19 - 28 maj 2017

Puchar PZŻ

Krynica Morska, Polska
Wyniki

Miejsce

M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 Pkt
1 POL POL 2351 Mikołaj Staniul
Kajetan Jablonski
MKŻ Arka Gdynia 2 1 3 2 1 4* 3 1 1 14.00
2 POL POL 2352 Mikołaj Chłopek
Mateusz Kruczyński
MKŻ Arka Gdynia 3 3 1 4 2 2 5 7* 3 23.00
3 POL POL 235 Paweł Jakubowski
Franciszek Windorbski
KS "Baza" Mrągowo 4 4 2 6* 3 5 2 2 5 27.00
4 POL POL 2356 Zuzanna Wałecka
Emilia Zygarłowska
AZS Poznań 5* 5 4 3 5 1 4 3 4 29.00
5 POL POL 2358 Karolina Żurek
Maja Micińska
MKŻ Arka Gdynia 1 6* 6 1 6 3 6 4 6 33.00
6 POL POL 2272 Adam Głogowski
Jakub Sztorch
MKŻ Arka Gdynia 7 2 5 5 UFD* 6 1 5 2 33.00
7 POL POL 2357 Mateusz Ksobich
Marianna Damasiewicz
KŻ "MEWA" POZNAŃ/JKW POZNAŃ 6 7* 7 7 4 7 7 6 7 51.00
8 POL POL 10 Tomasz Misiak
Aleksander Wiszniowski
AZS Poznań 8* 8 8 8 7 8 8 8 8 63.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 POL POL 56146 Seweryn Wysokiński
Mateusz Jankowski
MKS "Dwójka" Warszawa 3 1 2 1 10* 8 2 17.00
2 POL POL 55653 Jakub Gołębiowski
Filip Szmit
MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 1 2 1 4 UFD* 10 1 19.00
3 POL POL 56008 Barbara Dzik
Hanna Dzik
MKŻ Arka Gdynia 4 3 4 2 6 2 9* 21.00
4 POL POL 56147 Aleksandra Roszkowska
Natalia Wocial
KS"SPÓJNIA"WARSZAWA/KS"BAZA"MRĄGOWO 2 5 6 6 3 1 10* 23.00
5 POL POL 55652 Gabriela Czapska
Hanna Jarząbek
KS"SPÓJNIA"WARSZAWA/KS"BAZA"MRĄGOWO 5 8* 5 5 2 3 7 27.00
6 POL POL 55328 Kacper Paszek
Bartosz Reiter
OKŻ Olsztyn 7 6 3 3 UFD* 4 4 27.00
7 POL POL 56141 Mateusz Szweda
Antoni Sapijaszko
KS"SPÓJNIA"WARSZAWA/KS"BAZA"MRĄGOWO 13* 7 7 10 1 13 5 43.00
8 POL POL 54407 Mateusz Krasowski
Rafał Radecki
MKS "Dwójka" Warszawa 9 11* 9 9 8 7 3 45.00
9 POL POL 5 Michał Jagielski
Adrian Dubowski
KS"SPÓJNIA"WARSZAWA/KS"BAZA"MRĄGOWO 6 4 10 8 11 12* 11 50.00
10 POL POL 55327 Marcel Misiaszek
Maksymilian Drobniewski
SEJK "Pogoń" Szczecin 8 16* 13 7 7 9 8 52.00
11 POL POL 55326 Tomasz Śledź
Jakub Ostrowski
SEJK "Pogoń" Szczecin 10 9 8 11* 9 11 6 53.00
12 POL POL 55654 Zofia Korsak
Hanna Siwek
MKS "Dwójka" Warszawa 12 15* 12 15 4 6 14 63.00
13 POL POL 54179 Maciej Kawka
Kamil Kalitowski
KS"SPÓJNIA"WARSZAWA/KS"BAZA"MRĄGOWO 16* 12 16 13 5 5 12 63.00
14 POL POL 55805 Magdalena Jagiełło
Hanna Rajchert
MKS "Dwójka" Warszawa 11 14* 11 12 12 14 13 73.00
15 POL POL 56142 Dominik Ignaczewski
Ignaczewski Sebastian
KS"SPÓJNIA"WARSZAWA/KS"BAZA"MRĄGOWO 17* 10 14 14 13 15 17 83.00
16 POL POL 53564 Karol Erd
Filip Zalewski
UKS "ŻEGLUJ" LUBLIN 14 13 15 16 15 17* 15 88.00
17 POL POL 53601 Bartosz Łowicki
Aleksandra Wąsikowka
Nauticus Yacht Club Olsztyn 15 17* 17 17 14 16 16 95.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL POL 11 Agnieszka Skrzypulec
Irmina Mrózek-Gliszczynska
SEJK "Pogoń" Szczecin 3* 1 1 1 1 1 1 1 7.00
2 POL POL 32 Maciej Sapiejka
Adam Krefft
SEJK "Pogoń" Szczecin 2 2 4 2 2 2 3 DNC* 17.00
3 POL POL 80 Antonina Marciniak
Julia Oleksiuk
KS "Baza" Mrągowo 5 3 2 3 3 5 7* 4 25.00
4 POL POL 50 Kamil Cesarski
Dominik Janowczyk
KS "Baza" Mrągowo 1 6 6 OCS* 4 3 4 2 26.00
5 BLR BLR 18 Anastasya Krivtsova
Lizaveta Shilova
BELARUS 4 4 3 4 5 4 5 7* 29.00
6 POL POL 513 Marcin Urbański
Maciej Krusiec
MKS "Dwójka" Warszawa 6 5 5 OCS* 6 6 2 3 33.00
7 POL POL 38 Anna Oczkowska
Weronika Janc
KS"SPÓJNIA"WARSZAWA/KS"BAZA"MRĄGOWO 10* 8 7 5 10 7 6 6 49.00
8 BLR BLR 7 Ilya Osipau
Grichanok Alexandre
BELARUS 7 7 9 6 9 10* 9 5 52.00
9 POL POL 3 Wiktoria Wróblewska
Zuzanna Perkowska
MKS "Dwójka" Warszawa 9* 9 8 7 7 8 8 9 56.00
10 POL POL 58 Cezary Sternicki
Maciej Lipiński
KS "Baza" Mrągowo 8 10* 10 8 8 9 10 8 61.00
M Nr Załoga Klub R0 R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL POL 42 Pawel Kolodzinski KS AZS AWFiS Gdańsk - 1 1 2* 1 1 1 2 1 8.00
2 POL POL 4 Szymon Wierzbicki KS AZS AWFiS Gdańsk - 2 2 1 2 3 5* 1 2 13.00
3 POL POL 52 Jacek Nowak KS AZS AWFiS Gdańsk - 3 4 3 OCS* 2 4 3 3 22.00
4 POL POL 196 Marek Kaczmarek KŻ "MEWA" POZNAŃ/JKW POZNAŃ - 6* 3 4 3 6 2 4 4 26.00
5 POL POL 991 Robert Jarocki Aqua Włocławek - 4 5* 5 5 4 3 5 5 31.00
6 POL POL 2 Knorps Damian OKŻ Olsztyn - 5 6 6 4 5 6 DNC* DNC 39.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL POL - Nadia Zielińska OKŻ Olsztyn 1 3* 2 3 1 3 1 1 12.00
2 POL POL 369 Kinga Łoboda KS AZS AWFiS Gdańsk 3* 2 1 2 2 2 2 2 13.00
3 POL POL 119 Sandra Jankowiak AZS Poznań 2 1 3 1 3 1 DNC* DNC 15.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL POL 230 Maja Kuchta SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 2 3 6* 1 2 1 2 2 13.00
2 POL POL 297 Agata Zych SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 1 1 1 8* 8 2 1 7 21.00
3 BLR BLR 784 Yulia Matveenko BELARUS 4 UFD* 5 3 1 6 4 3 26.00
4 POL POL 194 Agata Banach AZS Poznań 3 2 2 10 11 5 3 13* 36.00
