Puchar PZŻ

19 - 28 maj 2017 Krynica Morska, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
Pkt
1
POL 20734
Julia Rogalska
Giżycka Grupa Regatowa
1
2
1
1
3*
1
6.00
2
POL 1
Magdalena Daniszewska
Giżycka Grupa Regatowa
2
1
6
2
BFD*
2
13.00
3
POL 205297
Natalia Kuczys
MKŻ Arka Gdynia
9*
6
4
3
2
3
18.00
4
POL 210221
Kinga Brzóska
MKŻ Arka Gdynia
UFD*
3
2
4
4
6
19.00
5
POL 195304
Agnieszka Grzesiak
AZS Poznań
5
7
3
12*
5
9
29.00
6
POL 201832
Marcelina Korszon
UKS FIR Warszawa
3
9*
9
5
9
5
31.00
7
POL 211879
Maria Grabska
SYC "Zefir-Drakkar" Poraj
12
10
13
BFD*
1
4
40.00
8
POL 194967
Hanna Dmochowska
MKŻ Arka Gdynia
4
11
20*
10
6
14
45.00
9
POL 197725
Weronika Folmer
KST "Elektryk" Grudziądz
6
12
15*
7
8
12
45.00
10
POL 182524
Magdalena Czerniewska
UKŻ 7 Białystok
11
8
7
14
BFD*
8
48.00
11
POL 193509
Karina Jasiewicz
OKŻ Olsztyn
18
26*
14
15
7
10
64.00
12
POL 200984
Dominika Kęska
UKŻ "Wiking" Toruń
13
4
5
BFD*
BFD
7
69.00
13
POL 180742
Natalia Borusińska
UKS Zalew Kielce
10
18
17
20
11
25*
76.00
14
LTU 210163
Vilt? Karali?t?
LITHUANIA
DNC*
23
18
6
10
23
80.00
15
POL 160707
Zofia Kotowska
AZS Poznań
UFD*
14
8
8
BFD
11
81.00
16
POL 201013
Nawojka Ślusarska
KŻ "MEWA" POZNAŃ/JKW POZNAŃ
16
22*
21
11
12
21
81.00
17
POL 185706
Julia Szymczak
MKS "Dwójka" Warszawa
27*
24
16
9
16
22
87.00
18
POL 205651
Magdalena Smagowicz
KŻ "Horn" Kraków
28
16
12
13
BFD*
20
89.00
19
POL 198206
Maja Korwin-Mikke
MKS "Dwójka" Warszawa
7
20
10
BFD*
BFD
15
92.00
20
POL 208738
Zuzanna Kaplita
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
8
25
27*
21
13
27
94.00
21
POL 8683
Natalia Ciszek
MKS "Dwójka" Warszawa
23
28*
24
16
15
19
97.00
22
POL BN
Natalia Majewska
Stowarzyszenie Port Mechelinki
15
5
28
23
BFD*
32
103.00
23
POL 166705
Iga Marcisz
TS "Kuźnia" Rybnik
19
29*
26
24
14
24
107.00
24
POL 198207
Kornelia Ulążka
UKS FIR Warszawa
21
13
11
BFD*
BFD
26
111.00
25
POL 164430
Maria Hartel
KW LOK "Garland" Gliwice
25
19
19
BFD*
BFD
13
116.00
26
POL 18683
Wiktoria Gubin
Giżycka Grupa Regatowa
24
15
UFD*
19
BFD
18
116.00
27
POL 1825
Paulina Perkowska
UKŻ 7 Białystok
14
35
23
BFD*
17
31
120.00
28
POL 1953
Dagmara Gil
MKS "Dwójka" Warszawa
20
31
31
18
20
35*
120.00
29
POL 134457
Zuzanna Widomska
TS "Kuźnia" Rybnik
26
33
UFD*
17
19
29
124.00
30
POL 182529
Oliwia Chabowska
UKS Zalew Kielce
17
27
25
BFD*
BFD
17
126.00
31
POL 186279
Paulina Rakowska
MKŻ Arka Gdynia
29
21
22
BFD*
BFD
16
128.00
32
POL 160735
Maja Tokarczyk
KW LOK "Garland" Gliwice
32
34*
30
22
18
33
135.00
33
POL 191813
Amelia Buska
MKS "Dwójka" Warszawa
36*
32
29
26
21
30
138.00
34
POL 197719
Zuzanna Tarnawska
MKŻ Arka Gdynia
22
17
32
BFD*
BFD
28
139.00
35
POL 183119
Nikola Krzosek
KS AZS AWFiS Gdańsk
34
36
34
25
23
37*
152.00
36
POL 13414
Martyna Grycuk
KS AZS AWFiS Gdańsk
33
37
35
27
22
38*
154.00
37
POL 210287
Natalia Krajewska
KW LOK "Garland" Gliwice
31
30
UFD*
BFD
24
36
161.00
38
POL 186834
Julia Kowalczyk
SEJK "Pogoń" Szczecin
35
39
36
BFD*
25
39
174.00
39
POL 15026
Natalia Garbaczewska
UKŻ 7 Białystok
30
38
33
BFD*
BFD
34
175.00