Puchar Pucka/Puchar Polskiego Stowarzyszenia klasy Laser

16 - 18 lip 2020 Puck, Polska

Wyniki regat

M
Nr
Załoga
Klub
R1
R2
R3
R4
R5
R6
Pkt
U16K
U16M
U18
OPEN
1
POL 213209
Karolina Gała
K.S. Spojnia - Warszawa
1
15*
1
2
8
3
15.00
1
1
1
2
POL 170885
Antoni Nazimek
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
3
5
2
3
6*
2
15.00
1
2
2
3
POL 207350
Oskar Sawicki
UKS Barnim Goleniów
3
2
2
7
2
8*
16.00
2
3
3
4
POL 166279
Oskar Ponto
YKP Gdynia
4
1
7*
5
1
6
17.00
4
4
5
POL 215688
Natalia Nadrzewia
UKS Zalew Kielce
7*
1
4
2
7
4
18.00
2
5
5
6
POL 214767
Filip Olszewski
KS Spójnia Warszawa
9
7
1
17*
1
1
19.00
3
6
6
7
POL 196045
Maciej Cymerman
UKS Barnim Goleniów
6
6
8*
1
2
4
19.00
4
7
7
8
POL 215782
Tymoteusz Wysocki
Nauticus Yacht Club Olsztyn
5
4
11
8
3
UFD*
31.00
5
8
8
9
POL 197749
Karolina Jałoszyńska
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
10
3
12
4
16*
3
32.00
3
9
9
10
POL 209465
Filip Oleszczyk
UKS Barnim Goleniów
15*
8
6
9
10
2
35.00
6
10
10
11
POL 183127
Michalina Pawelczyk
MKS "Dwójka" Warszawa
13
15*
10
6
9
1
39.00
4
11
11
12
POL 191862
Maksymilian Kruczyński
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
5
9
8
7
12
13*
41.00
7
12
12
13
POL 213549
MIŁOSZ MICHALAK
YKP Gdynia
12
5
21*
5
6
14
42.00
8
13
13
14
POL 209834
Jan Pacheco-Śledź
Klub Żeglarski Horn Kraków
8
12
16
1
18*
6
43.00
9
14
14
15
POL 215781
Szymon Maruszczak
Nauticus Yacht Club Olsztyn
2
3
5
10
25
BFD*
45.00
10
15
15
16
POL 208158
Janina Dmochowska
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
21*
6
14
14
7
9
50.00
5
16
16
17
POL 200987
Wanda Szylińska
KS Centrum Żeglarskie
6
4
13
19*
14
14
51.00
6
17
17
18
POL 208153
Krzysztof Olejnik
UKS Barnim Goleniów
11
13
21
4
5
32*
54.00
11
18
18
19
POL 179127
Maksymilian Kabat
CHKŻ Chojnice
9
14
14
16*
8
11
56.00
12
19
19
20
POL 196962
Tymon Gajdziński
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
19
23
4
8
3
35*
57.00
13
20
20
21
POL 204311
Jakub Kluk
Giżycka Grupa Regatowa
7
8
6
24*
18
18
57.00
14
21
21
22
POL 215171
Adelina Wietki
MKS "Dwójka" Warszawa
14
11
17
13
4
BFD*
59.00
7
22
22
23
POL 203177
IGOR MIROWSKI
AZS UW Warszawa
8
21
3
14
14
BFD*
60.00
15
23
23
24
POL 205180
Aleksandra Mac
Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
18
13
9
11
10
20*
61.00
24
24
25
POL 205216
Mateusz Narloch
MKŻ Arka Gdynia
23*
18
3
12
17
16
66.00
16
25
25
26
POL 198200
Aleksander Ponto
YKP Gdynia
1
12
12
25*
19
23
67.00
26
26
27
POL 160402
Kacper Dybiec
K.S. Spojnia - Warszawa
2
11
BFD*
22
22
10
67.00
17
27
27
28
POL 212046
Aleksandra Borucka
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
17
16
5
9
23*
22
69.00
8
28
28
29
POL 195304
Kacper Młodzianowski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
20
36*
10
19
15
5
69.00
18
29
29
30
POL 210007
Maciej Dudek
Nauticus Yacht Club Olsztyn