5 POL POL 108 Julia Dawidowicz UKS FIR Warszawa 11 UFD* 3 6 7 4 5 1 37.00
6 POL POL 320 Karina Filip UKŻ 7 Białystok 7 8 10* 2 6 7 7 4 41.00
7 POL POL 140 Ania Szczęch SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 5 7 4 7 13* 3 6 9 41.00
8 BLR BLR 713 Yana Lomats 10* 5 8 4 5 10 6 46.00
9 POL POL 274 Nina Golmont SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 6 4 7 9 3 8 10 11* 47.00
10 BLR BLR 765 Evgenia Sokolovskaja BELARUS 8 9 9 5 9 9 11* 5 54.00
11 POL POL 70 Natalia Staszewska UKŻ 7 Białystok 14 13 15* 11 4 12 14 12 80.00
12 POL POL 47 Maja Bartkowska UKŻ 7 Białystok 18 12 14 DNC* 10 14 9 8 85.00
13 POL POL 211 Nikola Grymuza UKŻ 7 Białystok 16 UFD* 12 12 12 13 13 14 92.00
14 POL POL 100 Iga Stępczyńska UKS FIR Warszawa 15 10 13 DNC* DNC 11 12 10 93.00
15 POL POL 172 Nell Ryan SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 9 6 11 DNC* DNC DNF 16 DNC 108.00
16 POL POL 501 Kamila Niedbała KS "Baza" Mrągowo 19* 16 19 13 14 16 17 15 110.00
17 POL POL 89 Amelia Zalewska SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 17 15 16 DNC* 15 15 15 DNC 115.00
18 POL POL 104 Marlena Szlaska UKS FIR Warszawa 13 11 18 DNC* DNC DNF UFD UFD 130.00
19 POL POL 91 Hanna Jankowska UKŻ 7 Białystok 12 14 17 DNC* DNC DNC DNC DNC 131.00
20 POL POL 50 Maja Patermann KS "Baza" Mrągowo DNF* 17 21 DNC DNC DNC DNC DNC 148.00
21 POL POL 193 Maria Urban MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko DNF* 18 20 DNC DNC DNC DNC DNC 148.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL POL 97 Jakub Sykuła SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 13* 3 2 1 1 1 1 1 10.00
2 POL POL 66 Adam Żarnowski SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 5* 4 5 2 2 4 2 4 23.00
3 POL POL 45 Kamil Ugniewski UKŻ 7 Białystok 9 1 1 4 3 6 DSQ* 2 26.00
4 POL POL 636 Dominik Lewinski UKŻ 7 Białystok 4 2 3 9* 5 3 4 5 26.00
5 POL POL 511 Dawid Litwinek KS "Baza" Mrągowo 1 5 4 5 4 5 UFD* 7 31.00
6 POL POL 42 Michal Polak UKŻ 7 Białystok 3 6 7* 3 6 2 5 6 31.00
7 POL POL 72 Kamil Manowiecki SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 2 13 6 7 8 22* 3 3 42.00
8 POL POL 661 Krzysztof Żarnowski SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 14* 7 11 10 7 7 7 8 57.00
9 POL POL 64 Alex Biene SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 10 8 8 8 9 9 8 11* 60.00
10 POL POL 510 Kuba Pyrek KS "Baza" Mrągowo 23 26* 14 11 11 8 9 12 88.00
11 POL POL 512 Michał Lis KS "Baza" Mrągowo 8 9 9 DNF* 21 10 11 23 91.00
12 POL POL 109 Grzegorz Bujnowski UKS FIR Warszawa 16 12 13 13 17 19* 16 15 102.00
13 POL POL 5 Kacper Gwozdz SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 7 16 DNC* 12 24 13 15 17 104.00
14 POL POL 998 Jeremi Budzaj AZS Poznań 17 25* 17 6 13 17 17 19 106.00
15 POL POL 144 Kajetan Machura SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 27 11 23 UFD* 10 11 12 13 107.00
16 POL POL 1 Dawid Sykuła SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 19 10 10 19 23 12 18 35* 111.00
17 POL POL 75 Mike Ryan SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 26* 23 22 17 18 16 6 10 112.00
18 POL POL 195 Julek Wardaszko SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 11 14 12 DNF* 25 18 22 18 120.00
19 POL POL 39 Kacper Jaskólski UKŻ 7 Białystok 21* 18 18 14 16 15 21 21 123.00
20 POL POL 520 Antoni Antoniewski UKŻ 7 Białystok 22 24 26 DNF* 19 20 13 14 138.00
21 POL POL 36 Kacper Guzowski UKŻ 7 Białystok 15 30 16 UFD* 14 14 UFD 9 143.00
22 POL POL 19 Kacper Falkiewicz SKŻ "Ergo Hestia" Sopot DNF* 21 21 15 20 24 23 20 144.00
23 POL POL 44 Konrad Machura SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 20 20 15 21 26* 21 26 24 147.00
24 POL POL 460 Filip Dmochowski UKŻ 7 Białystok 12 27 20 16 DNF* 25 25 30 155.00
25 POL POL 135 Mateusz Galiński SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 18 15 19 DNC* DNC 23 10 31 161.00
26 POL POL 46 Daniel Ugniewski UKŻ 7 Białystok 29 22 30 DNF* 12 32 19 22 166.00
27 POL POL 79 Franciszek Kuźniar SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 24 17 29 DNC* DNC 26 14 16 171.00
28 LAT LAT 127 Leon Sroczyński UKŻ 7 Białystok 25 28 32 18 15 35 30 UFD* 183.00
29 POL POL 133 Mateusz Zelga SKŻ "Ergo Hestia" Sopot DNF* 31 28 20 29 29 27 28 192.00
30 POL POL 51 Oliwier Przybylak KS "Baza" Mrągowo DNF* 29 35 DNF 22 30 24 25 210.00
31 POL POL 225 Krystian Betka SKŻ "Ergo Hestia" Sopot DNF* 32 27 DNF 28 33 28 26 219.00
32 POL POL 150 Michał Krawczyk AZS Poznań DNC* 38 38 DNF 27 28 31 27 234.00
33 POL POL 82 Tomasz Skowronek UKŻ 7 Białystok 28 34 24 DNC* DNC 37 33 36 237.00
34 POL POL 289 Martin Marchewicz SKŻ "Ergo Hestia" Sopot DNF* 33 36 DNC DNC 31 20 34 244.00
35 POL POL 69 Patryk Różak AZS Poznań DNC* 35 34 DNC DNC 27 29 29 244.00
