Puchar PZŻ

19 - 28 maj 2017 Krynica Morska, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
R8
Pkt
1
POL 211108
Agata Barwinska
MOS SSW Iława
1
2*
1
1
1
1
1
1
7.00
2
POL 207574
Magda Kwaśna
CHKŻ Chojnice
2
1
2
6*
2
2
2
2
13.00
3
POL 111
Wiktoria Gołębiowska
MOS SSW Iława
3
3
4*
2
3
3
3
4
21.00
4
BLR 13
Diana Tselegnikova
BELARUS
4
5
6
5
5
DNC*
5
5
35.00
5
BLR 203778
Ekaterina Sanko
BELARUS
6
4
3
8*
7
5
6
7
38.00
6
POL 182208
Katarzyna Harc
TS "Kuźnia" Rybnik
5
8
UFD*
3
6
13
4
3
42.00
7
POL 208733
Wiktoria Lehmann
AZS Poznań
7
7
UFD*
10
9
6
11
8
58.00
8
POL 207855
Natalia Stawiarska
UKS FIR Warszawa
DNC*
17
18
4
4
4
7
6
60.00
9
POL 198206
Monika Klopotowska
MKS "Dwójka" Warszawa
13
16
7
21*
13
9
15
14
87.00
10
POL 211227
Kornelia Ulšżka
UKS FIR Warszawa
24
19
10
27*
8
12
8
10
91.00
11
POL 186221
Natalia Bazylko
MKŻ Arka Gdynia
11
9
23
19
11
8
26*
12
93.00
12
POL 207349
Magdalena Daniszewska
Giżycka Grupa Regatowa
15
20
30*
7
14
10
14
16
96.00
13
POL 200522
Agata Kalinowska
UKS Żeglarz Wrocław
29
15
19
34*
10
7
10
9
99.00
14
POL 200985
Kinga Brzóska
MKŻ Arka Gdynia
9
13
5
17
DNC*
11
13
DNC
107.00
15
POL 189516
Justyna Czerniewska
UKŻ 7 Białystok
21
22
26*
25
12
17
12
11
120.00
16
POL 195782
Oliwia Laskowska
CHKŻ Chojnice
14
10
25
35
15
14
9
UFD*
122.00
17
POL 97719
Natalia Jablonska
MKŻ Arka Gdynia
17
21
12
15
DNC*
19
20
18
122.00
18
POL 203178
Anna Bak
SEJK "Pogoń" Szczecin
20
11
9
20
17
16
DSQ*
DNC
132.00
19
POL 184592
Karolina Błaszak
MKŻ Arka Gdynia
19
25
13
14
DNC*
24
19
20
134.00
20
POL 207579
Julia Sieczkowska
AZS Poznań
25*
18
24
13
16
25
23
17
136.00
21
POL 194967
Natalia Kuczys 2002 Mkż "arka" Gdynia
MKŻ Arka Gdynia
22
12
16
12
DNC*
20
17
DNC
138.00
22
POL 204763
Julia Okońska
UKS FIR Warszawa
10
6
8
22
DNC*
UFD
16
UFD
140.00
23
POL 201561
Anna Michalska
AZS Poznań
8
28
29
18
DNC*
21
22
19
145.00
24
POL 204205
Marta Weiss
Giżycka Grupa Regatowa
16
30
32
23
DNC*
18
21
13
153.00
25
BLR 199288
Yana Obuhova
BELARUS
12
27
11
30
DNC*
UFD
18
22
159.00
26
POL 202449
Marcelina Korszon
UKS FIR Warszawa
23
14
22
29
DNC*
23
DNC
15
165.00
27
BLR 188269
Aliaksandra Harunovich
BELARUS
18
31
27
31
DNC*
22
27
23
179.00
28
POL 202448
Weronika Folmer
KST "Elektryk" Grudziądz
26
33
14
28
DNF*
29
29
21
180.00
29
POL 205651
Magdalena Smagowicz
KŻ "Horn" Kraków
32
26
21
36
DNC*
28
25
24
192.00
30
POL 160402
Ksenia Kobelak
UKS FIR Warszawa
30
24
28
16
DNC*
26
30
DNC
193.00
31
POL 194897
Hanna Romanowska
CHKŻ Chojnice
DNC*
32
17
32
DNC
15
24
UFD
198.00
32
POL 194843
Kaja Hanys
UKŻ "Wiking" Toruń
DNC*
23
20
9
DNC
DNC
DNC
DNC
208.00
33
POL 209465
Aleksandra Jasińska
UKS Barnim Goleniów
DNC*
29
15
11
DNC
DNC
DNC
DNC
211.00
34
POL 183096
Iza Satrjan
UKŻ "Lamelka" Kartuzy
27
34
35
37
DNC*
27
28
25
213.00
35
POL 61
Anna Trędowska
KŻ "Horn" Kraków
33
35
34
24
DNC*
30
DNC
DNC
234.00
36
POL 189349
Agata Dróżyńska
TKŻ Toruń
31
37
31
26
DNC*
32
DNC
DNC
235.00
37
POL 200987
Katarzyna Król
SEJK "Pogoń" Szczecin
28
36
33
33
DNC*
31
DNC
DNC
239.00
38
POL 157415
Natalia Majewska
Stowarzyszenie Port Mechelinki
DNC*
38
36
38
DNC
33
DNC
DNC
262.00