołaj Silny 5 17 6 14 12 6 18* 7 14 7 16 104.00 6
8 POL POL 214216 Julia Rogalska Giżycka Grupa Regatowa 25* 20 12 11 4 1 15 11 11 17 3 105.00 1
9 POL POL 195310 Marcin Rudawski POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 3 1 5 1 6 13 1 2 1 DNC* DNC 106.00
10 POL POL 204341 Igor Kuczys Sławski Klub Żeglarski 19 10 21 7 5 5 11 18 BFD* 12 7 115.00 7 3
11 POL POL 212721 Filip Rajchert POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 11 12 11 19 17 14 14 12 3 25* 20 133.00 8 4
12 POL POL 209036 Maksymilian Cymerman UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 22* 22 20 6 8 8 16 9 19 13 12 133.00 9
13 POL POL 212962 Marcelina Korszon Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 18 7 24 9 15 10 12 15 9 16 51* 135.00 2
14 POL POL 214224 Tomasz Trajnowicz Giżycka Grupa Regatowa 27 37* 27 10 14 37 6 16 4 8 9 158.00 10 5
15 POL POL 204557 Konstanty Sawicki 14 14 18 15 28 25 26 17 10 2 61* 169.00 11
16 POL POL 213514 Jakub Ławicki GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 20 19 16 21 10 11 20 21 13 29* 28 179.00 12
17 POL POL 1 Maciej Jarosz Yacht Club ZEFIR DRAKKAR 9 23 9 27 29 18 28 10 5 32* 23 181.00 13
18 POL POL 189349 Piotr Masztalerz 17 16 26* 17 22 24 24 19 18 14 14 185.00 14
19 POL POL 210221 Kinga Brzóska GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI 16 21 13 20 26 32* 23 24 17 18 13 191.00 3
20 POL POL 209471 Gerard Polaczyk Klub Żeglarski TEST DNC* 30 15 12 20 19 13 14 29 38 2 192.00 15 6
21 POL POL 212649 Filip Miłoszewski UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 45 34 8 3 3 7 9 8 15 DNC* DNC 205.00 16 7
22 POL POL 194897 Mateusz Grzempa Olsztyński Klub Żeglarski 23 36 45 18 16 21 10 13 BFD* 19 22 223.00 17
23 POL POL 207099 Magda Placzke 39 24 17 25 33 53* 25 26 20 4 15 228.00 4
24 POL POL 196348 Oliwia Laskowska Olsztyński Klub Żeglarski 29 27 28 13 31 12 34 28 23 42* 42 267.00 5
25 POL POL 190826 Artur Keller Sławski Klub Żeglarski 21 31 30 29 37 29 19 22 BFD* 31 35 284.00
26 EST EST 20643 Dominik Śliwiński Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 38 26 22 37 32 50* 37 25 28 11 34 290.00 18 8
27 POL POL 188235 Piotr Jóźwiak POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 33 15 34 23 21 31 50* 33 35 36 30 291.00 19
28 POL POL 169707 Kacper Jaskuła POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 28 6 25 UFD* 55 16 47 20 BFD 27 4 301.00 20 9
29 POL POL 168053 Maksymilian Burdziej UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 34 25 29 47* 25 41 31 31 25 23 40 304.00 21 10
30 POL POL 192583 Agata Kalinowska Olsztyński Klub Żeglarski 12 13 19 UFD* 47 51 44 29 31 6 54 306.00 6
31 POL POL 201105 Bartłomiej Mierzwa Starostwo Powiatowe w Lęborku 13 11 37 49 39 49 42 27 22 20 DNC* 309.00 22 11
32 POL POL 191858 Mateusz Leszko Regatowy Klub Sportowy Lasery 48 38 56* 50 18 17 45 23 39 35 6 319.00
33 POL POL 7 Kacper Fabian POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 47 DNC* DNC 22 27 26 21 36 36 39 5 332.00 23
34 POL POL 214221 Mateusz Siedlecki Giżycka Grupa Regatowa 10 9 36 55 58* 52 46 43 26 26 45 348.00 24