13
17
BFD*
18
17
5
70.00
19
30
30
31
POL 206290
Piotr Flieger
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
15
33*
15
13
16
12
71.00
20
31
31
32
POL 208733
Mikołaj Majchrzycki
ŻLKS Poznań
24
44*
20
3
9
17
73.00
21
32
32
33
POL 213207
Julia Wróblewska
YKP Gdynia
4
9
7
20
33
BFD*
73.00
9
33
33
34
POL 166237
Julia Wawrzyniak
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
14
27*
22
22
11
10
79.00
10
34
34
35
POL 214218
NATALIA Burczyńska
Giżycka Grupa Regatowa
12
19
15
17
21*
16
79.00
11
35
35
36
POL 204341
Maria Suchocka
MKŻ Arka Gdynia
26
22
13
28*
13
7
81.00
12
36
36
37
POL 197815
Piotr Hofman
KW LOK "Garland" Gliwice
16
10
19
18
37*
20
83.00
37
37
38
POL 193510
Aleksander Kosowski
CHKŻ Chojnice
20
17
25*
23
5
19
84.00
22
38
38
39
POL 211218
Igor Rudek
YKP Gdynia
16
2
RET*
21
26
21
86.00
23
39
39
40
POL 205299
Jakub Pietrzak
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
18
25
26
10
DSQ*
8
87.00
24
40
40
41
POL 205296
Bartłomiej Wrzosek
Klub Żeglarski Horn Kraków
UFD*
19
16
16
31
7
89.00
25
41
41
42
POL 216121
Franciszek Kolikow
Kołobrzeska Grupa Regatowa
26*
22
23
6
21
23
95.00
26
42
42
43
POL 160730
Michał Grzesiek
ŻMKS-Poznań
19
20
27
20
13
31*
99.00
27
43
43
44
POL 210956
Karolina Skwarek
Nauticus YC Olsztyn
10
20
18
24
29
32*
101.00
13
44
44
45
POL 210005
Jakub Rusiniak
Nauticus Yacht Club Olsztyn
11
16
24
23
27
30*
101.00
28
45
45
46
POL 174480
Adam Cwojdziński
ŻEGLARSKI MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY PO
27
21
17
15
22
29*
102.00
29
46
46
47
POL 209024
Gita Van Der Voort
Klub Żeglarski Horn Kraków
23
14
38*
31
20
18
106.00
14
47
47
48
POL 207586
Gustaw Zalewski
TKŻ Toruń
34
23
18
26
36*
9
110.00
30
48
48
49
POL 211879
Piotr Grabski
Jacht Klub ZEFIR- DRAKKAR PORAJ
17
34*
34
12
33
15
111.00
31
49
50
POL 194897
Rafał Balicki
CHKŻ Chojnice
36
47*
29
32
12
12
121.00
32
49
50
51
POL 6
Michał Skubisz
Kołobrzeska Grupa Regatowa
30
39
31
11
11
BFD*
122.00
33
50
51
52
POL 170199
Wiktor Borkowski
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
28
UFD*
27
34
23
13
125.00
34
51
52
53
POL 21434
Kacper Rodziewicz
Kołobrzeska Grupa Regatowa
34
30
20
26
15
35*
125.00
35
52
53
54
POL 204184
Natalia Malinowska
JACHT KLUB WIELKOPOLSKI
40*
7
34
37
26
22
126.00
15
53
54
55
POL 180716
Szymon Janiak
MKŻ Arka Gdynia
32
10
33
DNF*
25
28
128.00
36
54
55
56
POL 213144
Krzysztof Szczodrowski
CHKŻ Chojnice
22
25
11
39*
34
37
129.00
37
55
56
57
POL 178341
Wojciech Juszczak
Kołobrzeska Grupa Regatowa
25
26
26
15
53*
39
131.00
38
56
57
58
POL 192860
Aleksandra Mańkowska
TKŻ Toruń
39
29
23
25
19
BFD*
135.00
16
57
58
59
POL 203349
Zofia Wójcik
KLUB UCZELNIANY AZS UW
29*
28
29
27
24
27
135.00
17
58
59
60
POL 86220
Maciej Placzke
Uczniowski Klub Sportowy „FIR”
28
28
25
29
38*
26
136.00
39
59
60
61
GBR 176460
Wojciech Stefaniak
