27 - 29 maj 2016

Puchar PZŻ

Krynica Morska, Polska
Wyniki

Miejsce

M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 POL POL 197719 Wiktoria Gołebiowska MOS SSW Iława 1 1 2 1 35* 8 1 14.00
2 BLR BLR 207793 Ekaterina Sanko BELARUS 3 3 6 2 1 9* 8 23.00
3 POL POL 197728 Magdalena Placzke UKS FIR Warszawa 9* 5 3 4 6 4 2 24.00
4 POL POL 193787 Aleksandra Puzyna AZS Poznań 11* 9 9 8 4 2 4 36.00
5 POL POL 150266 Magdalena Czerniewska UKŻ "Wiking" Toruń 4 UFD* 10 3 9 7 3 36.00
6 POL POL 204205 Marta Weiss MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 25* 4 4 16 7 13 6 50.00
7 POL POL 191840 Julia Rogalska MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 16 18* 7 7 2 14 16 62.00
8 POL POL 208733 Wiktoria Lehmann AZS Poznań 22* 19 11 5 10 5 12 62.00
9 POL POL 186235 Agnieszka Grzesiak AZS Poznań 2 2 1 12 UFD* 1 BFD 65.00
10 POL POL 180767 Emila Pic AZS Poznań 10 8 31* 23 8 10 7 66.00
11 POL POL 160387 Karolina Błaszak MKŻ Arka Gdynia 18 12 UFD* 6 18 3 15 72.00
12 POL POL 182212 Karolina Żurek KS AZS AWFiS Gdańsk 19 16 5 20* 13 6 13 72.00
13 POL POL 201832 Marcelina Korszon UKS FIR Warszawa 7 10 13 10 21* 12 20 72.00
14 POL POL 207348 Weronika Folmer RKS "Lasery" Zegrze 5 11 32* 19 5 23 10 73.00
15 POL POL 197949 Julia Sieczkowska AZS Poznań 13 7 26* 14 3 21 21 79.00
16 POL POL 209465 Aleksandra Jasińska UKS FIR Warszawa 6 23 8 28* 14 19 11 81.00
17 POL POL 201940 Karolina Mikulec KŻ "Horn" Kraków 12 17 18* 18 11 15 17 90.00
18 POL POL 198202 Kinga Brzóska MKŻ Arka Gdynia 14 6 21 26* 12 17 24 94.00
19 POL POL 203178 Karina Jasiewicz Nauticus Yacht Club Olsztyn 8 14 15 13 DPI 24 27* 98.00
20 POL POL 184592 Natalia Bazylko MKŻ Arka Gdynia 17 30 17 22 UFD* 22 5 113.00
21 POL POL 164430 Maria Hartel KW LOK "Garland" Gliwice 32 36* 12 11 33 25 9 122.00
22 POL POL 201013 Maria Grabska SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 21 13 23 29 19 30* 18 123.00
23 POL POL 186832 Wiktoria Gubin MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 34 22 28 9 38* 20 14 127.00
24 POL POL 198207 Kornelia Ulążka UKS FIR Warszawa 20 25 25 32 17 18 BFD* 137.00
25 POL POL 20564 Oliwia Laskowska CHKŻ Chojnice 29 26 24 21 15 38* 29 144.00
26 POL POL 178466 Małgorzata Weber UKŻ "Wiking" Toruń 41* 39 22 17 36 11 26 151.00
27 POL POL 189351 Natalia Jabłońska MKŻ Arka Gdynia 42 21 UFD* 15 16 34 23 151.00
28 POL POL 180742 Natalia Borusińska UKS FIR Warszawa 27 35 19 24 23 28 BFD* 156.00
29 POL POL 200984 Dominika Kęska UKŻ "Wiking" Toruń 23 28 40* 31 DPI 33 22 166.00
30 POL POL 195307 Paulina Placzke UKS FIR Warszawa 28 32 16 41 28 27 BFD* 172.00
31 POL POL 194896 Kinga Gawlińska MKŻ Arka Gdynia 37 45* 14 30 26 36 30 173.00
32 POL POL 183368 Ada Lewandowska KS AZS AWFiS Gdańsk 30 20 27 25 UFD* 41 33 176.00
33 POL POL 192769 Magdalena Smagowicz KŻ "Horn" Kraków 35 31 33 34 39* 16 32 181.00
34 POL POL 182529 Oliwia Chabowska UKS FIR Warszawa 36 33 20 39 20 39 BFD* 187.00
35 POL POL 20317 Natalia Majewska Elite Sails Academy 24 29 39 44* 37 37 25 191.00
