9 - 12 maj 2019

Puchar PZŻ

Krynica Morska, Polska
Wyniki
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 Pkt J-ka Jr
1 POL POL 70 Damian Sieczkowski 1 1 1 2* 2 1 1 2 1 2 12.00
2 POL POL 115 Agnieszka Kiełczewska DNC* 4 3 3 4 4 2 4 8 5 37.00
3 POL POL 10 Zofia Derwich 10 5 5 12* 6 3 3 5 6 8 51.00 1
4 POL POL 128 Bartosz Miziewicz 3 2 UFD* 9 3 DNE UFD 1 2 1 55.00 1
5 POL POL 26 Maksymilian Markow 4 3 2 DSQ* 13 9 6 9 3 9 58.00 2
6 SWE SWE 3524 Leon Dura 8 9* 8 6 8 7 7 8 5 4 61.00 3
7 POL POL 129 Jan Sikorski 7 8 4 7 7 10 9 10 12* 3 65.00 4
8 POL POL 150 Borys Boratyński 5 UFD* 6 8 9 11 13 3 4 7 66.00
9 NED NED 755 Sylwester Bączek 6 7 DNC* 10 12 6 10 7 7 10 75.00
10 POL POL 149 Marcin Staniewicz DNC* DNC DNC 4 5 5 5 11 9 6 79.00 5
11 POL POL 116 Marta Kozieł DNC* DNC DNC 1 1 2 8 13 11 11 81.00 2
12 POL POL 61 Szymon Ruban 2 6 7 5 10 8 DNC* DNC DNC DNC 89.00
13 POL POL 52 Katarzyna Derwich 9 10 9 DSQ* 14 13 4 6 10 DNE 92.00 3
14 POL POL 11 Szymon Łata DNC* DNC DNC 13 15 12 12 12 13 13 124.00 6
15 POL POL 1 Gabriela Cielecka DNC* DNC DNC 11 11 UFD 11 14 15 12 125.00 4
16 POL POL 44 Jakub Micewski DNC* 11 DNC 14 16 14 14 15 14 DNC 132.00 7
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Pkt J-ka Mł. Jr Mł. Mł.M. Mł.K.
1 POL POL 205136 Lilly May Niezabitowska 6 1 18* 1 1 1 6 2 9 2 1 30.00 1
2 POL POL 195305 Wiktor Robaczewski 10 12 25* 3 12 3 1 3 1 6 2 53.00
3 POL POL 197541 Klara Sobczak 7 9 16* 8 5 4 2 5 8 11 5 64.00 2
4 POL POL 191862 Maria Prus-Głowacka 3 7 1 4 2 15 5 1 10 18 34* 66.00 3
5 POL POL 203349 Maciej Panaś 8 14 19 9 3 2 22* 4 5 7 3 74.00 1
6 POL POL 195310 Dominika Raszka 4 8 9 16 14 16 3 6 7 3 DNC* 86.00 4
7 POL POL 213144 Laura Szulc 15 13 22* 12 9 6 14 8 4 1 6 88.00 5
8 POL POL 167671 Jan Krawczyk 2 27* 14 10 13 7 7 26 12 22 4 117.00 2
9 POL POL 212589 Alicja Spruch 19 20 28* 26 8 9 4 16 6 4 8 120.00
10 POL POL 214348 Zuzanna Widomska 11 15 8 2 6 17 13 14 28 26 37* 140.00
11 POL POL 205650 Aleksandra Bobula 14 18 10 6 15 14 16 11 27 31* 27 158.00 6
12 POL POL 186218 Stanisław Konarzewski 1 4 38* 23 24 10 17 21 11 17 36 164.00 3
13 POL POL 209834 Leon Gniadek 9 11 39* 29 20 22 9 13 3 27 22 165.00 4
14 POL POL 180701 Hanna Koczar 32* 23 4 13 25 13 30 7 22 8 21 166.00
15 POL POL 181171 Hubert Roszyk 17 2 7 11 48* 28 33 12 32 39 7 188.00 5 1
16 POL POL 214119 Maciej Lickendorf 13 21 20 20 30 37* 28 10 2 16 33 193.00 6
17 POL POL 191839 Kamil Lenczowski 12 6 23 33 19 27 31 45* 15 13 19 198.00 7 2
18 POL POL 209036 Krzysztof Olejnik 37 17 40* 24 28 19 10 15 18 5 35 208.00 8 3
19 POL POL 207572 Karolina Gała 33 48* 3 32 42 18 18 20 19 10 15 210.00 7 1
20 POL POL 180733 Iga Marcisz 29 26 35 17 22 11 36 9 17 46* 10 212.00 8
21 POL POL 17 Filip Olszewski 20 22 2 18 7 20 12 42* 30 19 DNE 220.00 9 4
