Puchar PZŻ

27 - 29 maj 2016

Krynica Morska, Polska

Wyniki regat
Laser 4.7 - Kobiety
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 POL 197719 Wiktoria Gołebiowska SSW MOS Iława 1 1 2 1 35* 8 1 14.00
2 BLR 207793 Ekaterina Sanko BELARUS 3 3 6 2 1 9* 8 23.00
3 POL 197728 Magdalena Placzke UKS FIR Warszawa 9* 5 3 4 6 4 2 24.00
4 POL 193787 Aleksandra Puzyna OŚ AZS Poznań 11* 9 9 8 4 2 4 36.00
5 POL 150266 Magdalena Czerniewska UKŻ Wiking Toruń 4 UFD* 10 3 9 7 3 36.00
6 POL 204205 Marta Weiss Giżycka Grupa Regatowa 25* 4 4 16 7 13 6 50.00
7 POL 191840 Julia Rogalska Giżycka Grupa Regatowa 16 18* 7 7 2 14 16 62.00
8 POL 208733 Wiktoria Lehmann OŚ AZS Poznań 22* 19 11 5 10 5 12 62.00
9 POL 186235 Agnieszka Grzesiak OŚ AZS Poznań 2 2 1 12 UFD* 1 BFD 65.00
10 POL 180767 Emila Pic OŚ AZS Poznań 10 8 31* 23 8 10 7 66.00
11 POL 160387 Karolina Błaszak MKŻ Arka Gdynia 18 12 UFD* 6 18 3 15 72.00
12 POL 182212 Karolina Żurek KS AZS AWFiS Gdańsk 19 16 5 20* 13 6 13 72.00
13 POL 201832 Marcelina Korszon UKS FIR Warszawa 7 10 13 10 21* 12 20 72.00
14 POL 207348 Weronika Folmer RKS Lasery Zegrze 5 11 32* 19 5 23 10 73.00
15 POL 197949 Julia Sieczkowska OŚ AZS Poznań 13 7 26* 14 3 21 21 79.00
16 POL 209465 Aleksandra Jasińska UKS FIR Warszawa 6 23 8 28* 14 19 11 81.00
17 POL 201940 Karolina Mikulec KŻ Horn Kraków 12 17 18* 18 11 15 17 90.00
18 POL 198202 Kinga Brzóska MKŻ Arka Gdynia 14 6 21 26* 12 17 24 94.00
19 POL 203178 Karina Jasiewicz Nauticus YC Olsztyn 8 14 15 13 DPI 24 27* 98.00
20 POL 184592 Natalia Bazylko MKŻ Arka Gdynia 17 30 17 22 UFD* 22 5 113.00
21 POL 164430 Maria Hartel LOK Garland Gliwice 32 36* 12 11 33 25 9 122.00
22 POL 201013 Maria Grabska SYC Zefir Drakkar Poraj 21 13 23 29 19 30* 18 123.00
23 POL 186832 Wiktoria Gubin Giżycka Grupa Regatowa 34 22 28 9 38* 20 14 127.00
24 POL 198207 Kornelia Ulążka UKS FIR Warszawa 20 25 25 32 17 18 BFD* 137.00
25 POL 20564 Oliwia Laskowska CHKŻ Chojnice 29 26 24 21 15 38* 29 144.00
26 POL 178466 Małgorzata Weber UKŻ Wiking Toruń 41* 39 22 17 36 11 26 151.00
27 POL 189351 Natalia Jabłońska MKŻ Arka Gdynia 42 21 UFD* 15 16 34 23 151.00
28 POL 180742 Natalia Borusińska UKS FIR Warszawa 27 35 19 24 23 28 BFD* 156.00
29 POL 200984 Dominika Kęska UKŻ Wiking Toruń 23 28 40* 31 DPI 33 22 166.00
30 POL 195307 Paulina Placzke UKS FIR Warszawa 28 32 16 41 28 27 BFD* 172.00
31 POL 194896 Kinga Gawlińska MKŻ Arka Gdynia 37 45* 14 30 26 36 30 173.00
32 POL 183368 Ada Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk 30 20 27 25 UFD* 41 33 176.00
33 POL 192769 Magdalena Smagowicz KŻ Horn Kraków 35 31 33 34 39* 16 32 181.00
34 POL 182529 Oliwia Chabowska UKS FIR Warszawa 36 33 20 39 20 39 BFD* 187.00
35 POL 20317 Natalia Majewska Elite Sails Academy 24 29 39 44* 37 37 25 191.00
36 POL 196898 Julia Kochanowska CHKŻ Chojnice 40 37 41* 27 30 29 28 191.00
37 POL 182524 Paulina Perkowska UKŻ Wiking Toruń 26 42 35 37 24 35 BFD* 199.00
38 POL 203096 Agata Kęska UKŻ Wiking Toruń 15 15 30 DNF* DNC DNC DNC 201.00
39 POL 19820 Maja Korwin-Mikke MKS Szkuner Myślibórz 43* 40 37 36 34 43 19 209.00
40 POL 208738 Zuzanna Kaplita CSW "Opty" Ustka 45 27 34 38 25 40 BFD* 209.00
41 POL 160402 Ksenia Kobelak KS Energetyk Jaworzno 38 24 38 35 UFD* 31 BFD 213.00
42 POL 207579 Wąsikowska Aleksandra Nauticus YC Olsztyn 31 38 36 33 UFD* DPI DNF 213.00
43 POL 160735 Maja Tokarczyk LOK Garland Gliwice 33 34 42 40 32 32 BFD* 213.00
44 POL 13414 Natalia Krajewska CSW "Opty" Ustka 46 41 29 43 29 42 BFD* 230.00
45 POL 166302 Natalia Szczepańska KS Energetyk Jaworzno 39 43 UFD* 42 31 44 BFD 246.00
46 POL 185701 Amelia Buska MKS Szkuner Myślibórz 44 44 43 45 UFD* 45 31 252.00
Laser 4.7 - Mężczyźni
Laser Radial
Laser Standard
Upwind24

Zarządzaj samodzielnie regatami wykorzystując prostą w obsłudze platformę online.

Materiały
Załóż konto

© 2022 Upwind24. All rights reserved.