36 POL POL 146 Aleksander Niziołek SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 30 19 25 DNC* DNC DNC DNC DNC 254.00
37 POL POL 88 Bruno Kester SKŻ "Ergo Hestia" Sopot DNF* 37 31 DNC DNC 36 32 33 259.00
38 POL POL 107 Maciej Pietrzak UKS FIR Warszawa DNC* 36 33 DNC DNC 34 34 32 259.00
39 POL POL 329 Jakub Szczęsny UKS "KAŁĘBIE" OSIEK 6 DNF* DNC DNC DNC DNC DNC DNC 276.00
40 POL POL 514 Janek Pasiuk KS "Baza" Mrągowo DNC* DNC 37 DNC DNC DNC DNC DNC 307.00
41 POL POL 336 Adrian Schutta UKS "KAŁĘBIE" OSIEK DSQ* 39 DNC DNC DNC DNC DNC DNC 309.00
42 POL POL 331 Filip Szumiłowski UKS "KAŁĘBIE" OSIEK DNF* DSQ DSQ DNC DNC DNC DNC DNC 315.00
42 POL POL 291 Karol Hajduk MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko DNS* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 315.00
42 POL POL 292 Kacper Szukajt MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko DNC* DNC DNC DNC DNC DNC DNC DNC 315.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 POL POL 9902 Marcin Jarczewski
Adam Rutkowski
MKS "Dwójka" Warszawa 4* 2 1 3 1 1 1 9.00
2 POL POL 9847 Karolina Cendrowska
Hanna Gloeh
MKS "Dwójka" Warszawa 1 3* 3 1 3 2 2 12.00
3 POL POL 9972 Bartłomiej Szlija
Marcel Kurjańczyk
UKŻ "Lamelka" Kartuzy 2 1 2 2 2 3* 3 12.00
4 POL POL 9354 Anna Targos
Julita Sitkowska
MKS "Dwójka" Warszawa 7 5 9* 4 5 4 4 29.00
5 POL POL 9734 Bartosz Ligęza
Jan Dobosz
MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 5 4 4 6* 4 6 6 29.00
6 POL POL 9250 Hubert Kurjańczyk
Weronika Marszalik
UKŻ "Lamelka" Kartuzy 6 6 6 5 7 7 8* 37.00
7 POL POL 9602 Paweł Kajeta
Oskar Plichta
UKŻ "Lamelka" Kartuzy 3 8* 7 8 8 5 7 38.00
8 POL POL 9487 Daria Targos
Małgorzata Bulik
MKS "Dwójka" Warszawa OCS* 7 5 7 6 9 5 39.00
9 POL POL 9064 Paweł Kuszewski
Aleksander Baklarz
MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 8 9 8 9 10* 8 9 51.00
10 POL POL 1707 Agnieszka Kąkol
Inez Sapieha
UKŻ "Lamelka" Kartuzy 9 10 10 10 9 11* 10 58.00
11 POL POL 8634 Stanisław Dann
Jan Melzer
MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko OCS* 11 DNC 11 11 10 11 66.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 POL POL 53 Jan Pic AZS Poznań RDG 1 1 2* 1 1 1 6.20
2 POL POL 120 Jarosław Płaszczyca KŻ "Horn" Kraków RDG 2 2 6* 2 5 2 16.20
3 POL POL 24 Borys Boratyński JK KOSZALIN 3 3 3 12* 4 2 3 18.00
4 POL POL 119 Lena Winiarska KŻ "Horn" Kraków 1 4* 4 3 3 4 4 19.00
5 POL POL 131 Jacek Baryła MKŻ OPTI KAMIEŃ POMORSKI 5 5 5 11* 5 3 6 29.00
6 POL POL 115 Agnieszka Kiełczewska AZS Poznań 2 7 6 1 6 DNC* DNC 39.00
7 POL POL 127 Alicja Pyda JK KOSZALIN 6 9* 8 7 7 6 5 39.00
8 POL POL 30 Marcin Kozieł JK KOSZALIN 7 6 7 8* 8 RDG RDG 42.40
9 POL POL 10 Jakub Reslerowski OKŻ Olsztyn 4 8 9 9 9 DNC* DNC 56.00
10 POL POL 52 Zofia Derwich OKŻ Olsztyn 10 10 10 10 10 7 DNC* 57.00
11 POL POL 41 Katarzyna Derwich OKŻ Olsztyn 8 12 12 16 11 DNC* DNC 76.00
12 POL POL 116 Marta Kozieł JK KOSZALIN 11 14 14 4 DNC* DNC DNC 77.00
13 POL POL 17 Jan Sikorski OKŻ Olsztyn 9 11 11 15 DNC* DNC DNC 80.00
14 POL POL 56 Małgorzata Płaszczyca KŻ "Horn" Kraków DNC* DNC DNC 5 DNC DNC DNC 90.00
15 POL POL 44 Leon Dura OKŻ Olsztyn 12 15 15 14 DNC* DNC DNC 90.00
16 POL POL 9 Maksymilian Markow KŻ "Horn" Kraków DNC* 13 13 13 DNC DNC DNC 90.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL POL 17 Piotr Kula UKŻ 7 Białystok 1 1 1 1 1 1 1 DNC* 7.00
2 POL POL 8 Lukasz Lesinski MKŻ Arka Gdynia 3 2 3 6* 2 2 2 1 15.00
3 POL POL 116 Sebastian Kalafaraki UKŻ "Wiking" Toruń 2 3* 2 2 3 3 3 2 17.00
4 POL POL 73 Andrzej Romanowski Cere 5 4 5 11* 4 5 4 3 30.00
5 POL POL 52 Krzysztof Stromski Cere 4 8 6 4 5 7 5 DNC* 39.00
6 POL POL 18 Bartosz Ptak OKŻ Olsztyn 6 5 4 8* 7 6 6 5 39.00
7 POL POL 14 Piotr Mazur KS"SPÓJNIA"WARSZAWA/KS"BAZA"MRĄGOWO 7 6 8 5 9* 4 7 6 43.00
8 POL POL 50 Szymon Winiarski OKŻ Olsztyn 10* 9 9 3 6 10 8 9 54.00
9 POL POL 26 Bogusław Nowakowski KW LOK "Garland" Gliwice 9 7 7 9 DNC* 8 11 7 58.00
10 POL POL 25 Marek Kubat SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 11 11 13* 7 8 12 10 4 63.00
11 POL POL 87 Marcin Mrówczynski SEJK "Pogoń" Szczecin 8 10 10 17 DNC* 9 9 8 71.00
12 POL POL - Piotr Rosiński AZS Poznań 15 12 14 10 DNC* 14 13 10 88.00
13 POL POL 21 Jacek Binkowski UKS FIR Warszawa 12 13 11 12 DNC* 11 OCS 11 91.00
14 POL POL 127 Jan Kominek MKS "Dwójka" Warszawa 13 16 12 19 DNC* 13 12 DNC 106.00
15 POL POL 49 Grzegorz Waszkiewicz OKŻ Olsztyn 19 17 16 20 DNC* 15 16 12 115.00
16 POL POL 3 Jan Okulicz-Kozaryn UKS FIR Warszawa 14 14 19 16 DNC* 16 15 DNC 115.00
17 POL POL 85 Wojciech Nadolski SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 16 18 17 13 DNC* 17 14 DNC 116.00
18 POL POL 111 Mikołaj Przybyła OKŻ Olsztyn 17 15 15 15 DNC* DNC DNC DNC 125.00