PKM LOK Poznań
29
30
42*
21
30
28
138.00
40
60
61
62
POL 213354
Weronika Maciejczuk
UKŻ 7 Białystok
50
40
9
UFD*
30
11
140.00
18
61
62
63
POL 191836
Lena Cituk
Giżycka Grupa Regatowa
25
24
35*
33
28
34
144.00
19
62
63
64
POL 180701
Wiktoria Grima
TS "Kuźnia" Rybnik
33
24
33
DSQ*
37
19
146.00
20
63
64
65
POL 181171
Alicja Akulicz
ŻLKS Poznań
43
49*
24
27
24
30
148.00
21
64
65
66
POL 186832
Kamil Stemplewski
Giżycka Grupa Regatowa
31
37
38*
29
27
27
151.00
41
65
66
67
POL 198204
Szymon Franecki
Pogoń Szczecin
22
UFD*
32
34
4
UFD
154.00
66
67
68
POL 206282
Nina Łypaczewska
KW LOK "Garland" Gliwice
42*
33
30
35
42
15
155.00
67
68
69
POL 180752
Agnieszka Jankowiak
ŻMKS-Poznań
35
UFD*
35
30
31
26
157.00
22
68
69
70
POL 171258
Marcel Skubański
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
27
35
40*
30
32
38
162.00
42
69
70
71
POL 207722
Mikołaj Dąbrowski
UKS Żeglarz Wrocław
53*
18
49
36
39
24
166.00
43
70
71
72
POL 160419
Matylda Ferenc
Ts Kuźnia Rybnik
48*
29
41
28
35
33
166.00
23
71
72
73
POL 208166
Konrad Ciernia
Klub Żeglarski Horn Kraków
21
41
28
40
38
43*
168.00
44
72
73
74
POL 197724
Alicja Wróblewska
YKP Gdynia
54*
46
40
41
20
25
172.00
24
73
74
75
POL 191845
Zuzanna Szymanowicz
Kołobrzeska Grupa Regatowa
33
34
BFD*
37
29
42
175.00
25
74
75
76
POL 188822
Sarah Goetz
ORGANIZACJA ŚRODOWISKOWA AZS W POZNANIU
48*
26
37
35
42
36
176.00
26
75
76
77
POL 150262
Konstantyn Podwojski
KW LOK "Garland" Gliwice
47*
38
19
46
41
33
177.00
45
76
77
78
POL 185791
Zuzanna Rodzeń
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
41*
31
41
32
36
37
177.00
77
78
79
POL 185706
Maciej Gomulski
MKS "Dwójka" Warszawa
38
32
45*
39
34
34
177.00
78
79
80
POL 192834
Josh Kurzawa
PKM LOK Poznań
36
40
30
31
41
45*
178.00
46
79
80
81
POL 20
Jakub Marciniak
KSW Baltic Dziwnów
37
39
BFD*
DSQ
28
17
184.00
47
80
81
82
POL 213233
Szymon Małachowski
UKŻ 7 Białystok
39
UFD*
28
44
35
40
186.00
48
81
82
83
POL 174566
Jakub Trojnar
Klub Żeglarski Horn Kraków
50
31
42
42
32
BFD*
197.00
49
82
83
84
POL 209471
Kajetan Linow
KŻ "Mewa" Poznań
32
37
39
52
39
BFD*
199.00
50
83
84
85
POL 195031
Mateusz Śledzik
KW LOK "Garland" Gliwice
31
41
56*
38
46
46
202.00
51
84
85
86
POL 205650
Hanna Michałeczko
JK "Kotwica" Tarnobrzeg
24
UFD*
22
33
DNF
DNF
203.00
27
85
86
87
POL 201013
Jeremi Ślusarski
KŻ "Mewa" Poznań
46
45
45
45
48*
24
205.00
52
86
87
88
POL 201018
Michał Bortkiewicz
UKS Żeglarz Wrocław
41
27
46
48
DNF*
48
210.00
53
87
88
89
POL 216732
Maja Szwejk
Giżycka Grupa Regatowa
35
52
BFD*
36
43
44
210.00
28
88
89
90
POL 19
Emilia Maziarz
KS Energetyk
52
36
43
58*
55
25
211.00
29
89
90
91
POL 129986
Alicja Sobota
Stowarzyszenie Marina Poraj
56*
46
48
41
46
31
212.00
30
90
91
92
POL 191839
Tymoteusz Mika
Klub Żeglarski Horn Kraków
37
44
47*
43
44
44
212.00
54
91
92
93
POL 207349
