Puchar PZŻ

27 - 29 maj 2016 Krynica Morska, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
R7
Pkt
1
POL 197719
Wiktoria Gołebiowska
MOS SSW Iława
1
1
2
1
35*
8
1
14.00
2
BLR 207793
Ekaterina Sanko
BELARUS
3
3
6
2
1
9*
8
23.00
3
POL 197728
Magdalena Placzke
UKS FIR Warszawa
9*
5
3
4
6
4
2
24.00
4
POL 193787
Aleksandra Puzyna
AZS Poznań
11*
9
9
8
4
2
4
36.00
5
POL 150266
Magdalena Czerniewska
UKŻ "Wiking" Toruń
4
UFD*
10
3
9
7
3
36.00
6
POL 204205
Marta Weiss
Giżycka Grupa Regatowa
25*
4
4
16
7
13
6
50.00
7
POL 191840
Julia Rogalska
Giżycka Grupa Regatowa
16
18*
7
7
2
14
16
62.00
8
POL 208733
Wiktoria Lehmann
AZS Poznań
22*
19
11
5
10
5
12
62.00
9
POL 186235
Agnieszka Grzesiak
AZS Poznań
2
2
1
12
UFD*
1
BFD
65.00
10
POL 180767
Emila Pic
AZS Poznań
10
8
31*
23
8
10
7
66.00
11
POL 160387
Karolina Błaszak
MKŻ Arka Gdynia
18
12
UFD*
6
18
3
15
72.00
12
POL 182212
Karolina Żurek
KS AZS AWFiS Gdańsk
19
16
5
20*
13
6
13
72.00
13
POL 201832
Marcelina Korszon
UKS FIR Warszawa
7
10
13
10
21*
12
20
72.00
14
POL 207348
Weronika Folmer
RKS "Lasery" Zegrze
5
11
32*
19
5
23
10
73.00
15
POL 197949
Julia Sieczkowska
AZS Poznań
13
7
26*
14
3
21
21
79.00
16
POL 209465
Aleksandra Jasińska
UKS FIR Warszawa
6
23
8
28*
14
19
11
81.00
17
POL 201940
Karolina Mikulec
KŻ "Horn" Kraków
12
17
18*
18
11
15
17
90.00
18
POL 198202
Kinga Brzóska
MKŻ Arka Gdynia
14
6
21
26*
12
17
24
94.00
19
POL 203178
Karina Jasiewicz
Nauticus Yacht Club Olsztyn
8
14
15
13
DPI
24
27*
98.00
20
POL 184592
Natalia Bazylko
MKŻ Arka Gdynia
17
30
17
22
UFD*
22
5
113.00
21
POL 164430
Maria Hartel
KW LOK "Garland" Gliwice
32
36*
12
11
33
25
9
122.00
22
POL 201013
Maria Grabska
SYC "Zefir-Drakkar" Poraj
21
13
23
29
19
30*
18
123.00
23
POL 186832
Wiktoria Gubin
Giżycka Grupa Regatowa
34
22
28
9
38*
20
14
127.00
24
POL 198207
Kornelia Ulążka
UKS FIR Warszawa
20
25
25
32
17
18
BFD*
137.00
25
POL 20564
Oliwia Laskowska
CHKŻ Chojnice
29
26
24
21
15
38*
29
144.00
26
POL 178466
Małgorzata Weber
UKŻ "Wiking" Toruń
41*
39
22
17
36
11
26
151.00
27
POL 189351
Natalia Jabłońska
MKŻ Arka Gdynia
42
21
UFD*
15
16
34
23
151.00
28
POL 180742
Natalia Borusińska
UKS FIR Warszawa
27
35
19
24
23
28
BFD*
156.00
29
POL 200984
Dominika Kęska
UKŻ "Wiking" Toruń
23
28
40*
31
DPI
33
22
166.00
30
POL 195307
Paulina Placzke
UKS FIR Warszawa
28
32
16
41
28
27
BFD*
172.00
31
POL 194896
Kinga Gawlińska
MKŻ Arka Gdynia
37
45*
14
30
26
36
30
173.00
32
POL 183368
Ada Lewandowska
KS AZS AWFiS Gdańsk
30
20
27
25
UFD*
41
33
176.00
33
POL 192769
Magdalena Smagowicz
KŻ "Horn" Kraków
35
31
33
34
39*
16
32
181.00
34
POL 182529
Oliwia Chabowska
UKS FIR Warszawa
36
33
20
39
20
39
BFD*
187.00
35
POL 20317
Natalia Majewska
Elite Sails Academy
24
29
39
44*
37
37
25
191.00
36
POL 196898
Julia Kochanowska
CHKŻ Chojnice
40
37
41*
27
30
29
28
191.00
37
POL 182524
Paulina Perkowska
UKŻ "Wiking" Toruń
26
42
35
37
24
35
BFD*
199.00
38
POL 203096
Agata Kęska
UKŻ "Wiking" Toruń
15
15
30
DNF*
DNC
DNC
DNC
201.00
39
POL 19820
Maja Korwin-Mikke
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ
43*
40
37
36
34
43
19
209.00
40
POL 208738
Zuzanna Kaplita
CSW "Opty" Ustka
45
27
34
38
25
40
BFD*
209.00
41
POL 160402
Ksenia Kobelak
KS ENERGETYK Jaworzno
38
24
38
35
UFD*
31
BFD
213.00
42
POL 207579
Wąsikowska Aleksandra
Nauticus Yacht Club Olsztyn
31
38
36
33
UFD*
DPI
DNF
213.00
43
POL 160735
Maja Tokarczyk
KW LOK "Garland" Gliwice
33
34
42
40
32
32
BFD*
213.00
44
POL 13414
Natalia Krajewska
CSW "Opty" Ustka
46
41
29
43
29
42
BFD*
230.00
45
POL 166302
Natalia Szczepańska
KS ENERGETYK Jaworzno
39
43
UFD*
42
31
44
BFD
246.00
46
POL 185701
Amelia Buska
MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ
44
44
43
45
UFD*
45
31
252.00