19 POL POL 31 Maciej Rozkrut MKS "Dwójka" Warszawa 18 DNS* DNC 14 DNC DNC DNC DNC 137.00
20 POL POL 84 Jakub Pawlowski PSRKF 20 19 18 18 DNC* DNC DNC DNC 138.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL POL 210788 Filip Ciszkiewicz MKŻ Arka Gdynia 1 UFD* 1 1 1 3 1 1 9.00
2 USA USA 180521 Marek Zaleski MSZA 3 2 3 2 2 5* 2 2 16.00
3 BLR BLR 171937 Pavel Babich BELARUS 2 4* 2 3 3 1 3 3 17.00
4 POL POL 211314 Jakub Rodziewicz SEJK "Pogoń" Szczecin 4 UFD* 9 4 5 2 4 5 33.00
5 POL POL 192583 Damian Kosmalski CHKŻ Chojnice 7 8 12 5 12 16 9 17* 69.00
6 BLR BLR 207347 Ivan Sventukhouski BELARUS 9 UFD* 17 16 7 9 5 10 73.00
7 POL POL 212506 Dawid Kania AZS Poznań 5 1 4 7 DNC* 4 BFD 4 74.00
8 POL POL 198206 Kacper Błaszczyk TS "Kuźnia" Rybnik 20 11 10 6 DNC* 10 8 11 76.00
9 POL POL 188953 Kacper Stanisławski MKŻ Arka Gdynia 8 9 19* 11 14 12 12 13 79.00
10 POL POL BN Paweł Nowicki TKŻ Toruń 15 12 23* 17 8 14 6 9 81.00
11 POL POL 208654 Tomasz Lobert UKS FIR Warszawa 32 5 14 18 6 6 BFD* 6 87.00
12 POL POL 210944 Michał Maciaszczyk SEJK "Pogoń" Szczecin 14 10 5 14 10 21 19 24* 93.00
13 POL POL 206497 Adrian Raczkowski UKŻ "Wiking" Toruń 6 3 UFD* 9 13 7 BFD 7 94.00
14 POL POL 205300 Sebastian Mazurek UKS FIR Warszawa 16 15 18 8 23* 13 11 16 97.00
15 POL POL 198205 Kacper Mazurek UKS FIR Warszawa 28 UFD* 11 32 4 8 7 8 98.00
16 POL POL 211107 Jan Krasodomski SEJK "Pogoń" Szczecin 12 20 34 35* 9 11 10 12 108.00
17 POL POL 20491 Krzysztof Białaś MOS SSW Iława 11 18 15 42* 20 29 17 21 131.00
18 POL POL 192638 Konrad Berezowski RKS "Lasery" Zegrze 10 16 7 33 21 25 BFD* 20 132.00
19 POL POL 197541 Oskar Adamiak CHKŻ Chojnice 26 7 36 38* 18 17 13 15 132.00
20 POL POL 196898 Dominik Wojtoniak MKŻ Arka Gdynia 13 17 20 RET* 22 22 20 19 133.00
21 POL POL 203776 Michal Wadek KW LOK "Garland" Gliwice DNC* 6 8 20 DNC 15 16 25 139.00
22 POL POL 207099 Marcel Gluchowski UKS FIR Warszawa 17 19 16 41 17 19 BFD* 14 143.00
23 POL POL 8 Jakub Domagała CHKŻ Chojnice 25 23 21 12 19 33* 25 28 153.00
24 POL POL 190826 Artur Keller UKŻ 7 Białystok RDG 13 UFD* 15 DNC 18 18 22 161.30
25 POL POL 168771 Szymon Pawlik SEJK "Pogoń" Szczecin DNC* 29 6 22 28 37 27 35 184.00
26 POL POL 160406 Patryk Żeberski AZS Poznań 18 31 28 25 DNC* 31 31 23 187.00
27 POL POL 19263 Piotr Ostrowski UKS FIR Warszawa 27 14 22 37 16 24 BFD* DNC 189.00
28 POL POL 210004 Borys Michniewicz OKŻ Olsztyn DNC* 21 29 30 11 20 BFD 30 190.00
29 POL POL 177553 Aleksander Pikuła SEJK "Pogoń" Szczecin 22 27 38 28 27 28 21 DNC* 191.00
30 POL POL 209035 Mieszko Niewiarowski CHKŻ Chojnice 21 32 33 26 24 38* 23 32 191.00
31 POL POL 180701 Marcin Kozubowicz TS "Kuźnia" Rybnik 31 28 27 36* 25 36 24 34 205.00
32 NED NED 185392 Mateusz Szymczak SEJK "Pogoń" Szczecin 19 36 24 24 DNC* 45 30 36 214.00
33 POL POL 207586 Szymon Kowalski TKŻ Toruń DNC* DNC DNC 13 15 26 15 DNC 216.00
34 POL POL 186391 Mateusz Leszko RKS "Lasery" Zegrze 23 33 39 46* 26 40 26 33 220.00
35 POL POL 200986 Jakub Marciniak AZS Poznań DNC* DNC DNC 19 DNC 27 14 18 225.00
36 POL POL 196897 Mirosław Zemke MKŻ Arka Gdynia 34 25 32 40 DNC* 32 32 31 226.00
37 POL POL 61 Wojciech Chodakowski KŻ "Horn" Kraków RDG 30 31 10 DNC* 43 34 DNC 232.10
38 POL POL 198203 Jan Stremlau TKŻ Toruń 33 24 13 21 DNC* DNC DNC DNC 238.00
39 POL POL 194897 Oskar Sawicki CHKŻ Chojnice 24 34 40 23 DNC* 41 33 DNC 244.00
40 POL POL 190984 Karol Zienkiewicz UKŻ 7 Białystok RDG 26 25 43 DNC* 23 DNC DNC 252.70
41 POL POL 170889 Krzysztof Dobrowolski UKS FIR Warszawa DNC* DNC DNC 31 DNC 30 22 26 256.00
42 POL POL 3 Damian Sosnowski SEJK "Pogoń" Szczecin UFD* 22 30 27 DNC 34 DNC DNC 260.00
43 POL POL 198200 Jakub Grabowski JK KRYNICA MORSKA 30 UFD* 41 44 DNC 39 28 29 260.00
44 POL POL 166479 Wiktor Kreft KŻ "Horn" Kraków 35 35 35 39 DNC* 42 29 DNC 264.00
45 POL POL 171258 Daniel Halicki UKŻ 7 Białystok RDG 37 37 45 DNC* 35 BFD 27 269.90
46 POL POL 19820 Jakub Stremlau TKŻ Toruń DNC* 39 26 29 DNC DNC DNC DNC 290.00
47 NED NED 146751 Daniel Smoliński SEJK "Pogoń" Szczecin 29 38 42 47 DNC* 44 DNC DNC 298.00
48 POL POL 194937 Igor Tarasiuk Stowarzyszenie Port Mechelinki DNC* DNC DNC 34 DNC DNC BFD DNC 328.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 20734 Julia Rogalska MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 1 2 1 1 3* 1 6.00
2 POL POL 1 Magdalena Daniszewska MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 2 1 6 2 BFD* 2 13.00
3 POL POL 205297 Natalia Kuczys MKŻ Arka Gdynia 9* 6 4 3 2 3 18.00
4 POL POL 210221 Kinga Brzóska MKŻ Arka Gdynia UFD* 3 2 4 4 6 19.00
5 POL POL 195304 Agnieszka Grzesiak AZS Poznań 5 7 3 12* 5 9 29.00
6 POL POL 201832 Marcelina Korszon UKS FIR Warszawa 3 9* 9 5 9 5 31.00
