Puchar PZŻ

19 - 28 maj 2017 Krynica Morska, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
Pkt
1
POL 205645
Mateusz Grzempa
CHKŻ Chojnice
3
4
2
1
1
10*
11.00
2
POL 204911
Marek Rospond
YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz
2
7*
4
7
4
2
19.00
3
POL 210947
Przemyslaw Machowski
MKS "Dwójka" Warszawa
11
1
6
2
18*
5
25.00
4
POL 211258
Maciej Jarosz
SYC "Zefir-Drakkar" Poraj
DNC*
8
1
15
2
1
27.00
5
POL 186832
Tomasz Trajnowicz
Giżycka Grupa Regatowa
21*
2
3
6
10
8
29.00
6
LTU 162582
Laurynas Ivanauskas
LITHUANIA
6
3
12
4
30*
7
32.00
7
POL 173542
Kacper Fabian
SEJK "Pogoń" Szczecin
8
6
7
10
3
21*
34.00
8
POL 209471
Gerard Polaczyk
KŻ "MEWA" POZNAŃ/JKW POZNAŃ
10
19*
9
3
9
4
35.00
9
POL 204557
Konstanty Sawicki
Giżycka Grupa Regatowa
14
BFD*
5
11
6
3
39.00
10
BLR 207346
Dzmitry Kutsko
BELARUS
5
5
11
12
7
16*
40.00
11
BLR 207797
Yahor Vaniukevich
BELARUS
20
12
10
9
5
27*
56.00
12
POL 197722
David Gdaniec
KS AZS AWFiS Gdańsk
19
13
32*
5
8
12
57.00
13
POL 201105
Bartłomiej Mierzwa
TS "Kuźnia" Rybnik
4
15
16
17
19*
6
58.00
14
POL 180767
Rafał Szubert
AZS Poznań
9
11
15
19
26*
20
74.00
15
POL 208652
Dominik Śliwiński
KS AZS AWFiS Gdańsk
15
9
13
16
22
24*
75.00
16
POL 169707
Kacper Jaskuła
ŻMKS-Poznań
13
16
19
24*
17
11
76.00
17
POL 183484
Mikołaj Grzybowski
UKS FIR Warszawa
7
18
24*
14
20
18
77.00
18
POL 168053
Maksymilian Burdziej
UKS Barnim Goleniów
30*
27
8
21
14
9
79.00
19
POL 204763
Przemysław Okoński
UKS FIR Warszawa
17
20
22*
20
12
13
82.00
20
BLR 204706
Ivan Mshenski
BELARUS
18
22*
14
18
11
22
83.00
21
POL 188824
David Goetz
AZS Poznań
12
10
17
23
31*
25
87.00
22
POL 18072
Filip Kapała
MKŻ Arka Gdynia
1
BFD*
26
13
13
BFD
102.00
23
POL 167931
Wiktor Grocholewski
AZS Poznań
28
26
25
8
15
30*
102.00
24
POL 190544
Alan Kocięda
MKŻ Arka Gdynia
26
14
23
29*
16
23
102.00
25
POL 205180
Wiktor Ciołkowski
JK "Kotwica" Tarnobrzeg
22
23
29*
27
21
17
110.00
26
POL 159482
Jedrzej Marciniak
AZS Poznań
25
21
28
37*
27
19
120.00
27
POL 186221
Bogusz Tłok
MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
16
28
20
25
36*
32
121.00
28
POL 208421
Wojciech Antoniak
UKS Barnim Goleniów
23
17
34
35*
24
29
127.00
29
LTU 182613
Vakaris Paulavicius
LITHUANIA
27
24
21
38*
28
28
128.00
30
POL 180716
Michał Krawczyk
OKŻ Olsztyn
35
29
18
22
29
38*
133.00
31
POL 160419
Igor Labocha
TS "Kuźnia" Rybnik
24
40*
27
32
37
15
135.00
32
POL 197723
Paweł Ortmann
KS AZS AWFiS Gdańsk
29
BFD*
30
BFD
25
14
147.00
33
POL 195782
Miłosz Małek
MKS "Dwójka" Warszawa
36
25
37*
31
23
34
149.00
34
POL 186831
Hubert Maczyszyn
Giżycka Grupa Regatowa
32
30
31
26
39*
35
154.00
35
POL 190984
Tymoteusz Walicki
UKŻ 7 Białystok
40*
32
38
33
32
31
166.00
36
POL 201940
Jan Lipowski
KŻ "Horn" Kraków
33
35
33
39
40*
33
173.00
37
POL 193512
Dominik Walaszek
SEJK "Pogoń" Szczecin
34
BFD*
39
28
33
40
174.00
38
POL 196898
Maciej Lickendorf
SEJK "Pogoń" Szczecin
UFD*
BFD
40
30
35
26
180.00
39
POL 166279
Iwo Filipowicz
MKŻ Arka Gdynia
39
33
41
34
34
42*
181.00
40
POL 150262
Stanisław Podwojski
KW LOK "Garland" Gliwice
38
36
35
36
41*
39
184.00
41
POL 195307
Kajetan Gliniecki
UKS FIR Warszawa
37
31
44*
41
42
43
194.00
42
POL 160405
Bartłomiej Nowak
AZS Poznań
41
39
43*
40
38
37
195.00
43
POL 180730
Dominik Konieczny
AZS Poznań
42
34
42
42
43*
36
196.00
44
POL 188234
Jakub Kazukiewicz
Giżycka Grupa Regatowa
31
37
36
DNC*
DNC
DNC
202.00
45
POL 161648
Jakub Michałowski
KS "Baza" Mrągowo
43
38
46*
43
44
41
209.00
46
POL 185616
Mateusz Białek
KS "Baza" Mrągowo
44
42
45
DNF*
45
44
220.00
47
POL 196964
Hubert Lipiński
TKŻ Toruń
DNC*
41
47
44
46
45
223.00
48
POL 191831
Filip Rajchert
MKS "Dwójka" Warszawa
DNE
DNE
DNE
DNE
DNE
DNE
294.00