Puchar PZŻ

19 - 28 maj 2017 Krynica Morska, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
Pkt
1
POL BN
Marcin Rudawski
MKS "Dwójka" Warszawa
2*
2
1
1
1
1
6.00
2
POL 173475
Mateusz Hanke
KS AZS AWFiS Gdańsk
3
1
2
4
5*
2
12.00
3
POL 203117
Wojciech Klimaszewski
Giżycka Grupa Regatowa
7
4
3
8*
2
3
19.00
4
POL 186233
Tytus Butowski
KS AZS AWFiS Gdańsk
4
3
13*
2
4
6
19.00
5
POL 210947
Łukasz Machowski
MKS "Dwójka" Warszawa
1
10
4
3
11*
4
22.00
6
POL 186875
Michał Krasodomski
KS AZS AWFiS Gdańsk
5
6
6
13*
3
8
28.00
7
BLR 203777
Maksim Dziahel
BELARUS
6
13
11
BFD*
7
5
42.00
8
POL 190826
Artur Keller
UKŻ 7 Białystok
9
12
8
BFD*
9
7
45.00
9
BLR 207346
Maksim Bahlai
BELARUS
12
8
10
BFD*
10
10
50.00
10
LTU 202750
Airidas Rutkauskas
LITHUANIA
8
25*
12
9
12
11
52.00
11
POL 202433
Mikołaj Silny
SEJK "Pogoń" Szczecin
11
9
16*
5
15
13
53.00
12
POL 210244
Maksymilian Michalik
KS"SPÓJNIA"WARSZAWA/KS"BAZA"MRĄGOWO
18*
11
17
6
8
18
60.00
13
POL 209024
Jan Krasodomski
SEJK "Pogoń" Szczecin
15
7
15
29*
18
12
67.00
14
POL 207570
Piotr Malinowski
MOS SSW Iława
BFD*
5
7
7
14
36
69.00
15
POL 212510
Piotr Masztalerz
TKŻ Toruń
13
15
14
12
16*
15
69.00
16
POL 200986
Jakub Marciniak
AZS Poznań
22*
21
5
20
22
9
77.00
17
POL 193442
Konrad Berezowski
RKS "Lasery" Zegrze
10
16
24
27*
27
17
94.00
18
POL 207572
Jakub Błaszczyszyn
KS"SPÓJNIA"WARSZAWA/KS"BAZA"MRĄGOWO
24
19
26*
14
23
19
99.00
19
POL 176641
Michał Maciaszczyk
SEJK "Pogoń" Szczecin
40*
14
19
22
31
14
100.00
20
BLR 192681
Aliaksei Leuchuk
BELARUS
25
22
22
18
30*
16
103.00
21
POL 204343
Hubert Polaczyk
KŻ "MEWA" POZNAŃ/JKW POZNAŃ
16
18
36
10
44*
24
104.00
22
POL 191832
Wojciech Kotowski
AZS Poznań
21
17
9
38*
37
25
109.00
23
POL 202449
Karol Dobrowolski
UKS FIR Warszawa
35*
24
33
15
13
26
111.00
24
POL 19183
Piotr Dąbrowski
Giżycka Grupa Regatowa
17
44*
37
31
6
22
113.00
25
POL 201122
Jakub Cymerman
UKS Barnim Goleniów
30
29
31*
11
24
20
114.00
26
POL 180728
Krzysztof Racz
RKS "Lasery" Zegrze
14
36*
18
23
26
33
114.00
27
POL 209834
Wojciech Chodakowski
KŻ "Horn" Kraków
19
27
21
19
29
43*
115.00
28
POL 192834
Piotr Jóźwiak
AZS Poznań
26
20
29
21
19
30*
115.00
29
POL 160406
Patryk Żeberski
AZS Poznań
27
39*
34
24
20
34
139.00
30
POL 9
Szymon Pasiut
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
31
28
39*
16
33
32
140.00
31
POL 197815
Maciej Jedliński
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
32
33
41*
17
25
37
144.00
32
POL 20434
Maciej Jachymski
TS "Kuźnia" Rybnik
28
37
35
BFD*
17
27
144.00
33
POL 199074
Kacper Ludwiński
KS CŻ Szczecin
23
26
46
BFD*
21
38
154.00
34
RUS 162581
Daniil Fenko
Giżycka Grupa Regatowa
33
30
30
30
35*
31
154.00
35
POL 17
Przemysław Pietruszewski
KS AZS AWFiS Gdańsk
29
42
DSQ*
25
38
28
162.00
36
POL 174480
Michał Zieliński
AZS Poznań
BFD*
38
20
43
41
23
165.00
37
POL 210946
Mateusz Szymczak
SEJK "Pogoń" Szczecin
20
49
42
26
DSQ*
29
166.00
38
POL 194842
Mateusz Leszko
RKS "Lasery" Zegrze
37
34
25
28
43
46*
167.00
39
POL 210943
Daniel Smoliński
SEJK "Pogoń" Szczecin
34
41
32
33
45*
35
175.00
40
POL 190984
Karol Zienkiewicz
UKŻ 7 Białystok
BFD*
32
28
40
34
49
183.00
41
POL 2
Aleksander Unruh
AZS Poznań
BFD*
23
40
41
42
42
188.00
42
POL 205296
Mateusz Budzisz
MKŻ Arka Gdynia
BFD*
31
23
BFD
46
39
197.00
43
POL 203114
Mateusz Siedlecki
Giżycka Grupa Regatowa
BFD*
35
50
35
32
45
197.00
44
POL 170891
Daniel Halicki
UKŻ 7 Białystok
BFD*
47
DNC
45
28
21
199.00
45
POL 192638
Szymon Rodziewicz-Borowski
UKS FIR Warszawa
38
48
27
47
50*
41
201.00
46
POL 180729
Roch Osiński
MKŻ Arka Gdynia
41
52*
49
34
39
40
203.00
47
POL 207348
Igor Czudy
KST "Elektryk" Grudziądz
BFD*
45
48
32
40
51
216.00
48
POL 178298
Piotr Borczyński
KS"SPÓJNIA"WARSZAWA/KS"BAZA"MRĄGOWO
BFD*
40
38
BFD
36
44
216.00
49
POL 197726
Przemysław Baranowski
UKŻ 7 Białystok
BFD*
43
44
39
47
50
223.00
50
POL 206817
Piotr Śledziński
UKŻ "Wiking" Toruń
39
51
51
37
48
54*
226.00
51
POL 186834
Jędrzej Bering
SEJK "Pogoń" Szczecin
43
46
47
44
52*
47
227.00
52
POL 19484
Patryk Karczewski
KS AZS AWFiS Gdańsk
44
50
45
36
53
56*
228.00
53
POL 189350
Sebastian Wałaszek
SEJK "Pogoń" Szczecin
36
55*
54
42
55
53
240.00
54
POL 191842
Bartosz Guz
Giżycka Grupa Regatowa
42
54*
52
46
54
48
242.00
55
POL 186228
Tomasz Dąbrowski
KS AZS AWFiS Gdańsk
46
53
43
BFD*
51
52
245.00
56
POL 189534
Maciej Dziewit
KS AZS AWFiS Gdańsk
DNC*
DNC
53
48
49
55
263.00
57
POL 168060
Wiktor Kozerski
TKŻ Toruń
45
DNC*
DNC
DNC
DNC
DNC
277.00