7 POL POL 211879 Maria Grabska SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 12 10 13 BFD* 1 4 40.00
8 POL POL 194967 Hanna Dmochowska MKŻ Arka Gdynia 4 11 20* 10 6 14 45.00
9 POL POL 197725 Weronika Folmer KST "Elektryk" Grudziądz 6 12 15* 7 8 12 45.00
10 POL POL 182524 Magdalena Czerniewska UKŻ 7 Białystok 11 8 7 14 BFD* 8 48.00
11 POL POL 193509 Karina Jasiewicz OKŻ Olsztyn 18 26* 14 15 7 10 64.00
12 POL POL 200984 Dominika Kęska UKŻ "Wiking" Toruń 13 4 5 BFD* BFD 7 69.00
13 POL POL 180742 Natalia Borusińska UKS Zalew Kielce 10 18 17 20 11 25* 76.00
14 LTU LTU 210163 Vilt? Karali?t? LITHUANIA DNC* 23 18 6 10 23 80.00
15 POL POL 160707 Zofia Kotowska AZS Poznań UFD* 14 8 8 BFD 11 81.00
16 POL POL 201013 Nawojka Ślusarska KŻ "MEWA" POZNAŃ/JKW POZNAŃ 16 22* 21 11 12 21 81.00
17 POL POL 185706 Julia Szymczak MKS "Dwójka" Warszawa 27* 24 16 9 16 22 87.00
18 POL POL 205651 Magdalena Smagowicz KŻ "Horn" Kraków 28 16 12 13 BFD* 20 89.00
19 POL POL 198206 Maja Korwin-Mikke MKS "Dwójka" Warszawa 7 20 10 BFD* BFD 15 92.00
20 POL POL 208738 Zuzanna Kaplita UKS Silesia Opty Chełm Śląski 8 25 27* 21 13 27 94.00
21 POL POL 8683 Natalia Ciszek MKS "Dwójka" Warszawa 23 28* 24 16 15 19 97.00
22 POL POL BN Natalia Majewska Stowarzyszenie Port Mechelinki 15 5 28 23 BFD* 32 103.00
23 POL POL 166705 Iga Marcisz TS "Kuźnia" Rybnik 19 29* 26 24 14 24 107.00
24 POL POL 198207 Kornelia Ulążka UKS FIR Warszawa 21 13 11 BFD* BFD 26 111.00
25 POL POL 164430 Maria Hartel KW LOK "Garland" Gliwice 25 19 19 BFD* BFD 13 116.00
26 POL POL 18683 Wiktoria Gubin MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 24 15 UFD* 19 BFD 18 116.00
27 POL POL 1825 Paulina Perkowska UKŻ 7 Białystok 14 35 23 BFD* 17 31 120.00
28 POL POL 1953 Dagmara Gil MKS "Dwójka" Warszawa 20 31 31 18 20 35* 120.00
29 POL POL 134457 Zuzanna Widomska TS "Kuźnia" Rybnik 26 33 UFD* 17 19 29 124.00
30 POL POL 182529 Oliwia Chabowska UKS Zalew Kielce 17 27 25 BFD* BFD 17 126.00
31 POL POL 186279 Paulina Rakowska MKŻ Arka Gdynia 29 21 22 BFD* BFD 16 128.00
32 POL POL 160735 Maja Tokarczyk KW LOK "Garland" Gliwice 32 34* 30 22 18 33 135.00
33 POL POL 191813 Amelia Buska MKS "Dwójka" Warszawa 36* 32 29 26 21 30 138.00
34 POL POL 197719 Zuzanna Tarnawska MKŻ Arka Gdynia 22 17 32 BFD* BFD 28 139.00
35 POL POL 183119 Nikola Krzosek KS AZS AWFiS Gdańsk 34 36 34 25 23 37* 152.00
36 POL POL 13414 Martyna Grycuk KS AZS AWFiS Gdańsk 33 37 35 27 22 38* 154.00
37 POL POL 210287 Natalia Krajewska KW LOK "Garland" Gliwice 31 30 UFD* BFD 24 36 161.00
38 POL POL 186834 Julia Kowalczyk SEJK "Pogoń" Szczecin 35 39 36 BFD* 25 39 174.00
39 POL POL 15026 Natalia Garbaczewska UKŻ 7 Białystok 30 38 33 BFD* BFD 34 175.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL 205645 Mateusz Grzempa CHKŻ Chojnice 3 4 2 1 1 10* 11.00
2 POL POL 204911 Marek Rospond YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 2 7* 4 7 4 2 19.00
3 POL POL 210947 Przemyslaw Machowski MKS "Dwójka" Warszawa 11 1 6 2 18* 5 25.00
4 POL POL 211258 Maciej Jarosz SYC "Zefir-Drakkar" Poraj DNC* 8 1 15 2 1 27.00
5 POL POL 186832 Tomasz Trajnowicz MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 21* 2 3 6 10 8 29.00
6 LTU LTU 162582 Laurynas Ivanauskas LITHUANIA 6 3 12 4 30* 7 32.00
7 POL POL 173542 Kacper Fabian SEJK "Pogoń" Szczecin 8 6 7 10 3 21* 34.00
8 POL POL 209471 Gerard Polaczyk KŻ "MEWA" POZNAŃ/JKW POZNAŃ 10 19* 9 3 9 4 35.00
9 POL POL 204557 Konstanty Sawicki MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 14 BFD* 5 11 6 3 39.00
10 BLR BLR 207346 Dzmitry Kutsko BELARUS 5 5 11 12 7 16* 40.00
11 BLR BLR 207797 Yahor Vaniukevich BELARUS 20 12 10 9 5 27* 56.00
12 POL POL 197722 David Gdaniec KS AZS AWFiS Gdańsk 19 13 32* 5 8 12 57.00
13 POL POL 201105 Bartłomiej Mierzwa TS "Kuźnia" Rybnik 4 15 16 17 19* 6 58.00
14 POL POL 180767 Rafał Szubert AZS Poznań 9 11 15 19 26* 20 74.00
15 POL POL 208652 Dominik Śliwiński KS AZS AWFiS Gdańsk 15 9 13 16 22 24* 75.00
16 POL POL 169707 Kacper Jaskuła AZS Poznań 13 16 19 24* 17 11 76.00
17 POL POL 183484 Mikołaj Grzybowski UKS FIR Warszawa 7 18 24* 14 20 18 77.00
18 POL POL 168053 Maksymilian Burdziej UKS Barnim Goleniów 30* 27 8 21 14 9 79.00
19 POL POL 204763 Przemysław Okoński UKS FIR Warszawa 17 20 22* 20 12 13 82.00
20 BLR BLR 204706 Ivan Mshenski BELARUS 18 22* 14 18 11 22 83.00
21 POL POL 188824 David Goetz AZS Poznań 12 10 17 23 31* 25 87.00
22 POL POL 18072 Filip Kapała MKŻ Arka Gdynia 1 BFD* 26 13 13 BFD 102.00
23 POL POL 167931 Wiktor Grocholewski AZS Poznań 28 26 25 8 15 30* 102.00
24 POL POL 190544 Alan Kocięda MKŻ Arka Gdynia 26 14 23 29* 16 23 102.00
25 POL POL 205180 Wiktor Ciołkowski JK "Kotwica" Tarnobrzeg 22 23 29* 27 21 17 110.00