22 POL POL 189964 Szymon Oleksiuk 5 3 BFD* 19 DNE 8 11 17 14 DNC 9 226.00 10
23 POL POL 215781 Szymon Maruszczak DNC* 5 21 21 35 46 15 24 24 33 13 237.00 11 5
24 POL POL 203062 Paweł Gerłachowski 21 16 13 25 34 38 39 40* 31 12 20 249.00 12
25 POL POL 214225 Konrad Dziąba 28 34 52 15 26 23 23 18 13 56* 18 250.00 13
26 POL POL 191832 Aleksandra Długołęcka 27 24 30 41* 18 31 29 32 16 14 31 252.00 9 2
27 POL POL 194841 Natalia Burczynska 16 19 26 30 41 55* 19 19 23 28 47 268.00 10 3
28 POL POL 209038 Maria Majchrzycka 42 35 29 38 44* 12 8 22 38 37 11 272.00 11
29 POL POL 203271 Paweł Trella 18 25 17 7 43 24 38 30 33 50 BFD* 285.00 14
30 POL POL 213549 Miłosz Michalak 43 52* 15 31 4 5 32 39 42 29 48 288.00 15 6
31 POL POL 170199 Wiktor Borkowski 38 39 24 22 39 36 55* 25 21 44 16 304.00 16 7
32 POL POL 160730 Michał Grzesiek 22 28 11 51* 29 30 46 48 46 24 26 310.00 17 8
33 POL POL 197724 Julia Wróblewska 40 30 6 44* 17 35 41 34 35 43 38 319.00 12 4
34 POL POL 192638 Szymon Gąsiorowski 35 33 31 37 32 39 24 31 44* 36 23 321.00 18 9
35 POL POL 20873 Maciej Ilnicki 25 40 BFD* 42 37 34 35 35 39 25 12 324.00 19
36 POL POL 186832 Kamil Stemplewski DNC* 10 42 28 23 29 34 52 37 9 DNC 334.00 20 10
37 POL POL 173379 Kacper Walęga 36 41 34 39 38 41 21 28 36 42 55* 356.00 21 11
38 POL POL 185706 Michalina Pawelczyk DNC* DNC DNC 14 52 21 27 23 34 21 30 362.00 13 5
39 POL POL 186831 Jakub Kluk DNC* DNC DNC 27 33 25 20 38 25 35 28 371.00
40 POL POL 195386 Antoni Kasprzyk DNC* DNC 12 5 10 40 54 64 55 34 32 376.00
41 POL POL 204205 Lena Cituk 46 50 49 36 50 26 44 27 20 BFD* 29 377.00 14 6
42 POL POL 186235 Cezary Popielski 31 38 41 34 27 63 47 37 41 23 DNC* 382.00 22 12
43 POL POL 194897 Mateusz Balicki 24 36 32 52 55 52 25 47 26 58* 54 403.00 23
44 POL POL 17829 Agnieszka Jankowiak DNC* DNC 27 35 11 48 43 33 49 60 46 422.00 15 7
45 POL POL 180767 Teodor Kasprzyk DNC* DNC 33 55 36 32 40 44 51 59 24 444.00 24 13
46 POL POL 196962 Tymon Gajdziński 23 37 44 62 62 57 57 50 29 32 DNF* 453.00 25 14
47 POL POL 166279 Robert Berliński 44 43 54 46 16 54 45 57 64* 40 58 457.00 26
48 POL POL 193510 Paweł Piankowski 41 44 37 47 49 62 64* 60 56 15 49 460.00 27 15
49 POL POL 190828 Julia Wawrzyniak DNC* DNC DNC 43 40 45 37 29 40 45 44 463.00 16 8
50 POL POL 207351 Anna Gierasimiuk DNC* 46 36 45 21 51 52 43 52 53 DNC 469.00 17 9
51 POL POL 202397 Franciszek Niesiobędzki 30 31 46 53 53 61 62* 53 62 38 43 470.00 28 16
52 POL POL 191836 Gabriela Jakończuk 26 42 51 56 65* 58 65 49 63 20 42 472.00 18
53 POL POL 197815 Piotr Hofman DNF* 53 5 60 66 47 42 54 48 48 50 473.00
54 POL POL 194840 Karolina Skwarek 34 45 47 64 64 65* 63 41 54 47 14 473.00 19 10
55 POL POL 206282 Nina Łypaczewska DNC* DNC BFD 40 45 43 56 62 43 54 25 508.00