36 POL POL 196898 Julia Kochanowska CHKŻ Chojnice 40 37 41* 27 30 29 28 191.00
37 POL POL 182524 Paulina Perkowska UKŻ "Wiking" Toruń 26 42 35 37 24 35 BFD* 199.00
38 POL POL 203096 Agata Kęska UKŻ "Wiking" Toruń 15 15 30 DNF* DNC DNC DNC 201.00
39 POL POL 19820 Maja Korwin-Mikke MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 43* 40 37 36 34 43 19 209.00
40 POL POL 208738 Zuzanna Kaplita CSW "Opty" Ustka 45 27 34 38 25 40 BFD* 209.00
41 POL POL 160402 Ksenia Kobelak KS ENERGETYK Jaworzno 38 24 38 35 UFD* 31 BFD 213.00
42 POL POL 207579 Wąsikowska Aleksandra Nauticus Yacht Club Olsztyn 31 38 36 33 UFD* DPI DNF 213.00
43 POL POL 160735 Maja Tokarczyk KW LOK "Garland" Gliwice 33 34 42 40 32 32 BFD* 213.00
44 POL POL 13414 Natalia Krajewska CSW "Opty" Ustka 46 41 29 43 29 42 BFD* 230.00
45 POL POL 166302 Natalia Szczepańska KS ENERGETYK Jaworzno 39 43 UFD* 42 31 44 BFD 246.00
46 POL POL 185701 Amelia Buska MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 44 44 43 45 UFD* 45 31 252.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 POL POL - Michał Krasodomski KS AZS AWFiS Gdańsk 6 3 1 1 2 3 8* 16.00
2 BLR BLR 207797 Maksim Dziahel BELARUS 9* 4 2 4 4 1 1 16.00
3 POL POL 178293 Maksymilian Michalik KS ENERGETYK Jaworzno 3 2 9 13 1 4 23* 32.00
4 POL POL 205651 Łukasz Bocheński UKS FIR Warszawa 2 1 5 11 BFD* 6 10 35.00
5 POL POL 204911 Marek Rospond YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 1 9 15 2 6 8 43* 41.00
6 POL POL 204557 Konstanty Sawicki Nauticus Yacht Club Olsztyn 10 14* 6 12 3 11 4 46.00
7 POL POL 198206 Lukasz Machowski MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 11 8 3 16 18* 12 2 52.00
8 BLR BLR 191843 Dzmitri Kutsko BELARUS 20* 12 11 3 14 10 7 57.00
9 POL POL 180714 Piotr Malinowski MOS SSW Iława 13 21 4 6 16 2 25* 62.00
10 POL POL 174480 Piotr Jóźwiak AZS Poznań 22* 6 7 19 5 15 16 68.00
11 POL POL 207572 Jakub Błaszczyszyn KS ENERGETYK Jaworzno 28* 18 10 7 7 5 26 73.00
12 BLR BLR 207346 Maksim Bahlai BELARUS 7 5 UFD* 10 8 16 28 74.00
13 RUS RUS 168354 Danil Fenko MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 15 23 8 5 12 20 37* 83.00
14 POL POL 205296 Mateusz Budzisz MKŻ Arka Gdynia 26 15 UFD* 14 21 9 3 88.00
15 POL POL 197541 Seweryn Łangowski CHKŻ Chojnice 8 19 26* 21 13 17 11 89.00
16 POL POL 202433 Mikołaj Silny SEJK "Pogoń" Szczecin 16 13 14 28 11 18 33* 100.00
17 POL POL 205180 Filip Miłto JK "Kotwica" Tarnobrzeg 17 BFD* 23 20 22 14 6 102.00
18 POL POL 167931 Wiktor Grocholewski AZS Poznań 35* 11 21 15 25 13 20 105.00
19 POL POL 189349 Piotr Masztalerz UKŻ "Wiking" Toruń 24 22 16 32* 19 26 5 112.00
20 POL POL 191839 Kamil Chara KŻ "Horn" Kraków 4 17 18 25 28 23 40* 115.00
21 POL POL 196045 Jakub Cymerman UKS FIR Warszawa 19 27 36 8 BFD* 7 19 116.00
22 POL POL 183119 Tytus Butowski KS AZS AWFiS Gdańsk 14 7 12 BFD* 10 RET 13 118.00
23 POL POL 177097 Konrad Chwalczewski MKŻ Arka Gdynia 25 16 17 22 BFD* 30 17 127.00