26 POL POL 159482 Jedrzej Marciniak AZS Poznań 25 21 28 37* 27 19 120.00
27 POL POL 186221 Bogusz Tłok MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 16 28 20 25 36* 32 121.00
28 POL POL 208421 Wojciech Antoniak UKS Barnim Goleniów 23 17 34 35* 24 29 127.00
29 LTU LTU 182613 Vakaris Paulavicius LITHUANIA 27 24 21 38* 28 28 128.00
30 POL POL 180716 Michał Krawczyk OKŻ Olsztyn 35 29 18 22 29 38* 133.00
31 POL POL 160419 Igor Labocha TS "Kuźnia" Rybnik 24 40* 27 32 37 15 135.00
32 POL POL 197723 Paweł Ortmann KS AZS AWFiS Gdańsk 29 BFD* 30 BFD 25 14 147.00
33 POL POL 195782 Miłosz Małek MKS "Dwójka" Warszawa 36 25 37* 31 23 34 149.00
34 POL POL 186831 Hubert Maczyszyn MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 32 30 31 26 39* 35 154.00
35 POL POL 190984 Tymoteusz Walicki UKŻ 7 Białystok 40* 32 38 33 32 31 166.00
36 POL POL 201940 Jan Lipowski KŻ "Horn" Kraków 33 35 33 39 40* 33 173.00
37 POL POL 193512 Dominik Walaszek SEJK "Pogoń" Szczecin 34 BFD* 39 28 33 40 174.00
38 POL POL 196898 Maciej Lickendorf SEJK "Pogoń" Szczecin UFD* BFD 40 30 35 26 180.00
39 POL POL 166279 Iwo Filipowicz MKŻ Arka Gdynia 39 33 41 34 34 42* 181.00
40 POL POL 150262 Stanisław Podwojski KW LOK "Garland" Gliwice 38 36 35 36 41* 39 184.00
41 POL POL 195307 Kajetan Gliniecki UKS FIR Warszawa 37 31 44* 41 42 43 194.00
42 POL POL 160405 Bartłomiej Nowak AZS Poznań 41 39 43* 40 38 37 195.00
43 POL POL 180730 Dominik Konieczny AZS Poznań 42 34 42 42 43* 36 196.00
44 POL POL 188234 Jakub Kazukiewicz MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 31 37 36 DNC* DNC DNC 202.00
45 POL POL 161648 Jakub Michałowski KS "Baza" Mrągowo 43 38 46* 43 44 41 209.00
46 POL POL 185616 Mateusz Białek KS "Baza" Mrągowo 44 42 45 DNF* 45 44 220.00
47 POL POL 196964 Hubert Lipiński TKŻ Toruń DNC* 41 47 44 46 45 223.00
48 POL POL 191831 Filip Rajchert MKS "Dwójka" Warszawa DNE DNE DNE DNE DNE DNE 294.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL POL 211108 Agata Barwinska MOS SSW Iława 1 2* 1 1 1 1 1 1 7.00
2 POL POL 207574 Magda Kwaśna CHKŻ Chojnice 2 1 2 6* 2 2 2 2 13.00
3 POL POL 111 Wiktoria Gołębiowska MOS SSW Iława 3 3 4* 2 3 3 3 4 21.00
4 BLR BLR 13 Diana Tselegnikova BELARUS 4 5 6 5 5 DNC* 5 5 35.00
5 BLR BLR 203778 Ekaterina Sanko BELARUS 6 4 3 8* 7 5 6 7 38.00
6 POL POL 182208 Katarzyna Harc TS "Kuźnia" Rybnik 5 8 UFD* 3 6 13 4 3 42.00
7 POL POL 208733 Wiktoria Lehmann AZS Poznań 7 7 UFD* 10 9 6 11 8 58.00
8 POL POL 207855 Natalia Stawiarska UKS FIR Warszawa DNC* 17 18 4 4 4 7 6 60.00
9 POL POL 198206 Monika Klopotowska MKS "Dwójka" Warszawa 13 16 7 21* 13 9 15 14 87.00
10 POL POL 211227 Kornelia Ulšżka UKS FIR Warszawa 24 19 10 27* 8 12 8 10 91.00
11 POL POL 186221 Natalia Bazylko MKŻ Arka Gdynia 11 9 23 19 11 8 26* 12 93.00
12 POL POL 207349 Magdalena Daniszewska MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 15 20 30* 7 14 10 14 16 96.00
13 POL POL 200522 Agata Kalinowska UKS "Żeglarz" Wrocław 29 15 19 34* 10 7 10 9 99.00
14 POL POL 200985 Kinga Brzóska MKŻ Arka Gdynia 9 13 5 17 DNC* 11 13 DNC 107.00
15 POL POL 189516 Justyna Czerniewska UKŻ 7 Białystok 21 22 26* 25 12 17 12 11 120.00
16 POL POL 195782 Oliwia Laskowska CHKŻ Chojnice 14 10 25 35 15 14 9 UFD* 122.00
17 POL POL 97719 Natalia Jablonska MKŻ Arka Gdynia 17 21 12 15 DNC* 19 20 18 122.00
18 POL POL 203178 Anna Bak SEJK "Pogoń" Szczecin 20 11 9 20 17 16 DSQ* DNC 132.00
19 POL POL 184592 Karolina Błaszak MKŻ Arka Gdynia 19 25 13 14 DNC* 24 19 20 134.00
20 POL POL 207579 Julia Sieczkowska AZS Poznań 25* 18 24 13 16 25 23 17 136.00
21 POL POL 194967 Natalia Kuczys 2002 Mkż "arka" Gdynia MKŻ Arka Gdynia 22 12 16 12 DNC* 20 17 DNC 138.00
22 POL POL 204763 Julia Okońska UKS FIR Warszawa 10 6 8 22 DNC* UFD 16 UFD 140.00
23 POL POL 201561 Anna Michalska AZS Poznań 8 28 29 18 DNC* 21 22 19 145.00
24 POL POL 204205 Marta Weiss MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 16 30 32 23 DNC* 18 21 13 153.00
25 BLR BLR 199288 Yana Obuhova BELARUS 12 27 11 30 DNC* UFD 18 22 159.00
26 POL POL 202449 Marcelina Korszon UKS FIR Warszawa 23 14 22 29 DNC* 23 DNC 15 165.00
27 BLR BLR 188269 Aliaksandra Harunovich BELARUS 18 31 27 31 DNC* 22 27 23 179.00
28 POL POL 202448 Weronika Folmer KST "Elektryk" Grudziądz 26 33 14 28 DNF* 29 29 21 180.00
29 POL POL 205651 Magdalena Smagowicz KŻ "Horn" Kraków 32 26 21 36 DNC* 28 25 24 192.00
30 POL POL 160402 Ksenia Kobelak UKS FIR Warszawa 30 24 28 16 DNC* 26 30 DNC 193.00
31 POL POL 194897 Hanna Romanowska CHKŻ Chojnice DNC* 32 17 32 DNC 15 24 UFD 198.00
32 POL POL 194843 Kaja Hanys UKŻ "Wiking" Toruń DNC* 23 20 9 DNC DNC DNC DNC 208.00
33 POL POL 209465 Aleksandra Jasińska UKS Barnim Goleniów DNC* 29 15 11 DNC DNC DNC DNC 211.00