56 POL POL 182212 Nikola Krzosek DNC* 32 53 59 46 49 58 61 58 55 39 510.00
57 POL POL 178466 Kuba Matysik DNC* 49 43 54 56 33 51 66 45 63 51 511.00 29 17
58 POL POL 166749 Liwia Tomikowska DNC* DNC DNC 63 58 53 60 36 47 49 17 523.00
59 POL POL 8 Oliwia Osadcow DNC* 29 BFD 48 57 42 53 46 RET 62 57 534.00 20
60 POL POL 195304 Illya Zaradny DNC* DNC DNC 57 31 59 26 67 50 DSQ 40 540.00 30
61 POL POL 200981 Gracjan Niczyj 48 DNC* DNC 65 51 50 49 59 57 30 DNC 549.00 31 18
62 POL POL 193509 Alicja Kolman 47 55 BFD* 68 54 44 61 51 66 61 45 552.00
63 POL POL 195807 Mikołaj Kmin 45 51 50 58 60 56 59 65 UFD* 64 56 564.00 32 19
64 POL POL 188824 Sarah Goetz DNC* DNC DNC 67 59 64 50 56 59 41 41 577.00 21 11
65 POL POL 201561 Andrzej Pochopień DNC* DNC DNC 49 61 68 48 55 61 51 52 585.00 33 20
66 POL POL 180338 Rafał Małota DNC* DNC 45 61 47 67 69 58 60 52 DNC 599.00
67 POL POL 180716 Szymon Janiak DNC* 47 48 50 63 66 66 DNC DNC 57 DNC 607.00 34 21
68 POL POL 191840 Jan Melzer 39 54 BFD* 69 68 69 68 68 65 65 53 618.00 35 22
69 POL POL 207352 Dawid Sikorski DNC* 56 BFD 66 67 60 67 63 53 66 DNC 638.00
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Pkt Jr Jr Mł. J-ka J-ka Mł.
1 POL POL 209035 Tytus Butowski 2 3 4 2 2 15 4 RET* 6 5 1 44.00 1
2 POL POL 210947 Łukasz Machowski 4 5 1 5 7 3 2 4 DNC* 9 11 51.00 2
3 POL POL 151121 Michał Krasodomski 1 2 3 8 11 4 7 3 12 21* 10 61.00 3 1
4 POL POL 211313 Magdalena Kwaśna 6 8 2 16 13 9 5 1 7 1 DNC* 68.00
5 POL POL 213355 Przemysław Machowski 7 18 14 24* 1 2 8 6 8 3 8 75.00 4 2
6 POL POL 207570 Piotr Malinowski 8 4 7 4 9 23 3 5 2 10 26* 75.00 5
7 POL POL 211107 Mikołaj Silny 5 17 6 14 12 6 18* 7 14 7 16 104.00 6
8 POL POL 214216 Julia Rogalska 25* 20 12 11 4 1 15 11 11 17 3 105.00 1
9 POL POL 195310 Marcin Rudawski 3 1 5 1 6 13 1 2 1 DNC* DNC 106.00
10 POL POL 204341 Igor Kuczys 19 10 21 7 5 5 11 18 BFD* 12 7 115.00 7 3
11 POL POL 212721 Filip Rajchert 11 12 11 19 17 14 14 12 3 25* 20 133.00 8 4
12 POL POL 209036 Maksymilian Cymerman 22* 22 20 6 8 8 16 9 19 13 12 133.00 9
13 POL POL 212962 Marcelina Korszon 18 7 24 9 15 10 12 15 9 16 51* 135.00 2
14 POL POL 214224 Tomasz Trajnowicz 27 37* 27 10 14 37 6 16 4 8 9 158.00 10 5
15 POL POL 204557 Konstanty Sawicki 14 14 18 15 28 25 26 17 10 2 61* 169.00 11
16 POL POL 213514 Jakub Ławicki 20 19 16 21 10 11 20 21 13 29* 28 179.00 12
17 POL POL 1 Maciej Jarosz 9 23 9 27 29 18 28 10 5 32* 23 181.00 13
18 POL POL 189349 Piotr Masztalerz 17 16 26* 17 22 24 24 19 18 14 14 185.00 14
19 POL POL 210221 Kinga Brzóska 16 21 13 20 26 32* 23 24 17 18 13 191.00 3
20 POL POL 209471 Gerard Polaczyk DNC* 30 15 12 20 19 13 14 29 38 2 192.00 15 6
21 POL POL 212649 Filip Miłoszewski 45 34 8 3 3 7 9 8 15 DNC* DNC 205.00 16 7
22 POL POL 194897 Mateusz Grzempa 23 36 45 18 16 21 10 13 BFD* 19 22 223.00 17