24 POL POL 201561 Wojciech Chodakowski KŻ "Horn" Kraków 21 20 35* 30 15 21 21 128.00
25 POL POL 1680 Oskar Sawicki CHKŻ Chojnice 37* 33 13 18 9 28 29 130.00
26 POL POL 204386 Maciej Jarosz SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 5 45* 40 9 23 36 27 140.00
27 POL POL 155035 Dominik Lewandowski KŻ "Horn" Kraków 12 24 31 26 27 29 38* 149.00
28 POL POL 204343 Hubert Polaczyk AZS Poznań 29 37 19 17 BFD* 27 30 159.00
29 POL POL 9 Maciej Jachymski TS "Kuźnia" Rybnik 27 34 27 37 29 19 54* 173.00
30 POL POL 169707 Robin Jastrzębski AZS Poznań 33 43 25 29 20 25 46* 175.00
31 POL POL 197725 Piotr Śledziński RKS "Lasery" Zegrze 41* 35 32 31 33 39 9 179.00
32 POL POL 201105 Bartłomiej Mierzwa TS "Kuźnia" Rybnik 32 25 30 24 34 35* 35 180.00
33 POL POL 208421 Wojciech Antoniak UKS FIR Warszawa 36 30 34 57* 32 37 14 183.00
34 POL POL 160419 Igor Labocha TS "Kuźnia" Rybnik 18 10 44 35 35 43 57* 185.00
35 POL POL 191813 Jakub Stremlau UKŻ "Wiking" Toruń BFD* 29 29 23 26 42 36 185.00
36 POL POL 160733 Jan Okularczyk KW LOK "Garland" Gliwice 23 31 38 33 39 22 55* 186.00
37 POL POL 190544 Stefan Borek CSW "Opty" Ustka 50 39 20 38 BFD* 33 18 198.00
38 POL POL 195782 Filip Rajchert MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ RET* 28 22 27 37 DSQ 24 200.00
39 POL POL 86235 Paweł Ortmann KS AZS AWFiS Gdańsk 31 42 45 42 30 46* 15 205.00
40 POL POL 199074 Jakub Kopeć CHKŻ Chojnice DPI 56 24 47 17 24 DNF* 209.00
41 POL POL 180716 Michał Krawczyk Nauticus Yacht Club Olsztyn 30 46 43 46 24 50* 22 211.00
42 POL POL 178292 Bartosz Kowalczyk AZS Poznań 34 26 33 39 BFD* 47 32 211.00
43 POL POL 166749 Maurycy Robakowski AZS Poznań 40 38 28 40 BFD* 45 45 236.00
44 POL POL 165720 Przemysław Baranowski UKŻ "Wiking" Toruń 39 32 UFD* BFD BFD 32 12 239.00
45 POL POL 70199 Klaudiusz Wieczorkowski KS AZS AWFiS Gdańsk 44 44 41 51* 40 38 34 241.00
46 POL POL 18683 Tomasz Trajnowicz MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 42 51 39 34 BFD* 51 39 256.00
47 POL POL 179025 Piotr Dorywała UKS FIR Warszawa BFD* 50 46 36 36 49 41 258.00
48 POL POL 166479 Mateusz Słowik KŻ "Horn" Kraków 49 57* 48 44 31 56 31 259.00
49 POL POL 16 Jan Zabłocki AZS Poznań 48 36 42 50* 46 40 47 259.00
50 POL POL 180729 Roch Osiński MKŻ Arka Gdynia BFD* 52 51 43 44 31 44 265.00
51 POL POL 159482 Jędrzej Marciniak AZS Poznań 53 47 54* 48 38 34 49 269.00
52 POL POL 186229 Patryk Karczewski KS AZS AWFiS Gdańsk 47 49 37 52* 41 52 48 274.00
53 POL POL 159432 Filip Janicki AZS Poznań 51 41 52 41 BFD* 57 42 284.00
54 POL POL 162915 Jakub Macoch SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 52 55 47 49 45 41 58* 289.00
55 POL POL 188234 Hubert Maczyszyn MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 43 54 50 55 43 48 56* 293.00
56 POL POL 191837 Bartek Guz MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 45 BFD* UFD 56 42 44 52 301.00
57 POL POL 171303 Wiktor Kreft KŻ "Horn" Kraków 46 53 53 53 BFD* 58 50 313.00
58 POL POL 97728 Kajetan Gliniecki UKS FIR Warszawa 54 48 55 58 BFD* 55 53 323.00