Hanna Borkowska
Giżycka Grupa Regatowa
52
35
36
38
52
BFD*
213.00
31
92
93
94
POL 208421
Oliwier Rubinkowski
KW LOK "Garland" Gliwice
42
43
44
57*
56
29
214.00
93
94
95
POL 189084
Ida Kozło
UKS Żeglarz Wrocław
47
45
32
45
45
49*
214.00
32
94
95
96
POL 140919
Szymon Szymanowicz
Kołobrzeska Grupa Regatowa
38
51*
39
51
51
36
215.00
55
95
96
97
POL 186834
Maksymilian Wróbel
Centrum Żeglarskie Szczecin
46
38
36
49
47
BFD*
216.00
56
96
97
98
POL 173544
Maciej Malitowski
KW LOK "Garland" Gliwice
49
50*
37
47
48
39
220.00
57
97
98
99
POL 198201
Julia Maziarz
KS Energetyk
56*
55
50
54
44
21
224.00
33
98
99
100
POL 155035
Alicja Maciąg
Klub Żeglarski Horn Kraków
45
42
58*
44
53
40
224.00
34
99
100
101
POL 214736
Szymon Pytlowany
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
58*
32
51
42
57
43
225.00
58
100
101
102
POL 160733
Maciej Kowalski
KW LOK "Garland" Gliwice
44
51
51
56*
40
48
234.00
59
101
102
103
POL 150260
Jakub Oblonk
TS "Kuźnia" Rybnik
51
47
55*
47
50
41
236.00
60
102
103
104
POL 184592
Agnieszka Klingiert
MIEJSKI KLUB ŻEGLARSKI ARKA
30
DNF*
DNF
53
49
42
237.00
104
105
POL 197949
Emilia Bałdych
UKS Żeglarz Wrocław
51
59*
46
50
49
41
237.00
35
103
105
106
POL 19183
Maciej Chybiński
UKS Żeglarz Wrocław
55*
43
49
51
47
47
237.00
61
104
106
107
POL 214348
Amelia Kałużyńska
PKM LOK Poznań
43
54
61*
46
40
56
239.00
36
105
107
108
POL 190544
Przemysław Żukowski
UKS Żeglarz Wrocław
54
53
54
43
60*
38
242.00
62
106
108
109
POL 186836
Nikodem Górski
Giżycka Grupa Regatowa
49
42
44
50
57
BFD*
242.00
63
107
109
110
POL 198203
Emil Rutkowski
TKŻ Toruń
40
52
53
55
61*
45
245.00
64
108
110
111
POL 214823
Patryk Staluszka
YKP Gdynia
45
53
43
53
51
54*
245.00
65
109
111
112
POL 1
Malwina Kowalczyk
JK Pogoria III Dąbrowa Górnicza
53
57
31
48
58
BFD*
247.00
110
112
113
POL 203179
Aleksandra Zastawna
YKP Gdynia
44
48
53
56*
55
52
252.00
37
111
113
114
POL 188220
Maria Kmin
UKS FIR Warszawa
58
56
59*
40
43
57
254.00
38
112
114
115
POL 166479
Andrzej Pochopień
Klub Żeglarski Horn Kraków
59*
50
52
49
52
53
256.00
66
113
115
116
POL 197728
Zofia Prędki
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
57
UFD*
50
54
50
51
262.00
39
114
116
117
POL 7
Jakub Kuczyński
AZS UW Warszawa
60*
58
48
55
56
50
267.00
67
115
117
118
POL 189552
Marek Sokołowski
AZS UW Warszawa
61*
56
47
57
54
55
269.00
68
116
118
119
POL 213208
Kornelia Klimas
UKS Silesia Opty Chełm Śląski
60
48
57
61*
59
46
270.00
40
117
119
120
POL 186218
Oliwia Siedlecka
Giżycka Grupa Regatowa
59
49
52
60
54
BFD*
274.00
41
118
120
121
POL 192682
Zofia Jachymska
TS "Kuźnia" Rybnik
57
54
BFD*
59
45
BFD
278.00
42
119
121
122
POL 18683
Aleksander Chojnowski
MKS "Dwójka" Warszawa
55
55
60
62*
62
47
279.00
69
120
122
123
POL 171303
Ernest Radziwon
Klub Żeglarski Horn Kraków
62*
60
54
52
58
58
282.00
70
121
123