34 POL POL 183096 Iza Satrjan UKŻ "Lamelka" Kartuzy 27 34 35 37 DNC* 27 28 25 213.00
35 POL POL 61 Anna Trędowska KŻ "Horn" Kraków 33 35 34 24 DNC* 30 DNC DNC 234.00
36 POL POL 189349 Agata Dróżyńska TKŻ Toruń 31 37 31 26 DNC* 32 DNC DNC 235.00
37 POL POL 200987 Katarzyna Król SEJK "Pogoń" Szczecin 28 36 33 33 DNC* 31 DNC DNC 239.00
38 POL POL 157415 Natalia Majewska Stowarzyszenie Port Mechelinki DNC* 38 36 38 DNC 33 DNC DNC 262.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 Pkt
1 POL POL BN Marcin Rudawski MKS "Dwójka" Warszawa 2* 2 1 1 1 1 6.00
2 POL POL 173475 Mateusz Hanke KS AZS AWFiS Gdańsk 3 1 2 4 5* 2 12.00
3 POL POL 203117 Wojciech Klimaszewski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 7 4 3 8* 2 3 19.00
4 POL POL 186233 Tytus Butowski KS AZS AWFiS Gdańsk 4 3 13* 2 4 6 19.00
5 POL POL 210947 Łukasz Machowski MKS "Dwójka" Warszawa 1 10 4 3 11* 4 22.00
6 POL POL 186875 Michał Krasodomski KS AZS AWFiS Gdańsk 5 6 6 13* 3 8 28.00
7 BLR BLR 203777 Maksim Dziahel BELARUS 6 13 11 BFD* 7 5 42.00
8 POL POL 190826 Artur Keller UKŻ 7 Białystok 9 12 8 BFD* 9 7 45.00
9 BLR BLR 207346 Maksim Bahlai BELARUS 12 8 10 BFD* 10 10 50.00
10 LTU LTU 202750 Airidas Rutkauskas LITHUANIA 8 25* 12 9 12 11 52.00
11 POL POL 202433 Mikołaj Silny SEJK "Pogoń" Szczecin 11 9 16* 5 15 13 53.00
12 POL POL 210244 Maksymilian Michalik KS"SPÓJNIA"WARSZAWA/KS"BAZA"MRĄGOWO 18* 11 17 6 8 18 60.00
13 POL POL 209024 Jan Krasodomski SEJK "Pogoń" Szczecin 15 7 15 29* 18 12 67.00
14 POL POL 207570 Piotr Malinowski MOS SSW Iława BFD* 5 7 7 14 36 69.00
15 POL POL 212510 Piotr Masztalerz TKŻ Toruń 13 15 14 12 16* 15 69.00
16 POL POL 200986 Jakub Marciniak AZS Poznań 22* 21 5 20 22 9 77.00
17 POL POL 193442 Konrad Berezowski RKS "Lasery" Zegrze 10 16 24 27* 27 17 94.00
18 POL POL 207572 Jakub Błaszczyszyn KS"SPÓJNIA"WARSZAWA/KS"BAZA"MRĄGOWO 24 19 26* 14 23 19 99.00
19 POL POL 176641 Michał Maciaszczyk SEJK "Pogoń" Szczecin 40* 14 19 22 31 14 100.00
20 BLR BLR 192681 Aliaksei Leuchuk BELARUS 25 22 22 18 30* 16 103.00
21 POL POL 204343 Hubert Polaczyk KŻ "MEWA" POZNAŃ/JKW POZNAŃ 16 18 36 10 44* 24 104.00
22 POL POL 191832 Wojciech Kotowski AZS Poznań 21 17 9 38* 37 25 109.00
23 POL POL 202449 Karol Dobrowolski UKS FIR Warszawa 35* 24 33 15 13 26 111.00
24 POL POL 19183 Piotr Dąbrowski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 17 44* 37 31 6 22 113.00
25 POL POL 201122 Jakub Cymerman UKS Barnim Goleniów 30 29 31* 11 24 20 114.00
26 POL POL 180728 Krzysztof Racz RKS "Lasery" Zegrze 14 36* 18 23 26 33 114.00
27 POL POL 209834 Wojciech Chodakowski KŻ "Horn" Kraków 19 27 21 19 29 43* 115.00
28 POL POL 192834 Piotr Jóźwiak AZS Poznań 26 20 29 21 19 30* 115.00
29 POL POL 160406 Patryk Żeberski AZS Poznań 27 39* 34 24 20 34 139.00
30 POL POL 9 Szymon Pasiut YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 31 28 39* 16 33 32 140.00
31 POL POL 197815 Maciej Jedliński YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 32 33 41* 17 25 37 144.00
32 POL POL 20434 Maciej Jachymski TS "Kuźnia" Rybnik 28 37 35 BFD* 17 27 144.00
33 POL POL 199074 Kacper Ludwiński SEJK "Pogoń" Szczecin 23 26 46 BFD* 21 38 154.00
34 RUS RUS 162581 Daniil Fenko MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 33 30 30 30 35* 31 154.00
35 POL POL 17 Przemysław Pietruszewski KS AZS AWFiS Gdańsk 29 42 DSQ* 25 38 28 162.00
36 POL POL 174480 Michał Zieliński AZS Poznań BFD* 38 20 43 41 23 165.00
37 POL POL 210946 Mateusz Szymczak SEJK "Pogoń" Szczecin 20 49 42 26 DSQ* 29 166.00
38 POL POL 194842 Mateusz Leszko RKS "Lasery" Zegrze 37 34 25 28 43 46* 167.00
39 POL POL 210943 Daniel Smoliński SEJK "Pogoń" Szczecin 34 41 32 33 45* 35 175.00
40 POL POL 190984 Karol Zienkiewicz UKŻ 7 Białystok BFD* 32 28 40 34 49 183.00
41 POL POL 2 Aleksander Unruh AZS Poznań BFD* 23 40 41 42 42 188.00
42 POL POL 205296 Mateusz Budzisz MKŻ Arka Gdynia BFD* 31 23 BFD 46 39 197.00
43 POL POL 203114 Mateusz Siedlecki MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko BFD* 35 50 35 32 45 197.00
44 POL POL 170891 Daniel Halicki UKŻ 7 Białystok BFD* 47 DNC 45 28 21 199.00
45 POL POL 192638 Szymon Rodziewicz-Borowski UKS FIR Warszawa 38 48 27 47 50* 41 201.00
46 POL POL 180729 Roch Osiński MKŻ Arka Gdynia 41 52* 49 34 39 40 203.00
47 POL POL 207348 Igor Czudy KST "Elektryk" Grudziądz BFD* 45 48 32 40 51 216.00
48 POL POL 178298 Piotr Borczyński KS"SPÓJNIA"WARSZAWA/KS"BAZA"MRĄGOWO BFD* 40 38 BFD 36 44 216.00
49 POL POL 197726 Przemysław Baranowski UKŻ 7 Białystok BFD* 43 44 39 47 50 223.00
50 POL POL 206817 Piotr Śledziński UKŻ "Wiking" Toruń 39 51 51 37 48 54* 226.00
51 POL POL 186834 Jędrzej Bering SEJK "Pogoń" Szczecin 43 46 47 44 52* 47 227.00
52 POL POL 19484 Patryk Karczewski KS AZS AWFiS Gdańsk 44 50 45 36 53 56* 228.00