23 POL POL 207099 Magda Placzke 39 24 17 25 33 53* 25 26 20 4 15 228.00 4
24 POL POL 196348 Oliwia Laskowska 29 27 28 13 31 12 34 28 23 42* 42 267.00 5
25 POL POL 190826 Artur Keller 21 31 30 29 37 29 19 22 BFD* 31 35 284.00
26 EST EST 20643 Dominik Śliwiński 38 26 22 37 32 50* 37 25 28 11 34 290.00 18 8
27 POL POL 188235 Piotr Jóźwiak 33 15 34 23 21 31 50* 33 35 36 30 291.00 19
28 POL POL 169707 Kacper Jaskuła 28 6 25 UFD* 55 16 47 20 BFD 27 4 301.00 20 9
29 POL POL 168053 Maksymilian Burdziej 34 25 29 47* 25 41 31 31 25 23 40 304.00 21 10
30 POL POL 192583 Agata Kalinowska 12 13 19 UFD* 47 51 44 29 31 6 54 306.00 6
31 POL POL 201105 Bartłomiej Mierzwa 13 11 37 49 39 49 42 27 22 20 DNC* 309.00 22 11
32 POL POL 191858 Mateusz Leszko 48 38 56* 50 18 17 45 23 39 35 6 319.00
33 POL POL 7 Kacper Fabian 47 DNC* DNC 22 27 26 21 36 36 39 5 332.00 23
34 POL POL 214221 Mateusz Siedlecki 10 9 36 55 58* 52 46 43 26 26 45 348.00 24
35 POL POL 180728 Krzysztof Racz 15 33 35 28 36 33 30 35 30 DNC* DNC 348.00
36 POL POL 196898 Kacper Żywiczka 44 39 41 40 30 34 32 45* 43 15 32 350.00 25 12
37 CYP CYP 194779 Juliusz Hebel DNC* DNC 10 45 44 39 33 38 16 24 31 353.00 26 13
38 POL POL 201013 Nawojka Ślusarska 53 48 52 26 19 20 39 60* 44 43 21 365.00 7 1
39 POL POL 204763 Przemysław Okoński 42 28 40 35 24 46 48 30 50* 47 29 369.00 27 14
40 POL POL 196962 Jakub Wiedeheft 26 40 32 38 46 DSQ* 51 54 32 37 17 373.00 28 15
41 POL POL 173475 David Gdaniec 52 29 31 32 35 45 36 40 BFD* 49 27 376.00 29
42 POL POL 178115 Wojciech Antoniak 31 32 54 48 38 56* 49 49 21 22 38 382.00 30
43 POL POL 180716 Filip Kapała 36 45 49 33 48 35 41 32 BFD* 41 25 385.00 31 16
44 POL POL 195786 Natalia Jabłońska 37 42 44 31 40 40 43 46* 27 45 36 385.00 8
45 POL POL 215004 Antoni Borkowski 58 59* 33 54 51 22 22 34 45 53 19 391.00 32 17
46 POL POL 212589 Julia Szymczak 24 35 58* 41 41 43 40 42 37 33 DNE 409.00 9 2
47 POL POL 192638 Izabela Satrjan 30 DNC* 23 52 50 54 35 39 55 50 24 412.00
48 POL POL 190544 Alan Kocięda 40 43 39 30 68* 60 17 52 42 55 41 419.00 33 18
49 POL POL 191832 Rafał Szubert DNC* DNC 38 39 23 27 27 48 40 54 52 421.00 34
50 POL POL 194967 Hanna Dmochowska 35 50 47 46 49 28 55 51 BFD* 52 18 431.00 10 3
51 POL POL 20 Maurycy Robakowski 50 58 51 60* 57 42 38 47 24 28 44 439.00 35
52 POL POL 212648 Zuzanna Tarnawska 41 46 57 44 42 30 54 59 BFD* 40 49 462.00 11
53 POL POL 160406 Krzysztof Dobrowolski 32 44 46 62 59 59 29 44 46 44 DNC* 465.00
54 POL POL 201833 Fabian Chodak 54 55 55 51 45 36 66* 58 47 30 62 493.00 36
55 POL POL 213309 Michał Paciorek 55 51 61 34 53 58 57 55 38 34 DNC* 496.00 37 19
56 POL POL 191836 Amelia Dziąba 56 56 48 42 34 44 61 63* 54 51 53 499.00 12 4