59 POL POL 192638 Jakub Szymanowicz UKS FIR Warszawa 55 58 56 59 47 54 60* 329.00
60 POL POL 209036 Franciszek Wilk UKS FIR Warszawa BFD* 40 UFD 45 BFD DNC 59 330.00
61 POL POL 188569 Maciej Dziewit KS AZS AWFiS Gdańsk BFD* BFD 49 54 BFD 53 51 331.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 Pkt
1 POL POL 203117 Wojciech Klimaszewski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 6 13* 10 5 2 3 1 27.00
2 POL POL 111 Magdalena Kwaśna CHKŻ Chojnice 23* 10 1 1 1 2 14 29.00
3 POL POL 207586 Szymon Kowalski UKŻ "Wiking" Toruń 11 4 5 6 3 1 BFD* 30.00
4 POL POL 186875 Jan Krasodomski SEJK "Pogoń" Szczecin 9 1 12* 7 4 5 4 30.00
5 POL POL 161696 Kacper Stanisławski MKŻ Arka Gdynia 5 11 9 2 8 BFD* 2 37.00
6 POL POL 192832 Sebastian Mazurek KS AZS AWFiS Gdańsk 19 9 3 3 7 7 BFD* 48.00
7 POL POL 205334 Krzysztof Szot CSW "Opty" Ustka 4 7 23* 17 17 4 8 57.00
8 POL POL 173379 Przemysław Marczak KS ENERGETYK Jaworzno 20* 18 4 10 9 11 5 57.00
9 POL POL 194841 Natalia Stawiarska KS AZS AWFiS Gdańsk 37* 2 6 24 6 12 9 59.00
10 POL POL 184168 Damian Kosmalski CHKŻ Chojnice 22* 8 2 4 19 8 19 60.00
11 POL POL 202445 Tobiasz Pikor KS ENERGETYK Jaworzno 2 15 8 15 20 6 21* 66.00
12 POL POL 195307 Piotr Ostrowski UKS FIR Warszawa 24 43* 13 11 10 10 6 74.00
13 POL POL 198777 Julia Oleksiuk KS AZS AWFiS Gdańsk 8 5 29* 12 11 17 29 82.00
14 POL POL 1 Katarzyna Harc TS "Kuźnia" Rybnik 1 21 15 29 12 36* 7 85.00
15 POL POL 192682 Kacper Błaszczyk TS "Kuźnia" Rybnik 14 31* 24 16 5 15 16 90.00
16 POL POL 197815 Maciej Jedliński YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 3 34 44* 27 16 18 3 101.00
17 POL POL 195317 Wojciech Kamiński AZS Poznań 38 6 7 14 32 9 40* 106.00
18 POL POL 202449 Krzysztof Białaś MOS SSW Iława 7 23 21 23 13 19 BFD* 106.00
19 POL POL 206818 Dawid Poznański KS ENERGETYK Jaworzno 47* 16 18 18 15 13 35 115.00
20 POL POL 183096 Mieszko Niewiarowski CHKŻ Chojnice 50* 35 19 19 18 23 15 129.00
21 POL POL 194897 Jakub Domagała CHKŻ Chojnice 32 14 20 9 25 33 RET* 133.00
22 POL POL 198206 Monika Kłopotowska MKS SZKUNER MYŚLIBÓRZ 21 3 17 UFD* 22 BFD 13 134.00
23 POL POL 196964 Oskar Adamiak CHKŻ Chojnice 28 20 47* 28 23 24 11 134.00
24 POL POL 179375 Jakub Zębik SYC "Zefir-Drakkar" Poraj 35 12 46* 21 38 14 20 140.00
25 POL POL 206497 Anna Michalska UKŻ "Wiking" Toruń 18 27 45* 32 30 28 10 145.00
26 POL POL 191834 Wojciech Kotowski AZS Poznań 25 39* 26 31 31 21 12 146.00
27 POL POL 173475 Przemysław Pietruszewski KS AZS AWFiS Gdańsk 29 38* 22 13 26 26 30 146.00
28 POL POL 186213 Cecylia Borek CSW "Opty" Ustka 26 22 41* 25 28 20 31 152.00
29 POL POL 19268 Dominik Wojtoniak MKŻ Arka Gdynia 49 26 16 22 21 22 RET* 156.00
30 POL POL 204311 Michał Strupiński MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 42 17 14 42 14 BFD* 28 157.00
31 POL POL 18951 Karol Zienkiewicz UKŻ "Wiking" Toruń 17 48* 33 26 27 39 17 159.00
32 POL POL 185611 Piotr Dąbrowski MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 33 30 25 20 29 29 BFD* 166.00