53 POL POL 189350 Sebastian Wałaszek SEJK "Pogoń" Szczecin 36 55* 54 42 55 53 240.00
54 POL POL 191842 Bartosz Guz MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 42 54* 52 46 54 48 242.00
55 POL POL 186228 Tomasz Dąbrowski KS AZS AWFiS Gdańsk 46 53 43 BFD* 51 52 245.00
56 POL POL 189534 Maciej Dziewit KS AZS AWFiS Gdańsk DNC* DNC 53 48 49 55 263.00
57 POL POL 168060 Wiktor Kozerski TKŻ Toruń 45 DNC* DNC DNC DNC DNC 277.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 POL POL 8 Waldemar Czyż KŻ "Horn" Kraków 1* 1 1 1 1 1 1 6.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Pkt
1 POL POL 313 Lidia Sulikowska SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 1 1 1 1 5* 1 1 1 1 1 1 10.00
2 POL POL 134 Weronika Marciniak SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 2 2 2 2 3 2 3 2 2 4* 2 22.00
3 POL POL 1556 Marta Poplonyk AZS Poznań 3 5* 4 4 4 5 2 3 3 2 3 33.00
4 POL POL 198 Agnieszka Szpak SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 4 4 3 3 2 4 5* 4 4 3 4 35.00
5 POL POL 114 Magdalena Majewska KS "Baza" Mrągowo 5 3 5 5 1 3 4 5 5 OCS* 5 41.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Pkt
1 POL POL 13 Jakub Sykuła SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 3 5 1 2 3 2 2 4 4 9* 1 27.00
2 POL POL 893 Aleksander Przychodzeń SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 2 7 2 8 1 UFD* 1 3 2 1 2 29.00
3 POL POL 9 Kajetan Pawłowski AZS Poznań 1 1 5 1 5 3 4 6 3 UFD* 4 33.00
4 POL POL 45 Kamil Ugniewski UKŻ 7 Białystok 5 3 9* 4 8 7 5 1 1 5 5 44.00
5 POL POL 500 Maciek Zalewski KS "Baza" Mrągowo 9 2 11* 3 11 4 6 8 6 2 6 57.00
6 POL POL 185 Mikolaj Michalski UKŻ 7 Białystok 11 4 7 6 2 1 3 5 12 UFD* 11 62.00
7 POL POL 66 Adam Żarnowski SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 10 6 3 5 17* 5 9 9 7 8 3 65.00
8 POL POL 76 Michal Walenczewski UKŻ 7 Białystok 6 10 8 7 9 DSQ* 17 2 5 7 8 79.00
9 POL POL 15 Igor Eliasz SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 14* 9 4 9 6 9 10 7 8 10 10 82.00
10 POL POL 175 Przemyslaw Szybkowski SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 7 16* 6 13 4 13 13 11 11 3 7 88.00
11 POL POL 407 Mikołaj Terman SKŻ "Ergo Hestia" Sopot 8 8 DSQ* 10 7 6 16 12 10 6 12 95.00
12 POL POL 116 Michał Warzocha KS "Baza" Mrągowo 4 11 10 14 14 15* 15 10 9 4 9 100.00
13 POL POL 163 Tomasz Romanowski AZS Poznań 12 15* 13 12 10 10 11 13 13 11 14 119.00
14 POL POL 1 Andrzej Komor UKŻ 7 Białystok 13 12 14 11 13 11 12 14 15* 12 13 125.00
15 POL POL 113 Jędrzej Cituk KS "Baza" Mrągowo 15 14 12 17* 12 8 8 16 14 13 16 128.00
16 POL POL 355 Bartłomiej Witt AZS Poznań 16* 13 15 16 15 14 7 15 16 14 15 140.00
17 POL POL 87 Jakub Szwebów AZS Poznań 17 17 16 15 16 12 14 17 17 DNF* DNC 159.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 POL POL 2712 Amelia Linowska
Julia Chmiel
KS "Baza" Mrągowo 1 1 2* 1 1 1 1 6.00
2 POL POL 2714 Magdalena Chyła
Natalia Zdanowicz
Nauticus Yacht Club Olsztyn 2 2 1 2 2 3* 3 12.00
3 POL POL 2711 Jacek Muszyński
Julianna Wypych
KS"SPÓJNIA"WARSZAWA/KS"BAZA"MRĄGOWO 4 5 4 DSQ* 3 2 2 20.00
4 POL POL 2550 Maciej Schiele
Krzysztof Kaniewski
MKS "Dwójka" Warszawa 3 6 7* 5 4 4 4 26.00
5 POL POL 2707 Hubert Bałdyga
Grzegorz Sitarek
KS "Baza" Mrągowo 5 3 5 3 OCS* 7 5 28.00
6 POL POL 2536 Zuzanna Mróz
Kosma Krecz
Nauticus Yacht Club Olsztyn 7 4 3 6 6 5 8* 31.00
7 POL POL 2713 Aleksandra Wirzinkiewicz
Antoni Wiśniewski
Nauticus Yacht Club Olsztyn 6 7* 6 4 5 6 7 34.00
8 POL POL 2569 Jakub Miszczak
Wojciech Bogusz
KS"SPÓJNIA"WARSZAWA/KS"BAZA"MRĄGOWO 8 9* 8 7 7 8 6 44.00
9 POL POL 2537 Malwina Podsiad
Hanna Kuliś
KS "Baza" Mrągowo DNF* 8 10 9 8 9 9 53.00
10 POL POL 2543 Jakub Daniluk
Aleksander Warno
Nauticus Yacht Club Olsztyn 9 10* 9 8 9 10 10 55.00
29er Wyniki oficjalne po 9 wyścigach
420 Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
470 Wyniki oficjalne po 8 wyścigach
49er Wyniki oficjalne po 9 wyścigach
49erFX Wyniki oficjalne po 8 wyścigach
Bic Techno - Kobiety Wyniki oficjalne po 8 wyścigach
Bic Techno - Mężczyźni Wyniki oficjalne po 8 wyścigach
Cadet Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
Europa Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
Finn Wyniki oficjalne po 8 wyścigach
Laser Wyniki oficjalne po 8 wyścigach
Laser 4.7 - Kobiety Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
Laser 4.7 - Mężczyźni Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
Laser Radial - Kobiety Wyniki oficjalne po 8 wyścigach
Laser Radial - Mężczyźni Wyniki oficjalne po 6 wyścigach
OK-Dinghy Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
RS:X - Kobiety Wyniki oficjalne po 11 wyścigach
RS:X - Mężczyźni Wyniki oficjalne po 11 wyścigach
l’Equipe Wyniki oficjalne po 7 wyścigach