35 POL POL 180728 Krzysztof Racz Regatowy Klub Sportowy Lasery 15 33 35 28 36 33 30 35 30 DNC* DNC 348.00
36 POL POL 196898 Kacper Żywiczka Olsztyński Klub Żeglarski 44 39 41 40 30 34 32 45* 43 15 32 350.00 25 12
37 CYP CYP 194779 Juliusz Hebel DNC* DNC 10 45 44 39 33 38 16 24 31 353.00 26 13
38 POL POL 201013 Nawojka Ślusarska Klub Żeglarski TEST 53 48 52 26 19 20 39 60* 44 43 21 365.00 7 1
39 POL POL 204763 Przemysław Okoński Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 42 28 40 35 24 46 48 30 50* 47 29 369.00 27 14
40 POL POL 196962 Jakub Wiedeheft Sławski Klub Żeglarski 26 40 32 38 46 DSQ* 51 54 32 37 17 373.00 28 15
41 POL POL 173475 David Gdaniec Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 52 29 31 32 35 45 36 40 BFD* 49 27 376.00 29
42 POL POL 178115 Wojciech Antoniak UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY 31 32 54 48 38 56* 49 49 21 22 38 382.00 30
43 POL POL 180716 Filip Kapała Sławski Klub Żeglarski 36 45 49 33 48 35 41 32 BFD* 41 25 385.00 31 16
44 POL POL 195786 Natalia Jabłońska Sławski Klub Żeglarski 37 42 44 31 40 40 43 46* 27 45 36 385.00 8
45 POL POL 215004 Antoni Borkowski ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU 58 59* 33 54 51 22 22 34 45 53 19 391.00 32 17
46 POL POL 212589 Julia Szymczak POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU 24 35 58* 41 41 43 40 42 37 33 DNE 409.00 9 2
47 POL POL 192638 Izabela Satrjan Yacht Klub Stal Gdynia 30 DNC* 23 52 50 54 35 39 55 50 24 412.00
48 POL POL 190544 Alan Kocięda Sławski Klub Żeglarski 40 43 39 30 68* 60 17 52 42 55 41 419.00 33 18
49 POL POL 191832 Rafał Szubert POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU DNC* DNC 38 39 23 27 27 48 40 54 52 421.00 34
50 POL POL 194967 Hanna Dmochowska Sławski Klub Żeglarski 35 50 47 46 49 28 55 51 BFD* 52 18 431.00 10 3
51 POL POL 20 Maurycy Robakowski Regatowy Klub Sportowy Lasery 50 58 51 60* 57 42 38 47 24 28 44 439.00 35
52 POL POL 212648 Zuzanna Tarnawska Sławski Klub Żeglarski 41 46 57 44 42 30 54 59 BFD* 40 49 462.00 11
53 POL POL 160406 Krzysztof Dobrowolski Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 32 44 46 62 59 59 29 44 46 44 DNC* 465.00
54 POL POL 201833 Fabian Chodak Sławski Klub Żeglarski 54 55 55 51 45 36 66* 58 47 30 62 493.00 36
55 POL POL 213309 Michał Paciorek K.S Spójnia - Warszawa 55 51 61 34 53 58 57 55 38 34 DNC* 496.00 37 19
56 POL POL 191836 Amelia Dziąba Giżycka Grupa Regatowa 56 56 48 42 34 44 61 63* 54 51 53 499.00 12 4
57 POL POL 191842 Hubert Maczyszyn Giżycka Grupa Regatowa 46 41 42 56 62 55 63* 50 33 56 59 500.00 38 20
58 POL POL 139585 Bogusz Tłok Regatowy Klub Sportowy Lasery 49 54 43 57 60* 57 52 57 41 57 33 500.00 39 21
59 POL POL 212632 Jedrzej Marciniak JACHT KLUB WIELKOPOLSKI DNC* DNC DNC 36 63 48 53 37 49 46 46 524.00 40 22
60 POL POL 202655 Oskar Maguda Giżycka Grupa Regatowa 57 53 60 61* 56 38 60 56 53 58 60 551.00 41
61 POL POL 201561 Anna Trędowska KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW 43 49 50 63 71* 63 68 53 51 59 56 555.00 13
62 POL POL 199296 Krystian Nawrat Klub Wodny Fala Kalisz DNC* 47 62 UFD 70 65 65 41 34 62 37 556.00