33 POL POL 9 Szymon Pasiut YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 12 24 36 34 26 35 38* 167.50
34 POL POL 200986 Jakub Marciniak AZS Poznań 16 19 32 36 BFD* 31 39 173.00
35 POL POL 195304 Mateusz Ksobich AZS Poznań 10 25 43 37 37 25 47* 177.00
36 POL POL 192834 Michał Zieliński AZS Poznań 27 29 31 33 42* 30 27 177.00
37 POL POL 166584 Hubert Sokołowski AZS Poznań 40* 33 30 35 33 27 23 181.00
38 POL POL 170885 Maksymilian Jezierski AZS Poznań 30 42 27 51* 39 46 22 206.00
39 POL POL 198209 Cezary Miłkowski UKŻ "Wiking" Toruń 41 32 11 8 BFD* BFD BFD 208.00
40 POL POL 9530 Aleksanader Unruh AZS Poznań 45 50* 35 30 41 37 25 213.00
41 POL POL 210004 Borys Michniewicz UKŻ "Lamelka" Kartuzy 13 40 42 44* 34 44 44 217.00
42 POL POL 160406 Patryk Żeberski KW LOK "Garland" Gliwice 51* 36 28 50 36 32 37 219.00
43 POL POL 170891 Daniel Halicki UKŻ "Wiking" Toruń 31 28 37 38 BFD* 45 42 221.00
44 POL POL 192638 Szymon Rodziewicz-Borowski KS AZS AWFiS Gdańsk 48* 45 48 40 44 34 18 229.00
45 POL POL 197729 Karol Dobrowolski UKS FIR Warszawa DSQ* 49 49 45 24 16 RET 241.00
46 POL POL 180762 Dominika Chrząszcz JK "Kotwica" Tarnobrzeg 15 53* 53 53 48 49 24 242.00
47 POL POL 176745 Karol Smajdor YC PTTK "Beskid" Nowy Sącz 46 44 38 RET* 43 38 33 242.00
48 POL POL 20681 Kaja Hanys UKŻ "Wiking" Toruń 44* 37 40 43 40 42 43 245.00
49 POL POL 180724 Michał Sokołowski JK "Kotwica" Tarnobrzeg 39 46 52* 47 49 41 26 248.00
50 POL POL 200522 Mikołaj Milewski UKS FIR Warszawa 36 54* 50 49 46 43 32 256.00
51 POL POL 16 Mateusz Siedlecki MBSW/UKŻR "Niegocin" Giżycko 43 47 34 48 50* 48 36 256.00
52 POL POL 182211 Piotr Marszałek AZS Poznań 34 51 39 52 BFD* 40 41 257.00
53 POL POL 15 Michał Górnisiewicz UKS FIR Warszawa 54 41 51 41 35 DNC* DNC 280.00
54 POL POL 204343 Tomek Pierzchała TS "Kuźnia" Rybnik 52 56 DNF* 46 51 47 34 286.00
55 POL POL 186228 Jan Porębski KS AZS AWFiS Gdańsk 53 55* 54 39 45 50 46 287.00
56 POL POL 186219 Tomasz Dąbrowski KS AZS AWFiS Gdańsk UFD* 52 55 54 47 51 45 304.00
57 POL POL 176711 Igor Kamiński JK "Kotwica" Tarnobrzeg 55 57* 56 55 52 52 48 318.00
M Nr Załoga Klub R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 Pkt
1 POL POL - Jakub Rodziewicz SEJK "Pogoń" Szczecin 1 3 1 1 1 1 1 UFD* 9.00
2 POL POL 207348 Paweł Nowicki UKŻ "Wiking" Toruń 3 2 3 3 3 3 3 UFD* 20.00
3 POL POL 209039 Wojciech Lipke SEJK "Pogoń" Szczecin 2 1 DSQ* 2 4 2 2 UFD 21.00
4 POL POL 192832 Kacper Mazurek KS AZS AWFiS Gdańsk 4 6 2 4 5 4 5 UFD* 30.00
5 POL POL 160735 Michał Wądek KW LOK "Garland" Gliwice 6 4 4 5 2 5 7 UFD* 33.00
6 POL POL 198203 Jan Stremlau UKŻ "Wiking" Toruń 7 7 6 6 6 6 4 UFD* 42.00
7 POL POL 206497 Łukasz Urbanowicz UKŻ "Wiking" Toruń 5 5 5 7 7 7 6 UFD* 42.00
Laser 4.7 - Kobiety Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
Laser 4.7 - Mężczyźni Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
Laser Radial Wyniki oficjalne po 7 wyścigach
Laser Standard Wyniki oficjalne po 8 wyścigach