Puchar PZŻ

19 - 28 maj 2017 Krynica Morska, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
R8
Pkt
1
POL 97
Jakub Sykuła
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
13*
3
2
1
1
1
1
1
10.00
2
POL 66
Adam Żarnowski
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
5*
4
5
2
2
4
2
4
23.00
3
POL 45
Kamil Ugniewski
UKŻ 7 Białystok
9
1
1
4
3
6
DSQ*
2
26.00
4
POL 636
Dominik Lewinski
UKŻ 7 Białystok
4
2
3
9*
5
3
4
5
26.00
5
POL 511
Dawid Litwinek
KS "Baza" Mrągowo
1
5
4
5
4
5
UFD*
7
31.00
6
POL 42
Michal Polak
UKŻ 7 Białystok
3
6
7*
3
6
2
5
6
31.00
7
POL 72
Kamil Manowiecki
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
2
13
6
7
8
22*
3
3
42.00
8
POL 661
Krzysztof Żarnowski
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
14*
7
11
10
7
7
7
8
57.00
9
POL 64
Alex Biene
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
10
8
8
8
9
9
8
11*
60.00
10
POL 510
Kuba Pyrek
KS "Baza" Mrągowo
23
26*
14
11
11
8
9
12
88.00
11
POL 512
Michał Lis
KS "Baza" Mrągowo
8
9
9
DNF*
21
10
11
23
91.00
12
POL 109
Grzegorz Bujnowski
UKS FIR Warszawa
16
12
13
13
17
19*
16
15
102.00
13
POL 5
Kacper Gwozdz
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
7
16
DNC*
12
24
13
15
17
104.00
14
POL 998
Jeremi Budzaj
AZS Poznań
17
25*
17
6
13
17
17
19
106.00
15
POL 144
Kajetan Machura
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
27
11
23
UFD*
10
11
12
13
107.00
16
POL 1
Dawid Sykuła
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
19
10
10
19
23
12
18
35*
111.00
17
POL 75
Mike Ryan
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
26*
23
22
17
18
16
6
10
112.00
18
POL 195
Julek Wardaszko
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
11
14
12
DNF*
25
18
22
18
120.00
19
POL 39
Kacper Jaskólski
UKŻ 7 Białystok
21*
18
18
14
16
15
21
21
123.00
20
POL 520
Antoni Antoniewski
UKŻ 7 Białystok
22
24
26
DNF*
19
20
13
14
138.00
21
POL 36
Kacper Guzowski
UKŻ 7 Białystok
15
30
16
UFD*
14
14
UFD
9
143.00
22
POL 19
Kacper Falkiewicz
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
DNF*
21
21
15
20
24
23
20
144.00
23
POL 44
Konrad Machura
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
20
20
15
21
26*
21
26
24
147.00
24
POL 460
Filip Dmochowski
UKŻ 7 Białystok
12
27
20
16
DNF*
25
25
30
155.00
25
POL 135
Mateusz Galiński
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
18
15
19
DNC*
DNC
23
10
31
161.00
26
POL 46
Daniel Ugniewski
UKŻ 7 Białystok
29
22
30
DNF*
12
32
19
22
166.00
27
POL 79
Franciszek Kuźniar
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
24
17
29
DNC*
DNC
26
14
16
171.00
28
LAT 127
Leon Sroczyński
UKŻ 7 Białystok
25
28
32
18
15
35
30
UFD*
183.00
29
POL 133
Mateusz Zelga
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
DNF*
31
28
20
29
29
27
28
192.00
30
POL 51
Oliwier Przybylak
KS "Baza" Mrągowo
DNF*
29
35
DNF
22
30
24
25
210.00
31
POL 225
Krystian Betka
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
DNF*
32
27
DNF
28
33
28
26
219.00
32
POL 150
Michał Krawczyk
AZS Poznań
DNC*
38
38
DNF
27
28
31
27
234.00
33
POL 82
Tomasz Skowronek
UKŻ 7 Białystok
28
34
24
DNC*
DNC
37
33
36
237.00
34
POL 289
Martin Marchewicz
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
DNF*
33
36
DNC
DNC
31
20
34
244.00
35
POL 69
Patryk Różak
AZS Poznań
DNC*
35
34
DNC
DNC
27
29
29
244.00
36
POL 146
Aleksander Niziołek
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
30
19
25
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
254.00
37
POL 88
Bruno Kester
SKŻ "Ergo Hestia" Sopot
DNF*
37
31
DNC
DNC
36
32
33
259.00
38
POL 107
Maciej Pietrzak
UKS FIR Warszawa
DNC*
36
33
DNC
DNC
34
34
32
259.00
39
POL 329
Jakub Szczęsny
UKS "KAŁĘBIE" OSIEK
6
DNF*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
276.00
40
POL 514
Janek Pasiuk
KS "Baza" Mrągowo
DNC*
DNC
37
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
307.00
41
POL 336
Adrian Schutta
UKS "KAŁĘBIE" OSIEK
DSQ*
39
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
309.00
42
POL 331
Filip Szumiłowski
UKS "KAŁĘBIE" OSIEK
DNF*
DSQ
DSQ
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
315.00
42
POL 291
Karol Hajduk
Giżycka Grupa Regatowa
DNS*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
315.00
42
POL 292
Kacper Szukajt
Giżycka Grupa Regatowa
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
DNC
315.00