63 POL POL 186235 Stefan Marciniak ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU DNF* DNC 63 43 54 47 58 61 56 60 50 565.00 42 23
64 POL POL 16 Bartosz Dąbrowski Sławski Klub Żeglarski 51 52 59 64 64 69* 62 67 60 61 43 583.00 43 24
65 POL POL 191834 Dominik Konieczny POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU DNC* DNC DNC 53 43 61 56 62 48 UFD 47 589.00 44 25
66 POL POL 167664 Sławomir Chybiński UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY DNC* DNC DNC 58 66 62 59 65 52 48 39 595.00
67 POL POL 170891 Jakub Chodak Sławski Klub Żeglarski DNC* 57 53 UFD 52 64 67 64 59 66 48 603.00 45 26
68 POL POL 189516 Natalia Garbaczewska Sławski Klub Żeglarski DNC* DNC DNC 59 61 67 69 69 62 65 55 653.00 14
69 POL POL 182211 Piotr Vogel JACHT KLUB WIELKOPOLSKI DNC* DNC DNC 66 69 71 64 66 57 64 63 666.00 46 27
70 POL POL 174566 Piotr Kubica KLUB ŻEGLARSKI HORN KRAKÓW DNC* DNC DNC 65 65 66 71 70 61 67 58 669.00 47
71 POL POL 190828 Mikołaj Warot JACHT KLUB WIELKOPOLSKI DNC* DNC DNC 68 72 68 72 68 58 68 64 684.00 48 28
72 POL POL 190823 Dobromir Sokołowski JACHT KLUB WIELKOPOLSKI DNC* DNC DNC 67 67 70 70 DNC DNC 63 57 686.00 49 29
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Pkt Mł. Jr
1 POL POL 2 Aleksander Arian Uczniowski Klub Sportowy „FIR” 4 1 2 2 4 1 1 1 4 6 DNC* 26.00
2 POL POL 214222 Stanisław Klimaszewski Giżycka Grupa Regatowa 5 3 3 9* 2 3 6 2 3 1 1 29.00
3 POL POL 209552 Tadeusz Kubiak SEJK "Pogoń" Szczecin 2 5 1 1 1 RET* 2 3 2 DNE 2 37.00
4 POL POL 214219 Wojciech Klimaszewski Giżycka Grupa Regatowa 3 4 4 5 6 7* 4 5 5 3 5 44.00 1 1
5 POL POL 21078 Kacper Mazurek Sławski Klub Żeglarski 10* 9 6 7 3 9 3 7 6 4 7 61.00 2
6 POL POL 212632 Jakub Marciniak JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 6 6 5 8* 7 4 8 6 7 8 4 61.00 3 2
7 POL POL 212956 Kacper Błaszczyk Starostwo Powiatowe w Lęborku 8* 7 7 3 8 6 7 8 8 7 8 69.00 4 3
8 POL POL 207915 Kacper Stanisławski Yacht Klub Stal Gdynia 7 2 9 4 5 2 DNC* DNC DNC 5 3 73.00 5 4
9 POL POL 211314 Jakub Rodziewicz SEJK "Pogoń" Szczecin 1 8 DNC* RET DNE DNE 5 4 1 2 6 81.00 6
10 POL POL 204343 Hubert Polaczyk Klub Żeglarski TEST 11 12* 11 6 9 5 11 10 9 9 9 90.00 7 5
11 POL POL 215784 Tomasz Misiak JACHT KLUB WIELKOPOLSKI 9 10* 8 10 10 8 9 9 10 10 10 93.00 8 6
12 POL POL 191832 Wojciech Kotowski POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU DNC* 11 10 11 11 11 10 12 11 11 11 109.00 9
13 POL POL 209431 Tymoteusz Walicki Sławski Klub Żeglarski DNC* 15 12 14 12 13 12 11 12 12 14 127.00 10 7
14 POL POL 188953 Dawid Płotka Yacht Klub Stal Gdynia 12 14 15* 12 13 10 13 14 14 14 15 131.00
15 POL POL 201481 Wojciech Wilski Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 13 16 13 DSQ* 15 15 15 15 15 15 16 148.00 11 8
16 POL POL 212647 Maciej Bardan Uczniowski Klub Sportowy „FIR” DNC* DNC DNC 13 DSQ 12 14 13 13 DNF 12 149.00
17 POL POL 7667 Tomasz Dąbrowski Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” DNF* 13 14 15 14 14 DNC DNC DNC 13 13 150.00 12 9
Europa Wyniki oficjalne po 10 wyścigach
Laser 4.7 Wyniki oficjalne po 11 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 11 wyścigach
Laser Standard Wyniki oficjalne po 11 wyścigach