57 POL POL 191842 Hubert Maczyszyn 46 41 42 56 62 55 63* 50 33 56 59 500.00 38 20
58 POL POL 139585 Bogusz Tłok 49 54 43 57 60* 57 52 57 41 57 33 500.00 39 21
59 POL POL 212632 Jedrzej Marciniak DNC* DNC DNC 36 63 48 53 37 49 46 46 524.00 40 22
60 POL POL 202655 Oskar Maguda 57 53 60 61* 56 38 60 56 53 58 60 551.00 41
61 POL POL 201561 Anna Trędowska 43 49 50 63 71* 63 68 53 51 59 56 555.00 13
62 POL POL 199296 Krystian Nawrat DNC* 47 62 UFD 70 65 65 41 34 62 37 556.00
63 POL POL 186235 Stefan Marciniak DNF* DNC 63 43 54 47 58 61 56 60 50 565.00 42 23
64 POL POL 16 Bartosz Dąbrowski 51 52 59 64 64 69* 62 67 60 61 43 583.00 43 24
65 POL POL 191834 Dominik Konieczny DNC* DNC DNC 53 43 61 56 62 48 UFD 47 589.00 44 25
66 POL POL 167664 Sławomir Chybiński DNC* DNC DNC 58 66 62 59 65 52 48 39 595.00
67 POL POL 170891 Jakub Chodak DNC* 57 53 UFD 52 64 67 64 59 66 48 603.00 45 26
68 POL POL 189516 Natalia Garbaczewska DNC* DNC DNC 59 61 67 69 69 62 65 55 653.00 14
69 POL POL 182211 Piotr Vogel DNC* DNC DNC 66 69 71 64 66 57 64 63 666.00 46 27
70 POL POL 174566 Piotr Kubica DNC* DNC DNC 65 65 66 71 70 61 67 58 669.00 47
71 POL POL 190828 Mikołaj Warot DNC* DNC DNC 68 72 68 72 68 58 68 64 684.00 48 28
72 POL POL 190823 Dobromir Sokołowski DNC* DNC DNC 67 67 70 70 DNC DNC 63 57 686.00 49 29
M Nr Załoga R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Pkt Mł. Jr
1 POL POL 2 Aleksander Arian 4 1 2 2 4 1 1 1 4 6 DNC* 26.00
2 POL POL 214222 Stanisław Klimaszewski 5 3 3 9* 2 3 6 2 3 1 1 29.00
3 POL POL 209552 Tadeusz Kubiak 2 5 1 1 1 RET* 2 3 2 DNE 2 37.00
4 POL POL 214219 Wojciech Klimaszewski 3 4 4 5 6 7* 4 5 5 3 5 44.00 1 1
5 POL POL 21078 Kacper Mazurek 10* 9 6 7 3 9 3 7 6 4 7 61.00 2
6 POL POL 212632 Jakub Marciniak 6 6 5 8* 7 4 8 6 7 8 4 61.00 3 2
7 POL POL 212956 Kacper Błaszczyk 8* 7 7 3 8 6 7 8 8 7 8 69.00 4 3
8 POL POL 207915 Kacper Stanisławski 7 2 9 4 5 2 DNC* DNC DNC 5 3 73.00 5 4
9 POL POL 211314 Jakub Rodziewicz 1 8 DNC* RET DNE DNE 5 4 1 2 6 81.00 6
10 POL POL 204343 Hubert Polaczyk 11 12* 11 6 9 5 11 10 9 9 9 90.00 7 5
11 POL POL 215784 Tomasz Misiak 9 10* 8 10 10 8 9 9 10 10 10 93.00 8 6
12 POL POL 191832 Wojciech Kotowski DNC* 11 10 11 11 11 10 12 11 11 11 109.00 9
13 POL POL 209431 Tymoteusz Walicki DNC* 15 12 14 12 13 12 11 12 12 14 127.00 10 7
14 POL POL 188953 Dawid Płotka 12 14 15* 12 13 10 13 14 14 14 15 131.00
15 POL POL 201481 Wojciech Wilski 13 16 13 DSQ* 15 15 15 15 15 15 16 148.00 11 8
16 POL POL 212647 Maciej Bardan DNC* DNC DNC 13 DSQ 12 14 13 13 DNF 12 149.00
17 POL POL 7667 Tomasz Dąbrowski DNF* 13 14 15 14 14 DNC DNC DNC 13 13 150.00 12 9
Europa Wyniki oficjalne po 10 wyścigach
Laser 4.7 Wyniki oficjalne po 11 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 11 wyścigach
Laser Standard Wyniki oficjalne po 11 wyścigach